Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #431  
Παλιά 06-01-10, 09:59
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων

Όπως και κανένας ας πούμε δε θα αντάλασσε 335 με 760 (που αξίζει 40χιλ πάνω)
Any day...
Απάντηση με παράθεση
  #432  
Παλιά 06-01-10, 10:00
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zed Εμφάνιση μηνυμάτων
Any day...
εννοώ να ΔΩΣΕΙΣ το 760 !!!
Απάντηση με παράθεση
  #433  
Παλιά 06-01-10, 10:27
Το avatar του χρήστη S38B38 Monsta
S38B38 Monsta Ο χρήστης S38B38 Monsta δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-08-2004
Μηνύματα: 704
S38B38 Monsta has a spectacular aura aboutS38B38 Monsta has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως και κανένας ας πούμε δε θα αντάλασσε 335 με 760 (που αξίζει 40χιλ πάνω)
Εξαρτάται. Εάν ήμουν όλη μέρα εθνική, είχα τα φράγκα και την είχα δει CEO μπορεί. Σε κάθε άλλη περίπτωση 335 φουλ βελτίωση με μπλοκαδούρες και παντιλίκια.
__________________

E46 M3 Άλφα-Νι
Απάντηση με παράθεση
  #434  
Παλιά 06-01-10, 10:48
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από S38B38 Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
Εξαρτάται. Εάν ήμουν όλη μέρα εθνική, είχα τα φράγκα και την είχα δει CEO μπορεί. Σε κάθε άλλη περίπτωση 335 φουλ βελτίωση με μπλοκαδούρες και παντιλίκια.
εγω παλι πιστευω και υποστηριζω οτι ολες οι κοινες σειρες της BMW,θα ειναι μια ζωη στην σκια των Μ
Απάντηση με παράθεση
  #435  
Παλιά 06-01-10, 10:50
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Θεωρω πως το παν σε ενα αμαξι ειναι να σε γεμιζει και να σε φτιαχνει.Βεβαια το πως φτιαχνεται ο καθενας ειναι σχετικο...αλλος θελει ενα στριφτερο αμαξι,και αλλος ενα που στην ευθεια να γαζωνει.Αλλον τον ενδιαφερει η ποιοτητα κυλισης και αλλον να ακουει και να νοιωθει οτι μεταλλικο εξαρτημα υπαρχει στο αυτοκινητο...Δεν ειναι ολα τα γουστα ιδια...Το παν ειναι να μας πορωνει αυτο που οδηγουμε και ας ειναι και το τελευταιο στην κατηγορια του
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #436  
Παλιά 05-02-10, 02:28
Το avatar του χρήστη taksidiotis
taksidiotis Ο χρήστης taksidiotis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-07-2007
Μηνύματα: 130
taksidiotis is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
M3 είναι και το Ε36, τί σημαίνει ότι δεν ανταλλασεται ας πούμε με μια 330 Ε92? Όλα έχουν να κάνουν με το τί ζητάει ο καθένας, αν κάποιος θέλει ντε και καλά Μ τότε παίρνει ένα Μ και το αλλάζει μόνο για κάποιο άλλο Μ (πολλά Μ πλακώσανε!). Αν κάποιος πάλι δεν ενδιαφέρεται για το όνομα και την απόλυτη αίσθηση, τότε προφανώς και θα αντάλλασε μια Μ3 Ε46 με μια 335 που σαν σύνολο είναι καλύτερο αυτοκίνητο. Υστερεί λιγάκι σε αίσθηση, αλλά είναι πιο γρήγορο, πιο σύγχρονο, πιο ποιοτικό και πάνω από όλα σηκώνει φοβερή βελτίωση, ικανή να ξεπεράσει σε επιδόσεις και τη Μ3 Ε92. Πάντως δε νομίζω να υπάρχει κανείς με 335 που να το ανταλλάσει με Μ3 Ε46. ίσως με 15+χιλιάρικα...
προσωπικά εγώ θα την κάνω αυτή την αλλαγή,από m3e46 σε 335,λογικά μόλις δώσω το m αμέσως μετά πάω για αγορά 335.καλο το σύμβολο m όμως δεν ζω και στην σκιά του,ναι το αγαπώ σαν αμάξι κι έχω ζήσει απίστευτες κατάστασεις μέσα κι εξω απο αυτήν όμως η τεχνολογίας τρέχει,το αμάξι μου είναι σχεδόν 8 ετών,3 το χω εγώ στα χέρια μου,του πάνω αριστη χρήση και συντήρηση όμως κάποια στιγμή θα αρχίσει να ζητάει.για μένα η e46 ήταν η ωραιότερη σειρά της 3αρας.κι όταν την δώσω μαζί της θα φύγει κι ένα κομμάτι μου.
Απάντηση με παράθεση
  #437  
Παλιά 05-02-10, 14:06
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παίδες, έχει ανοίξει κανείς κανα θέμα σχετικά με τις ζημιές και την συντήρηση της Μ3 Ε46.Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω.
Όχι θέμα με καυγάδες και μπινελίκια...
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #438  
Παλιά 05-02-10, 16:05
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ead.php?t=5875

θα γράψω και τα υπόλοιπα που κατά καιρούς έχουν επισυμανθεί σε άλλα θρεντ ... βλ. πλαίσιο , δυναμό κλπ κλπ
Απάντηση με παράθεση
  #439  
Παλιά 05-02-10, 16:07
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Ωραία.ευχαριστώ!
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #440  
Παλιά 10-02-10, 14:51
Το avatar του χρήστη pilot_1000RR
pilot_1000RR Ο χρήστης pilot_1000RR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2010
Μηνύματα: 137
pilot_1000RR is on a distinguished road
καλησπερα παιδια..οπως εγραψα και στο θρεντακι στα ''καλοσωρισματα'' την επομενη Τεταρτη επροκειτο να προβω στην αγορα μιας Μ3 Ε46 η οποια ειναι και το ονειρο μου. Και ενω λοιπον μετρουσα μερες οπως καναμε στον στρατο εμαθα απο πολυ εμπιστη και σοβαρη πηγη οτι το εν λογω αυτοκινητο εχει ''μετρηση'' 4-5 τουμπες.. την δουλεια βεβαια την ειχα ψιλιαστει απο το χρωμα,που ενω ηταν αψογο, ηταν και ασπρο με carbon οροφη..βεβαια εννοειτε πως δεν θα εκανα τιποτε εαν πρωτα δεν το ελεγχα διεξοδικα και γι'αυτο ειχαμε και ραντεβου την αλλη εβδομαδα για ελεγχους κλπ απλα αυτη η πληροφορια ηρθε νωριτερα και ουσιαστικα με γλυτωσε απο κοπο και χρονο...περιττο να πω πως ειμαι πολυ απογοητευμενος αλλα καλυτερα ετσι παρα να μετα!! φυσικα το αυτοκινητο ειναι στο car.gr και ειναι το μοναδικο ασπρο 46ρι Μ3 οποτε ΠΡΟΣΟΧΗ σε ολους!

Ειμαι λοιπον ξανα σε αναζητηση αλλα δυστηχως εδω στη Θεσσαλονικη δεν υπαρχουν πολλα πραγματα..ξερω πολυ καλα οτι χρειαζεται υπομονη και επιμονη αλλα ειχα χαρη τοσο πολυ(προορα τελικα) που ειμαι να σκασω τωρα!
__________________
''we keep them up and safe!''
Association of Licensed Aircraft Engineers.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.