Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιά 20-11-08, 19:18
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
ότι λάμπει δεν είναι πάντα χρυσός .... αν εννοείς του Νίκου πάντως είναι πολύ δυνατό ... αλλά μην μπόυμε σε αυτή την κουβέντα ... θα τα πούμε από κοντά αν θες
Απάντηση με παράθεση
  #92  
Παλιά 20-11-08, 19:22
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλύτερα από Ε92 μαμά πάνε και άλλα ... το θέμα είναι ότι το παραβαρύνανε το Ε92 και είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και ΑΔΙΚΙΑΟΛΟΓΗΤΑ μακρύ ... προφανώς υπάρχει στόχευση ε ταξίδια "american style" με χαμηλή κατανάλωση κλπ κλπ ... το DKG βέβαια είναι άλλη φάση ... έχει τρελή κλιμάκωση ... μακριά 1η και "πιστόλια" 2 έως 7 ...
σωστα, ειναι ωραιο το dkg. ενας φιλος με στενες επαφες στην Μ, δουλευει αυτη τη στιγμη στη γερμανια ενα προτζεκτ, Μ5 με dkg! εχει γυρω στα 11000 χλμ. και δουλευει αψογα. οταν συμπληρωσει 20000 χωρις προβλημα θα το βγαλουν. βεβαια εμενα το smg3 μ αρεσει πολυ. και μ αρεσει που ειναι αποτομο. πολυ βελτιωμενο απο το smg2 που ειχα στο 645. το νεο Μ3 ωραιο δε λεω, αλλα δε με ενθουσιασε οσο με ειχε εντυπωσιασει το προηγουμενο. ειναι "χουλιγκαν" το 46αρι.

δεν εννοω του νικου, γρηγορης λεγεται το παληκαρι με το 335. εξαιρετικο παιδι, και το αυτοκινητο πολυ δυνατο και καλοφτιαγμενο.
Απάντηση με παράθεση
  #93  
Παλιά 20-11-08, 19:26
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
..., αλλα δε με ενθουσιασε οσο με ειχε εντυπωσιασει το προηγουμενο. ειναι "χουλιγκαν" το 46αρι.
Nαι το γ@μήδι είναι λίγο σαν Τόνυ Μοντάνα ... όλο φωνές και χριστοπαν@γίες ... χωρίς την απαιτούμενη φινέτσα πλέον ... αλλά θέλει πολλά rounds of ammo για να πεθάνει ...
Απάντηση με παράθεση
  #94  
Παλιά 20-11-08, 19:33
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Nαι το γ@μήδι είναι λίγο σαν Τόνυ Μοντάνα ... όλο φωνές και χριστοπαν@γίες ... χωρίς την απαιτούμενη φινέτσα πλέον ... αλλά θέλει πολλά rounds of ammo για να πεθάνει ...
+1000 για το 46άρι... Ένα σε Phoenixgelb και με πολύ tuning είναι όνειρο για μένα... (Μετά τον 04/2003 παραγωγή όμως )
Toυ Πάνου λέω ρε...
Απάντηση με παράθεση
  #95  
Παλιά 20-11-08, 19:36
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
δε συμφωνω για τη φινετσα, κατα τη γνωμη μου το ε46, ειναι πλεον κλασσικο. οπως π.χ. το ε30. και σαν το τελευταιο (απ' οτι φαινεται) εξακυλινδρο θα παρει μεγαλη αξια καποια στιγμη στο μελλον. και θα ειναι και δυσευρετο καποιο καλο φουλ οριτζιναλ. στειλε μου π.μ. να τα πουμε καποια στιγμη.
Απάντηση με παράθεση
  #96  
Παλιά 20-11-08, 20:19
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
έγινε το pm ...
Απάντηση με παράθεση
  #97  
Παλιά 20-11-08, 20:28
SUPERCHARGER Ο χρήστης SUPERCHARGER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-08-2006
Μηνύματα: 841
SUPERCHARGER will become famous soon enoughSUPERCHARGER will become famous soon enough
Και το επομενο εξακυλινδρο θα ειναι......
__________________
Τα αλογα δεν ειναι στραγαλια...............
Απάντηση με παράθεση
  #98  
Παλιά 20-11-08, 21:43
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SUPERCHARGER Εμφάνιση μηνυμάτων
Και το επομενο εξακυλινδρο θα ειναι......
αντε παλι απο την αρχη... δεν αντεχω, σε παραπεμπω 20 ποστς πριν, ακριβως.
Απάντηση με παράθεση
  #99  
Παλιά 27-11-08, 01:31
Το avatar του χρήστη taksidiotis
taksidiotis Ο χρήστης taksidiotis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-07-2007
Μηνύματα: 130
taksidiotis is on a distinguished road
λοιπον ειδα κι εγω μετα ποα τοσο καιρο την νεα m3.
λοιπον απο μοτερ καλο και χρυσο,δεν θελει συστασεις,ομως σε ολα τα υπολοιπα sorry ρε παιδια αλλα αυτο το οχημα σαν καλουπι δεν το θεωρω αντικατασταση της 46,που ειναι οι τουμπανιασμενοι θολοι οεο?που ειναι αυτη η αλητεια ρε παιδια του 46?πολυ light εκδοση και σιγουρα με εβαλε σε ιδεες για το αν θα πρεπει αργοτερα να προχωρησω σε αντικατασταση της m3 μου με αυτο η να επιλεξω καμια 335.
που ειναι εκεινος ο αλητικος ηχος???
κυριλεψε κατα πολυ η κατασταση,επισης η carbon οροφη προσωπικα εμενα δεν με τραβηξε καθολου,την προτιμω με κλασσικη ηλιοροφη να εχουμε και λιγο ηλιο.
στο δρομο η e46 απο την πρωτη στιγμη που την ειχα δει μου τραβηξε το βλεμμα αμεσως και με τρελανε.η καινουρια βαδζε σε διαφορετικα μονοπατια,ενα κανονικο σουλουπι coupe αυτοκινητου με αλλο καπο,ετσι το ειδα εγω κι ετσι θα το βλεπω.και γι αυτο ειπα οτι ισως τελικα παω για 335,γιατι δεν ειναι παντα η δυναμη το απολυτο <<θελω>>,ειναι και η εμφανιση.τοσο καιρο ακουγα απο πολλους που εχουν bmw κι οχι την απογοητευση τους οταν ειδαν στην αθηνα την νεα m3,ελεγα,μπα αποκλειεται,δεν νομιζω να ειναι ετσι,κι ομως σαν πρωτη εντυπωση κι απο το look και μονο απογοητευτικα κι εγω,την ηθελα πιο φουσκωτη,πιο μυωδες.
ωραιο αλλα οχι αυτο που περιμενα εγω κι αλλοι πολλοι.
Απάντηση με παράθεση
  #100  
Παλιά 27-11-08, 08:04
babisbabou Ο χρήστης babisbabou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 292
babisbabou is on a distinguished road
ΟΙ διάλογοι μοιάζουν με αυτούς που ακούστηκαν πριν χρόνια για το Ε36 που ήρθε μετά το Ε30.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.