Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 10-03-11, 19:06
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sheriff Εμφάνιση μηνυμάτων
σε ξερω εγω...


μετα απο πολυ καιρο μπηκα να διαβασω και με αυτα που βλεπουν τα ματια μου απογοητευομαι...


πραγματι βαγγελη η νεα γενια κοντρακηδων εχει χασει το νοημα και τον χαβαλε των πατηματων που καναμε πριν 7-8 χρονια...ασε που ολοι εχουν γνωμη και την υποστηριζουν ενω αυτα που λενε ειναι αρλουμπες

θυμασαι τις μαχες του κερατεξας και τον ανταγωνισμο με counter,αυτα φιλε δεν θα τα δουμε ποτε ξανα...
Ψαχνω ενα Cayenne φιλαρακι να πατησω...εχεις τπτ υποψην σου????
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 10-03-11, 19:06
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
επισης μου κανει εντυπωση που μερικοι εχουν γνωμη χωρις καν να εχουν δει το αυτοκινητο του σταματη...

οταν τους εξηγεις για τον σταματη τι ειχε και τι εχει γελαω που θελουν να το παιξουν κοντρακηδες και ξερουν μονο τους πρωταγωνιστες του ο.χ του τελευταιου ετους.

αν δεν ξερεις την ιστορια της κοντρας δεν μπορει να λεγεσαι κοντρακιας
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 10-03-11, 19:08
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψαχνω ενα Cayenne φιλαρακι να πατησω...εχεις τπτ υποψην σου????
παντως πρεπει να ειμαι πολυ κεφατος ε????????αχαχαχχαχαχαχαχαχαχ

(ξερεις εσυ)
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 10-03-11, 19:14
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Γιαυτο σου λεω...παμε να πιουμε εναν καφε και φερε και το πορσακι να του κουνησω σεντονι και να το βλεπει μαντηλι!!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 11-03-11, 18:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sheriff Εμφάνιση μηνυμάτων
...πραγματι βαγγελη η νεα γενια κοντρακηδων εχει χασει το νοημα και τον χαβαλε των πατηματων που καναμε πριν 7-8 χρονια...ασε που ολοι εχουν γνωμη και την υποστηριζουν ενω αυτα που λενε ειναι αρλουμπες

θυμασαι τις μαχες του κερατεξας και τον ανταγωνισμο με counter,αυτα φιλε δεν θα τα δουμε ποτε ξανα...
κοίτα μετά το "σου κούναγα σεντόνι και το βλεπες μαντήλι" ... και το κηδειόχαρτο του Boxster τι άλλο να πεις !!! χαχαχαχαχαχαχα

πάντως όσο αυξάνεται η ισχύς και από τη στιγμή που είναι πλέον πανεύκολο να βρεθείς με 400 άλογα αμάξι ... η όλη φάση έχει γίνει πλεον κουραστική ...

ακούω ατάκες του στυλ

"εμένα τα άλογα είναι πιο ΖΩΗΡΑ και για αυτό με 100 άλογα κάτω είμαι μπροστά απο AMG 63 ... " ...

"φοράω μαμά τουρμπίνα αλλά έβγαλα 150 άλογα πάνω από το όριο της γιατί ο προγραμματιστής μου είναι πιο τσακάλι και από τον Τσακ Νόρις" ...

"το αμάξι μου είναι δρομίσιο ... και με μηχανική είμαι μπροστά από Χαγιαμπόυσα ... γιατί τελικά δουλέυω με κβαντο-μηχανική πίεση" κλπ κλπ

και βέβαια την κορυφαία "αλλα δεν λεω ποτε ποσα άλογα είμαι πριν την κοντρα!!!!!! ειναι θεμα τακτικης!!!!!"

τι να πεις ...



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sheriff Εμφάνιση μηνυμάτων
επισης μου κανει εντυπωση που μερικοι εχουν γνωμη χωρις καν να εχουν δει το αυτοκινητο του σταματη...

οταν τους εξηγεις για τον σταματη τι ειχε και τι εχει γελαω που θελουν να το παιξουν κοντρακηδες και ξερουν μονο τους πρωταγωνιστες του ο.χ του τελευταιου ετους.

αν δεν ξερεις την ιστορια της κοντρας δεν μπορει να λεγεσαι κοντρακιας
κοίτα πολύς κόσμος που δε ξέρει ... θεωρέι ότι ο Σταμάτης πήρε προχθες το 46 και ανακάλυψε τις κόντρες ... χθές ...

και βέβαια όποιος το πιστεύει αυτό θα τιμωρηθεί αναλόγως !!!
Απάντηση με παράθεση
  #66  
Παλιά 12-03-11, 08:42
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
κοίτα μετά το "σου κούναγα σεντόνι και το βλεπες μαντήλι" ... και το κηδειόχαρτο του Boxster τι άλλο να πεις !!! χαχαχαχαχαχαχα

πάντως όσο αυξάνεται η ισχύς και από τη στιγμή που είναι πλέον πανεύκολο να βρεθείς με 400 άλογα αμάξι ... η όλη φάση έχει γίνει πλεον κουραστική ...

ακούω ατάκες του στυλ

"εμένα τα άλογα είναι πιο ΖΩΗΡΑ και για αυτό με 100 άλογα κάτω είμαι μπροστά απο AMG 63 ... " ...

"φοράω μαμά τουρμπίνα αλλά έβγαλα 150 άλογα πάνω από το όριο της γιατί ο προγραμματιστής μου είναι πιο τσακάλι και από τον Τσακ Νόρις" ...

"το αμάξι μου είναι δρομίσιο ... και με μηχανική είμαι μπροστά από Χαγιαμπόυσα ... γιατί τελικά δουλέυω με κβαντο-μηχανική πίεση" κλπ κλπ

και βέβαια την κορυφαία "αλλα δεν λεω ποτε ποσα άλογα είμαι πριν την κοντρα!!!!!! ειναι θεμα τακτικης!!!!!"

τι να πεις ...





κοίτα πολύς κόσμος που δε ξέρει ... θεωρέι ότι ο Σταμάτης πήρε προχθες το 46 και ανακάλυψε τις κόντρες ... χθές ...

και βέβαια όποιος το πιστεύει αυτό θα τιμωρηθεί αναλόγως !!!

βαγγελη οσων αφορα τον σπυρο (extreme tuner) τον ξερω ακριβως 11 χρονια,αρκετο καιρο δηλαδη πριν ανοιξει το μαγαζι,ειχαμε παει βολτα με το golf ii που ειχε και ηταν 620 αλογα turbo nitro και μου ειχαν πεσει τα σαγονια το 2002.αυτα που γραφει και λεει ειναι θεματα τακτικης και τα γραφει επιτηδες για να τους τσιγκλησει,το ξερω αυτο γιατι μιλαω μαζι του...
αφορα το θεμα με το hayabusa

κηδειοχαρτο τι ειπες τωρα???
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #67  
Παλιά 12-03-11, 10:55
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
κοίτα μετά το "σου κούναγα σεντόνι και το βλεπες μαντήλι"
Κώστα πες ποιος σου έμαθε την ατάκα αυτή...
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #68  
Παλιά 12-03-11, 10:57
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
H "τακτικη"... ειναι απο αλλο επεισοδιο που εχεις χασει Κωστη

Παράθεση:
Originally Posted by stamatis M3 E30
χτες το βραδυ ενας φιλος μου προτεινε να πατησω με ενα λευκο 335, στην αρχη δεν ειχα και πολυ ορεξη για πατημα,αλλα τελικα το πατημα ψηθηκε. θα παταγαμε δικαβαλοι απο 1ες ρολλ και για 400 μετρα στο ο.χ. πρωτου πατησουμε ρωτησα ποσα αλογα ειναι το 335 και μπου ειπε οτι ειναι 306 απλα εχει ενα φιλτρο και μια σκαστρα!!! αν και του λεω δεν εχει νοημα γιατι εγω ειμαι 370 παμε να δουμε τι θα γινει!

εχτες το αμαξι μου ηταν με προγραμμα 370 αλογων ,λαστιχα δρομου,και φουλ ντυμενο.

ετσι λοιπον ξεκιναμε,δινω κορνες ....σπινιαρω 1η,αλλαζω γρηγορα σε 2ερα το διο και παλι,με το 335 να ειναι διπλα μου...κουμπωνω 3η κανει ενα ψιλοσπινιαρισμα και με το που καθεται το αμαξι καλα κατω κανω ενα κενο κατευθειαν,και σχεδον αλλο ενα μεχρι τα 400!!!



στον γυρισμο ρωτησα αν ολα πηγαν σωστα στο πατημα και μου ειπε οτι ολα ηταν οκ!!! θα κανουμε και επαναληπτικο την βδομαδα. μετα γυρισαμε ολοι μαζι στην β.π οπου το παλικαρι δεν το πιστευε και ερχοτανε και μυριζε την εξατμιση με ρωταγε τι και πω κλπ κλπ....τον ρωταω λοιπον ...ρε φιλε τελικα ποσα αλογα ειναι το αμαξι σου γιατι 306 δεν εινια με τιποτα.....και γυρναει και μου λεει 420!!!!! αλλα δεν το λεω ποτε πριν την κοντρα!!!!!! ειναι θεμα τακτικης!!!!!

καποια στιγμη μου λεει θα μου ανοιξεις το καπο σου;;;;;; φυσικα και του ειπα οχι...και οταν με ρωτησε τι κρυβω και φοβαμε;;;; του ειπα απλα οτι ειναι θεμα τακτικησ!!!!!


καλημερα σας!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.