Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 02-12-08, 13:15
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Στο συγκεκριμένο θρέντ αυτό που έγινε νομίζω είναι το εξής ...

Ok το πράμα είναι διαστημικά γρήγορο ... αλλά δεν είναι η G-Power εταιρία με ιδιαίτερες περγαμήνες (όπως ας πούμε ο Hartge) ... o Παντελής λοιπόν και ο Γιάννης ουσιαστικά με το χαβαλέ θέλουν να πούν ... "σιγά τα ωά" ... οκ είναι γρήγορο αλλά είναι μια αμφίβολη μετατροπή σε μια μάλλον ΜΗ αγωνιάρικη καρότσα ...

Σε αυτό το φόρουμ ελάχιστοι έως κανένας δε θα γουστάρουμε τόσο "βιασμένα" Μ ...

Για αυτό και αν είδες στην περίπτωση του αλλου θρέντ με το άλλο Μ5 , το 90% ουσιαστικά "έκραξε" ...

Το θέμα είναι ότι τελικά το Hurricane εποχή δε θα αφήσει ... άσχετα με το ότι εγώ δε θα μπορέσω να το αγοράσω ...

Για μένα είναι "πατάτα" ακόμα και αν αποδειχθεί "σκυλί" ... ο λόγος ??? απλός ... ΔΕΝ είναι Μ5 .. είναι μια αμφιβόλου αισθητικής προσπάθεια μιας όχι και τόσο καλής εταιρίας ... "βελτιώσεων" ...

αν ήθελαν να μπάξουν bi-compressor ας "έσφαζαν" ένα απλό V8 ... όπως το 550 ... τι πάνε και γ@μ@νε το διαμάντι ...

Αυτή είναι νομίζω η διαφωνία μερικών από έμας ... που "βγήκε" με το χαβαλέ ...

p.s. To video με τον Schrick στο G5 υπάρχει μολύ καιρό ... το έχουμε δει εδώ και πολύ καιρό ... είναι τέρας μεν αλλά δε νομίζω ότι έχει νόημα σε αυτά τα λεφτά και με τόσα ερωτήματα αξιοπιστίας ...
Απάντηση με παράθεση