Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 04-01-07, 13:20
Το avatar του χρήστη nasos M40
nasos M40 Ο χρήστης nasos M40 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 15-12-2006
Μηνύματα: 92
nasos M40 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυο τα δικα μου συμπερασματα...

1. 590 ευρω ειναι αρκετα αλλα is με αυτα δεν βαζεις μα που να κοπανιεσαι ολοκληρος χαμω!

2. Κατι δεν παει καλα γιατι το δικο μου μοτερ εχει *361.000χλμ* και εβγαλε 107 αλογα κιολας σε προσφατη δυναμομετρηση. Δεν εχω αλλαξει ωστηρια ποτε και μολις τωρα αρχισαν να ακουγονται με τα κρυα! Αλλα τα λαδια του τα εχει καθε 3.000χλμ, καθε δευτερη αλλαγη ολα τα φιλτρα του και αν βηξει αμεσως λαμβανει τα καταλληλα σιροπια...
Ενα μοτερ is με πλεξουδα και εγκεφαλο κοστιζει πολυ περισσοτερα απο 600 ευρω? ποσα δηλαδη 1000? μηλαμε παντα για μεταχειρησμενο εχεις κινητηρα Μ40 με 316000χλμ και τωρα ακουγονται τα ωστιρια? καινουριο το πηρες το αμαξι? ρωταω γιατι αν το πηρες μεταχειρω μπορει να αλλαχθηκαν και να μη το ξερεις απ οτι μου ειπε ο μηχανικος που το επισκευασε και ειναι δικος μου ανθρωπος τα περισσοτερα Μ40 παρουσιαζουν αυτο το προβλημα μεταξυ 150 και 200000χλμ αναλογως και τη χρηση το δικο μου φαιινεται οτι πληρωσε με τη κεφαλη του μια αγκυλωση του δεξιου πελματος μου που με ταλαιπωρει εδω και χρονια
Απάντηση με παράθεση