PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορία με Angel Eyes! HELP


bmw maniac
06-07-07, 12:50
Ακολούθησα τις οδηγίες του cabriolakia στην τοποθέτηση των angel eyes και του είμαι ευγνώμων για τις οδηγίες. Παρόλα αυτά έχω μια απορία. Όταν οι λάμπες στα δαχτυλίδια καίγονται πρέπει να ξανακάνω όλη αυτή την διαδικασία για να τις αλλάξω? Και πόσο περίπου πάνε νέες λάμπες και πως τις ζητάω? Όποιος ξέρει ας μου δώσει τα φώτα του!:bricks1:

sotiris 328i
07-07-07, 08:59
Λαμπακι LED αν δεν κανω λαθος ζητας.

Cabriolakias
07-07-07, 11:37
Ειναι συνηθες προβλημα με το που εγκαταστισεις τα δαχτυλιδια αμεσως η σε κανα δυο μερες να σου καψει το ενα! συνηθως το ενα ειναι προβληματικο.. εγω τουλαχιστον απο τον ανθρωπο που τα περνω αν μου καει καποιο αμεσως μου δινει καινουριο και δυστιχως πρεπει να ξανα ανοιχτει το φαναρι για να βγει το καμμενο δαχτυλιδι και να τοποθετηθει στην θεση του το καινουριο!

Καλο κουραγιο.......

bmw maniac
09-07-07, 11:01
Ευχαριστώ πολύ! Θα το χρειαστώ το κουράγιο μάλλον!!!

M3Convertible
09-07-07, 11:09
Ειναι συνηθες προβλημα με το που εγκαταστισεις τα δαχτυλιδια αμεσως η σε κανα δυο μερες να σου καψει το ενα! συνηθως το ενα ειναι προβληματικο.. εγω τουλαχιστον απο τον ανθρωπο που τα περνω αν μου καει καποιο αμεσως μου δινει καινουριο και δυστιχως πρεπει να ξανα ανοιχτει το φαναρι για να βγει το καμμενο δαχτυλιδι και να τοποθετηθει στην θεση του το καινουριο!

Καλο κουραγιο.......

Συμφωνώ με τον Cabriolakia.
Το άνοιγμα του φαναριού δεν το γλιτώνεις με τίποτα.

xaros
09-07-07, 13:04
ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον M3convertible για την βοηθεια(ουσιαστικα εγω τον βοηθησα,αυτος εκανε τα πολλα) στην σωστη τοποθετηση των angel eyes στη μπουμπου μου.

M3Convertible
09-07-07, 13:18
ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον M3convertible για την βοηθεια(ουσιαστικα εγω τον βοηθησα,αυτος εκανε τα πολλα) στην σωστη τοποθετηση των angel eyes στη μπουμπου μου.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, να είσαι καλά.
Τώρα θα τα δει και ο ηλεκτρολόγος σου για να ξέρει την επόμενη φορά τι πρέπει να κάνει.
Το καλό είναι ότι έφυγαν από τους θόλους σου όλα τα καλώδια που υπήρχαν και μπήκαν σωστά στη θέση τους.

Το φαγητό πάντως μας βάρυνε για τη συνέχεια αλλά ήταν καλό.

Να γίνει ξανά. :)

xaros
09-07-07, 13:22
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, να είσαι καλά.
Τώρα θα τα δει και ο ηλεκτρολόγος σου για να ξέρει την επόμενη φορά τι πρέπει να κάνει.
Το καλό είναι ότι έφυγαν από τους θόλους σου όλα τα καλώδια που υπήρχαν και μπήκαν σωστά στη θέση τους.

Το φαγητό πάντως μας βάρυνε για τη συνέχεια αλλά ήταν καλό.

Να γίνει ξανά. :)

καταπληκτικο και το φαγητο και η φιλοξενια.αν εξαιρεσουμε την διαδικασια της τοποθετησης τα υπολοιπα να ξαναγινουν!:bowdown: