Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 15-12-09, 15:57
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Στάθη , Ok Δημήτρη τον ελένε !!! ... πες του τώρα ΚΑΙ ΑΥΤΟΥ ότι είναι

ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ υπερασπιστής του τσε ες ελ

και να πάει στην Κερατέα με το μπάμπη το σουγιά !!!

κλπ κλπ
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 15-12-09, 16:00
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
ειδικα στο ρινγκ δημητρη δεν υπηρχε αλλος τροπος (εκτος απο την αυξηση της ιπποδυναμης σε αυτα τα επιπεδα) για να πεσει ο χρονος τοσο...
και αλλη οδος για να ανεβει ο s54 εκει, δεν υπαρχει...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Στάθη , Ok Δημήτρη τον ελένε !!! ... πες του τώρα ΚΑΙ ΑΥΤΟΥ ότι είναι

ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ υπερασπιστής του τσε ες ελ

και να πάει στην Κερατέα με το μπάμπη το σουγιά !!!

κλπ κλπ
ρε μαν μην το φθηναινεις κι αλλο...
ασε τ' αλλα και γραψε και κατι για το αμαξι...
αυτο ειναι το θεμα, οχι εγω...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 15-12-09 στις 16:02
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 15-12-09, 17:06
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
ντάξ μαμήθηκε και μεταξύ αστείου και σοβαρού ο ένας βαράει τον άλλο με το γάντι, διακιολογόντας τον εαυτό του με υστερόγραφα...
όσον αφορά τα σπέκς του αυτοκινήτου... ότι έχει σχέση με το στήσιμο σε ένα άλλο θρεντ με όνομα
τζι τι ες, γράφτηκαν πολά σχόλια για τα φρένα και την ανάρτηση του στύλ...επιτέλους οι μλκς του ντιβίζιον έβαλαν φρενα και ανάρτηση... οι άλλοι μλκς όμως που τα έκαναν στο σι ες ελ το κατακρεούργησαν...κοίτα βαγγέλη μέχρι το μοτέρ εν μέρη μπορώ να καταλάβω your point of view περί κατάργησης alpha-n, πέταμα εισαγωγής, υπερπλήρωση κτλ. μέχρι εκεί όμως... απο εκεί και πέρα νομίζω πως υπερβάλεις μιλώντας για ελαστικά - βήμα - κλουβιά που δεν είναι ηλεκτροκολημένα και καθήσματα.
κατακρεουργημένο θα το λέγαμε αν ήταν όλο ξηλωμένο - γαζωμένο και ο οδηγός ήθελε συγκεκριμένες κινήσεις για να καταφέρει να κάτσει στο κάθησμα...
και για να μη γελιόμαστε πάντα κρίνεται ο άνθρωπος δλδ ο οδηγός στη συγκεκριμένη περίπτωση.
όπως κάποιοι κρίνουν τους οδηγούς που τρέχουν στην ευθεία έτσι κρίνονται και εδώ οι άνθρωποι που έφτιαξαν αυτό το αυτοκίνητο...απο τη μεριά του αυτοκινήτου όσο ήταν μια κουλούρα δεν ήξερε αν θα
γίνει κατσαρόλες ή πηρούνια, μέχρι που πέρασε το κατώφλι του ντιβίζιον...
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 16-12-09, 09:29
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
ειδικα στο ρινγκ δημητρη δεν υπηρχε αλλος τροπος (εκτος απο την αυξηση της ιπποδυναμης σε αυτα τα επιπεδα) για να πεσει ο χρονος τοσο...
και αλλη οδος για να ανεβει ο s54 εκει, δεν υπαρχει...
Στάθη, συμφωνώ ότι δεν υπήρχε άλλος τρόπος να γίνει αυτός ο χρόνος παρά μόνο με την αλλαγή στην αναπνοή.

Εμένα με ενοχλεί ότι ένα πολύ ειδικό αυτοκίνητο (από τα ελάχιστα του division πλέον παλιά είχαμε πολλές ειδικές Μotorsport εκδόσεις με νόημα και όχι απλά για χρωματικούς συνδυασμούς) πειράχτηκε με αυτόν τον τρόπο.

Οι ειδικές εκδόσεις με φτιάχνουν πάρα πολύ σε ένα κόσμο που τα αυτοκίνητα εν γένη είναι πολύ hitech και ξενέρωτα. Όταν λοιπόν "μας τιμά" η αγαπημένη μας εταιρία με μια ειδική έκδοση πιστεύω ότι πρέπει να την σεβόμαστε.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 16-12-09, 09:48
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Θελετε μηπως να το σκεφτειτε και λιγο διαφορετικα?
Λετε οτι σας χαλαει που "πειραξανε" ενα τετοιο αυτοκινητο και οτι ξεφυγε απο το χαρακτηρα του αυτοκινητου και λοιπα διαφορα.
Στα ματια τα δικα σας το CSL φανταζει κατι το μοναδικο και ιδιαιτερο και δεν ειναι σωστο να "κανιβαλιζεται" απο διαφορους βελτιωτες.
Εχετε ποτε σκεφτει (οι εχοντες Μ3 Ε46 τουλαχιστον) ποσο "κανιβαλισμενο" φαινεται στα ΔΙΚΑ ΜΟΥ ματια το Μ3 σας με ολες τις μοντες που κανετε πανω του?
Το ΔΙΚΟ ΜΟΥ απιαστο ονειρο (Μ3) το κοντενετε με διαφορικα,του βαζετε προγραμματα αμφιβολου αποδοσης και κομπρεσσερ που λυσσανε!!!
Οπως εσεις λοιπον χαλιεστε με το CSL ετσι χαλιεμαι και γω με τα Μ3 Greek Tunner με γνωμονα αποδοσης τον κοντρακια της γειτονιας (γιατι δεν εμπιστευομαστε το δυναμομετρο του ταδε)
Το αποτελεσμα ειναι το ιδιο κυριοι....το βελινεκες αλλαζει!!!


Φιλια Δημητρης
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 16-12-09, 10:16
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Φανταζομαι οτι ολο αυτο το project ξεκινησε για να εχουμε εμεις και σε ολο τον κοσμο να λεμε για ενα loaded CSL,και οχι ενα ακομα Μ3...
Δεν μπορω να σκεφτω καποιον αλλο λογο...Αλλιως οπως ειπε ο Ευαγγελος,οτι σχεδον τπτ απο αυτα που χαρακτηριζει το CSL δεν κρατησαν για το loaded,οποτε δεν βλεπω τον λογο να μην το εκαναν και με ενα "απλο" Μ3,εκτος απο τον λογο που εγραψα πιο πανω
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 16-12-09, 10:18
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Με αυτή την λογική για κάποιον άλλο που είναι άπιαστο όνειρο το Z3 2.2 κακώς και εσύ έχεις "Φιλτρο αερος μεσα στο φιλτροκουτι της Κ&Ν Τελικο εξατμισης με διπλη σωληνα εσωτερικα,φτιαγμενο στον Zappatina"

Για να καταλάβεις εγώ είμαι κατά των αλλαγών οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου. Για παράδειγμα, θα βάλω μπλοκέ στο Ζ4 με την πρώτη ευκαιρία αλλά δεν θα το κομπρεσάρω.

Καλά κάνουν τα παιδιά και βάζουν ESS στο Ζ3, 330 κλπ. εγώ δεν θα το έκανα. Πόσο μάλλον σε 1 τόσο ειδικό αυτοκίνητο, αλλά προφανώς δεν έχετε συνειδητοποιήσει το πόσο ειδικό είναι το CSL.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 16-12-09, 10:30
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
... ότι έχει σχέση με το στήσιμο σε ένα άλλο θρεντ με όνομα
τζι τι ες, γράφτηκαν πολά σχόλια για τα φρένα και την ανάρτηση του στύλ...επιτέλους οι μλκς του ντιβίζιον έβαλαν φρενα και ανάρτηση... οι άλλοι μλκς όμως που τα έκαναν στο σι ες ελ το κατακρεούργησαν...
Aκριβώς έτσι είναι ... όσο και αν σου φαίνεται περίεργο

Όπως θα είναι ΓΕΛΟΙΟ και ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟ να αγοράσει κάποιος gts και να αρχίσει να το τουρμπίζει

άλλο τόσο ΓΕΛΟΙΟ και ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟ είναι να αγοράσεις ένα τσε ες ελ και του γ@μησεις τη μανούλα ... αλλάζοντας ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ...

Αν θέλεις να κάνεις 7.22 ή 7 ξερό ή ότι άλλο θες ... χρησιμοποίησε ένα λιγότερο ειδικό μοντέλο ... σεβάσου την ιστορία και την εταιρία ...

Τώρα μιλάς για μ@λακίες του ντιβίζιον που στα φρένα και την ανάρτηση του τσε εσ ελ ...

Οι μλκς αυτοί με 17 άλογα παραπάνω και με ένα ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ αμάξι που έχει εγγύηση έριξαν το χρόνο

από 8.22 στο απλό Μ3 Ε46

σε 7.50 στο τσε ες ελ ... βελτίωση κατά 17%

Σου παραθέτω χρόνους ΑΛΛΩΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΩΝ

7:40 Porsche 911 GT3 997MkII (3.8)
7:47 Lamborghini Murciélago LP640 E-gear
7:49 Chevrolet Corvette C6 Z06
7:50 Porsche 911 Carrera S (997 3.8)
7:52 Lamborghini Gallardo LP 560-4
7:59 Chevrolet Corvette C6 Z51
8:03 Porsche 911 GT3 (το 996)
8:02 Aston Martin DBS
8.04 R8
8.05 Μ3 Ε92
8:09 Audi RS4
8:09 BMW M6 E63
8:13 BMW M5 E60
8:13 Mercedes-Benz_C63 AMG
8:25 Porsche Cayman S
8:26 BMW 335i E92 Coupe

προφανώς μερικά έχουν κάνει και ελαφρώς καλύτερους χρόνους με καλύτερους οδηγούς ...οι χρόνοι αυτοί είναι με τον ΙΔΙΟ οδηγό Horst von Saurma από το Sport Auto

Οι ΜΑΛ@ΚΕΣ λοιπόν του ντιβίζιον με ένα ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΑΜΑΞΙ ουσιαστικά ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΑΝ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ !!! ...

με ελάχιστα άλογα και υπερ ψαγμένο σετ απ έφτιαξαν ένα ΔΙΑΜΑΝΤΙ !!!!

Και αυτό το ΔΙΑΜΑΝΤΙ έρχεται ο καννίβαλος και για να ρίχει το χρόνο κατά 28 σεκ (16% βελτίωση) αυξάνει την ιπποδύναμη κατά 100% (από 360 πάει σε 700 άλογα) και αλλάζει ΟΛΟ το σεταπ φτιάχνοντας ένα ΥΒΡΙΔΙΟ (λίγο αγωνιστικό , λίγο ντραγκστερ , λίγο δρομίσιο) ... ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ !!!

Για μένα είναι ΙΕΡΟΣΥΛΛΙΑ !!! ...

ένα αμάξι που

σε ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΜΟΡΦΗ κάνει αυτό το χρόνο

έχει βγεί σε ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομάτια

έχει μετά από τόσα χρόνια το ξανά "ταμπελάκι" csl ...

ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΣ !!! ...

ή έστω ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΝΙΒΑΛΙΖΕΙΣ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
...κοίτα βαγγέλη μέχρι το μοτέρ εν μέρη μπορώ να καταλάβω your point of view περί κατάργησης alpha-n, πέταμα εισαγωγής, υπερπλήρωση κτλ. μέχρι εκεί όμως...
Μα χωρίς την βελτίωση στι μοτέρ ... δηλαδή τον κομπρέσσορα αμφιβάλλω ΑΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ 7.50 !!!

Έχει 700 άλογα αντί για 360 και ... ΟΚ ... γυρνάει μισό λεπτό κάτω !!! ... τι εννοείς ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ???

Αν δεν είχε τον κομπρέσορρα να ρίχνει στις ευθείες το χρόνο ΔΕ θα μιλάγαμε για ΚΑΝΕΝΑ loaded !!!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
...Οπως εσεις λοιπον χαλιεστε με το CSL ετσι χαλιεμαι και γω με τα Μ3 Greek Tunner με γνωμονα αποδοσης τον κοντρακια της γειτονιας (γιατι δεν εμπιστευομαστε το δυναμομετρο του ταδε)
Το αποτελεσμα ειναι το ιδιο κυριοι....το βελινεκες αλλαζει!!! ...
Kάνεις μεγάλο λάθος !!!

Το απλό Μ3 δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ ειδικό μοντέλο !!!

Το να προσπαθεί είτε ΙΔΙΩΤΗΣ είτε ΕΤΑΙΡΙΑ να "προσγγισει" με ένα απλό Μ3 το τσε ες ελ (γιατί ΔΕΝ έχει λεφτά να το αποκτήσει -στην Ελλάδα- !!!) είναι για μένα ΘΕΜΙΤΟ !!! ... το κατά πόσο και ΑΝ είναι άλλο θέμα βεβαια !!!

Και πάλι ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ όμως μαζί σου ΣΕ ΑΚΡΑΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ !!!

Δεν είμαι υπερ της υπερπλήρωσης στον S54 (το έχω γράψει 100 φορές)

Είμαι από τους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ που σε ΟΛΑ τα σχετικά θρέντ (και σε αντίθεση με τη γενική φιλοσοφία "μπάξε να σωθείς") ΔΙΑΦΩΝΩ με το 99% των δήθεν βελτιώσεων

Είμαι από τους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ που ΟΛΑ τα σχετικά θρέντ ΕΠΙΜΕΝΩ να κρατάμε το Μ3 εξωτερικά στην ΜΑΜΑ μορφή (διαφονώντας σε φτερούγες , σπόιλερ , ζάντες , κάρμπον αυτοκόλλητα , gtr look κλπ κλπ Αμερικλάνικες πατέντες)

Eπιπλέον ΚΑΙ ΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ που με έχουν ρωτήσει με PM ακόμα και σε "ιδιωτικές" κουβένετς ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ πράγματα ... ΜΗ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΟ Μ3 !!! με δήθεν βελτιώσεις ...

άρα σε αυτό που λες είμαι μάλλον ΠΙΟ ΦΑΝΑΤΙΚΑ υπέρ και από σένα !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...ρε μαν μην το φθηναινεις κι αλλο...
ασε τ' αλλα και γραψε και κατι για το αμαξι...
αυτο ειναι το θεμα, οχι εγω...
Στάθη όταν ξεκινάς το χιουμοράκι ΜΗ ΧΑΛΙΕΣΑΙ όταν ο άλλος απαντάει ...

τα περί μπάμπη σουγιά και Κερατέας είχαν να κάνουν με το loaded ???

ή ΑΚΡΙΒΑΙΝΟΥΝ το θρέντ ... και δεν το κατάλαβα εγώ ???

Αν έχεις ένα ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ στυλ (ειρωνικό , χαβαλεδιάρικο , σοβαρό κλπ) να το κρατάς ... ΟΧΙ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙΣ ΣΚΟΥΡΟ ΦΟΝΤ ΝΑ ΜΠΑΖΕΙΣ ΟΠΙΣΘΕΝ !!!
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 16-12-09, 10:51
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Με αυτή την λογική για κάποιον άλλο που είναι άπιαστο όνειρο το Z3 2.2 κακώς και εσύ έχεις "Φιλτρο αερος μεσα στο φιλτροκουτι της Κ&Ν Τελικο εξατμισης με διπλη σωληνα εσωτερικα,φτιαγμενο στον Zappatina"

Για να καταλάβεις εγώ είμαι κατά των αλλαγών οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου. Για παράδειγμα, θα βάλω μπλοκέ στο Ζ4 με την πρώτη ευκαιρία αλλά δεν θα το κομπρεσάρω.

Καλά κάνουν τα παιδιά και βάζουν ESS στο Ζ3, 330 κλπ. εγώ δεν θα το έκανα. Πόσο μάλλον σε 1 τόσο ειδικό αυτοκίνητο, αλλά προφανώς δεν έχετε συνειδητοποιήσει το πόσο ειδικό είναι το CSL.
λοιπον να πω και εγω κατι?
ενα bmw μπορει να αποτελει ονειρο για καποιον που εχει fiat,
εγω που εχω bmw ονειρευομαι ενα Μ3,
αυτος που εχει Μ3 ονειρευεται ενα csl,και παει λεγοντας....
νομιζω οτι τζαμπα καθομαστε και μαλωνουμε περι της ειδικοτητας ενας csl.
ο κατοχος μιας csl μπορει να τη κανει οτι μα οτι γουσταρει γιατι πολυ απλα ...ειναι δικια του....τη βαζει φωτια και τη καει στο φιναλε...
τωρα....αν πρεπει η δεν πρεπει......πολλα πραγματα γινονται στο πλανητη που ΔΕΝ πρεπει....αλλα γινονται.....

λοιπον εγω νομιζω οτι ενα αυτοκινητο ειναι ενα αυτοκινητο.....
Απάντηση με παράθεση
  #130  
Παλιά 16-12-09, 10:59
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Με αυτή την λογική για κάποιον άλλο που είναι άπιαστο όνειρο το Z3 2.2 κακώς και εσύ έχεις "Φιλτρο αερος μεσα στο φιλτροκουτι της Κ&Ν Τελικο εξατμισης με διπλη σωληνα εσωτερικα,φτιαγμενο στον Zappatina"

Για να καταλάβεις εγώ είμαι κατά των αλλαγών οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου. Για παράδειγμα, θα βάλω μπλοκέ στο Ζ4 με την πρώτη ευκαιρία αλλά δεν θα το κομπρεσάρω.

Καλά κάνουν τα παιδιά και βάζουν ESS στο Ζ3, 330 κλπ. εγώ δεν θα το έκανα. Πόσο μάλλον σε 1 τόσο ειδικό αυτοκίνητο, αλλά προφανώς δεν έχετε συνειδητοποιήσει το πόσο ειδικό είναι το CSL.
Χαιρομαι που μοιραζοματε την ιδια λογικη!
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.