Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 29-04-23, 20:17
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
Ο καψαλιδης είναι όντως μια παραδοσιακά καλη επιλογή. Ήμουν για πολλά χρόνια «μόνιμος» εκεί κ ταπεινός θαυμαστής. Η αλήθεια είναι όμως ότι τα τελευταία κάποια χρόνια μου δίνει την εντύπωση ότι το έχει εγκαταλείψει κάπως, το έχει «λήξει». Δεν ξέρω αν είναι δική μου (λάθος) αίσθηση, αλλά και να ισχύει δεν είναι παράλογο, εννοώ ήταν από τους παλιούς μάστορες ήδη από όταν ήμασταν εμείς πιτσιρίκια. Ποια είναι η αίσθηση σου, τον έχεις επισκεφθεί πρόσφατα; Μια επίσκεψη πάντως κακό δεν κάνει, δίκιο έχεις.

Τον Γίαννη τον Αθανασάκο με ποιο νικ τον βρίσκω; Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο. Τα 2k είναι απαγορευτικά για μενα αυτή τη στιγμή, μετά από όσα έχω δώσει το τελευταίο 6μηνο με ολική βαφή, ζάντες, δέρματα, συγχρονισμό ηλεκτρικής κουκούλας ξανα και ένα σωρό σκατολοιδια ανταλλακτικά από BMW που βγήκαν στη μέση από όλες τις άλλες δουλειές…. Τους Ολλανδούς δεν τους ξέρω, θα τους ψάξω πάντως…
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση