Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 19-05-09, 22:09
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Aυτό νομίζω είναι το εύκολο κομμάτι, καθώς ο αισθητήρας του καθίσματος είναι μια ζελατίνα με ''επαφές''. Άρα στην χειρότερη γεφυρώνεις τις επαφές και το αμάξι διαβάζει μονίμως την ύπαρξη συνοδηγού.

Για τα υπόλοιπα ζητήματα δεν γνωρίζω.

Είναι τόσο καλά καθίσματα;
Ναι αλλά δεν ταιριάζουν από ότι κατάλαβα τα καθισματα του Ε92 με τις επαφές και την ecu του Ε46

Χάρη απλά θα σου πω ότι ο Πάνοζ μετά τα καθίσματα είπε ότι ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΑΜΑΞΙ ...

Είναι το καλύτερο κάθισμα που έχω κάτσει - δει σε αμάξι ...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 20-05-09, 08:16
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου

τα καθίσματα αυτά ΔΕΝ είναι για Ε46 ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ είναι τα BMW performance για Ε92

Η τιμή τους είναι ΠΟΛΥ υψηλή ... τα έβαλε ο Πανοζ στο Μ3 Ε92 και ακόμα και στη δική του τιμή να τα βρείς είναι ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ

το μεγάλο κόστος οφείλεται συν τοις άλλοις και στο ότι έχουν ενσωματωμένους αερόσακους ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ δε θα καταφέρεις ΠΟΤΕ να κάνεις να δουλέψουν στο Ε46

Επιπλέον θα ταλαιπωρηθείς πάρα πολύ να βρεις πατέντα με τις βάσεις αλλά κα με τον αισθητήρα αερόσακου συνοδηγού ... εγώ προβλέπω ότι θα τον καταργήσεις στο τέλος ... πράγμα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ επικίνδυνο για το φουκαρά το συνοδηγό

Τέλος επειδή τα έχω δει από κοντά ... είναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΘΙΣΜΑ που έχω ποτέ κάτσει ...

μακράν καλύτερο από του csl , από τα recaro pole position ακόμα και τα spg ... καλύτερο ακόμα και από τα recarro του RS4

H ποιότητα στην alcantara είναι εκπληκτική με τρελές ραφές και ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ και μετα να τα καλύψεις με δέρμα connolly .........

Συνεπώς η γνώμη μου είναι να τα βάλεις ... αλλά μόνο αν αγοράσεις και ένα Μ3 ... Ε92
η τιμή που αναφέρω είναι με τις γλυσιέρες για το δικό μου αμάξι, χωρίς να καταργηθούν οι αερόσακοι. οι πλευρικοί καταργούνται άμα θες.
επειδή όμως είναι κάθισμα το οποίο μπορείς να το βγάλεις και να το βάλεις και σε άλλο αμάξι τα έκανα παραγγελία με τους πλευρικούς μιάσ και σκοπέυω να τα χρησιμοποιήσω και στο επόμενο μου αμάξι που πιθανόν να είναι το 92άρι.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 20-05-09, 08:24
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ntiospo Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστος!!!
γιατι δεν βαζεις απο το csl ειναι και απο την ιδια σειρα!!e46!

προσωπικά τα συγκεκριμένα μου αρέσουν πολύ περισότερο από του csl.
ύστερα μου τη δίνει που για τα csl πρέπει στις αντιπρωσοπείες να έχω και αριθμό πλαισίου άπο csl.
και στο κάτω κάτω τα original καθίσματα θα μείνου πακεταρισμένα στο εργοστάσιο μέχρι τη στιγμή που θα πουληθεί το αυτοκίνητο.
επίσεις απο τη πρώτη στιγμή που βγείκε το csl πάντα πίστευα ότι όλα τα ///Μ3 έπρεπε να είχαν το ίδιο κάθισμα με αυτο έστω και πίτα στο δέρμα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 22-05-09, 18:47
Το avatar του χρήστη ΔημητρηςΜ3
ΔημητρηςΜ3 Ο χρήστης ΔημητρηςΜ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-11-2006
Μηνύματα: 1.088
ΔημητρηςΜ3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
προσωπικά τα συγκεκριμένα μου αρέσουν πολύ περισότερο από του csl.
ύστερα μου τη δίνει που για τα csl πρέπει στις αντιπρωσοπείες να έχω και αριθμό πλαισίου άπο csl.
και στο κάτω κάτω τα original καθίσματα θα μείνου πακεταρισμένα στο εργοστάσιο μέχρι τη στιγμή που θα πουληθεί το αυτοκίνητο.
επίσεις απο τη πρώτη στιγμή που βγείκε το csl πάντα πίστευα ότι όλα τα ///Μ3 έπρεπε να είχαν το ίδιο κάθισμα με αυτο έστω και πίτα στο δέρμα.
ανοιγεις δρομο για αυτους που εχουν Μ3 και θελουν να αλαξουν καθισματα με το καλο και αν ειναι καλα οπως λενε παω και γω για αλαγη!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.