Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 26-02-10, 12:00
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Όντως το είχα ξεχάσει !!!
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 26-02-10, 15:51
Το avatar του χρήστη konstadas
konstadas Ο χρήστης konstadas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 29-08-2008
Μηνύματα: 60
konstadas is an unknown quantity at this point
Το τελευταίο καιρό έχω διαβάσει αρκετά πάνω σε αυτό.

Ο κάθε ένας λέει αυτό που νομίζει.

Ο βελτιωτής που το έβαλε μου είπε ότι θα έχει και δεν έχω λόγο να μην το πιστέψω μιας και δεν πήγα αυτή τη φορά σε κάποιο τυχαίο αλλά επέλεξα κάτι επώνυμο ( Noelle )

Μέχρι στιγμής μετά από 400 χιλιόμετρα περίπου βγαίνει αληθινός ο βελτιωτής γιατί βλέπω μερική βελτίωση σε σχέση με την αρχική και αυτό στο δρόμο συγκρίνοντας με άλλο ίδιο αυτοκίνητο και παρατηρώντας τη διαφορά.

Σε λίγο καιρό θα σας γράψω αναλυτικά για το αν ισχύει η ποιο πάνω αναφορά τουλάχιστον στο δικό μου αυτοκίνητο και με έμενα οδηγό.

Όσο αφορά το τη έδωσε θα το δω στο δυναμόμετρο όταν γίνει η μέτρηση.
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 27-02-10, 10:45
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konstadas Εμφάνιση μηνυμάτων
Το τελευταίο καιρό έχω διαβάσει αρκετά πάνω σε αυτό.

Ο κάθε ένας λέει αυτό που νομίζει.

Ο βελτιωτής που το έβαλε μου είπε ότι θα έχει και δεν έχω λόγο να μην το πιστέψω μιας και δεν πήγα αυτή τη φορά σε κάποιο τυχαίο αλλά επέλεξα κάτι επώνυμο ( Noelle )

Μέχρι στιγμής μετά από 400 χιλιόμετρα περίπου βγαίνει αληθινός ο βελτιωτής γιατί βλέπω μερική βελτίωση σε σχέση με την αρχική και αυτό στο δρόμο συγκρίνοντας με άλλο ίδιο αυτοκίνητο και παρατηρώντας τη διαφορά.

... .
Kαλά ΜΗΝ εμπιστεύεσαι όποιον επειδή έχει μια αντιπροσωπεία ισχυρίζεται και ότι ξέρει ... πολλοί εξ αυτών ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ !!!

Ο Νοελ ποθυενά δεν αναφέρει στη σελίδα του περί βελτίωσης των επιδόσεων όταν "ΠΑΤΗΣΕΙ" ή "ΠΗΔΗΞΕΙ" ή "ΣΤΡΑΜΠΟΥΛΗΞΕΙ" το πρόγραμμα

Παρεπιπτόντως ΑΝΑΛΟΓΑ με τη θερμοκρασία , και άλλες παραμέτρους

ΣΥΝΕΧΩΣ

θα αλλάζει 5-10 άλογα η απόδοση

Αυτό δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με το "ΠΑΤΗΜΑ" του προγράμματος ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΝ ΕΝΝΟΙΑ

Αλλά με τις διορθώσεις του εγγεφλάλου ανάλογα με τις συνθήκες

Δηλαδή το καλοκαίρι θα θα έχεις λιγότερη ιπποδύναμη (π.χ.) λόγω ζέστης , το χειμώνα παραπάνω κ.ο.κ.
Απάντηση με παράθεση
  #54  
Παλιά 27-02-10, 19:57
Το avatar του χρήστη konstadas
konstadas Ο χρήστης konstadas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 29-08-2008
Μηνύματα: 60
konstadas is an unknown quantity at this point
Σίγουρα δεν εμπιστεύομαι κανένα μιας την έχω πατήσει με τρία προγράμματα διαφορετικά που έχω βάλει πάνω.

Με αυτό εδώ ( τέταρτο ) βλέπω ότι είναι καλύτερο από τα άλλα.

Τώρα αν θα βγάλει αυτά που μου είπε θα δείξει στη δυναμομετρηση που θα κάνω σε λίγες μέρες και θα σου πω αν αξίζει η όχι.

Δεν αντιλέγω σε αυτά που λες άλλωστε δεν το κατέχω το άθλημα σε βάθος.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.