Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 13-06-07, 14:41
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Θεωρώ καραγκιοζιλίκια πρώην φίλοι και πρώην κλίκες να κάθονται να τσακώνονται σαν τις γκομενούλες στο φόρουμ. Εσείς κάνατε παρέα και είσασταν κολλητάρια. Δεν μπορείτε να βγείτε για ένα καφέ να τα πείτε;

Επίσης καλό είναι να αφήσουμε τα πληκτρολόγια λιγάκι γιατί έχουμε πάρει φόρα και έχουμε άποψη για όλους και για όλα. Ας πιάσουμε και κανά τιμόνι. Club αυτοκινήτου είμαστε. Όχι φόρουμ Κους Κους. Κάποτε πηγαίναμε και καμοιά νυχτερινή διαδρομή.
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 13-06-07, 14:45
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Γενικά και αόριστα συμφωνώ με όλους ... ειδικά και συγκεκριμένα , εγώ ξέρω ότι όσο συνεχίζουν κάποιοι να με αναφέρουν χωρίς λόγο και αφορμή (π.χ. octane) θα απαντάω λέγοντας ακριβώς αυτό που εννοώ σε ακριβώς αυτόν που εννοώ (π.χ. octane).
Tα όλοι φίλοι είμαστε είναι μιά χαρά ... όσο δε θίγεσται - κατηγορείσται ... γιατί όταν γίνει αυτό όλοι μα όλοι (ΝίκοςΜ5,Dim,NickM3,Alex,Octane,Saiko,Mpikounis etc etc) "κρανιώνουν" και απαντούν ανάλογα ...
Άρα από εμένα σε γενικά θέματα - γενικές απαντήσεις , σε ειδικά - ειδικές και σε προσωπικά - προσωπικές ...
Σε προηγουμενο ποστ κατι εγραψα περι χιουμορ...μαλλον δε το διαβασες.
Σιγουρα εισαι απο αυτους που και πολυ χιουμορ διαθετουν και μπορουν να το καταλαβουν το οποιο ειναι και μεγαλο προσον κατα τη γνωμη μου.
Απλα η ολη φαση στραβωσε απο τη στιγμη που χασατε το χιουμορ σας Βαγγελη και Octane.
Θα συμφωνησω oμως απολυτα μαζι σου και σαφως "θα τα παρω" και εγω χοντρα σε περιπτωση που μιλαω "σε τοιχο" η "τοιχους".
Αλλα αποφασησα πριν απο λιγο καιρο να μην ασχοληθω ξανα με περιπτωση "τοιχου".
Με λιγα λογια ......"καταλαβες φιλε μου ??"..."καλως"...."δεν καταλαβες???" ....."παλι καλως", αλλα δε θα χασω αλλο χρονο λες και προσπαθουμε να τετραγωνησουμε τον κυκλο καθε φορα που παρουσιαζεται μια διαφορα η διασταση αποψεων .
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 13-06-07, 14:56
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Χιούμορ πρέπει να έχουν και οι δύο όχι ο ένας να κάνει πλάκα και ο χ άλλος να θέλει σώνει και καλά να βγάλει το τρίγωνο έλλειψη ... αυτό λέγεται
Συνεπώς όλα μιά χαρά
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 13-06-07, 15:18
Το avatar του χρήστη MICZ
MICZ Ο χρήστης MICZ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2004
Μηνύματα: 254
MICZ is on a distinguished road
Να πω και γω την άποψη μου κρίνοντας όσα έχω δει όσο καιρό είμαι σε αυτό το forum.
Ποτέ μα ποτέ δεν είχαν φτάσει τα τεντωμένα νεύρα, οι μπιχτές, οι ειρωνίες και οι εντάσεις στα σημερινά επίπεδα. Φυσικά τσακωμοί και διαφωνίες σε έντονους τόνους υπήρχαν αλλά σε ένα βαθμό είναι απολύτως φυσιολογικό και υγειές (με τόσους διαφορετικούς χαρακτήρες κλπ κλπ, εδώ δύο άτομα δεν τα βρίσκουν και τσακώνονται σαν τα κοκόρια στα παράθυρα, όχι μια ομάδα ανθρώπων που έχουν διαφορετικά κοινωνικά και ατομικά στοιχεία, βιώματα και δεν ξέρω και γω τι άλλο).
Πολύ λίγα κρούσματα αγανάκτησης (θυμάμαι ένα παράδειγμα με τον Nick Compact) αλλά και αυτά έληγαν ομαλά.

Τώρα τι έγινε βρε παιδιά? Προς τι όλα αυτά? Μα για ένα μάτσο λαμαρίνες χαλάμε τις καρδιές μας? Πόλεμο έχουμε? Μήπως γινόμαστε ΟΠΑΔΟΙ? Ξέρετε ο οπαδισμός που οδηγεί! Μέχρι και σε Χέϊζελ καταστάσεις (έσχατο σημείο)

Και στο κάτω κάτω ΣΙΓΑ! Όλα τα αμάξια έχουν να προσφέρουν κάτι στον καθένα, όχι στους ΑΛΛΟΥΣ! Για να μην πω τι έγραφε ο Κώστας Καββαθάς κάποια (αρκετά) χρόνια νωρίτερα και γίνω και γραφικός!
''Οδηγείτε αμυντικά έλεγε, προς τους άλλους και η επιθετική οδήγηση μόνο σε πίστα ή σε ελεγχόμενες συνθήκες και μόνο για ΠΑΡΤΙ μας. Δεν οδηγάμε για να αποδείξουμε ΚΑΤΙ στους άλλους αλλά για την δική προσωπική κ@υλ@-ευχαρίστηση, για να επιβιώνουμε, να προβλέπουμε και να μειώνουμε τις πιθανότητες της ενδεχόμενης ''άτυχης'' στιγμής.
Για να μην μιλήσω για τις ''τέλειες διαδρομές'' και το ΄''οδηγώντας στη βροχή'' του Νίκου Δήμου (με BMW 318is E36 τότε και 318 baur cabrio παλιότερα).

Και γω μια ζωή BMW είχα και έχω, αλλά και με το Golf ανακάλυψα πράγματα που δεν ήξερα, μου άρεσαν και αναθεώρησα.

Ανοιχτό μυαλό, κριτική ικανότητα, και καλή καρδιά και πάλι φίλοι θα είμαστε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MICZ : 14-06-07 στις 06:21
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 13-06-07, 15:59
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρώ καραγκιοζιλίκια πρώην φίλοι και πρώην κλίκες να κάθονται να τσακώνονται σαν τις γκομενούλες στο φόρουμ. Εσείς κάνατε παρέα και είσασταν κολλητάρια. Δεν μπορείτε να βγείτε για ένα καφέ να τα πείτε;

Επίσης καλό είναι να αφήσουμε τα πληκτρολόγια λιγάκι γιατί έχουμε πάρει φόρα και έχουμε άποψη για όλους και για όλα. Ας πιάσουμε και κανά τιμόνι. Club αυτοκινήτου είμαστε. Όχι φόρουμ Κους Κους. Κάποτε πηγαίναμε και καμοιά νυχτερινή διαδρομή.
Μια διευκρινηση Χαρη και ας τελειωσει ποια το θεμα με εμενα και το Βαγγελη.
Ουτε φιλοι ημασταν,ουτε κλικα,ουτε καναμε παρεα,ουτε κολληταρια.
Βγηκαμε ΜΙΑ ΦΟΡΑ και περασαμε πολυ ωραια,με πολυ γελιο και ολα εδειχναν μια χαρα (αρχη νεας φιλιας κλπ κλπ) μεχρι που ξεκινησε αυτο που εγινε στο φορουμ απο μεριας του Βαγγελη, "Ο Octane που εψαχνε ευκαιρια να το παιξει γρηγορος","που θα βγαλει το ibiza του πιο γρηγορο απο το Μ3 μου","ας παρει πρωτα κανενα σοβαρο αμαξι" και αλλα τετοια, που στο κατω κατω συγγνωμη κιολας που δε διεθεσα παραπανω λεφτα να παρω κατι καλο.
Παραλιγο να βγω και ψευτης στις περιγραφες και τα λεγομενα μου και μονοδιαστατος και αυτο ηταν που με εκνευρισε και περισσοτερο απ'ολα.

Τα πληκτρολογια τα αφηνουμε πολυ συντομα και μια φορα τη βδομαδα θα παιζει στανταρ βολτα απο τη μερια μου.
(Παρολο που δε θα ειμαι με την bmw,αλλα ως μελος του φορουμ μπορω να το γραψω και αλλωστε εμεινα γιατι εκανα φιλους απο δωμεσα οταν ημουν με την compact).
Θα το αναφερω και στο φορουμ οταν ειναι,για οποιον θελει να ακολουθησει και να περασουμε καλα,οπως παντα.

Ο λογος ομως που εχω ανοιξει το θρεντ αυτο δεν ειναι κανενας απο τους παραπανω,οποτε σταματαω εδω με τα
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 26-06-07, 22:02
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Thumbs down

Δυστυχως για μια ακομα φορα επαληθευομαι.

Παλι ξεφυγανε καποιοι στο...κλασσικο πλεον θεμα (προφανως πολλοι εδω-μεσα παρα-ειναι ανωριμοι για να συμμετεχουν σε καποιου ειδους συζητησεις) και παλι κλειδωθηκε thread (ουτε χουντα να ειχαμε).

Ελεος πια.
Εχει καταντησει γελοιο.



Πολυ κομπλεξ πεφτει παιδια.Ηρεμηστε λιγο...
Οταν λειπουν οι γνωσεις το σωστο ειναι να κραταει κανεις το στομα του κλειστο και να ακουει , οχι να προσπαθει να βγει απο πανω.
Μπορει να ειμαι ενας απλος χρηστης αλλα δε δεχομαι να χαλαει το φορουμ απο ατομα που γραφουν σ'αυτο γιατι δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν.
Και στο κατω κατω , παντα υπαρχει κατι να κανουν αυτοι ωστε να χαλαρωσουν... , δεν ειναι αναγκη να δειχνουν ποσο στερημενοι ειναι μεσα στο φορουμ.

__________________
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 27-06-07, 13:49
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Nαι όντως είναι γελοίο ... σε BMW φόρουμ ... οι κομπλεξικοί με τα BMW ... να γράφουν για τα BMW ... καλά δουλειά άλλη δεν έχουν ... οι ανώριμοι ....

Πολυ κωλόπαιδο ο Κυριάκος ... Κούλα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.