Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 28-05-07, 10:25
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toninogti Εμφάνιση μηνυμάτων
+1000000
τι αλλο να πω ....τα ειπες ολα
ειναι καποιοι πολυ κολλημενοι βρε παιδακι μου...
Κοιτα ποιος μιλαει?!?!?!?!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 28-05-07, 14:01
toninogti Ο χρήστης toninogti δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 19-01-2007
Μηνύματα: 57
toninogti is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα ποιος μιλαει?!?!?!?!
δεν καταλαβα???εγω ειμαι κολλημενος?ποτε δεν κολλαω σε μια μαρκα οπως καποιοι εδω μεσα...σιγα μην παρω ολη την σειρα μια μαρκας επειδη εχει κολλησει ο εγκεφαλος μου...χθες ειχα fiat σημερα εχω vw αυριο θα εχω π.χ subaru και μεθαυριο θα εχω volvo. δεν καταλαβα ποιος ειναι ο κολλημενος
δηλαδη αν το πρωτο μου αμαξι ηταν lada, το επομενο θα ηταν το lada με το 2.5αρι μοτερ και μετα το lada turbo???
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 28-05-07, 14:09
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ρε μ@λ@κ@ αφου το ξερουμε ολοι οτι καταβαθος κολλημενος με την bmw εισαι και εσυ,και bmw θες να παρεις!!!!!
Και σκουπισε το χειλακι σου,τρεχει λιγο αιμα...ψαρακα!!!!χαχαχαχα
Αντε ρε κανονισε κανα καφε,θελει να σε ρωτησει και ο ξαδερφος κατι για το αμαξι
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 28-05-07, 14:50
toninogti Ο χρήστης toninogti δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 19-01-2007
Μηνύματα: 57
toninogti is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε μ@λ@κ@ αφου το ξερουμε ολοι οτι καταβαθος κολλημενος με την bmw εισαι και εσυ,και bmw θες να παρεις!!!!!
Και σκουπισε το χειλακι σου,τρεχει λιγο αιμα...ψαρακα!!!!χαχαχαχα
Αντε ρε κανονισε κανα καφε,θελει να σε ρωτησει και ο ξαδερφος κατι για το αμαξι
bmw θα παρω οταν βγαλει hatchback και οχι την μ@λ@κι@ σειρα 1, τουρμπατο, τετρακινητο και αυτοματο σειριακο με αλλαγες ποιο γρηγορες απο dsg.αν το βγαλει το κλεινο απο τωραααα
πες του ξαδερφου να παρει κανα gti αμα θελει να δει ασπρη μερα.αλλα μαλλον εσυ δεν θελεις να παρει γιατι μεταααα.....
κανονισε οποτε θελεις.
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 28-05-07, 19:54
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Δε ξέρω ρε παιδιά πόσο καλό είναι το r32 , αλλά εγώ αν έπρεπε σώνει και καλά να πάρω vag , θα έπερνα ΜΟΝΟ GTi ...
H διαφορά στα χρήματα και η δυνατότητα βελτίωσης το καθιστούν το Best-Buy , best Value for money του group.

Θεωρητικά οκ , όλοι λένε καλό το r32 , το S3 , το ΤΤ , κλπ κλπ αλλά όταν έρθει η ώρα να ΣΚΑΣΕΙΣ ΖΕΣΤΟ ΧΡΗΜΑ , μάλλον το σκέφτεσαι αν αξίζουν τόσα λεφτά.
gti 33.850
r32 40.890
s3 41.900
tt 40.400
tt 3.2 53.500 ... EΛΕΟΣ

Το gti είναι τίμιο , αξιοπρεπές και γίνεται και γρήγορο ... τέσπα ... σβέλτο ... μην υπερβάλλουμε κι όλας ... χιχιχι

Τώρα στη σύγκριση με το 130 (42.700 έως 47.500 η "Μ") μάλλον είναι χαμένη από χέρι η BMW ... δε γίνεται ρε παιδιά να πληρώνεις 10-15 χιλιάρικα την πίσω κίνηση.

Πάντως για να είμαστε δίκαιοι ο "αντίπαλος" της 130 είναι το Α3 3.2 (44 χιλ) ΑΝ και εκεί υπάρχει το Α3 TFSI (35-36χιλ) που είναι ΔΥΣΤΥΧΩΣ πολύ φτηνότερο και αρκετά καλό.

Δυστυχώς στα hot-hatch η επιλογή της VAG με τους "μικρούς" τουρμπίσιους δημιουργεί ΠΡΟΒΛΗΜΑ στη BMW....αν όμως συγκρίνουμε τα ατμοσφαιρικά των δύο εταιριών τότε η BMW είναι σαφώς καλύτερη επιλογή.
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 28-05-07, 19:59
Το avatar του χρήστη bmw318cabrio
bmw318cabrio Ο χρήστης bmw318cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 943
bmw318cabrio is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toninogti Εμφάνιση μηνυμάτων
bmw θα παρω οταν βγαλει hatchback και οχι την μ@λ@κι@ σειρα 1, τουρμπατο, τετρακινητο και αυτοματο σειριακο με αλλαγες ποιο γρηγορες απο dsg.αν το βγαλει το κλεινο απο τωραααα
πες του ξαδερφου να παρει κανα gti αμα θελει να δει ασπρη μερα.αλλα μαλλον εσυ δεν θελεις να παρει γιατι μεταααα.....
κανονισε οποτε θελεις.
Aμα η BMW βγαλει τετοια πραγματα βλεπω μετα να εισαι ο μονος που θα εχεις BMW μετα και εμεις αλλα αμαξια..αχχαχα...
__________________
Καλα ειχα συνηθισει στο Cabrio...ποιος μπαινει σε κλειστο τωρα??
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 28-05-07, 21:24
Το avatar του χρήστη GOLF GTI 20VT
GOLF GTI 20VT Ο χρήστης GOLF GTI 20VT δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 10
GOLF GTI 20VT is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toninogti Εμφάνιση μηνυμάτων
δηλαδη ενα 318 ή ενα 320 ή ακομα και ενα s2000 δεν εχουν πολλα λεφτα γι'αυτα που ειναι?εσυ σημα αγοραζεις ή αυτοκινητο?
σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 28-05-07, 22:18
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Μπρααααβο, πολυ ωραια λοιπον, κανεις δεν κατηγορει το Golf τι να κανουμε ομως ρε παιδια γουσταρουμε μπι εμ νταμπλιγιου, τι να γινει τωρα? Αν θεωρειτε εσεις οτι το Golf ειναι καλυτερο απο το μπε εμ βε ε στα π@π@ρι@ μας εμεις γουσταρουμε μπεμβε, και φυσικα σε καμμια περιπτωση δεν σκιζομαστε να αποδειξουμε οτι το ενα ειναι καλυτερο απο το αλλο, εμεις ΑΥΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ, ποιος χεστηκε τωρα αν στο golf πατας γκαζι και παει στο διαστημα, η αν στην στροφη πας με 224 και αυτο ειναι φιδι, δεν δινω δεκαρα (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εκτιμω το εκαστοτε αυτοκινητο ή οτι δεν αναγνωριζω την ανωτεροτητα ενος αυτοκινητου) εγω ειμαι αρωστος μ' αυτο τι να κανουμε τωρα? οπως επισης χεστηκα αν το δικο μου αυτοκινητο εχει 170hp και το R32 800hp, δεν μ' ενδιαφερει ρε αδερφια...............(να με συγχωρειτε αν βωμολοχησα δεν εχω τπτ με κανεναν και σας εκτιμω ολους, αυτο ομως ηθελα να το πω....με συγχωρειτε και παλι........
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teothekid : 28-05-07 στις 22:47
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 28-05-07, 23:18
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GOLF GTI 20VT Εμφάνιση μηνυμάτων
σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!
One more of the VW force has arrive!!!!
Καλως ηρθες φιλε
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 08-06-07, 15:11
toninogti Ο χρήστης toninogti δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 19-01-2007
Μηνύματα: 57
toninogti is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από teothekid Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπρααααβο, πολυ ωραια λοιπον, κανεις δεν κατηγορει το Golf τι να κανουμε ομως ρε παιδια γουσταρουμε μπι εμ νταμπλιγιου, τι να γινει τωρα? Αν θεωρειτε εσεις οτι το Golf ειναι καλυτερο απο το μπε εμ βε ε στα π@π@ρι@ μας εμεις γουσταρουμε μπεμβε, και φυσικα σε καμμια περιπτωση δεν σκιζομαστε να αποδειξουμε οτι το ενα ειναι καλυτερο απο το αλλο, εμεις ΑΥΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ, ποιος χεστηκε τωρα αν στο golf πατας γκαζι και παει στο διαστημα, η αν στην στροφη πας με 224 και αυτο ειναι φιδι, δεν δινω δεκαρα (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εκτιμω το εκαστοτε αυτοκινητο ή οτι δεν αναγνωριζω την ανωτεροτητα ενος αυτοκινητου) εγω ειμαι αρωστος μ' αυτο τι να κανουμε τωρα? οπως επισης χεστηκα αν το δικο μου αυτοκινητο εχει 170hp και το R32 800hp, δεν μ' ενδιαφερει ρε αδερφια...............(να με συγχωρειτε αν βωμολοχησα δεν εχω τπτ με κανεναν και σας εκτιμω ολους, αυτο ομως ηθελα να το πω....με συγχωρειτε και παλι........
κλασσικος τυπος κολλημενου μπεβεδακια.
και γιατι εισαι κολλημενος με ενα αμαξι που δεν στριβει, δεν εχει γκαζι κ.τ.λ?????
ααα ξεχασα εχει ποιοτητα κυλισης
ααα παρε και κατι για να γουσταρεις

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:26.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.