Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 05-03-07, 22:07
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Είμαι κομπλεξικός ... το ξέρω ...αλλά ... από τα άπειρα πατήματα (από ρολαριστά ΧΑΜΗΛΑ) όντως σε ΕΝΑ και μόνο αυτό που είχα τον Οctane συνοδηγό , με τρίτες και 3χιλ (και without 3horns signaling) ο Άλεξ με το cupra έκανε διαφορά ... δε ξέρω γιατί αλλά έγινε ...

Ο φωτοτυπάς (Νεοκλής) που έχουμε πατήσει από όλες τις σχέσεις (και 5η...2000rpm ....) κόρνες κανονικά είδε τη διαφορά ... που θα δεις και εσύ Αυστριακό Γουρούνι ....

Σε κάθε περίπτωση τα πάτημα έγιναν για χαβαλέ με την έννοια ότι δεν έχει λογική να πατάω από 2-3χιλ στροφές με 1600 κιλά + επιβάτη ούτε με 316... είναι σαν να βάλω το cupra να ανοίξει από τις 6000 .... το αποτέλεσμα είναι άνευ νοήματος. Παρεπιπτόντως λέω ότι στις 3000 το Μ3 αποδίδει 170 αλογάκια .... και στις 2500 rpm 105.88 αλογάκια...

Σε στάσεις και νορμάλ ανοίγματα (αν και είναι λογικό... και δεν το λέω για κατόρθωμα) το Cupra δεν έχει τύχη ... κάθεται πάντως ΔΙΠΛΑ για λίγο χρονικό διάστημα ... αυτό είναι γεγονός....

To ίδιο έγινε και στο πάτημα με το "νορμαλ" leon (που πήγαινε με εσάς δίπλα-δίπλα)) στη Βουλιαγμένη την εν λόγω βραδυά ... πατάει αυτός μπροστα ... και στην 4η ήταν
ορισμένες γειτονιές όπισθεν...

Για να μην παρεξηγηθώ τα VAG με παραπλήσια της Μ3 ροπής και σαφώς λιγότερα κιλά βάρους ΠΑΝΕ απίστευτα καλά ... αλλά η φάση έχει νόημα αν γίνει ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ Μ3 σέρνεται ... από στάση ή από ρολλαριστά σε ωφέλιμο εύρος για το Μ3 ... όπως είναι φυσιολογικό bie bie ...

Tέλος ...βρήκατε ρε π@π@ρες ευκαιρία που είχα πήξει στη δουλεία και γράφατε τέτοια ... με τσάγια .... κλπ ....
ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ στην Αυστριακή Polizia λέω .. με το φοιτητή Γιατρό .... που θα παέι καμία θεία για εξετάσεις και θα της βάλει ΠΥΡΟΜΕΤΡΟ να δει τον πυρετό ... ο έγκ@υλος ...
"Κυρία μου είστε μιά χαρά ... στα 1,5 bar και δεν έχεται ανεβάσει καθόλου πυρετό ...."
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 06-03-07, 07:57
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toninogti Εμφάνιση μηνυμάτων
θελω κι εγω τσαγακι ποτε θα μου το κερασεις??
Θα ερθει και η ωρα σου.!!!
Προς το παρων το πιο κοντινο ειναι στον Ατταλο την Τεταρτη
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 06-03-07, 10:28
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Είμαι κομπλεξικός ... το ξέρω ...αλλά ... από τα άπειρα πατήματα (από ρολαριστά ΧΑΜΗΛΑ) όντως σε ΕΝΑ και μόνο αυτό που είχα τον Οctane συνοδηγό , με τρίτες και 3χιλ (και without 3horns signaling) ο Άλεξ με το cupra έκανε διαφορά ... δε ξέρω γιατί αλλά έγινε ...

Ο φωτοτυπάς (Νεοκλής) που έχουμε πατήσει από όλες τις σχέσεις (και 5η...2000rpm ....) κόρνες κανονικά είδε τη διαφορά ... που θα δεις και εσύ Αυστριακό Γουρούνι ....

Σε κάθε περίπτωση τα πάτημα έγιναν για χαβαλέ με την έννοια ότι δεν έχει λογική να πατάω από 2-3χιλ στροφές με 1600 κιλά + επιβάτη ούτε με 316... είναι σαν να βάλω το cupra να ανοίξει από τις 6000 .... το αποτέλεσμα είναι άνευ νοήματος. Παρεπιπτόντως λέω ότι στις 3000 το Μ3 αποδίδει 170 αλογάκια .... και στις 2500 rpm 105.88 αλογάκια...

Σε στάσεις και νορμάλ ανοίγματα (αν και είναι λογικό... και δεν το λέω για κατόρθωμα) το Cupra δεν έχει τύχη ... κάθεται πάντως ΔΙΠΛΑ για λίγο χρονικό διάστημα ... αυτό είναι γεγονός....

To ίδιο έγινε και στο πάτημα με το "νορμαλ" leon (που πήγαινε με εσάς δίπλα-δίπλα)) στη Βουλιαγμένη την εν λόγω βραδυά ... πατάει αυτός μπροστα ... και στην 4η ήταν
ορισμένες γειτονιές όπισθεν...

Για να μην παρεξηγηθώ τα VAG με παραπλήσια της Μ3 ροπής και σαφώς λιγότερα κιλά βάρους ΠΑΝΕ απίστευτα καλά ... αλλά η φάση έχει νόημα αν γίνει ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ Μ3 σέρνεται ... από στάση ή από ρολλαριστά σε ωφέλιμο εύρος για το Μ3 ... όπως είναι φυσιολογικό bie bie ...

Tέλος ...βρήκατε ρε π@π@ρες ευκαιρία που είχα πήξει στη δουλεία και γράφατε τέτοια ... με τσάγια .... κλπ ....
ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ στην Αυστριακή Polizia λέω .. με το φοιτητή Γιατρό .... που θα παέι καμία θεία για εξετάσεις και θα της βάλει ΠΥΡΟΜΕΤΡΟ να δει τον πυρετό ... ο έγκ@υλος ...
"Κυρία μου είστε μιά χαρά ... στα 1,5 bar και δεν έχεται ανεβάσει καθόλου πυρετό ...."
Κοιτα που εχει πεσει ο ανθρωπος......παει και τα βαζει με cupra και leon.....
(καμια μομφη απεναντι στα συγκεκριμενα αυτοκινητα) , αλλα ρε EVANGELOS δε ντρεπεσαι οταν κοιτας τον καθρεφτη ?
Και αυτο γιατι αφενος αυτος που θα σε δει να ανοιγεις θα σκεφτει οτι πας να κλεψεις εκκλησια , αφετερου τρως το τσαι και ντροπιαζεις τα Μ.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 06-03-07, 13:19
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MUNICH M Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα που εχει πεσει ο ανθρωπος......παει και τα βαζει με cupra και leon.....
(καμια μομφη απεναντι στα συγκεκριμενα αυτοκινητα) , αλλα ρε EVANGELOS δε ντρεπεσαι οταν κοιτας τον καθρεφτη ?
Και αυτο γιατι αφενος αυτος που θα σε δει να ανοιγεις θα σκεφτει οτι πας να κλεψεις εκκλησια , αφετερου τρως το τσαι και ντροπιαζεις τα Μ.
Kοίτα και o Bruce Lee αναγκαστικά με την παρέα του έδενε το δεξί χέρι και παίζανε φάπες για χαβαλέ ... τι να κάνει ο ανθρωπάς κάθε μέρα με τον Τσακ Νόρις δε γίνεται ...

P.s. Aς καταφέρεις πρώτα εσύ να με περάσεις μισό ΕΣΤΩ προφυλακτήρα και βλέπουμε για τσαγάκια....

P.s2. Aπο χαμηλά προβλέπω να κάνει πάρτυ με τη μαούνα σου το Κουπράκι ....
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 06-03-07, 13:41
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
P.s. Aς καταφέρεις πρώτα εσύ να με περάσεις μισό ΕΣΤΩ προφυλακτήρα και βλέπουμε για τσαγάκια....

P.s2. Aπο χαμηλά προβλέπω να κάνει πάρτυ με τη μαούνα σου το Κουπράκι ....
P.S 1. Την επομενη φορα που θα σε πετυχω θα πατησω ολο το γκαζι γιατι βαρεθηκα τα παιχνιδια.

P.S 2. Δεν κανω κοντρες με το Κουπρακι γιατι δε θελω να με σταματησει κανεις στα φαναρια και να με βριζει που εκλεψα τον Αγιο Seatio.
(Ασε δε που το εχω κανει Δ.Χ τωρα το φορτηγο και το δουλευω με κοντεινερς.)
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 06-03-07, 13:54
tsouk Ο χρήστης tsouk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-05-2005
Μηνύματα: 577
tsouk is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Octane Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολα κυλουσαν ηρεμα , μεχρι που "ετσι ξαφνικα" που λεει + ο Ρεμος βρισκομαστε εξω απ'την εν λογω καφετερια , να χαζευουμε ο,τι περναει απο μπροστα μας , με ηχητικη υποκρουση τον ηχο απ'το ρελαντι της Μ3 του Ευαγγελου , ο υπογραφων να γδυνει με τα ματια του το απεναντι 5αρι (Renault) με το ομορφο ζαντικο + το τεραστιο intercooler + ο tsouk να μιλαει για το ποσο προβληματικο ηταν το ψυγειο λαδιου τους


Υπάρχει και αλλος τσουκ και του αρεσουν και τα 5αρια???Μαλλον πρεπει να τον γνωρίσω!
__________________
Bαλτε τελος στα Βαρβαρα Greenglish!
http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsouk : 06-03-07 στις 14:00
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 07-03-07, 10:00
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsouk Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει και αλλος τσουκ και του αρεσουν και τα 5αρια???Μαλλον πρεπει να τον γνωρίσω!
Τυπογραφικο ηταν φιλε μου
"Puck" ηθελα να γραψω...
(ποσο τυπογραφικο μπορει να ειναι κατι τετοιο δεν ηερω βεβαια... )
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 09-03-07, 15:35
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Είμαι κομπλεξικός ... το ξέρω ...αλλά ... από τα άπειρα πατήματα (από ρολαριστά ΧΑΜΗΛΑ) όντως σε ΕΝΑ και μόνο αυτό που είχα τον Οctane συνοδηγό , με τρίτες και 3χιλ (και without 3horns signaling) ο Άλεξ με το cupra έκανε διαφορά ... δε ξέρω γιατί αλλά έγινε ...

Ο φωτοτυπάς (Νεοκλής) που έχουμε πατήσει από όλες τις σχέσεις (και 5η...2000rpm ....) κόρνες κανονικά είδε τη διαφορά ... που θα δεις και εσύ Αυστριακό Γουρούνι ....

Σε κάθε περίπτωση τα πάτημα έγιναν για χαβαλέ με την έννοια ότι δεν έχει λογική να πατάω από 2-3χιλ στροφές με 1600 κιλά + επιβάτη ούτε με 316... είναι σαν να βάλω το cupra να ανοίξει από τις 6000 .... το αποτέλεσμα είναι άνευ νοήματος. Παρεπιπτόντως λέω ότι στις 3000 το Μ3 αποδίδει 170 αλογάκια .... και στις 2500 rpm 105.88 αλογάκια...

Σε στάσεις και νορμάλ ανοίγματα (αν και είναι λογικό... και δεν το λέω για κατόρθωμα) το Cupra δεν έχει τύχη ... κάθεται πάντως ΔΙΠΛΑ για λίγο χρονικό διάστημα ... αυτό είναι γεγονός....

To ίδιο έγινε και στο πάτημα με το "νορμαλ" leon (που πήγαινε με εσάς δίπλα-δίπλα)) στη Βουλιαγμένη την εν λόγω βραδυά ... πατάει αυτός μπροστα ... και στην 4η ήταν
ορισμένες γειτονιές όπισθεν...

Για να μην παρεξηγηθώ τα VAG με παραπλήσια της Μ3 ροπής και σαφώς λιγότερα κιλά βάρους ΠΑΝΕ απίστευτα καλά ... αλλά η φάση έχει νόημα αν γίνει ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ Μ3 σέρνεται ... από στάση ή από ρολλαριστά σε ωφέλιμο εύρος για το Μ3 ... όπως είναι φυσιολογικό bie bie ...

Tέλος ...βρήκατε ρε π@π@ρες ευκαιρία που είχα πήξει στη δουλεία και γράφατε τέτοια ... με τσάγια .... κλπ ....
ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ στην Αυστριακή Polizia λέω .. με το φοιτητή Γιατρό .... που θα παέι καμία θεία για εξετάσεις και θα της βάλει ΠΥΡΟΜΕΤΡΟ να δει τον πυρετό ... ο έγκ@υλος ...
"Κυρία μου είστε μιά χαρά ... στα 1,5 bar και δεν έχεται ανεβάσει καθόλου πυρετό ...."
Λοιπον,sorry που αργησα να απαντησω,αλλα εφυγα απο Ελλαδα,περασα απο Ιταλια + απο χθες το βραδυ ειμαι σπιτι μου!

Να βαλω καποια πραγματα στη θεση τους:

Σε ΟΛΑ τα ανοιγματα που καναμε απο τριτες + μεχρι την αλλαγη σε τεταρτες ημουν ΜΠΡΟΣΤΑ!!

Απο το πρωτο που ημουν οδηγος στο ibiza + ειχα συνοδηγο τον Αλεξη + 1000 μπαγαζια μεσα (οπου μεχρι να βαλουμε + οι 2 τεταρτες ημουν μιση με σχεδον μια καροτσα μπροστα) εως το τελευταιο που ημουν συνοδηγος στην ///Μ + το δικο μου το οδηγουσε ο Αλεξης + παλι απο τριτες ηταν εναμιση αμαξι μπροστα το ibiza μου.

Σκηνικο "να πατησει καποιος πρωτος" δεν παιχτηκε ποτε + αν ειχε γινει κατι τετοιο θα ειχαμε διακοψει επιτοπου + θα ξαναδοκιμαζαμε.

Οπως ειπα + πριν ομως,ολα τα παραπανω δε λενε τιποτα.

-Ουτε οτι το ibiza μου ειναι πιο γρηγορο απ'την Μ3 του Ευαγγελου. (Αλλωστε με το που κουμπωναμε τεταρτες ερχοταν το χαος -μαζευε τη μια μου εριχνε + αλλες 2-3)
-Ουτε οτι το ibizaκι προκειται να γινει ποτε Μ3 (οπως αλλωστε δεν προκειται ποτε να συμβει + το αντιθετο )

Μπορει να ανοιξαμε χαμηλα για την Μ3 (γυρω στα 80 πρεπει να ηταν με 3000rpm στο περιπου ο καθενας) , μπορει να ηταν καλυτερα για την Μ3 να ανοιξει με δευτερα τη συγκεκριμενη στιγμη , μπορει εγω να επρεπε να το κανω με τεταρτη , δεν ξερω , θελαμε απλα να δουμε τι γινεται σε μια συγκεκριμενη κατασταση (μεσα τριτης εως γεμισμα τεταρτης) που ειναι κατι αρκετα διαδεδομενο σε συνθηκες καθημερινης σβελτης οδηγησης.

+ επιτελους ας φερει καποιος μια μαμα Μ3 Ε46!!!Ολο με τα φτιαγμενα θα ανοιγω?
Δε σας φτανουν 343 αλογακια για να περασετε ενα Ibiza με ~230 !?!
+ παρακαλω να την οδηγει καποιος που να ξερει να χανει γιατι ο φιλος Βαγγελης μας τα μασαει... (δεν τον παρεξηγω , στενοχωριεται μωρε... )

Υ.Γ.Την Αυστρικη Polizia να την αφησεις ησυχη!!
Απο χθες ολοι με κοιτανε με τα φιμε που εχω στα μπροστινα παραθυρα + η εξατμιση μου επειτα απ'το ταξιδι εχει ενθουσιαστει + δε βαζει γλωσσα μεσα!!
Αραγε στο κελι θα εχουν συνδεση internet να τα λεμε???
(Ευτυχως δε συναντησα κανενα οργανο μεχρι τωρα...)
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Octane : 09-03-07 στις 18:01
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 09-03-07, 15:57
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Octane Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον,sorry που αργησα να απαντησω,αλλα εφυγα απο Ελλαδα,περασα απο Ιταλια + απο χθες το βραδυ ειμαι σπιτι μου!

Να βαλω καποια πραγματα στη θεση τους:

Σε ΟΛΑ τα ανοιγματα που καναμε απο τριτες + μεχρι την αλλαγη σε τεταρτες ημουν ΜΠΡΟΣΤΑ!!

Απο το πρωτο που ημουν οδηγος στο ibiza + ειχα συνοδηγο τον Αλεξη + 1000 μπαγαζια μεσα (οπου μεχρι να βαλουμε + οι 2 τεταρτες ημουν μιση με σχεδον μια καροτσα μπροστα) εως το τελευταιο που ημουν συνοδηγος στην Μ/// + το δικο μου το οδηγουσε ο Αλεξης + παλι απο τριτες ηταν εναμιση αμαξι μπροστα το ibiza μου.

Σκηνικο "να πατησει καποιος πρωτος" δεν παιχτηκε ποτε + αν ειχε γινει κατι τετοιο θα ειχαμε διακοψει επιτοπου + θα ξαναδοκιμαζαμε.

Οπως ειπα + πριν ομως,ολα τα παραπανω δε λενε τιποτα.

-Ουτε οτι το ibiza μου ειναι πιο γρηγορο απ'την Μ3 του Ευαγγελου. (Αλλωστε με το που κουμπωναμε τεταρτες ερχοταν το χαος -μαζευε τη μια μου εριχνε + αλλες 2-3)
-Ουτε οτι το ibizaκι προκειται να γινει ποτε Μ3 (οπως αλλωστε δεν προκειται ποτε να συμβει + το αντιθετο

Μπορει να ανοιξαμε χαμηλα για την Μ3 (γυρω στα 80 πρεπει να ηταν με 3000rpm στο περιπου ο καθενας) , μπορει να ηταν καλυτερα για την Μ3 να ανοιξει με δευτερα τη συγκεκριμενη στιγμη , μπορει εγω να επρεπε να το κανω με τεταρτη , δεν ξερω , θελαμε απλα να δουμε τι γινεται σε μια συγκεκριμενη κατασταση (μεσα τριτης εως γεμισμα τεταρτης) που ειναι κατι αρκετα διαδεδομενο σε συνθηκες καθημερινης σβελτης οδηγησης.

+ επιτελους ας φερει καποιος μια μαμα Μ3 Ε46!!!Ολο με τα φτιαγμενα θα ανοιγω?
Δε σας φτανουν 343 αλογακια για να περασετε ενα Ibiza με ~230 !?!
+ παρακαλω να την οδηγει καποιος που να ξερει να χανει γιατι ο φιλος Βαγγελης μας τα μασαει... (δεν τον παρεξηγω , στενοχωριεται μωρε... )

Υ.Γ.Την Αυστρικη Polizia να την αφησεις ησυχη!!
Απο χθες ολοι με κοιτανε με τα φιμε που εχω στα μπροστινα παραθυρα + η εξατμιση μου επειτα απ'το ταξιδι εχει ενθουσιαστει + δε βαζει γλωσσα μεσα!!
Αραγε στο κελι θα εχουν συνδεση internet να τα λεμε???
(Ευτυχως δε συναντησα κανενα οργανο μεχρι τωρα...)
Ετσι....!!!!!

Spanish tea....
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 09-03-07, 17:08
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Octane Εμφάνιση μηνυμάτων
... , θελαμε απλα να δουμε τι γινεται σε μια συγκεκριμενη κατασταση (μεσα τριτης εως γεμισμα τεταρτης) που ειναι κατι αρκετα διαδεδομενο σε συνθηκες καθημερινης σβελτης οδηγησης.

....+ παρακαλω να την οδηγει καποιος που να ξερει να χανει γιατι ο φιλος Βαγγελης μας τα μασαει... (δεν τον παρεξηγω , στενοχωριεται μωρε... )...
1)Kαθημερινή οδήγηση είναι μετά τις 6000 ... μικρέ χαμηλόστροφε αυστριακέ ...σβέλτη μετά τις 7500...

2)Αρκετά διαδεδομένο είναι να κάνω το χουβαρντά με τα φστ φστ ... τέρμα τα παραμύθια .... τα πατήματα 90 -130 με 2500 είναι για τεστ στο Drive και τους 4Τ να διαβάζει ο παππούς που βαριέται να κατεβάσει ταχύτητα... αν τρομάζετε μη καεί το τροπέτο μετά τις 6000 ή έχετε τσακωθεί με τον επιλογέα δε φταίω εγώ....

3)Εσείς λέγατε (ο Άλεξ... ) ότι δεν αλλάζετε καλά από στάση που έγινε το ΧΑΟΣ .... εγώ πλέον αποφοίτησα από το Santo University of Rapid Gear Shifting και για προπτυχιακός ΜΙΑ ΧΑΡΑ είμαι ...(... the force of Santo is with me...)

4)Tέλος μια και είσαι ξενιτεμένος και δε με βλέπω να έρχομαι Αυστρία ... να πάρει το Κούπρα ο -είμαι απλός χρήστης- Άλεξ ???? , σου κάνει το λευκό του -bie bie EVO 9- Τονίνο ή το Κοκκινάκι του -πάει κόπια με σένα- Νεοκλή ???? Άντε να τελειώσει και αυτό το παραμύθι .... πατήστε από όπου σας φωτήσει ο Θεός και ΠΡΟΣΕΥΧΗ στο θεό της υπερσυμπίεσης ... μικρά VAGelakia

5)Κάνω πάλι μαθήματα Γερμανικών .... θα γίνει ανώνυμο γράμμα στο Universitat με θέμα "Der kleine Herr Octane...." γιατρό τον σπουδάζετε ή μηχανικό αυτοκινήτων ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.