Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 14-09-07, 11:10
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cayman S Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.
Το μικρό τον ξέρω λιγότερο από πολλούς από εδώ μέσα ... αυτά που λέει με βρίσκουν 100% σύμφωνο....(ή φωνήεν ... χιχιχι)

Το θέμα είναι ότι όσο και να μην το παραδεχόμαστε κάποια ποστ είναι ΤΟΣΟ εκτός λογικής και πραγματικότητας που τελικά δημιουργούν και το πρόβλημα κατά τη γνώμη μου...

Το 2ο πρόβλημα είναι ότι τα "άκυρα" -κατά τη γνώμη μου- πόστ ΔΕΝ αντικρούονται από άλλους (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) ... ο λόγος είναι από ότι μου έχουν πει ... "ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ρε Βάγγο"... μετά με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε "Είδες τι μ@λακία έγραψε ο Χ ???" ...

Το 3ο θέμα είναι ότι σε αντίθεση με άλλα τόπικς (π.χ. Απορίες , Βελτιώσεις , κλπ κλπ) τα θρέντ με ανοίγματα δεν είναι πρόσφορα ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ....
Εγώ αν παρατηρήσετε γράφω κατά 99% μόνο σε αυτά .... ο λόγος είναι ότι έχω κουραστεί να κάνω αέναες κουβέντες με παιδιά που λένε ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ...
Πίστευα ότι στο φόρουμ με τα "πατήματα" θα υπήρχε περισσότερη προσοχή ώστε αν κάποιος κάτι ΔΕΝ το γνωρίζει να ΜΗΝ ποστάρει ...
Τελικά ΦΕΥ ... και εδώ όλοι λένε το μακρύ τους και το κοντό τους και εκμεταλευόμενη την άγνοια και αδιαφορία οδηγούν τα θρέντ ΣΕ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ....

Τέλος νομίζω ότι αυτό που αποδυκνείεται από τη συμπεριφορά μας στο υπό-φόρουμ με τα πατήματα είναι ότι στο φόρουμ μας ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ...

Εγώ -ας πούμε- δεν έχω ποτέ μα ποτέ πει κουβέντα για ICE , navi etc ... είμαι ΑΣΧΕΤΟΣ και το παραδέχομαι ... τα διαβάζω αλλά ΔΕΝ παώ να το παίξω ειδήμων ... γ@μώντας το θρέντ των άλλων ...
Το ίδιο και στα θέματα DIY , νέα μοντέλα και άλλα πολλά ....

Η εμμονή όμως κάποιων (αρκετών) από εδώ να ποστάρουν ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ που καμία σχέση δεν έχουν με την πραγματικότητα όσον αφορά πραγματικές επιδόσεις κτλ στο φόρουμ με τις κόντρες ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΣΚΕΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ... ρωτάνε ένα φίλο τους διαβάζουν και 10 σχόλια από ένα περιοδικο , κάνουν ένα search στο google και αρχίζουν ...

Το cupra έτσι , το cayman γιουβέτσι , το Μ3 στιφάδο , το Μ5 λεμονάτο ...

Όσον αφορά τα τυπάκια που κάνουν ΠΡΩΤΟ πόστ εδώ με αναφορές ΦΥΤΙΛΩΔΕΙΣ (alexcsl είσαι ΘΕΟΣ ... best λέξη EVER) αν αυτοί που ξέρουν απαντούσαν όλοι (και εννοώ απάντηση ΚΑΘΑΡΗ όχι μεσοβέζικα - δημοσιοσχεσίτικα replys)... και αυτοί που δεν κατέχουν δεν τους βοηθούσαν με τα άκυρα πόστ τους ... ΘΑ ΜΕΝΑΝΕ ΣΤΟ 1 ΠΟΣΤ ...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
...Δεν ειμαστε dragster εδω....που μετα απο το ποστ με το πατημα...γινεται μαχη απο κατω.....
Πως να πω οτι δεν εχω θεμα με κανενα οχημα.......
Καυλωτης ειμαι...........αλλα η καταστη εδω ειναι out......
Δυστυχώς τα πόστ στο φόρουμ μας όσον αφορά τα ανοίγματα κτλ ... πολλές φορές είναι πολύ χειρότερα .... στο γκάνκστερ ορισμένα απίθανα replys που διαβάζω εδώ θα ΤΡΩΓΑΝΕ ΤΡΕΛΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 14-09-07 στις 11:12