Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > vBGarage

patherhan's 2009 BMW E83, X3 20i
Ήταν "καμαρωτή" στη βιτρίνα και μου έκλεινε το μάτι...
Όμως εγώ την προσπέρασα αδιάφορα, αφού παραμέσα ήταν μια "αραπίνα" που μου ...γυάλισε με την πρώτη ματιά!
Εκείνη τη μέρα έβρεχε... Κοίταξα έξω, το - μαύρο - μου 316, πως είχε ...καταντήσει. Θυμήθηκα τα ατέλειωτα "μεροκάματα" πλυσίματος και τα δεκάδες ξεσκονιστήρια που έλιωσα...
Γύρισα το βλέμμα μου στη χαμογελαστή "ξανθιά" και τότε... κάτι άλλαξε μέσα μου. Η καρδιά, μου έλεγε μαύρο. Η λογική, μου έλεγε ξανθό...
Σίγουρα δεν ήταν "κεραυνοβόλος έρωτας", αλλά τελικά, κατάλαβα ότι ήθελα πλέον "κορίτσι για σπίτι", που να μη μου ζητά κάθε μέρα να της "χτενίζω τα μαλλιά" με τις ώρες...

Υ.Γ.: …Πρέπει να δω τι θα κάνω και με τον ιδιοκτήτη του πλυντηρίου της γειτονιάς, ο οποίος μου …κρατάει μούτρα. Τον άτιμο! Και τον θεωρούσα φίλο μου…
Photos
Picture ID is 9628 Picture ID is 9629 Picture ID is 9630 Picture ID is 9631
Powered by: vBGarage by magnus

Συγγραφέας Σχόλιο Ημερομηνία
VanVIC Καλές βόλτες με το νέο απόκτημα. Τίμιο αυτοκίνητο. 20-04-09
M_dolce πολυ ομορφο αυτοκινητο!! καλο και αξιοπιστο!! Να το χαιρεσαι!! 20-04-09
patherhan Σας ευχαριστώ παιδιά!! Κάθε μέρα μου αρέσει όλο και πιο πολύ (το χρώμα...). Τουλάχιστον ξεχωρίζει απο τις ορδές των μαύρων και των ασημί που κυκλοφορούν! 20-04-09
patherhan ...Και το τελευταίο δεν είναι σπόντα. Όπως λέω και στο intro το μαύρο είναι έρωτας. Αλλά κάποια στιγμή γίνεσαι "δούλος" της εμφάνισης του αυτοκινήτου 20-04-09
mitsos_chania χν βλεπω στην πινακιδα.ελα ρε πατριωτη 20-04-09
patherhan Καλως το κοπέλι!! Κυκλοφορούν πολλά BMW στα Χανιά, αλλά δεν βλέπω ανάλογη παρουσία στο forum. Κάτι πρέπει να κάνουμε!! 20-04-09
stavr Καλως το χωριανακι! Πολυ ωραιο το χ3 φιλε μου καλες βολτες 22-04-09
JuNiOr_ panemorfo file to X.. 11-05-09
patherhan Ευχαριστώ παίδες. Νά 'στε καλά. 12-05-09
Zer0cooL Πετυχημενο χρωμα, πετυχημενο αυτοκινητο! Να το χαιρεσαι... 14-05-09
bimmer316 Κουκλί το Χ3. Αυτό το χρώμα πάει τρομερά. Δες για γρίλιες τιτανίου στη μάσκα, με λίγα χρήματα θα δείχνει ακόμα καλύτερο 14-05-09
patherhan Σας ευχαριστώ πολύ!!! Bimmer, τις έχω δει στο προεπέκτους και μου αρέσουν!!! Λέω να μπάξω και σκαλοπάτια... 16-05-09
bimmer316 τα σκαλοπάτια είναι ωραία αλλά και ακριβά 18-05-09
patherhan Το ξέρω! Πεντακό και... Αλλά τι είναι ο "πόνος" μπρος στα κάλλη ε; 20-05-09

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.