Θέμα: M3 E46 vs Z4M
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 26-05-10, 17:08
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
M3 E46 vs Z4M

Έγινε χθες τελικά όχι και τόσο φιλικά

Το Ζ4 φοράει διαφορικό 3.91 , εξατμίσεις τιτανίου ένα περίεργο κάρμπον ή κάτι παρεμφρές στην οροφή και πρόγραμμα. Έχει βγάλει στον Ανδριανάκη 313 δηλαδή όσα περίπου κι εγώ !!!

Έγινε πρώτο πάτημα απο 2ες και 50 το Ζ4 έφυγε στις 2 κόρνες και έκανε μισό αμάξι , κάλυψα ελαφρώς μέχρι το τέλος που πρέπει να πέρασε μισό καπό

Έγινε 2ο πάτημα πάλι από 2ες όπου έφυγε κανονικά στις 3 κόρνες και έκανα εγώ μισό αμάξι το οποίο κάλυψε αφού σπινιάρησα στην αλλαγή σε 3η και έκανε μισό καπό ... στον κόφτη τετάρτης που τελείωσε το άνοιγμα κάτω από την ταμπέλα δηλαδή ... πέρασα λίγο μπροστά

αφού έχω κόφτη 400 στροφές παραπάνω και γενικά ψηλά θεωρώ ότι πηγαίνω καλύτερα αφού το βάρος του Ζ4 δεν παίζει τόσο ρόλο...

Εκεί χάλασε και το κλίμα ... αφού ενώ εγώ είπα ότι θεωρώ ότι το αποτέλεμα για φιλικό άνοιγμα είναι ότι πάμε παρέα ... αυτός ισχυρίστηκε ότι είναι μπροστά στην αρχή ένα μετά μισό καπό ... και μετά ότι είχε αφήσει πριν τον περάσω κλπ κλπ κλπ !!!!

Από το βίντεο δε βγαίνει εύκολα συμπέρασμα αφού άφησε στην ταμπέλα και το βίντεο είναι από τη γέφυρα...

Τελικά ΔΕΝ υπάρχει φιλικό άνοιγμα ... από ότι κατάλαβα το Ζ4 θεωρούσε ότι πάει για εύκολη νίκη αφού έχει περάσει λέει ΟΛΑ τα 46άρια και το Cayman s pdk ... και δεν του κάθησε καλά το αποτέλεσμα ...

τέσπα εγώ είμαι ευχαριστημένος αφού το Ζ4 είναι μετρημένο 1400 κιλά και στα ίδια άλογα και με το ίδιο βήμα με μένα ... που σημαίνει ότι τα υπόλοιπα πράγματα που φοράω έχουν όντως καλό αποτέλεσμα !!!!

P.S. Στην επιστροφή κάναμε και πολύ ωράιο ανοιγματάκι με το Γιώργο με το Cayman ... 1ες όπου το Μ3 στη γλίτσα δίπλωσε ΛΙΑΝ επικίνδυνα ... έως κόφτες 4ης ... μετά ο Γιώργος είπε το θεικό "Ρε μλκ έχω βαρεθεί να πηγαίνουμε μαζί !!!!" ...

τέσπα θα βάλω λαστιχάκι και ο Γιώργος δίσκο και θα δούμε και σε κανονικό άνοιγμα ... που βέβαια θα με πάει στάση ο αλήτης ... χαχαχαχα ... τελικά τα πατήματα με το Γιώργο τα χαίρομαι περισσότερο από όλα !!!!

P.S.2 Ο Γιώργος με το cayman έχει ρίξει από στάση στο Ζ4Μ ... προφανώς !!!
Απάντηση με παράθεση