Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 13-02-09, 22:54
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Η αληθεια ειναι οτι τα honda εχουν δειξει ουσιαστικη βελτιωση σε μοντελα 2000 και επειτα. πανω κατω ομως και οι 3αρες τοτε βελτιωθηκαν...

Πληροφοριακα παντως σου λεω οτι το Ε36 βαθμολογειται 1,5 αστερι σε προσκρουση και μαλιστα στην εκδοση με αεροσακο. Πες μου εσυ που θα βρεις καθαρο is που δεν εχει τρακαρει και εχει και αεροσακο πανω που να λειτουργει ωστε να εχεις αυτο το εναμησι αστερακι στην κακια την ωρα. Οχι πως το civic που εχεις τωρα ειναι καλυτερο. Αυτο που κερδιζεις στο γερμανικο ειναι η ποιοτητα κυλησης. Αν θες ομως να παρεις bmw με καλη (για τα δεδομενα της εποχης μας) ασφαλεια πρεπει να πας σε Ε46. Δεχομαι περισσοτερο οτι το παιρνεις γιατι σου αρεσει και το χεις κολλημα. Για μενα ειναι μεγαλυτερο το ρισκο της αξιοπιστιας ως προς το οφελος της ασφαλειας ωστε να κανω την αλαγη -αποψη μου παντα-. Αν παλι το ψαξεις πολυ καλα τοτε ειμαι υπερ της αλαγης. Υπαρχουν τρανταχτα παραδειγματα 318is που με σωστη συντηρηση-χρηση εχουν αποδειχθει τερατα αξιοπιστιας. Εγω να φανταστεις ζαχαρωνα το is του απεναντι που τον ηξερα και μ το δινε ακριβα...

οι γιαπωνεζοι ειναι ακριβοι λογω σακαρακη...παραμενει οντως μεγαλο μειονεκτημα.... τα τογιοτα ειναι (ηταν) σε πολυ καλυτερη μοιρα..
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση