Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 16-03-09, 23:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι εκκεντροφόροι CSL να σου δώσουν μόνο 10 άλογα???
Κάνε τα 15 τροχό και είσαι μέσα.
Άν βάλεις και σκούπα, τελικό group N και ρυθμιστή πίεσης βλέπεις εύκολα ακόμη 10 βολάν.
Τα 20 τροχό τα έχεις εύκολα φίλε και πάνω από όλα αξιόπιστα.
χεχεχεχεχε ..... σε ΚΑΘΕ ΤΡΟΧΟ !!!! ...

Μάλλον ο φίλος dogteam διαβάζει μόνο τα δικά του πόστ ....


Φίλε μου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ από δυναμογραφήματα , πατήματα κλπ κλπ ... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ να ασχοληθείς με την αύξηση ιπποδύναμης στον S54...

Αν θέλεις να κάνεις πιο γρήγορο στην ευθεία το αμάξι σου μπορείς να ασχοληθείς με βολάν , διαφορικό , μείωση βαρους κλπ κλπ ...

Σε κάθε περίπτωση εγώ θα σου έλεγα να βάλεις μια 4αδα ΓΝΗΣΙΕΣ csl ζάντες και αν σου αρέσει η φασαρία ένα καλό τελικό ... ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ...

Όλα τα άλλα πάντως έχουν ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ περιγραφεί σε παλαιότερα θρέντ ... υπάρχει ακόμα και ενημερωτικό αρχείο "alpha-n explained".

P.S. Πριν συνεχίσεις τις απορίες διάβασε τα σχετικά θρέντ ... ειδάλλως βάλε σκούπα ΜΕ ΦΑΡΑΣΙ ... επαναλαμβάνω ΜΕ ΦΑΡΑΣΙ και ΧΡΥΣΑ ΜΠΟΥΖΟΚΑΛΩΔΙΑ θα πάρεις και άλογα και ροπή !
Απάντηση με παράθεση