Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Ενδοκλαμπικές

Ενδοκλαμπικές Οι "μονομαχίες" μεταξύ μελών του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 11-03-11, 19:01
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
για να δουμε , αν θα αφησει τωρα τον κοκκορα τον κρασατο...για να παει για την ''κοτα'' οπως τον χαρακτηριζε! ενδιαφερον πατημα...οχι τοσο προς το αποτελεσμα..αλλα ως προς τις αναμνηστικες φωτο με την φατσα του ηττημενου....! θελω αναμνηστικη...και μπλουζακι...απο την κοντρα....
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από turbodog Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα ενδιαφερον link που ειχα βρει πριν απο λιγο καιρο και δειχνει τα power potentials του S54 & S65. Ειμαι βεβαιος οτι θα ενδιαφερει πολυ τον φιλο μου Ευαγγελλο (η Dr Theorias ...
τσσσσσσσσσσσ μου την τέντωσε το αρθράκι από το αμερικλάνικο !!! ... πάντως επειδή το έψω διαβάσει και αποθηκεύσει από τότε που το διάβασα ... είναι πολύ ωραίο ποστ ειδικά για όσους μιλάνε για τα "προβλήματα" των inline six applications και ειδικά του s54



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από turbodog Εμφάνιση μηνυμάτων
.....σταση-400..οπου θελεις εσυ...στην πιστα της βουλιαγμενης η σε αλλο παγοδρομιο της επιλογης σου...no problem. Μονο επειδη εχει ξεκινησει και η Σαρακοστη κοιτα να το κανουμε μεσα στο μηνα γιατι εχω κανονισει για αλλο σουβλισμα τον επομενο μηνα. Μακια)
περιμένω τηλέφωνο ... το πάτημα θα γίνει προς αποφυγήν των φίλων μας των βου και α ... σε ιδιαίτερα σκοτεινό μέρος ... ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ είμαι έτοιμος !!!

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Βαγγέλη μην πας !!

Ο Τουρποκότ ειναι ποντίκι μεγαλο. Κατι κρύβει.
τι να κρύψει το ποντίκι !!! ... 440 ρόδα είναι και πάλι φοβισμένα γράφει !!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 11-03-11, 19:36
Το avatar του χρήστη turbodog
turbodog Ο χρήστης turbodog δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-06-2008
Μηνύματα: 80
turbodog will become famous soon enough
Οπα τι εγινε εδω? Εχει σημερα πανσεληνο και δεν το ξερα? Γιατι βλεπω απαντησες τελικα.
Οκ θα το κανονισουμε συντομα...και μακρυα απο τα φωτα της δημοσιοτητας
Ουι γουιλ τολκ οβερ δε φοουν σουν
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
1ες ρολ...........όπου το κομπρεσσερ έφτασε και πέρασε...
2ες ρολ.............όπου το κομπρεσεερ έφτασε και πέρασε πάλι...
ρολ 3ες............ κλπ θα είναι τσόντα υπέρ του s/c...
το αμάξι του Μήτσου ειναι απίστευτο...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 11-03-11, 19:42
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
A ρε κλεφτοκοτάδες που κατάντησα για να κάνω κανά πάτημα !!! ... να περιμένω τους f/i να ρυθμίσουν να φτάσουν 450 ρόδα ... ΜΗΠΩΣ και πατήσουμε
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 11-03-11, 19:47
Το avatar του χρήστη turbodog
turbodog Ο χρήστης turbodog δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-06-2008
Μηνύματα: 80
turbodog will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
τι να κρύψει το ποντίκι !!! ... 440 ρόδα είναι και πάλι φοβισμένα γράφει !!!
420 ροδα λεμεεεεε....δεν αλλαζει κατι στο σουβλισμα με το να προσθετεις επιπλεον αλογα. Α, και θα εχω και ενα σεντονι μαζι μου να κουναω. Μην πεις μετα οτι δεν στοπα και αρχισεις τις ανακριβειες οτι σου κουναγα μαντηλι κτλ. (Το πιθανοτερο βεβαια ειναι να το βλεπεις μαντηλι αλλα αυτο μην σε ανυσηχει...ειναι φυσιολογικο )
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
1ες ρολ...........όπου το κομπρεσσερ έφτασε και πέρασε...
2ες ρολ.............όπου το κομπρεσεερ έφτασε και πέρασε πάλι...
ρολ 3ες............ κλπ θα είναι τσόντα υπέρ του s/c...
το αμάξι του Μήτσου ειναι απίστευτο...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 11-03-11, 20:23
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
τςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς !!!! ... σιγά μην ανοίξεις και σαμπάνιες που θα περάσεις ταπεινό ατμοσφαιρικό Μ3

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 11-03-11 στις 21:39
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 11-03-11, 21:27
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Το πατημα με την εννοια να δουμε 2 πολυ καλα και διαφορετικης φιλοσοφιας Μ να ανοιγουν,ειναι περα για περα θεμητο.Το πατημα σαν νοημα βεβαια,απλα δεν υπαρχει....σα να ανοιγω εγω με 316...

βεβαια ο απαραιτητος χαβαλες να γινεται,αφου ουτε και εγω μπορω να βρω κανενα Μ54Β25 να παταει απο ΣΤΑΣΗ ,οποτε ανοιγω οντως με κανα 316 στο φαναρι που νομιζει οτι ειμαι 16αρης και εγω!!!

Ελπιζω να ειναι οντως ενα χαβαλεδιαρικο ανοιγμα και να μην καταληξει "μεν" vs "δε"...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-03-11, 22:04
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Το πατημα με την εννοια να δουμε 2 πολυ καλα και διαφορετικης φιλοσοφιας Μ να ανοιγουν,ειναι περα για περα θεμητο.Το πατημα σαν νοημα βεβαια,απλα δεν υπαρχει....σα να ανοιγω εγω με 316...

βεβαια ο απαραιτητος χαβαλες να γινεται,αφου ουτε και εγω μπορω να βρω κανενα Μ54Β25 να παταει απο ΣΤΑΣΗ ,οποτε ανοιγω οντως με κανα 316 στο φαναρι που νομιζει οτι ειμαι 16αρης και εγω!!!

Ε.
Χόρχε πρόσεχε σε τι 16άρι θα πέσεις γιατι κυκλοφορούν κάτι περίεργα...

χιχιχι
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 11-03-11, 22:32
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ευελπιστω οτι δεν θα σε πετυχω εσενα!!!

EDIT:Αν και τωρα που το σκεφτομαι...σε εχω πετυχει μια φορα και εγινε και το αναλογο 0-400....Στα 400+1 πατησα φρενο....Τελικα οι εξατμισεις μου ηταν οβαλ ή στρογγυλες???
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 11-03-11 στις 22:35
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 13-03-11, 18:15
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Λοιπόν έγιναν οι δοκιμές ...

1ες ρολ το s/c σπινιάρει πολύ και είμαι μπροστά μέχρι και κόφτη 4ης μου (περίπου 200) όπου το κομπρεσσερ έφτασε και πέρασε ...

2ες ρολ είμαι μπροστά μέχρι τα μέσα 4ης μου (περίπου 175) όπου το κομπρεσεερ έφτασε και πέρασε πάλι ...

η διαφορά μετά τα 200 δηλαδή όταν φορτώνουμε για πολύ ώρα είναι χαώδης υπέρ του κομπρεσέρ (σαν να πατάω εγώ φρένο) ... χαμηλά όμως το ατμ. στέκεται πολύ καλά ειδικά από 1ες που ξεκινάει πολύ καλύτερα

στάση πιστεύω θα με περάσει μετά τα 200 ... ρολ 3ες και οτιδήποτε έχει να κάνει με πολλά χαω κλπ θα είναι τσόντα υπέρ του s/c ...

το αμάξι του Μήτσου στα πολλά είναι απίστευτο ... δεν μπορεί όμως να περάσει τη δύναμη κάτω στις χαμηλές σχέσεις όπου σε συνδυασμό με το βάρος και την ευστροφία πλεονεκτεί το ατμ
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 13-03-11, 18:33
Το avatar του χρήστη turbodog
turbodog Ο χρήστης turbodog δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-06-2008
Μηνύματα: 80
turbodog will become famous soon enough
ειχε ριξει λαδια ο Ευαγγελος στην λωριδα μου!
Σιγα ρε τα πατηματα που καναμε! Ενα στην αρχη απο 1ες , εκει που με πηγες, χωρις να εχω κανει ουτε μια δοκιμη να δω πως ξεκιναω και σπιναριζα σαν Π@υτανα, εφυγες δυο μπροστα, μετα μαζεψα και περασα (γιατι εκει αφησες το γκαζι και δεν συνεχισες?...κακο παιδι! Και δεν ηταν διακοσια ρε..ηταν λιγοτερα! Με δυο πισω στην αρχη τι περιμενες ρε συ, να σε μαζεψω σε 20 μετρα? Θελω καποια παραπανω να σε τσακωσω. Τωρα το αλλο απο δευτερες στην επιστροφη παταμε μαζι , φευγεις ενα κλικ μπροστα λογω κοντου, αλλα τριτες σε ειχα μαζεψει και εφευγα. Αμα θελεις κανονιζουμε και ενα πατηματακι για περισσοτερα απο 356,5 μετρα (γιατι τοσα πατησαμε απο ρολλ μεχρι να αρχισω να σε περναω) να δουμε και μια καλυτερη διαφορα.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
1ες ρολ...........όπου το κομπρεσσερ έφτασε και πέρασε...
2ες ρολ.............όπου το κομπρεσεερ έφτασε και πέρασε πάλι...
ρολ 3ες............ κλπ θα είναι τσόντα υπέρ του s/c...
το αμάξι του Μήτσου ειναι απίστευτο...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.