Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Πωλήσεις και Ανταλλαγές > Πωλήσεις και Ανταλλαγές > Αυτοκίνητα

Αυτοκίνητα Αγγελίες προσφοράς και ζήτησης για αυτοκίνητα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιά 15-12-09, 10:57
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
γεια σας παιδια και απο μενα με την σειρά μου.Εγω νομίζω πως εχω καλυφθει σχετικά με το ποιος μπορεί να βάλει αγγελία και ποιος θεωρείται ενεργό μέλος,αν και διαβαζοντας όλο το θρεντ ,δεν μπορω να μπω σε κανενα απο τα link που παραθετετε,μου ζηταει εγκυρο idname!!!!!!απο τα συμφραζόμενα οτι εχω καταλάβει.Νομίζω πως είμαι ενεργό μελος(???) και ας μην μπορώ να ποστάρω αγγελία!Πιστευω θα μπορέσω με τον καιρό...Αλλο ηθελα να ρωτήσω...¨

1ον:Εχω κανει λαθος στην ημερομηνία γεννησης μου στο προφίλ λογω του οτι το εκανα απο το κινητο και ειναι το μονο πεδιο που δεν βρισκω πως να τροποποιησω στο προφιλ μου.,δεν γινεται τροποποιηση στην ηλικία?

2ον :Γιατι οταν συμμετεχω σε καποια συζητηση δεν φαινεται η φωτό που εχω επιλεξει για το προφίλ μουδιπλα απο το user name μου ,οπως στους περισσότερους?παλι καποια πατατα θα εκανα εε?
ευχαριστώ εκ των προτερων
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #92  
Παλιά 15-12-09, 15:44
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zami Εμφάνιση μηνυμάτων
2ον :Γιατι οταν συμμετεχω σε καποια συζητηση δεν φαινεται η φωτό που εχω επιλεξει για το προφίλ μουδιπλα απο το user name μου ,οπως στους περισσότερους?παλι καποια πατατα θα εκανα εε?
ευχαριστώ εκ των προτερων
Αυτο το βρήκα μονος μου!!!!!ηταν το avatar στο προφιλ μου απενεργοποιημένο.....
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #93  
Παλιά 30-12-09, 10:25
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
Είσαι εδώ μέσα : http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...E5%F1%E3%FE%ED ???

Απ΄ ότι βλέπω όχι, υπομονή μέχρι 1/10/2009 που θα βγει η νέα λίστα!
καλημερα φιλε μου.
να υποθεσω πως η επομενη θα βγει στις 01.01.2010;
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #94  
Παλιά 30-12-09, 20:24
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΛΙΣΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΑ !
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Μανος.
Απάντηση με παράθεση
  #95  
Παλιά 06-03-10, 14:25
Το avatar του χρήστη smg2
smg2 Ο χρήστης smg2 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Μηνύματα: 25
smg2 is on a distinguished road
καλήσπερα πως μπορω να βαλω μια αγκελια για πωληση του αυτοκινητου μου,αν γινεται
Απάντηση με παράθεση
  #96  
Παλιά 13-09-10, 20:56
wiserman29 Ο χρήστης wiserman29 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 242
wiserman29 is on a distinguished road
Έγινα ανενεργός

Καλησπέρα,
Ομολογώ ότι λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων(γάμος, αγορά σπιτιού=μετακόμιση, γέννηση του πρωτότοκου) χάθηκα για μεγάλο διάστημα και έχω λίγες μέρες που μπαίνω ξανά στο site. Σήμερα διαπίστωσα ότι δεν έχω πλέον δικαίωμα για δημοσίευση αγγελίας, ενώ στο παρελθόν ήμουν ενεργό μέλος. Υποθέτω ότι έγινα ανενεργό λόγω της απουσίας μου και θα ήθελα να μάθω αν όντως ισχύει αυτό και πότε θα υπάρξει ανανέωση της λίστας.
Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #97  
Παλιά 13-09-10, 21:22
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από wiserman29 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,
Ομολογώ ότι λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων(γάμος, αγορά σπιτιού=μετακόμιση, γέννηση του πρωτότοκου) χάθηκα για μεγάλο διάστημα και έχω λίγες μέρες που μπαίνω ξανά στο site. Σήμερα διαπίστωσα ότι δεν έχω πλέον δικαίωμα για δημοσίευση αγγελίας, ενώ στο παρελθόν ήμουν ενεργό μέλος. Υποθέτω ότι έγινα ανενεργό λόγω της απουσίας μου και θα ήθελα να μάθω αν όντως ισχύει αυτό και πότε θα υπάρξει ανανέωση της λίστας.
Ευχαριστώ.
Η διαδικασία των Active members ξεκίνησε στις αρχές του 2007.
Ανά 3 μήνες δημιουργείται μία λίστα. Η εκάστοτε λίστα βρίσκεται σε υπόμνημα εδώ. Η νέα θα δημιουργηθεί στις αρχές Οκτωβρίου (10/2010).

Εφόσον δεν είσαι στη λίστα των ενεργών μελών, δεν μπορείς να αναρτήσεις αγγελία στο φόρουμ.

Για να τοποθετήσει κάποιος χρήστης μια αγγελία πρέπει να έχει καταχωρηθεί στη λίστα ενεργών μελών.
Για να γίνει αυτό πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις.
- Συμπλήρωση στοιχείων στο προφίλ του(ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο)
- Να έχει κάνει login στο φόρουμ το προηγούμενο διάστημα (πριν την έκδοση της εκάστοτε λίστας)
- Να περιμένει, καθώς η λίστα ανανεώνεται ΜΟΝΟ κάθε 3 μήνες και όχι ενδιάμεσα για να ικανοποιήσει κάποιον χρήστη ξεχωριστά.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #98  
Παλιά 13-09-10, 21:55
wiserman29 Ο χρήστης wiserman29 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 242
wiserman29 is on a distinguished road
Εγώ ΗΜΟΥΝ ενεργό μέλος και τώρα πλέον ΔΕΝ είμαι.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, αλλά αυτά τα γνωρίζω ήδη. Εγώ ΗΜΟΥΝ ενεργό μέλος και τώρα πλέον ΔΕΝ είμαι και θα ήθελα απλώς μια διευκρίνιση για το πότε παύεις να είσαι ενεργό μέλος. Υποθέτω ότι έγινα ανενεργός λόγω της μακράς απουσίας μου. Για να μην παρεξηγηθώ ΔΕΝ «ζητάω τον λόγο». Ελπίζω τον Οκτώβρη να «ενεργοποιηθώ» ξανά. Άλλωστε μετά την αγορά του σπιτιού δεν υπάρχει σάλιο για αλλαγή του Ε46, οπότε περισσότερο φιλολογικού χαρακτήρα είναι η ερώτηση…
Απάντηση με παράθεση
  #99  
Παλιά 13-09-10, 21:56
wiserman29 Ο χρήστης wiserman29 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 242
wiserman29 is on a distinguished road
p.s. στην παραπομπή δεν μπόρεσα να βρω την λίστα με τα ενεργά μέλη....
Απάντηση με παράθεση
  #100  
Παλιά 13-09-10, 22:22
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Η πρόταση
"- Να έχει κάνει login στο φόρουμ το προηγούμενο διάστημα (πριν την έκδοση της εκάστοτε λίστας)"
νομίζω ότι ήταν το πρόβλημα σου.

Δες το 1ο thread υπόμνημα στην ενότητα του link που σου έδωσα για να δεις τη λίστα.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.