Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #11  
Παλιά 06-12-10, 14:24
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
το φιλαρακι ειναι φανταρος τωρα και το ferrari καθεται σε καποιο γκαραζ αραχτο..οταν θα επιστρεψει ομως δεν ειναι κακη ιδεα...καλη κοντρα παντως......που μεταξυ μας οποιος και αν ειναι μπροστα..τετοια κοντρα δεν βλεπεις καθε μερα!
Εννοείται θα είναι πολύ καλή φάση ... τώρα όσον αφορά το τι βλέπεις κάθε μέρα άστο ... μέχρι και πριν από κανά 6μηνο διάβασε στο dragster και στο streetdragster να δεις τι πατήματα γίνονταν ... από Superleggera και 9ff μέχρι 595 και Ζ06 και F430 ... άσε μιλάμε για πατήματα με σύνολο αξίας οχημάτων πάνω από 400 χιλιάρικα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
...μεταξυ μας...συμφωνα με τα νουμερα ...380hp 1250kg βαρος το ferrari πρεπει να ειναι μπροστα οσο και αν αγαπω το 46αρι....για να δουμε...ο δρομος ειναι η ετυμηγορια παντα...οτι και αν λεμε εδω!!!!
Κοίτα το 355 είναι σύμφωνα με τα νούμερα μακράν πιο γρήγορο ... απλά έχει κάποιο νόημα έστω μέχρι το 360 ... γιατί από το f430 και μετά τα ferrari δεν έχουν επαφή με str8 six ΒΜW ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
...πς.Να μην το κανει κοντρες,δεν ειναι παπακι ουτε BMW,μεσα στην Πολη ενα Rallye ειναι πιο σβελτο απλα και μονο γιατι οταν οοοολα τα αλλα τελειωνουν μετα τις 6000 αυτο ξυπναει γιαυτο και ειναι πολυ δυσκολο να το δουλεψεις σβελτα μεσα σε πολεις.
Τι σχέση έχει φίλε μου το ραλύ , η οδήγηση στην πόλη και η κόντρα με Μ3 Ε46 ???

Όσον αφορά το στροφάρισμα ο S54 σε μαμά μορφή στροφάρει 8 και το μοτέρ του 355 8250 ... δεν κατάλαβα ποιό είναι το πρόβλημα ????

Νομίζω ότι είναι μια χαρά κόντρα ... και τα 2 αμάξια έχουν πολύτστροφα n/a μοτέρ και rwd και μάλιστα ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΙ το φεράρι και σε κιλά και σε ισχύ και σε ροπή ...
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.