Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 04-01-07, 14:14
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nasos M40 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα μοτερ is με πλεξουδα και εγκεφαλο κοστιζει πολυ περισσοτερα απο 600 ευρω? ποσα δηλαδη 1000? μηλαμε παντα για μεταχειρησμενο εχεις κινητηρα Μ40 με 316000χλμ και τωρα ακουγονται τα ωστιρια? καινουριο το πηρες το αμαξι? ρωταω γιατι αν το πηρες μεταχειρω μπορει να αλλαχθηκαν και να μη το ξερεις απ οτι μου ειπε ο μηχανικος που το επισκευασε και ειναι δικος μου ανθρωπος τα περισσοτερα Μ40 παρουσιαζουν αυτο το προβλημα μεταξυ 150 και 200000χλμ αναλογως και τη χρηση το δικο μου φαιινεται οτι πληρωσε με τη κεφαλη του μια αγκυλωση του δεξιου πελματος μου που με ταλαιπωρει εδω και χρονια

Για Μ42-Μ44? Τουλαχιστον ενα 1500-2000αρο και θελεις αλλα τοσα για σασμαν, καντραν κτλ που θα χρειαστεις, συν τον μηχανικο. Δεν βαζω διαφορικο, αναρτησεις, ζαμφορ και φρενα στο παιχνιδι γιατι μπορει και να μην σε νοιαζει. Με ενα 4000 να εισαι ευχαριστημενος σε Ε36.

Μεταχειρισμενο εχω με Μ40 με 361.000 και οχι 316.000 και το ξερω το αμαξι απ'εξω και ανακατωτα, ακομα και τα πατακια ποτε μπηκανε...για ωστηρια δεν πηγε ποτε. Ναι ωστηρια θελουν τα Μ40 αν ξεσκιστει ο εκκεντροφορος και τα φαει, μαζι με τον εκκεντροφορο γιατι θα τα ξαναφαει, αλλα για να ξεσκιστει ο εκκεντροφορος θελει λογο...εμενα μια φορα με τοσα χλμ ολες τις ταχυτητες τις τελειωνει!
Απάντηση με παράθεση