Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 14-07-09, 11:07
Το avatar του χρήστη mr incredible
mr incredible Ο χρήστης mr incredible δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2008
Μηνύματα: 240
mr incredible is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alen77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρες και από μένα! Για άλλη μία φορά σήμερα πήρα την μπέμπα από το συνεργείο( ναι..ναι το γνωστό θέμα με τα νερά!!) Μετά από κανένα εξάμηνο ψαξίματος σε 2 κεντρικότατες αντιπροσωπείες κατέληξαν (στην δεύτερη) ότι πρέπει να αλλαχτούν οι τσιμούχες τις οροφής για να σταματήσει το στάξιμο! Αυτό κατά 99% θα δώσει λύση στο πρόβλημα! Το θέμα είναι ότι δεν τις έχουν εδώ και έγινε παραγγελία από έξω! Είναι δυνατόν;; Έψαξαν και δεν τις βρήκαν ούτε σε άλλο αντιπρόσωπο! Έχουν πουληθεί τόσα cabrio E93, όπου τα λάστιχα τις οροφής είναι από τα πιο βασικά ανταλλακτικά για την στεγανότητα και δεν έχουν στην αποθήκη; Και γενικά από τις περιοδείες μου στις αντιπροσωπείες τον τελευταίο καιρό ρωτάω ξανά.......τι έχουν επιτέλους στις αποθήκες τους; Μόνο λάμπες; Τι σόι εξυπηρέτηση είναι αυτή όταν πρέπει να περιμένω από 1 έως 7 ημέρες για ένα λαστιχάκι και γενικά για ότι έχω φτιάξει-αλλάξει στο αυτοκίνητο! Και αν δεν το είχαν προβλέψει.....θα έπρεπε! Δυστυχώς από after sales η BMW είναι στο απόλυτο μηδέν! Όχι μόνο το συγκεκριμένο συνεργείο αλλά μάλλον αυτή είναι η πολιτική της εταιρείας γενικά! Πάντα βέβαια για τα δικά μου δεδομένα και από τις δικές μου εμπειρίες!

Υ.Γ Βρήκαν ότι κάποιος (από τον πρώτο φανοποιό-να μην λέμε ονόματα) είχε βάλει κάτι σαν κόλλα στο σημείο όπου έσταζε για να κάνει την δουλεία του, κάτι το οποίο δεν το χρησιμοποιεί η BMW! Η τσαπατσοδουλειά σε όλο της το μεγαλείο! Παιδιά, προσοχή που πάτε τα αυτοκίνητα σας! Μόνο αυτό!
τελικά είναι που λέμε να πέσεις σε καλο μάστορα.
Απάντηση με παράθεση