Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 27-01-11, 11:31
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
παναγιωτη πολυ καλα τα λες αλλα....
γιατι δεν βρισκουν καποια λυση οι επισημοι τεχνικοι....ωραια και εγω το εχω στο νου μου οτι στα 50000 θα παω για μπουζι κι ασ λεει το αμαξι στα 80000 νομιζω
και κατι ακομα...γιατι αλλες μαρκες αυτοκινητων εχουν αθανατους πολλαπλασιαστες πχ το μερκ του αδερφου μου εχει 70000 σε 5 χρονια και δεν ξερει οχι τι παει να πει πολλαπλασιαστης αλλα τι ειναι το συνεργειο...
Ελα ρε,
εισαι υπερβολικός.. Που και να είχες ρενώ, κάθε 10.000 χλμ πολλαπλασιαστές θα άλλαζες..
Πρέπει όμως όλοι να καταλάβουμε γιατί μία εταιρία δεν μπορεί να αλλάξει προμηθευτή έτσι
απλά..
Αν π.χ. έχει συμβόλαιο εικοσαετίας, με ρήτρα οτι πέραν του 10% σφαλμάτων θα παρέχονται
όλα τα ανταλλακτικά και η εργασία δωρεάν, μπορεί να γίνει κάτι?? Οχι, απολύτως τίποτα..
Ειδικά τότε, θα γουστάρουν τρελά μεσα στην BMW.. Μιλάμε για τρελό κέρδος, μιας και
ο χρόνος διάγνωσης/αντικατάστασης πολλαπλασιαστών φτάνει για την ολική ανακατασκευή
αυτοκινήτου!!!!
Ο Δντης προμηθειών δείχνει οτι έπεσε το κόστος αγοράς δραματικά, ο Δντής σέρβις δείχνει
οτι αυξήθηκαν τα οχήματα που εμπιστευονται τις Αντ/πειες, δείχνει μειωμένο κόστος εντός εγγυήσεων, (μιας και τα πληρώνει άλλος) ο Δντής πωλήσεων δείχνει οτι
αυξήθηκαν οι πωλήσεις κατά 14%, άρα όλοι είναι χαρούμενοι..
Και μείνε εσύ με το παράπονο..
Οι μέτοχοι πετούν στα σύννεφα απο τα υπερκέρδη...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση