Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 03-03-11, 18:16
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
το 335 απο τοτε , εχει δυναμωσει κατα 60 αλογα και τοτε που ανοιξε αν θυμαμαι καλα, ειχε λαθος ρυθμισεις στον βισνου εγκεφαλο που φοραει ! το αμαξι το εχει καλος μου φιλος , οποτε καποιες δηλωσεις περι λουκανικων , θα παρακαλουσα να λειπουν! το αμαξι ειναι πολυ δυνατο...θα ελεγα πως πλεον τρομαζει ακομα και εμπειρο οδηγο...και σαφεστατα ειναι πιο γρηγορο απο μια ατμοσφαιρικη μ3 ακομα και βελτιωμενη...ειδικα απο ρεπριζ..ειναι η νυχτα με μερα!
φίλε μου δεν απαγορέυεται να γίνεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ δημοσίευση αφορούσα

λουκάνικα

κοντοσούβλι

αρνί στη σούβλα

κατά 2ον δεν είπε κανείς ότι δεν είναι δυνατό το εν λόγο 335 ... απλά ότι δεν έχει ποτέ πατήσει με κάποιον και να είναι μπροστά και να το ξέρουμε εμείς !!! ... και με το Ε30 του Σταμάτη και με το Ε46 s/c του Τurbodog ήταν ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ !!! ...

στο πάτημα πάντως με το Σταμάτη έπεσε πολύ γέλιο αφού ο Στράτος έλεγε ένα κάρο παπάτζες (λες και ο Σταμάτης είναι χθεσινός) με αποτέλεσμα να να πέσει ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΜΑ μετά το πάτημα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stamatis M3 E30
χτες το βραδυ ενας φιλος μου προτεινε να πατησω με ενα λευκο 335, στην αρχη δεν ειχα και πολυ ορεξη για πατημα,αλλα τελικα το πατημα ψηθηκε. θα παταγαμε δικαβαλοι απο 1ες ρολλ και για 400 μετρα στο ο.χ. πρωτου πατησουμε ρωτησα ποσα αλογα ειναι το 335 και μπου ειπε οτι ειναι 306 απλα εχει ενα φιλτρο και μια σκαστρα!!! αν και του λεω δεν εχει νοημα γιατι εγω ειμαι 370 παμε να δουμε τι θα γινει!

εχτες το αμαξι μου ηταν με προγραμμα 370 αλογων ,λαστιχα δρομου,και φουλ ντυμενο.

ετσι λοιπον ξεκιναμε,δινω κορνες ....σπινιαρω 1η,αλλαζω γρηγορα σε 2ερα το διο και παλι,με το 335 να ειναι διπλα μου...κουμπωνω 3η κανει ενα ψιλοσπινιαρισμα και με το που καθεται το αμαξι καλα κατω κανω ενα κενο κατευθειαν,και σχεδον αλλο ενα μεχρι τα 400!!!



στον γυρισμο ρωτησα αν ολα πηγαν σωστα στο πατημα και μου ειπε οτι ολα ηταν οκ!!! θα κανουμε και επαναληπτικο την βδομαδα. μετα γυρισαμε ολοι μαζι στην β.π οπου το παλικαρι δεν το πιστευε και ερχοτανε και μυριζε την εξατμιση με ρωταγε τι και πω κλπ κλπ....τον ρωταω λοιπον ...ρε φιλε τελικα ποσα αλογα ειναι το αμαξι σου γιατι 306 δεν εινια με τιποτα.....και γυρναει και μου λεει 420!!!!! αλλα δεν το λεω ποτε πριν την κοντρα!!!!!! ειναι θεμα τακτικης!!!!!

καποια στιγμη μου λεει θα μου ανοιξεις το καπο σου;;;;;; φυσικα και του ειπα οχι...και οταν με ρωτησε τι κρυβω και φοβαμε;;;; του ειπα απλα οτι ειναι θεμα τακτικησ!!!!!


καλημερα σας!!!
χαχαχαχαχαχαχαχα

Τώρα όσον αφορά Μ3 Ε46 ατμ εγώ έχω πει στο Στράτο εδώ και ΠΟΛΥ καιρό να πάμε στάση 400μ να δούμε τι θα γίνει ... τώρα μάλιστα που είναι και 60 άλογα παραπάνω λογικά θα είναι ΠΟΛΥ καλύτερο και λογικά θα φάω τον αμάζευτο ...
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 03-03-11, 18:52
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makos
Βαγγελη ο stamatis me to m3 e30 enai melos tou forum?
o turbodog sta posa aloga paizei?
euxaristw.....
φίλε μου ο Σταμάτης ήταν παλία μέλος του φόρουμ (όταν είχε το τούρμπο)

μάλιστα το R1 που είχε πατήσει ήταν επίσης μέλους του φόρουμ !!!

Ο Σταμάτης μετά το τούρμπο είχε το Ε30 μετά το πούλησε και τώρα έχει Μ3 Ε46 ατμ ... πλεόν δεν γράφει εδώ

Ο Τurbodog είναι μέλος του φόρουμ και έχει Μ3 Ε46 AA s/c stage 1,5 που πρέπει να είναι 400 ρόδα αν δεν κάνω λάθος !!! αλλά δε θυμάμε ακριβώς
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 05-03-11, 18:21
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε μου δεν απαγορέυεται να γίνεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ δημοσίευση αφορούσα

λουκάνικα

κοντοσούβλι

αρνί στη σούβλα

κατά 2ον δεν είπε κανείς ότι δεν είναι δυνατό το εν λόγο 335 ... απλά ότι δεν έχει ποτέ πατήσει με κάποιον και να είναι μπροστά και να το ξέρουμε εμείς !!! ... και με το Ε30 του Σταμάτη και με το Ε46 s/c του Τurbodog ήταν ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ !!! ...

στο πάτημα πάντως με το Σταμάτη έπεσε πολύ γέλιο αφού ο Στράτος έλεγε ένα κάρο παπάτζες (λες και ο Σταμάτης είναι χθεσινός) με αποτέλεσμα να να πέσει ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΜΑ μετά το πάτημα



χαχαχαχαχαχαχαχα

Τώρα όσον αφορά Μ3 Ε46 ατμ εγώ έχω πει στο Στράτο εδώ και ΠΟΛΥ καιρό να πάμε στάση 400μ να δούμε τι θα γίνει ... τώρα μάλιστα που είναι και 60 άλογα παραπάνω λογικά θα είναι ΠΟΛΥ καλύτερο και λογικά θα φάω τον αμάζευτο ...
θα σου απαντησω οσον αφορα ...την προταση σου για ανοιγμα με τον Στρατο...για τα υπολοιπα ειρωνικα...δεν ασχολουμε !
Ολοι γνωριζουμε πως εισαι κοντρακιας...ενω ο Στρατος δεν το κατεχει το αθλημα! το αμαξι του Στρατου γνωριζεις πολυ καλα πως δεν ευνοητε απο σταση μιας και δεν εκμεταλλευεται την ροπη του...και επιπλεον δεν το εκμεταλλευεται και ο οδηγος, λογω ικανοτητων στο επακρο! θα ειχε ομως ενδιαφερον ομως να βλεπαμε ποσες καροτσες θα ετρωγες απο 2ρα με 60....εκει που το αμαξι οδηγητε και απο πιο απειρους οδηγους στις σωστες αλλαγες μια και το σασμαν ειναι χειροκινητο!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 05-03-11, 18:32
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο,τι και να εχει κανει το διαγραμμα που εχει δημοσιευθει στο περιοδικο ειναι γτπ.
οταν κανεις τετοιες δηλωσεις ...θα πρεπει να ξερεις και να τις αιτιολογεις ! επισης πριν δεις ...δεν πρεπει να κρινεις...το αμαξι ειναι πολυ δυνατο ακομα και μεχρι τον κοφτη...και ανεβαζει τα χιλιομετρα ακομπιαστα εως τα 280! σιγουρα υπαρχουν γρηγοροτερα...και δυνατοτερα...αλλα αυτο δεν υποβαθμιζει σε τιποτα , την αξιολογη δουλεια που εχει κανει ο Στρατος! εσυ εχεις να δειξεις κατι καλυτερο,,,?εχεις να προσφερεις κατι με τις γνωσεις σου ...?
ο στρατος νομιζω πως το εχει αποδειξει αυτο...εσυ ομως??
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 05-03-11, 19:55
Το avatar του χρήστη georgiou
georgiou Ο χρήστης georgiou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-03-2008
Μηνύματα: 1.015
georgiou has a spectacular aura aboutgeorgiou has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
οταν κανεις τετοιες δηλωσεις ...θα πρεπει να ξερεις και να τις αιτιολογεις ! επισης πριν δεις ...δεν πρεπει να κρινεις...το αμαξι ειναι πολυ δυνατο ακομα και μεχρι τον κοφτη...και ανεβαζει τα χιλιομετρα ακομπιαστα εως τα 280! σιγουρα υπαρχουν γρηγοροτερα...και δυνατοτερα...αλλα αυτο δεν υποβαθμιζει σε τιποτα , την αξιολογη δουλεια που εχει κανει ο Στρατος! εσυ εχεις να δειξεις κατι καλυτερο,,,?εχεις να προσφερεις κατι με τις γνωσεις σου ...?
ο στρατος νομιζω πως το εχει αποδειξει αυτο...εσυ ομως??
Δεν στο παιξε κάτι το παιδί απλά είδε την γραφική ότι πέφτει απο ένα σημείο και μετά

Δεν στο έπαιξε tuner!Οποιοσδήποτε θα έλεγε οτι δεν είναι καλή η καμπύλη!

Σαν μέγιστο νούμερο είναι φοβερή!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 05-03-11, 21:18
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Ο Στρατος (και να με συγχωρησει ο φιλος μου paganis) ειναι ενα πλουσιο κουταβι που αμφιβαλλω αν εχει φτασει τα 22 που του πηρε ο πατερας του απο τα 20,αμαξι 65οοο ευρω και απο εκεινη τη στιγμη ειναι ο αρχων των δρομων εννοειται με περισσο θρασος...εσχατως εγινε και μοντ στους απεναντι και ποζαρει ως χειριστης πριονοκορδελας αλλα γεννημενος να χανει...τσαμπα τα λεφτα μπαμπα...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 05-03-11, 21:38
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Οι καμπυλες του 335 οντως δεν ειναι και οι καλυτερες απτις μεσαιες και πανω,αλλα δε νομιζω οτι ειναι και στο χερι του αυτη την στιγμη που μιλαμε...Παρ'ολα αυτα τα νουμερα ειναι πραγματικα κορυφαια και μια βολτα μαζι του,μου ειχε κανει εντυπωση η δυναμη που ειχε στις μεσαιες το αμαξι!!!Και οντως με την δυναμομετρηση που ειδα,φαινεται οτι ειχα δικιο στην αισθηση που αποκομιζα.
Τα 457 βεβαιως,οπως θα καταλαβει ο οποιοσδηποτε εχει λιγο μυαλο και δεν ειναι 15 χρονων,οτι καθε αλλο παρα καθημερινα ειναι.....για ενα πατημα μονο και μετα πισω στο light...
Οσο για το πατημα με τον Σταματη και τα "περι τακτικης" ειναι κατι που του το εχω πει και εγω πως διαφωνω καθετα με το ολο στυλακι-σκεπτικο του και του την εχω πει και χοντρα κιολλας γιαυτο.Το ποιος ειναι ομως και πως πηρε το αμαξι,ποσώς με ενδιαφερει (αφου δεν τα πηρε απτην τσεπη μου) και φυσικα αυτο δεν αλλαζει την σταση μου απεναντι του,όποτε πρεπει να του τα χωσω του τα χωνω και όποτε ειναι να τον επιβραβευσω,το κανω και αυτο,.Οποτε και ασχετα με το αν εχει δωσει δικαιωμα ή οχι,νομιζω πως post σαν το προηγουμενο δεν χρειαζονται...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-03-11, 21:50
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Eτσι ειναι ομως τι να κανεις...πρεπει παντα να επωμιζεσαι τις συνεπειες των πραξεων σου και να σοβαρευτεις γιατι οι αλλοι σε παιρνουν στο ψιλο,οπως προειπωθηκε...τωρα αν αυτος που κοροειδευει ειναι χειροτερος απ αυτον που πραττει βλακειες, και παλι θα το κρινουν αλλοι...

Εγω παντως δεν ειμαι χειριστης πριονοκορδελας αλλα χειριστης μορταδελας αλλα με μια διαφορα: Εγω το κανω καλα..!!!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 05-03-11, 23:01
Το avatar του χρήστη -E36IS-
-E36IS- Ο χρήστης -E36IS- δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2006
Μηνύματα: 314
-E36IS- will become famous soon enough-E36IS- will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο,τι και να εχει κανει το διαγραμμα που εχει δημοσιευθει στο περιοδικο ειναι γτπ.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
βεβαια παραληψατε να πειτε οτι το συγκεκριμενο Μ3 δεν ειναι Μ3 αλλα ενα κομμενο και ραμμενο 316 που εγινε Μ3!
Η δουλεια και το χρημα ομως που εχουν πεσει ειναι απιστευτα!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Στρατος (και να με συγχωρησει ο φιλος μου paganis) ειναι ενα πλουσιο κουταβι που αμφιβαλλω αν εχει φτασει τα 22 που του πηρε ο πατερας του απο τα 20,αμαξι 65οοο ευρω και απο εκεινη τη στιγμη ειναι ο αρχων των δρομων εννοειται με περισσο θρασος...εσχατως εγινε και μοντ στους απεναντι και ποζαρει ως χειριστης πριονοκορδελας αλλα γεννημενος να χανει...τσαμπα τα λεφτα μπαμπα...
Ρε τι παλιο κομπλεξικοι ειστε εσεις !!! Θελετε και τα λετε αυτα ???
Τυφλοθηκατε απο την ζηλια??? μηπως σας πειραξε που πηρε 150 αλογα απο το πρωτο κιολας σταδιο???

Αμα μπορειτε πειτε μου και εμενα για το ασπρο του σταματι βρε παιδια που ειχε κοπει, μην με αφηνεται στο σκοταδι !! μαλλον για το πισω πατομα θα λετε που μπαινει η εξατμιση, η μαλλον για τα αλαγμενα πισω φτερα...Για σηνελθετε λιγο, ουτε φτερα εχει αλλαξει το αμαξι, ουτε πισω πατωμα

Τωρα για το αλλο τι να πω, καιρος ειναι να κανουμε κουμαντο και σε ξενες τσεπες...

Αντε γεια ρε, σας βαρεθηκα !!!!!
__________________
[SIGPIC]ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΟΚΕ, ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ 6ΑΡΙ
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 05-03-11, 23:21
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από -E36IS- Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε τι παλιο κομπλεξικοι ειστε εσεις !!! Θελετε και τα λετε αυτα ???
Τυφλοθηκατε απο την ζηλια??? μηπως σας πειραξε που πηρε 150 αλογα απο το πρωτο κιολας σταδιο???

Αμα μπορειτε πειτε μου και εμενα για το ασπρο του σταματι βρε παιδια που ειχε κοπει, μην με αφηνεται στο σκοταδι !! μαλλον για το πισω πατομα θα λετε που μπαινει η εξατμιση, η μαλλον για τα αλαγμενα πισω φτερα...Για σηνελθετε λιγο, ουτε φτερα εχει αλλαξει το αμαξι, ουτε πισω πατωμα

Τωρα για το αλλο τι να πω, καιρος ειναι να κανουμε κουμαντο και σε ξενες τσεπες...

Αντε γεια ρε, σας βαρεθηκα !!!!!
Μαλλον εισαι λιγο υπερβολικος στις αντιδρασεις σου. Περα απο τον stelmaniac που ειπε οτι ειπε και σαν ενηλικας σιγουρα καταλαβαινει οτι ειναι προσωπικες του αποψεις που ειναι ελευθερος καλως η κακως να εκφρασει, ο manosm3 απλα ειπε οτι η καμπυλη του 335 ισχυος/ροπης δεν ειναι στα πλαισια ενος σωστα βελτιωμενου κατα την αποψη του. Τελος και ο race535 ειπε απλα οτι δεν ειναι Μ3 το πρωην του Σταματη και οτι εχει πεσει απιστευτο χρημα (ισχυουν απολυτα). Αλλωστε δεν νομιζω ανθρωπος με Ferrari εχει αναγκη να ζηλεψει...μαλλον αντιθετα παει... Μην γινομαστε λοιπον υπερβολικοι και ας διαβαζουμε τι λεει ο αλλος πριν τα παρουμε στο κρανιο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 05-03-11 στις 23:24
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.