Θέμα: M3 E46 AT LAST
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 11-08-06, 22:23
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
THANKS ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ...

Παιδιά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Δε γράφω από το pc μου οπότε δεν έχω άνεση για πολύ κουβέντα αν και δεν άντεξα να μη μπώ μια και από το 99% των φίλων μου εσείς με νιώθεται καλύτερα στο θέμα του Μ3... (άντε να καταλάβει ο κολλητός μου με TDM μηχανάκι γιατί πήρα το Μ)

Κατά τα άλλα ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ έχω καν ενεργοποιήσει το sport button και ΔΕΝ έχω περάσει τις 6500 rpm (παρά μόνο σε ένα άνοιγμα με 2α)

ΤΟ Μ3 ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ. Δίνει σα να το τραβάει αεροπλάνο ΣΥΝΕΧΩΣ και με όλες τς σχέσεις. Με 5η και ροπιάζει σαν 2α κανονικού.
Περιττό να πω ότι σε βόλτα προ ολίγου Αττική οδό (χωρίς καν να ανοίξω όπως κάποιος που το ξέρει) κόπηκαν τα χαμόγελα και στους 3 φίλους μου.

Απίστευτη αίσθηση στα ΠΑΝΤΑ... διαγράψτε ΟΛΑ τα Post μου για Turbo το γραμμικό άνοιγμα του Μ3 ΔΕΝ παίζεται.

Ναι είναι όνειρο ζωής με την έννοια ότι από τα 12 το Μ3 το θεωρούσα άπιαστο αμάξι που ποτέ δε θα οδηγούσα.

Λεπτομέρειες σύντομες : To αμάξι το πήρα από Τράπεζα μέσω μάντρας (ΟΧΙ δεν είναι από κατάσχεση). Το τσέκαρα (μηχανή-σασί κτλ) στον Κουλούρη 4 ώρες και το πήρα μάλλον φτηνά (κάτω από 44...). Για να το κλείσω ζήτησα και άλλαξε ο μαντράς σε εξουσιοδοτημένο δίσκους τακάκια και ότι τέλος πάντων μου είπαν στον Κουλούρη. Το συνεργείο ζήτησα και το πλήρωσα εγώ (επιβεβαίωσα τις εργασίες) και τα χρήματα (1100 euro) αφαιρέθηκαν από το συμφωνηθέν τίμημα.
Είναι εισαγωγής με εκτελωνισμό 04 (έχω όλα τα έγγραφα), πρώτη άδεια Γερμανίας 2001 , παραγωγή 9/200. Ανακλήσεις κτλ ΟΛΑ τσεκαρισμένα.
Βιβλίο service από Γερμανία έως σήμερα ακριβέστατο.
Extra (σιγά τις μ@λ@κίες) full , οροφή , navi , tv , harman-kardon , κουρτινάκια κτλ που ΟΥΤΕ που ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ και απολήξεις AC-Schnitzer που ακούγονται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και φυσικά manual.

Χρώμα Carbon-schwartz , εσωτερικό σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΨΟΓΗ κατάσταση

Κλέινω πάω βόλτα ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ...