Θέμα: M3 CSL
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #123  
Παλιά 25-02-11, 16:30
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Kοίτα Νικόλα ... εγώ είμαι πλέον 100 κιλά περίπου κάτω από το μαμά Μ3 ... με περισσότερη μείωση πίσω ... πλέον η κατανομή είναι 52,15% μπροστά 47,85% πίσω ...

με καλής ποιότητας ελαστικό και σωστή ευθυγράμμιση (μετά την αφαίρεση του βάρους) το αμάξι συμπεριφέρεται ΠΟΛΥ καλύτερα ...

για μένα είναι σημαντικότερο ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟ από την κατανομή (εννοώ πάντα ΜΙΚΡΕΣ αποκλίσεις ... δε λέω να πας στο 40-60)

το μόνο που νομίζω ότι θέλουν ΟΛΑ τα Μ λόγω της υποστροφικής γεωμετρίας που τους δίνει το division είναι ελαφρά ΑΠΟΚΛΙΣΗ μπροστά !!! ώστε να ενισχύσεις την ενεργό Ackermann και να κόψεις την υποστροφή σε μικρές γωνίες

Πάντως στο δικό σου νομίζω ότι έτσι και αλλιώς η διαφορά θα ήταν ανεπαίσθητη !!!
Απάντηση με παράθεση