PDA

Επιστροφή στο Forum : Aθάνατο Ε30!!!


DRIFTER
24-01-05, 08:31
Αυτή είναι μια κόντρα μονομαχία ανάμεσα στο αυτοκίνητο και τον ιδιοκτήτη...

Είμαι στην εθνική με το τέρας μου(τη κλούβα εννοώ) με σκοπό να πάω στο χωριό...εκεί που έχω πάρει την τελευταία στροφή και έχω μπεί στην τελευταία ευθεία(γύρω στα 100 μέτρα) γιατί μετά πέρνω έναν άλλο δρόμο για να πάω...βλέπω στον καθρέφτη τπτ...λέω εντάξει δεν βγάζω φλάς.ξανακοιτάω και βλέπω ένα Ε30 cabrio να μπαίνει με ψιλοανάποδο στην στροφή που είχα πάρει και να με πλησιάζει σαν δαιμόνισμέννο...βγάζω φλάς σκάει κατέβασμα και το βλέπω να με προσπερνάει βλέποντας στο πίσω μέρος το σήμα 325i......Απο τη μία το καταευχαριστήθηκα αλλά απο την άλλη ξενέρωσα με την ιδέα ότι δεν έχω ούτε 316 :(

m_power_lunatic
24-01-05, 09:21
Μη στεναχωριεσαι φιλε μου με υπομονη-κανεις δεν εχασε ποτε-και πιστη στο ονειρο σου θα εχεις οτι θες,το Ε30 ειναι οντως αθανατο ρε παιδια...εαν ηταν και πατωμα,σηκωμενη οροφουλα,σποιλερακια M-TECHNICS γυρω-γυρω με την χαρακτηριστικη στραβη εξατμιση προς τα αριστερα πρεπει να επαθες ταρακουλο φιλε μου..... :bowdown:

DRIFTER
24-01-05, 09:45
Φίλε μου ήταν πάτωμα φόραγε διακριτικά spoilerakia ζάντικό με πολλή φαρδύ λάστιχο.....αεροτομή αλλά η εξάτμιση ήταν look DTM και με ήχο που έκανε για ελευθέρας....όπως καταλαβαίνεις το ταράκουλο....ήταν γερό......και ο τυπάς που το οδηγούσε έμοιαζε με τον Νότη απο τους screw drivers xexe

cHaOtIc_dRaGoN_Gr
24-01-05, 11:05
ΑΠΛΑ Ε30 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
ΤΟ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΤΕΡΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ BMW ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...
ΑΠΟ 318 ΚΑΙ ΠΑΝΩ Μ@Μ@ΕΙ!!!!!! ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ 325... :icon11:

Μ3 Ε30 FOREVER!! :thefinger :thefinger :calm:

manosbmw318ie30
24-01-05, 12:01
ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ Ε30 ΧΡΗΖΕΙ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ, ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ 22 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ; ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΤΡΙΣΑΘΛΙΑ ΟΔΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΙΣΙΩΣΕΙ; ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΟΡΘΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ; ΣΑΣ ΕΡΩΤΩ ΚΥΡΙΟΙ.

ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΖΕΙΤΕ; ΟΥΤΕ 15 ΑΕΡΟΣΑΚΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΟΥΤΕ ESP, ΟΥΤΕ ABS, ΟΥΤΕ ASR, ΟΥΤΕ ΟΥΤΕ.... ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΤΗ ΦΤΙΑΞΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟΟΟΣΟ ΑΣΦΑΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ.... ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ....

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΔΙΑΟΛΟΥ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ Μ3-Ε30. ΣΤΗ ΚΟΛΑΣΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΝΕ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΗ! :angryfire

ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΨΕΙ ΑΜΑΡΤΩΛΟΙ..... ΩΠ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΩ.... ΩΧ ΟΧΙ! ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ MEN IN WHITE ΝΑ ΜΕ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΠΑΛΙ.... ΔΑΦΝΙ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ.....

(ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΘΕΡΑΠΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε-30. ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ! NO MERCY! ) :icon02:

moutraklas
24-01-05, 15:47
ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΘΕΡΑΠΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε-30. ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ! NO MERCY!

Έρως κεραυνοβόλος και άφθαρτος στο χρόνο... Πως να πάψεις να λιώνεις γι αυτό το μωρό...? Και να το προσπαθήσεις... μόλις σε κοιτάξει μ αυτές τις ματάρες του... δεν μπορείς να κάνεις τίποτα! Η καρδιά σου μένει εκεί, αιχμάλωτη, αφοσιωμένη, σκλαβωμένη... για πάντα... :wub:

Xeno-318is
24-01-05, 17:44
Erwtas einai erwtas,otan sta matia tin koitas!!De me endiaferei ka8olou pou exi "a8lia odiki siberifora", Posos me endiaferoune oi 45 aerosakoi kai oi lipes 350 ilekrtonikes istories pou den exi,otan auto to prama pouxeis kavala DEN einai autokinito!!De 8elw na me pigenei to autokinito, 8elw na to pigenw egw, oso kai otan mporw!!Einai autokinitara re p$%sti mou!!
Vlepeis "aderfakia" tis sto dromo kai les...koita pws ine kai h dikia mas!!
De synexizw alo giati 8a me desoune kai mena!! Pantws se katalavenw apolyta DRIFTER na sou skaei apto pou8ena kai na se anagazei na deis to kwlaraki tis...(kai loxa kiolas!! ;) )

VIC
24-01-05, 18:13
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΤΡΙΣΑΘΛΙΑ ΟΔΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΙΣΙΩΣΕΙ; ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΟΡΘΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ; ΣΑΣ ΕΡΩΤΩ ΚΥΡΙΟΙ.


αυτο καλο δεν ειναι? :bowdown: :bowdown: χιχι, εγω δεν ξερω απο χωριο ειμαι!!!

DRIFTER
25-01-05, 09:04
Το δες?Κόλλησες......... :drive2:


Η λέξη πάω ευθεία είναι ιεροσυλία στο Ε30 !!!!!!

E30MANIAC
27-01-05, 15:50
ΡΕ ΜΙΚΡΕ ΠΑΛΙ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ;ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ.Ε30 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΓΕ ΤΙ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΥΡΙΓΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΜW Ε30,ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ;

DRIFTER
27-01-05, 16:22
Ε30 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ


Φυσικά και το θυμάμαι φίλε μου...........χαίρομαι πολύ που βρέθηκε εκείνη τη στιγμή (ο κάποιος..ποιός άραγε??χεχε)να με συνεφέρει και με φέρει στα ''ίσια''......Πρίν 2 χρόνια περίπου η σπίθα και το πάθος που υπήρχε τότες για το Ε30 όχι απλά ανέβηκε αλλά εκτινάχτηκε στα ύψη μέχρι τώρα όπου αρχίζει να αγνοφαίνεται το όνειρό μου και να γίνει πραγματικότητα....(όπου εξακυλινδρα μοτέρ θα κουμπόσουν στις βάσεις του θεικού Ε30 με τα λάστιχα να αγκωμαχούν προσπαθόντας να βρούν πρόσφυση και το μοτέρ να λυσσαει. :feedback: )

Ελπίζω να τα πούμε ξανά απο κοντά σύντομα........και όσο ποιό σύντομα γίνεται για να επιλέξουμε μαζί το δικό μου Ε30. . .

draminos
27-01-05, 22:46
Geia xara, sumfwnw me ola osa exete pei kai 8a peite paidia ;)
http://www.e30.at/fotostory/01/012/01.jpg einai borbet h zanta???? polu omorfh re paidia pantws. kati tetoio skeftomai gia to diko mou e30 318is.

DRIFTER
08-02-05, 15:26
Να τααα πάλιιιιι.........


Σήμερα είχα πάει καλαμάτα το τι bmw είδα δε λέγεται....είδα ενα Ε30 325 με σηματάκια racing dynamics κούκλα......αλλά αυτό που έμεινε ήταν ένα λευκό Ε30 Μ3 που το χάζευα και με είδε αυτός που το κοίταζα και ήθελε να κάνει επιτόπου....κάνει που λέτε με ανάποδο και του λέεωωω ΡΡΙΙΙΧΧΧΧΤΑΑΑ καλα εε με πέθανεε...πλακώθηλε στους κόφτες και το έβλεπα να φέυγει με το κώλο να πηγαίνει σαν χορεύτρια........ :wub: :wub:

moutraklas
08-02-05, 15:49
1. ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Φίλε μου ήταν πάτωμα φόραγε διακριτικά spoilerakia ζάντικό με πολλή φαρδύ λάστιχο.....αεροτομή αλλά η εξάτμιση ήταν look DTM και με ήχο που έκανε για ελευθέρας....όπως καταλαβαίνεις το ταράκουλο....ήταν γερό......

2. Ποιά αεροτομή φορούσε? Την m-tech? Έδειχνε σε cabrio? Πως ήταν? Λέγε! Να την βάλω τελικά εγώ αυτήν την αεροτομή ή όχι? Grrrrr....

3. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΙΑΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. Βλέπω όνειρα ότι ανοίγω το καπό μου και αντί για τον Μ40 βλέπω έναν δίλιτρο που γράφει M Power πάνω...

Εγώ θα το βάλω το μοτεράκι ρε... θα το κάνω ρε, θα το κάνω... μου πάτε κόντρα για να μου πάτε κόντρα... ("το σπιρτόκουτο")

Φεύγω, πάω στο γιατρό μου....

DRIFTER
08-02-05, 15:58
Αν θές τη γνώμη μου βάλε το χειλάκι μη βάλεις m.....

Elen
08-02-05, 17:25
πολλή πώρωση με τα Ε30!Πειράζει που μου αρέσει η Ε36? Μήπως έχω κάτι γιατρέ? :help: Αγάπες είναι αυτές...α, και Σωτήρη μην άνγχεσαι! που θα σου πάει θα αποκτήσεις και εσύ μία!!! :nod: (Ε30 εννοείται για σένα...)!!!

moutraklas
09-02-05, 08:47
Αν θές τη γνώμη μου βάλε το χειλάκι μη βάλεις m.....

Λες? Το χα σκεφτεί κι αυτό αλλά επειδή είναι τόσο λεπτό δεν θα φαίνεται καν. Σκέφτηκα αν είναι να βάλω κάτι να μπεί η m tech. Αλλιώς άστο όπως έιναι...

DRIFTER
09-02-05, 12:17
Αν είναι να μην βάλεις καθόλου.....πιστέυω δεν θα του πηγαίνει...κάνε κάτι άλλο βάλε απάνω να το δείς οπτικά μην την βάλεις κανονικά και αν σου αρέσει προχώρα αν και σε cabrio θα είναι λίγο άσχημο....

moutraklas
09-02-05, 12:49
Αν είναι να μην βάλεις καθόλου.....πιστέυω δεν θα του πηγαίνει...κάνε κάτι άλλο βάλε απάνω να το δείς οπτικά μην την βάλεις κανονικά και αν σου αρέσει προχώρα αν και σε cabrio θα είναι λίγο άσχημο....

αυτό φοβάμαι κ εγώ.. αλλά για τη δω πάνω θα πρέπει να πετύχω μαγαζί που να την έχει εκεί διαθέσιμη και να μη χρειάζεται παραγγελία. Πράγμα σχεδόν αδύνατο... :mad:

giogio
09-02-05, 23:38
Παιζει ενα σετ ολοκληρο παντως αμα ενδιαφερεσε

xristos27
19-02-05, 00:40
ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΡΙΧΙΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΞΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΡΟΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΔΕΟΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΑΝΤΙΚΡΙΖΕΙ.ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΚΟ!........ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΕΥΘΕΙΑ!ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΜW ΟΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΑΩ :drive2: :chair:

Xeno-318is
19-02-05, 03:30
...Rixe mia matia na deis an saresi h aerotomi tis mpoumpous mou...Sorry pedes poune mesti mpixla..ala sti foto tin vazo-vgazame apto garage me ta xeria mesta ladia...: :chair: ...axxx...agapaw sa pedi agapaw kiolo pio poly me ta bmw kolaw!! (na simiw8ei oti to fanari pisw exi alaxti!!)