Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 17-12-09, 09:09
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Και κάτι άλλο. Η 9ff GT9-R είναι ιεροσυλία για την porsche και την 911 GT3? Γιατί αν θεωρείται ιεροσυλία το να πάρεις ένα απλό gt3 και να του βάλεις πάνω 1120 άλογα κάνοντάς ίσως το ταχύτερο αμάξι παγκοσμίως, τότε νομίζω ότι πραγματικά χάνουμε τη μπάλα. Ποιά η διαφορά λοιπόν στην περίπτωση της csl loaded? Η μήπως μόνο αν έβγαινε το πιο γρήγορο αμάξι στον πλανήτη θα δικαιολογούσαν μερικοί τη βελτίωση αυτή...

Ας απαντήσουν στο ερώτημα για την 9ff μερικοί πολέμιοι της loaded, για να δούμε γενικά την άποψή τους επί του θέματος.
Εκτός και αν τα όσα λένε ισχύουν μόνο για τη csl και όλα τα υπόλοιπα αυτοκίνητα είναι για τα μπάζα, οπότε δεν τίθεται θέμα κανιβαλισμού...
Όπως όλοι ξέρουμε η GT3 δεν είναι περιορισμένης παραγωγής ή μήπως δεν το ξέρουμε????

Αν μου έλεγες για την GT1 ναι θα είχα και πάλι θέμα αλλά για να σου πω και την αλήθεια για εμένα είναι πολύ λίγα τα ειδικά αυτοκίνητα. Τα οποία κατά την δικιά μου λογική είναι απαγορευτικό να τα αλλοιώνουν.

Επίσης είναι ατυχής η σύγκριση με την 9ff μιας και η ESS δεν πουλά to loaded αλλά κιτ κομπρεσέρ.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 17-12-09, 09:17
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Δεν ξέρω σε ποιά από τις δύο κατηγορίες ανοίκω......άυτό που ξέρω σίγουρα είναι οτι θέλω ένα loaded για τις Σέρρες(αυτή την πίστα έχουμε...αυτή προτιμάμε...τι να κάνουμε...)και μια original csl για το γκαράζ και για καμια βουνίσια βόλτα.
Λίγα ζητάω ε?
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 17-12-09, 09:48
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george316 Εμφάνιση μηνυμάτων
υποθετω οτι αυτοι οι θιασωτες εχουν λυσει πολλα απο τα προβληματα που εχουν στη ζωη τους και τωρα εχουν αφοσιωθει στην αυτοκινηση.
επειδη η συντριπτικη πλειοψηφια υμων εχουμε ακομα πολλα να λυσουμε,το αυτοκινητο μπορει να ειναι αγαπη μας,παθος μας και μανα μας οπως λες,αλλα ειναι πολυ παιδικο να μαλωνω με καποιον απο εδω για το αν πρεπει το csl να εχει λαμπακι για τη καφετιερα συνδεδεμενη με το σπιτι.......
αν τωρα υπαρχουν ανθρωποι που εχουν "απληρωτο νοικι"και μαλωνουν για τετοια θεματα..
και ναι.οσο και να το υπερασπιζεσαι....το αυτοκινητο ειναι αυτοκινητο....
αν τρακαρω εγω με το αγαπημενο μου bmw με 200 και βγω ζωντανος...να παει να απαυτωθει το αυτοκινητο.
Το να αγαπάς κάτι, να ασχολείσαι εντατικά με αυτό και να φτάνεις σε σημείο να διαφωνείς έντονα για κάτι που σου αρέσει πολύ, για εμένα είναι υγιές. Έχεις ποτέ αναλογιστεί ότι η κατάσταση που περιγράφεις σε βοηθά να ξεχνιέσαι λίγο από τα προβλήματά σου? Και για πιο λόγο να πάρουμε τα άκρα, έναν άνθρωπο που δεν έχει να πληρώσει το νοίκι κλπ. Ούτως ή άλλος δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που έχει λύσει όλα του τα προβλήματα.

Έχω πολύ καλό φίλο ο οποίος κάνει δυο δουλειές και κατάφερε να αγοράσει μια Ζ3 που του άρεσε πολύ. Αυτόν τον άνθρωπο εγώ την ζηλεύω γιατί κατάφερε με την δουλειά του να αποκτήσει κάτι που αγαπά. Δεν μπορείς να φανταστείς τις γνώσεις του γύρω από την αυτοκίνηση και την αγάπη του για αυτή. Σε αυτόν τον άνθρωπο φαίνεται αστείο να λες ότι τα αυτοκίνητα είναι σίδερα μιας και του δημιουργούν πολύ ωραία συναισθήματα.

Επίσης δεν μπορείς να ακυρώνεις το πάθος για τα αυτοκίνητα σε ένα αυτοκινητιστικό forum.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 17-12-09, 10:51
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε μαγκίτες (....μιλάει ο σουγιάς τώρα) αφήστε και τίποτα να πέσει κάτω. Μην τα παίρνουμε όλα τις μετρητοίς, οι καιροί αλλάζουν, κι οι απόψεις αλλάζουν...
εχεις δικιο νικο... απο εμενα κλεινει εδω.
ζητω συγγνωμη απο το βαγγελη (που η αληθεια ειναι οτι σε καποια σημεια τον θιγω, εστω και για χαβαλε...) και απο ολους αν καταχραστηκα το χωρο τροφοδοτώντας και συντηρωντας μια τετοιου τροπου αντιπαραθεση...
η αποψη μου βεβαια περι loaded παραμενει οπως εκφραστηκε στη σελιδα 7.
αν κρινει η διαχειριστικη ομαδα δεν εχω προβλημα να διαγραψει οτι θελει...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 17-12-09 στις 11:02 Αιτία: α
Απάντηση με παράθεση
  #155  
Παλιά 17-12-09, 10:52
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
σαφεστατα και δε γινεται να ακυρωσεις το παθος για το αυτοκινητο σε ενα αυτοκινητιστικο φορουμ!!!αλοιμονο!!!όπως συμφωνω στο οτι ειναι μια μεθοδος ωστε καποιος να εκτονωνει τη περισση του ενεργεια,η οπως λες να ξεχαστει.να σου θυμισω ομως οτι και το ποδοσφαιρο και το γηπεδο ακριβως γιαυτο το λογο φτιαχτηκε...και να δεχτω οτι βλεποντας τηναγαπημενη μας ομαδα και μαλωνοντας εντος οριων με τους φιλους μας που εχον αντιθετη αποψη ειναι εκτονωτικο...ομως οταν οπαδοι της μιας ομαδας επιτιθενται με μαχαιρια και καδρονια......
τελςο παντων για να μη μακρυγορουμε και χαλαμε το θρεντ αυτο,να διαφωνησω μαζι σου οσο αφορα το αν πρεπει η csl να ειναι τουρμπο η οχι αλλα και στο φιναλε,αν θα παρω ποτε csl εγω θα τη τουρμπισω.αν εσυ δε θελεις,παρε csl και μη την τουρμπιζεις.καταλαβαινεις το νοημα των λεξεων μου ετσι?
Απάντηση με παράθεση
  #156  
Παλιά 17-12-09, 11:04
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω θα το τουρμπιζα....
Σαν του Σταματη το Μ3.....!!
Kαι λουκ gtr !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως όλοι ξέρουμε η GT3 δεν είναι περιορισμένης παραγωγής ή μήπως δεν το ξέρουμε????

Αν μου έλεγες για την GT1 ναι θα είχα και πάλι θέμα αλλά για να σου πω και την αλήθεια για εμένα είναι πολύ λίγα τα ειδικά αυτοκίνητα. Τα οποία κατά την δικιά μου λογική είναι απαγορευτικό να τα αλλοιώνουν.

Επίσης είναι ατυχής η σύγκριση με την 9ff μιας και η ESS δεν πουλά to loaded αλλά κιτ κομπρεσέρ.
Δημήτρη όλα αυτά έχουν ξαναειπωθεί !!! και ότι το λοάντενετ ΔΕΝ πωλείται και ότι είναι περιορισμένων κομματιών το τσε ες ελ ... και όλα ... και 100 φορές να γραφούν ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΟΤΕ ΝΟΗΜΑ !!!


@Στάθη ... πλεόν δεν έχει νόημα ... να ΞΑΝΑΚΑΝΩ 100 Multi quote για να αποδείξω ότι ΔΙΑΣΤΕΡΒΛΩΝΕΙΣ τα γραφομενά μου ...

χμμμ ... για να δούμε ..

(μετά ΜΗ μου ξαναπείς ότι ΔΕ μιλάω ον τόπικ γιατί εδώ και 10 ποστ ουσιαστικά αναφέρεσαι σε ΕΜΕΝΑ ανεξάρτητα του τι συζητάμε)

Είπες ότι ΔΕΝ άλλαξες το ποστ ... έχεις δίκιο ...

να βαλω τι εχεις "σύρει" κατα καιρους στον αλεξ περι csl ή τα θυμασαι...?)

θέλεις να μου θυμίσεις ??? ... φαντάζομαι εννοείς τον ΑλεξΚ ... μετά θυμισέ μας τι έλεγες ΕΣΥ σε αυτόν

Ποια είναι η διαστρέβλωση ???

Πας να βγάλεις "λαγό" εκμεταλευόμενος τα γνωστά "θέματ" με τον ΆλεξΚ ... ενώ εσύ έφτασες να του έχεις πει ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ

1-0

Είπες

ποιος κανει τον ειδικο επι παντος επιστητου, ενω πριν λιγο καιρο ρωταγε πως να τουρμπισει το 520...
ασε ρε μαν...


έχεις διαβάσει το ποστ που έγινε 1/12/2005 !!! (ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ) ???

Δεν ρωτάω ΠΩΣ αλλά ΑΝ έχει νόημα !!! ... προφανώς και ΔΕΝ είναι ειδικό μοτέρ ο Μ52 ... ούτε έχει νόημα να διαφυλάξεις έναν Μ52 !!! ... αν το είχα ακόμα πολύ πιθανό να έπαιζα με το μοτέρ αυτό ... όπως πιθανό να παίξω με το 1.6 του ΜΙΑΤΑ !!!

Ποια είναι η διαστρέβλωση ???

Ενώ είπα ότι ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΝ ΥΠΕΡΠΗΡΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ S54

Πέταξες την εξυπνάδα περί θρεντ μου ια υπερπλήρωσης Μ52 προ 5 ετών

2-0

Είπες

τι ειναι ρε φιλε ο μητσος και ο καθε μητσος? τρομοκρατης? δεν σε νοω

Σου ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ τι εννοώ ... εννοώ ότι ενώ σε εμένα και σε όλους γενικά (και καλά κάνεις) ΑΠΑΝΤΑΣ με ψιλο ειρωνίες και χιουμοράκι ...

Στο Δημήτρη που είναι αντμιν αρχίζεις τα "αν έχω δίκιο" , και "θεωρώ" και ¨κατά τη γνώμη μου"

Όταν εγω είπα γαι "καννιβαλισμό" ... με ειρωνέυτικες λέγοντας με "απανταχού υπερασπιστή του τσε εσ ελ"

Όταν το είπε ο Μήτσος ... μούγκα στη στρούγκα

Όταν είπα ότι το τσε εσ ελ είναι ΕΙΔΙΚΟ σε αντίθεση με το Μ3 (και με το Gt3) έκανες χιουμοράκι με 116 κλπ κλπ

Όταν το είπε ο Μήτσος ... μούγκα στη στρούγκα

Διαστρεβλώνεις πάλι την αλήθεια κάνοντας ότι ΔΕΝ καταλαβαίνεις

3-0

Είπες

Ο Ευάγγελος είναι ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΟΣ ... και παρέθεσες το ποστ 27 όπου λέω ΥΠΕΡ της υπερπλήρωσης και το ποστ 180 που είμαι ΕΝΑΝΤΙΟΝ ...

Ποια είναι η διαστρέβλωση ???

Το ποστ 27 έγινε στις 11/09/2006

και το ποστ 180 στις 6/12/2009

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

ΤΟ 2006 επιπλεόν ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΒΑΛΤΕ κομπρέσορα ειχα πει ότι απο ΕΒΟ προτιμάω Μ3 s/c ... η τελευταία δε πρόταση έχει και ένα ΕΜΟΤΙΚΟΝ ως ΠΛΑΚΑ που είναι ... για ξαναδες !!!

Μακάρι να είσαι ΣΥΝΕΠΕΣΤΕΡΟΣ από μένα μετά από 3-4 χρόνια !!!

4-0


Είπες

Ο Ευάγγελος είναι ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΟΣ ... και παρέθεσες το ποστ που λέω το 2006 (και ακόμα το πιστέυω) ότι το Ε46 δε γίνετε ΠΟΤΕ csl και το ποστ του 2009 που λέω ΓΙΑΤΙ Η ESS δεν πήρα ΑΠΛΟ Μ3

Ποια είναι η διαστρέβλωση ???

Οι δύο φράσεις ΑΦΟΡΟΥΝ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ !!! ...

στο ένα ποστ το 2006 λέω ότι ακόμα και με 500 άλογα υπερπλήρωση το Μ3 δε γίνετε τε εσ ελ ... εννοώντας όπως ΟΛΟΙ κατάλαβαν ότι το ιδιαίτερο του πράματος (τσε εε ελ)

ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ

Έλεγα δηλαδή από το 2006 ότι ακόμα και αν ΚΟΜΠΡΕΣΑΡΕΙΣ Μ3 και κάνεις τρελές επιδόσεις (όπως το λόαντεντ) CSL δεν είναι αφού θα έχεις ένα ΑΛΛΟΥ χαρακτήρα όχημα

στο άλλο ποστ το 2009 λεω ότι ...

ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟΥ Γ@ΜΗΣΕΙΣ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΜΑ

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΠΛΟ Μ3 ...

Εννοώντας (που όλοι το κατάλαβαν) ότι ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ και ακολουθείς ΑΛΛΟ ΔΡΟΜΟ δεν έχεις λόγο να το χρησιμοποιήσεις ΣΑ ΒΑΣΗ !!!!

Εσύ πάλι θεωρώντας ότι ΘΑ ΒΑΡΕΘΩ και κανένας δε θα ασχοληθεί πας με επιλεκτικά multi quote να πεις την εξυπνάδα !!! ... άσε ρε Στάθη

5-0

Είπες

ρε βαγγελη τετοιες κωλοτουμπες δεν ειχε κανει ουτε ο γεωργιου προ και μετα euro 2004.

Ποια είναι η διαστρέβλωση ???

Μονος σου ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ... ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΓΕΛΑΣ

Θεωρείς δεδομένο κάτι ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ...

Βρήκες ποστ με διαφορά 3 ετών για να μας πεις ότι εκανα κωλοτούμπα !!!

Παράθεση:
τα supercharger κλπ ούτε εγώ θα τα έβαζα (ακόμα...)
αυτό ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ από το ίδιο ποστ ΜΟΥ το 2006 !!!

6-0

Τέλος επειδή ξέρω ότι ΔΕ χρειάζεσαι εμένα να σου πω ότι ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ τα πράγματα

ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ

σου προτείνω να συνεχίσεις τα ποστ για βέσπες και τα κόπυ πέηστ από ξένα σάιτ , τα απειλητικά πμ σε άλλους , το πόστινγκ στα φόρα με βέσπες , τα διπλά ακάουντ για χαβαλέ κλπ κλπ !!!

το άλλο παιχνίδι (να έχεις άποψη δικιά σου εννοώ) είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ

άστο καλύτερα !!!

πάρε και ένα δωράκι από μένα !!!



χρόνια πολλά !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #157  
Παλιά 17-12-09, 12:25
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
σου προτείνω να συνεχίσεις τα ποστ για βέσπες και τα κόπυ πέηστ από ξένα σάιτ , τα απειλητικά πμ σε άλλους , το πόστινγκ στα φόρα με βέσπες , τα διπλά ακάουντ για χαβαλέ κλπ κλπ !!!

το άλλο παιχνίδι (να έχεις άποψη δικιά σου εννοώ) είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ

άστο καλύτερα !!!

πάρε και ένα δωράκι από μένα !!!

youtube.com/watch

χρόνια πολλά !!!!
βαγγελακη, οπως ειπα πιο πανω πριν το ποστ σου για 'μενα το θεμα εκλεισε.
επειδη πηγε στο προσωπικο (και με δικη μου ευθυνη και λαθος μου), δεν θελω να το συνεχισω.
ειναι γνωστο οτι οι προσωπικες επιθεσεις αν και δημιουργουνται στα φορουμς, τελικα δεν ενδιαφερουν.

για το csl οι αποψεις μου εχουν καταγραφει, οπως και οι δικες σου προφανως.

οτι αλλο προβλημα εχεις και δεν αφορα το θεμα "bmw" στειλε μου μυνημα, παρε τηλ. (δεν εχει αλλαξει) ή καλυτερα ελα το βραδι στο πλαζα να μου τα πεις απο κοντα...
εκει θα σου πω κι εγω την αποψη μου για το ατομο σου, τα χομπι σου, τα αλλα φορουμ που συμμετεχεις κλπ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 17-12-09 στις 12:38 Αιτία: την
Απάντηση με παράθεση
  #158  
Παλιά 17-12-09, 12:42
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
To βασικό ζήτημα για εμένα είναι ότι φτιάχτηκε ένα υπεραυτοκίνητο με βάση την 911 και όχι το πόσο ειδική ή όχι είναι η gt3. Επίσης, 9ff φτιάχνονται πολλές ενώ Loaded φτιάχτηκε μόνο ένα, άρα πιστεύω ότι το να πάρεις μια από τις 1358 csl και να φτιάξεις ένα υπεραυτοκίνητο δε λέει απολύτως τίποτα, ούτε απειλεί προς εξαφάνιση τις μαμά csl.

Τελοσπάντων, απόψεις είναι αυτές και αν συμφωνούσαμε όλοι μεταξύ μας δεν θα υπήρχε και ενδιαφέρον. Απλά, σε δημιουργήματα τύπου loaded θα πρέπει να είμαστε λίγο πιο ανοιχτόμυαλοι και να μην εμμένουμε στο τι αλλοιώθηκε, πώς, γιατί, ποιός ήρθε κλπ.
To loaded αν και δεν είναι εργοστασιακό αυτοκίνητο, είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι είναι η πιο γρήγορη και καλοστημένη bmw που έχει κατασκευαστεί ποτέ και έδειξε (έστω και με βελτιώσεις σε επιμέρους τομείς) το τί είναι ικανό το πλαίσιο της csl να κάνει. Και όλα αυτά ξεφτυλίζοντας μερικά από τα καλύτερα και ακριβότερα supercars παγκοσμίως.
Αυτά και μόνο με κάνουν να σέβομαι τόσο το αυτοκίνητο αυτό, όσο και τους δημιουργούς-βελτιωτές του.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #159  
Παλιά 17-12-09, 13:54
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
... Και όλα αυτά ξεφτυλίζοντας μερικά από τα καλύτερα και ακριβότερα supercars παγκοσμίως...
H κουβέντα για το λόαντεντ εξαντλήθηκε θεωρώ ...

αυτό που θέλω να ΞΑΝΑΠΩ είναι ότι και το ΜΑΜΑ τσε ες ελ

ΞΕΥΤΥΛΙΣΕ κατέμέ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ με το 7.22 με μόλις 360 άλογα

δείτε τους χρόνους άλλων εργοστασιακών μοντέλων σε προηγούμενο ποστ μου
Απάντηση με παράθεση
  #160  
Παλιά 17-12-09, 14:47
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Aυτο που βλεπω ειναι πως 2 χρηστες με τη μεγαλυτερη φημη εδω μεσα
καταφεραν να καταντησουν ενα ωραιο κατα τη γνωμη μου thread σαν κι αυτο σε
παραθυρα μεσημεριανης εκπομπης !!!

Κριμα ρε...

ΥΓ. Αμαν ρε Βαγγελη με αυτο το "τσε ες ελ"
γραψτο csl να τελειωνουμε..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.