Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 27-11-09, 16:33
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
... αν διαβάσετε τα μικρά γράμματα θα δείτε ότι η εγγύηση αφορά την καλή λειτουργία του εγκεφάλου του αυτοκινήτου.
Δεν αφορά άλλη ζημιά στο μοτέρ. Δηλαδή στην ουσία σου λέει αν σου κάψω εγκέφαλο τότε αναλαμβάνω ευθύνη.
Oρισμένοι προλαλλήσαντες Χάρη είτε γενήθηκαν ΧΘΕΣ είτε λένε εν γνώσει τους παραμύθια !!

Το θέμα της ΔΗΘΕΝ εγγύησης που ΔΗΘΕΝ παρέχουν οι ΚΑΙ ΚΑΛΑ επώνυμοι βελτιωτές είναι ΟΝΤΩΣ το μεγαλύτερο παραμύθι ΟΛΩΝ των εποχών !!!

Κανένας μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν δίνει εγγύηση για το ΜΟΤΕΡ !!!

Αν βάλεις πρόγραμμα εγγυάται τον εγγέφαλο
Αν βάλεις πιστόνια τα πιστόνια

κ.ο.κ

Αν σπάσει το μοτέρ από κακή λειτουργία αλλά το "προιόν" του είναι οκ ΣΙΓΑ μη βγάλεις άκρη και ΣΙΓΑ μη σου αντικαταστήσει ΜΟΤΕΡ !!!

Ας πούμε ο Σπύρος με το Μ3 κομπρεσέρ από ΕΣΣ θα βρεί άκρη ΓΙΑΤΙ το μοτέρ έγινε ΡΥΖΙΑ ???

Η πιστεύεις ότι θα πάρει refund ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ V10 o Σταύρος από τη Νοέλ αν πάθει κάτι το υπερκυβισμένο ??? ...

Έλεος μη σας παραμυθιάζουν !!! ... η μόνη εγγύηση είναι από την αντιπροσωπεία ... και πάλι ΑΝ το βρεις το δίκιο σου !!! ... εδώ κολάνε μοτέρ καινουργια και ΔΕ σε αποζημιώνουν θα πάρετε λεφτά πιστεύετε αν πάθει κάτι το μοτέρ από τη Χάμαν ?????

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...ρε βαγγελη θα πρεπει να αποφασισεις τελικα αν καποιος ειναι καλος ή οχι πριν κατσεις να γραψεις...
απο τη μια ο νικος ειναι σωστος, σοβαρος, γνωστης, ωραιος, σε καλυψε, αλλα απο την αλλη το κομπρεσερ του γιωργου που εφτιαξε ΑΥΤΟΣ, παει χειροτερα απο Ε92 με προγραμμα made by tsigopafilas....
Ο Μπούχνερ είναι ΟΣΟ καλός είναι και "Μπάμπης ο σουγιάς" που λες κι εσύ (θεωρώντας ας πούμε ότι επειδή δεν είναι Γερμανός είναι και μπαρτζουνόβλαχος !!!! ... λες και στην ΕΣΣ ας πούμε εργάζονται συγγενέις του Φον Κάραγιαν !!! ... έλεος Στάθη...)

Απλά ΟΠΩΣ μπορεί να την πατήσεις από τον "Μπάμπη το σουγιά" ΜΠΟΡΕΙ να την πατήσεις και από το Γερμανό !!! ...

Αν ΠΑΛΙ αδυνατείς να καταλάβεις ΤΙ ΛΕΩ ... ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ...

Ο Νίκος (που στην περιπτωσή μου ήταν ΑΠΛΑ Ντήλερ) φέρθηκε ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ... σαν ΝΤΗΛΕΡ !!! ... δηλαδή παραδέχθηκε ότι το ΠΡΟΙΟΝ που πούλησε (όχι έφτιαξε...) είχε ΘΕΜΑ και μου έδωσε REFUND το κόστος του προγράμματος (το κέρδος του Μπούχνερ το ΚΡΑΤΗΣΕ ο πονηρός ο Μπούχνερ) ... προφανώς ΑΝ έσπαγε το ΜΟΤΕΡ από το λάθος κόφτη στροφών ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕ Ο Μπούχνερ , ο Νίκος ή η ΜΚ Μοτορσπορτ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΤΕΡ ?????

+1000 στο Νίκο για αυτό !!!

-1000 όμως στο Μπούχνερ -όχι όσον αφορά το αν ξέρει να φτιάχνει πρόγραμμα αλλά - όσον αφορά ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ που έλεγε ... αντί να παραδεχθεί ότι έκανε μ@λακία !!!

Συνεπώς Ο ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ Γερμανός είναι ΟΣΟ ΕΠΙΦΟΒΟΣ μπορεί και να είναι Ο ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΒΛΑΧΟΣ Έλληνας "Μπάμπης ο σουγιάς" ...

Όσο λοιπόν πιθανό είναι ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΟΤΕΡ στο χέρι απευθυνόμενος στο "Μπάμπη το σουγιά" είναι και αν απευθυνθείς στο Γερμανό "Διδάκτωρα" ...

Το λύσαμε αυτό το θέμα Στάθη ??? .... ελπίζω να ΜΗ με ΞΑΝΑ-ρωτήσεις πάλι τι εννοώ ???

Το θέμα με το Ε92 το "ελλειποδόντικο" με το G-Power compressor ΔΕΝ είναι θεωρητικό !!! ...πήγε και το μέτρησε 360 ρόδα ... στο ίδιο δυναμόμετρο τόσο βγάζει ένα Ε92 ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ χωρίς προκαταλύτες και με απλό πρόγραμμα του "Μπάμπη του σουγιά" αξίας 750 ευρώ !!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...τι συμβαινει τελικα και με αυτον, ξερει ή ειναι ασχετος? και μη μου πεις παλι για εμφανιση, γιατι ειναι μια χαρα παιδι....
ή μηπως φταιει το κιτ που σχεδιασε λαθος ο ασχετος γερμανος (στομπεργκ, μηχανολογος μηχανικος στην asa) και ο ελληνας εφαρμοστης απλα δεν μπορεσε να κανει τιποτα...
δεν μεμφομαι κανεναν, απλα ρωταω εγω που δεν ξερω, εσενα που ΞΕΡΕΙΣ...
Στάθη το Νίκο το ξέρω ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΕΣΥ !!! ...

Εγώ μάλιστα έχω αγοράσει πράγματα από αυτόν !!
Έχω στείλει και 10 άτομα να ψωνίσουν από αυτόν !!

Συνεπώς ΑΣΕ τα ξυπνητζήδικα ... και καλά ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΩ ...

Τα πράγματα όμως είναι ΑΠΛΑ ...

Το μη αλφα-ν πρόγραμμα του Μπούχνερ που έβαλε δοκιμαστικά στο Στράτο μαζί με το "ειδικό" Χ-PIPE ... ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΕ ... και ο Στράτος το έβγαλε ... όπως ΔΕΝ δουλέψανε και τα πράγματα του Delage , και η Αμερικάνικη εισαγωγή "σκούπα" , και πολλά Ελληνικά προγράμματα !!! ... διάβασε παλιά θρεντ του Πάνοζ και του Στραξ

Το αλφα-ν πρόγραμμα (αν εξαιρέσεις την πατάτα με τον κόφτη στροφών) και η εισαγωγή της ΜΚ που μου πούλησε ΔΟΥΛΕΨΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ... (με τα αναμενόμενα φυσικά προβληματάκια)

Το σεταπ του με τα έκκεντρα τις συμπιέσεις το κοντό διαφορικό κλπ κλπ ... ΔΕΝ δούλεψε ποτέ ... ούτε στους χρόνους που έκανε στο περιοδικό ούτε στα πατήματα στο δρόμο ... ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ με του Νικολάι ας πούμε που και σε χρόνους και σε πατήματα ΔΟΥΛΕΨΕ !!!

Το κομπρεσοράτο Ε92 ΔΕΝ πηγαίνει !!! ... τι να κάνουμε τώρα ... δε ξέρω αν φταίει η G-Power ή κάποιος από την Ελλάδα ...

εγώ ξέρω ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡΑΤΟ Μ3 (Ε46 ή Ε92) μέχρι στιγμής ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ (σύμφωνα δηλαδή με τα άλογα που δηλώνουν οι "σοβαροί" βελτιωτικοί οίκοι τοτ εξωτερικού)

Το εκκεντροφοράτο Μ5 και το (πριν τον υπερκυβισμό) "τούμπανο" Μ6 "τσε ες ελ" ... επίσης ΔΕΝ πήγαιναν !!! και τα πράγματα ήταν ΟΛΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ... μάλιστα τα έκκεντρα τα βάλανε στον Κουλούρη !!!

τι να κάνουμε τώρα ΝΑ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ για να ευχαριστούμε τους φίλους μας ??? ... ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ και σε αυτόν και σε όλους !!! ...

και εγώ και ο Νικολάι και ο Πάνοζ και ο Στράξ έχουμε πετάξει ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ σε ΔΗΘΕΝ βελτιώσεις !!!! ...

ΑΣΕ ΤΩΡΑ τα ΞΥΠΝΗΤΖΙΔΙΚΑ ... εγώ αν λέω κάτι το λέω ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ των ανθρώπων που ξεκινάνε ΤΩΡΑ να κάνουν πράγματα που άλλοι έχουν κάνει πριν από ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ !!!!

Αν κάποιοι Έλληνες ή ξένοι "βελτιωτές" παραμυθιάζουν τον κόσμο ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ λεφτά ... σε ζάντες , προγράμματα , 6πίστονα φρένα , ειδικά αμορτισέρ , ψαγμένα χταπόδια και τελικά κλπ κλπ ... και μου πέφτει λόγος ΘΑ ΛΕΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ !!!!

Δεν είναι θέμα ΕΠΩΝΥΜΟΥ ή ΑΝΩΝΥΜΟΥ βελτιωτή ή οίκου ...

ΑΝ Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΑ ... δεν έχει να κάνει με το ταμπελάκι στο μοτέρ (αν λέει Νοέλ ή Σάλιας ...)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...και κατι αλλο. μην δινετε συμβουλες εδω σε που σε καποιους μπορει να κοστισουν χρηματα.
αν βαγγελη μου το προγραμμα που εφτιαξε ο φιλος σου ο μπαμπης ο σουγιας, τιναξει στον αερα το μοτερ καποιου απο εδω, εσυ θα εκφρασεις απλως τα θερμα σου συλληπητηρια...
το χερι στη τσεπη δεν θα το βαλεις σιγουρα....
αν κατι τετοιο προκυψει απο σοβαρη εταιρια που εκδιδει τα αντιστοιχα νομιμα παραστατικα, ισως ο ανθρωπος βρει καποια ακρη...
π.χ. δυο που εχω ακουσει εγω (αλλων. και σπανος) καλυπτουν πληρως τυχον απροοπτα...
Στάθη μάλλον ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ... έτσι ???

Κατ'αρχάς ο φιλος μου "ο μπαμπης ο σουγιας" που ΔΕ ξέρω ποιόν εννοείς θα σε αποζημιώσει όσο και ο φίλος μου ο Γιωργάκης ο Σπανός !!!

Σοβαρά τώρα πιστεύεις ότι θα πάρεις ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ μοτέρ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ???

Σε ποιόν πλανήτη καλύπτονται "πληρως τυχον απροοπτα" ... ούτε στον πλανήντη Χάπι ... που κανέις δεν κλείνει μάτι !!!

Μην παίρνεις στο λαιμό σου τον κόσμο ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ !!! ...

Ούτε ο Νοέλ ούτε ΚΑΝΕΝΑΣ δε σε αποζημιώνει ΑΝ ΣΠΑΣΕΙΣ ΜΟΤΕΡ !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...εκτος αν εισαι διατεθημενος να εισαι ο κασιδης στο κεφαλι του οποιου ο τσακαλος θα μαθει ποτε σπαει το μοτερ και ποτε οχι...
επειδη εγω δηλαδη δεν θελω να παιξω αυτο το ρολο, θεωρουμαι λαθος?...
Όσο κινδυνεύεις από το πρόγραμμα του Νοέλ άλλο τόσο κινδυνεύεις και από το πρόγραμμα του Δημητριάδη !!!

Και στην τελική με το ξένο (εγώ ας πούμε ...) ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ... άντε να βρεις άκρη αν θέλεις κάτι ... ενώ με τον Έλληνα πας τον βρίσκεις και κάποια άκρη θα βγάλεις !!!

Σκέψου να μην είχα επαφή ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΑ τον ένα αισθητήρα μετά τον άλλο μέχρι να καταλάβω ότι φταίει το ... πρόγραμμα που στροφάρω 9άρες !!!!

Δεν είμαι ΕΝΑΝΤΙΩΝ των ξένων ή ΥΠΕΡ των Ελλήνων !!!

Απλά θεωρώ ότι είναι ΓΕΛΟΙΟ να δώσεις 5000 ευρώ για πρόγραμμα !!!
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 27-11-09, 17:15
yodas Ο χρήστης yodas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-04-2009
Μηνύματα: 327
yodas will become famous soon enough
Ρε παιδιά μήπως να ανοίξουμε ένα άλλο thread για να πούμε τα υπέρ και τα κατά των βελτιωτών (ελλήνων ή διασήμων); Δεν νομίζω ότι ο άνθρωπος μπορεί να πάρει απάντηση από ένα τέτοιο thread έτσι όπως έγινε.
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 27-11-09, 17:21
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yodas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδιά μήπως να ανοίξουμε ένα άλλο thread για να πούμε τα υπέρ και τα κατά των βελτιωτών (ελλήνων ή διασήμων); Δεν νομίζω ότι ο άνθρωπος μπορεί να πάρει απάντηση από ένα τέτοιο thread έτσι όπως έγινε.

+1000 george το θέμα είναι πως στις πρώτες σελίδες πείρε την απάντηση...οπότε καλά είμαστε και εδώ νομίζω...
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 27-11-09, 17:37
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων

Το θέμα με το Ε92 το "ελλειποδόντικο" με το G-Power compressor ΔΕΝ είναι θεωρητικό !!! ...πήγε και το μέτρησε 360 ρόδα ... στο ίδιο δυναμόμετρο τόσο βγάζει ένα Ε92 ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ χωρίς προκαταλύτες και με απλό πρόγραμμα του "Μπάμπη του σουγιά" αξίας 750 ευρώ !!!!
Ερώτηση...έμαθα ότι αυτό μετρήθηκε στο χιλιόμετρο στα 22 δεύτερα ακριβώς με ταχύτητα εξόδου 240κάτι.
Είναι καλή επίδοση;
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 27-11-09, 17:39
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
το ποιο πιθανον να εχει προβλημα με το dct και δεν μπορει να αποδοσει αυτο που προβλεπεται..........μαλλον δεν ειναι απο προγραμμα
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 27-11-09, 17:49
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
καλα ρε βαγγελη στο θεο σου...

τον εαυτο σου δεν τον λυπασαι που καθεσε και γραφεις μια σελιδα εξυπναδες...

ΜΑΘΕ λοιπον οτι με μικρη επιπλεον επιβαρυνση τα σοβαρα μαγαζια δινουν εγγυηση για τα παντα... η ασφαλιστικη λεγεται γκαραντισιμο, γερμανικη...
ο μπαμπης ο σουγιας δεν την ξερει?

επισης ο "φιλος" σου ο γιωργακης ο σπανος, εγω ξερω περιπτωση που καλυψε... κανονικοτατα...

ο σταυρος, απο την αμερικανικη εταιρια που βαζει νιτρα στο V10, ναι πηρε μοτερ. αλλο και το ξερεις πολυ καλα...
αυτο που δεν ξερεις ειναι το συμβολαιο με το νοελΕ.
επειδη ετυχε να το δω, ναι ειναι καλυμμένος, προς πληροφορησιν σου...
αν δεν ξερεις ρε μαν, σηκωσε ενα τηλεφωνο και ρωτα τουλαχιστον. μην εισαι απολυτος...

τωρα το πως πηγαιναν καποια αυτοκινητα πριν 1,5-2 χρονια, δεν το σχολιαζω. οτι και να πουμε δεν τεκμηριωνεται πλεον. ειτε εχεις δικιο, ειτε αδικο...

οσο για τον αλλο φιλο σου το φιλο, μολις τον πηρα τηλεφωνο, και εγινε εξαλλος... ηθελε να μαθει μαλιστα ποιος ******* γραφει τοσο μεγαλες ******... (δεν ειναι δικες μου οι εκφρασεις, απλα τις μεταφερω, σορρυ)
το αυτοκινητο του γιωργου δεν εχει δυναμομετρηθει κανονικα ουτε πριν ουτε μετα το κομπρεσερ... εγινε μια αποπειρα στο δημητριαδη, αλλα δεν μπορεσε τελικα να μετρηθει σωστα...
τωρα τα 325 και τα 360, απο που τα εβγαλες εσυ, τι να σου πω... παρε το νικο να μαθει κι αυτος...
α, εμαθα και κατι αλλο, ο γιωργος εχει ανοιξει τελικα και με πορσε και με σκάιλάιν. απο το τελευταιο ηταν 1,5 καροτσα μπροστα... δεν το ειδα με τα ματια μου, το εμαθα πριν λιγο...

λαθος σου φιλε να παραπληροφορεις αν ειναι αυτα που γραφεις πρωτο χερι... αν ειναι δευτερο ή τριτο, τσεκαρε τις πηγες σου...

τελος παντων...
το θεμα μαν ειναι πολυ απλο...
ο m-power_01 τοποθετει το θεμα πολυ σωστα. οι χαρτες ειναι χιλιαδες. αν δεν ξερεις, ή δεν σου πει καποιος που να ψαξεις δεν μπορεις να κανεις τιποτα...
ασε τωρα, που μαθαν να φτιαχουν προγραμμα ανθρωποι που οταν γραφουν το ονομα τους κανουν 10 ορθογραφικα λαθη... που οταν βλεπουν ecu στο δρομο την πανε στην αστυνομια για βομβα...
παιζει ο κλεψας του κλεψαντος και η αντιγραφη της αντιγραφης...
το θεμα ειναι να ξερεις σε τι μαστρομητσο εχεις πεσει και κατα ποσον τον εμπιστευσαι να μην κανει μ@λακιες.
φυσικα και σε αυτοκινητο 10ετιας δεν θα πληρωνα 5000 για προγραμμα... μην τρελαθουμε... σε λιγο το προγραμμα θα κανει πιο ακριβα απο το αυτοκινητο...
αλλα σε καινουργιο μοντελο οι επιλογες ειναι μετρημενες... αυτο το ξερουν και γι αυτο βαρανε...
και οι μεν και οι δε...

κατα τα αλλα, απο 16 ετων οταν πηρα το πρωτο μου μηχανακι ακουω για διαφορους μαστορους-επιστημονες, με θητεια χρονια στα εργοστασια ο ενας, στους αγωνες ο αλλος...
τωρα αποκτησαμε και τους εφευρετες του κοπιαρισμενου προγραμματος και του βιντεο...
σου δειχνει ο αλλος ενα βιντεο απο κινητο με αναλυση 126χ32 οπου μεσα στο μαυρο σκοταδι φαινονται δυο φωτα το ενα σχεδον διπλα απο το αλλο και σου λεει κανω παπαδες... οριστε...
και αντε εσυ να καταλαβεις αν ηταν κοντρα πειραγμενων Μ3, ή ουφο που κοβει βολτες στην κερατεα...

δεν θελω να πω τιποτε αλλο, οι αποψεις μου στο συγκεκριμενο θεμα ειναι αντιθετες απο τις δικες σου...
σορρυ μαν, αλλα σε αυτο δεν με πειθεις.

τελος να βαλω και ενα κουϊζ...
το παρακατω μπλοκ εσπασε απο ελληνα αγνωστο ή ξενο γνωστο προγραμματιστη?
η μπιελα καρφωθηκε στο ταβανι ή στο πατωμα...?
το φτιαξαν στον ανθρωπο? ή πηρε απο τα 3 το μακρυτερο...
οποιος το βρει κερδιζει ενα πακετο λουκουμια χιου (μισογεματο, εχω φαει μερικα...)



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 27-11-09 στις 17:58
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 27-11-09, 17:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Ερώτηση...έμαθα ότι αυτό μετρήθηκε στο χιλιόμετρο στα 22 δεύτερα ακριβώς με ταχύτητα εξόδου 240κάτι.
Είναι καλή επίδοση;
Eίναι τρελός χρόνος 0.7 καλύτερος απο μαμά Μ5 Ε60 και 1.3 από Μ3 Ε92 μαμά ! ...

Δεν τη ξέρω αυτή τη μέτρηση ... αν πήγε τόσο καλά σημαίνει ότι το συγκεκριμένο δούλεψε !!!
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 27-11-09, 17:52
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Eίναι τρελός χρόνος 0.7 καλύτερος απο μαμά Μ5 Ε60 και 1.3 από Μ3 Ε92 μαμά ! ...

Δεν τη ξέρω αυτή τη μέτρηση ... αν πήγε τόσο καλά σημαίνει ότι το συγκεκριμένο δούλεψε !!!
Φρέσκια πληροφόρηση που σου έχω ε?
Σπαρταράειιιι
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 27-11-09, 17:59
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
καλα ρε βαγγελη στο θεο σου...
τον εαυτο σου δεν τον λυπασαι που καθεσε και γραφεις μια σελιδα εξυπναδες...
λυπησου τουλαχιστον τους αλλους............................................ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ................................
άλλο ένα συναρπαστικό απόγευμα...
πα'να πάρω ποπ κοτν και κοκα κόλα brb περιμένετε με...
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 27-11-09, 18:03
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Φρέσκια πληροφόρηση που σου έχω ε?
Σπαρταράειιιι
Κοίτα συνεχώς λέω ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ... όταν βρεθεί ΕΝΑ να πηγαίνει όπως θα έπρεπε δεν έχω λόγο να μην το παραδεχτώ !!!

Τώρα για το παραλλήρημα του Στάθη δε θα πω τίποτα !!!

Στάθη φίλε μου πάρε και τον Αρχιμηχανικό της Γκε-Πάουερ τηλέφωνο !! δε θα αλλάξει τίποτα μαν !!!

Αν το "ελλειποδόντικο" πάει καλά ΜΠΡΑΒΟ του ... δεν αλλάζει κάτι στη ΓΕΝΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ που κάνουμε ... εγώ ξέρω ότι μετρήθηκε 360 στον Καράφλα ...

αν ΔΕΝ είναι έτσι οκ !!! ...

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΠΟΥΡΗ !!! ... ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΑΣΗ !!! ... Σιγά μην αποτέλει και Ποινικό Αδίκημα να μεταφέρεις την αποδιδόμενη ιπποδύναμη ενός μοτέρ !!!

ελεος ρε Στάθη !! ... και αν σε ξαναρωτήσει ΠΕΣ ΤΟΥ Ο **** ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ***** ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ...

αλλά ρε Μαν να κρίμα καταντήσεις κουτσομπόλης στην ηλικία σου !!!

Το ότι πέρασε Skyline και Πόρκι το Ε92 ΔΕΝ το ξέρω , το αν έκανε 22 ξερό στο χιλιόμετρο πάλι δεν το ξέρω ... ας μας πει ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ πάτησε ... δεν υπάρχουν και άπειρα R35 στην Ελλάδα !!!

Μην προσπαθείς να βγάλεις ΛΑΓΟ !!! ... το έχω γράψει 100 φορές ΔΕΝ είμαι εναντίον ΚΑΝΕΝΟΣ !!! ...

τα ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ με ενοχλούν !!! είτε σε "μπάμπη σουγιά" , είτε σε "γερμανό διδάκτωρα" ...

Έχουν σπάσει και Χάμαν και Νοελ και ESS και μαμά και του Σάλια και όποιου θες !!!

Κατά τα άλλα για πες μας κανά κουτσομπολιό για το 6-κύλινδρο φωτορομάντζο ... έχω ... ΑΓΩΝΙΑ !!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 27-11-09 στις 18:06
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.