Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 03-05-09, 12:03
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
χρησταρα μου απο το μαγαζι σου μεχρι την πλατεια θα σου εχω ριξει 3-5 μηχανακια!!!![/QUOTE]

Αν ομως ψαρακοθω ; ; ;

Ασε που εχω και xenon . . .
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg awesome_vespa.jpg (36,5 KB, 34 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 03-05-09, 15:13
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Δεν εφτιαξα αυτο το thread για να χαλασουμε τις καρδιες μας ή να ξεκινησει μια αντιπαραθεση για το ποιος εχει το...μεγαλυτερο.Οσο για τα σχολια τα οποια ειχαν μια δοση ειρωνιας μεσα τους ειναι ευπροσδεκτα και αυτα.Ποτε δεν ειπα πως εχω "τερας" αμαξι και πως "παταω" κοσμο κι αυτο πολυ για απλα γιατι δεν θα ισχυε κατι τετοιο και θα φαινομουν χαζος αν ελεγα κατι τετοιο.Ελπιζω παντως να κανατε την πλακα σας οσοι το διαβασατε και οσοι το σχολιασατε γιατι αυτο εχει σημασια σε τελικη αναλυση, να περναμε καλα ειτε με το αμαξι μας, ειτε με το να σχολιαζουμε ενα περιστατικο σχετικα με αυτο..Παρολο που ειμαι καινουριος εδω αυτο το φορουμ το βλεπω σαν μια παρεα με την οποια μπορω να μοιραστω τις εμπειριες και τις σκεψεις μου οσο αφορα την αγαπη μας στα BMW.Πραγματικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν κι αυτο γιατι θελω να πιστευω πως εχω την αισθηση του χιουμορ. Ευχαριστω.
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 03-05-09, 19:52
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
πέρασμα απο γέφυρα ... (από πάνω) ...




φοράω τελικό , και φίλτρο στον παππά !!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 04-05-09, 10:07
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ///M_Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν εφτιαξα αυτο το thread για να χαλασουμε τις καρδιες μας ή να ξεκινησει μια αντιπαραθεση για το ποιος εχει το...μεγαλυτερο.Οσο για τα σχολια τα οποια ειχαν μια δοση ειρωνιας μεσα τους ειναι ευπροσδεκτα και αυτα.Ποτε δεν ειπα πως εχω "τερας" αμαξι και πως "παταω" κοσμο κι αυτο πολυ για απλα γιατι δεν θα ισχυε κατι τετοιο και θα φαινομουν χαζος αν ελεγα κατι τετοιο.Ελπιζω παντως να κανατε την πλακα σας οσοι το διαβασατε και οσοι το σχολιασατε γιατι αυτο εχει σημασια σε τελικη αναλυση, να περναμε καλα ειτε με το αμαξι μας, ειτε με το να σχολιαζουμε ενα περιστατικο σχετικα με αυτο..Παρολο που ειμαι καινουριος εδω αυτο το φορουμ το βλεπω σαν μια παρεα με την οποια μπορω να μοιραστω τις εμπειριες και τις σκεψεις μου οσο αφορα την αγαπη μας στα BMW.Πραγματικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν κι αυτο γιατι θελω να πιστευω πως εχω την αισθηση του χιουμορ. Ευχαριστω.
Υπήρχε ενότητα για τις διάφορες "μονομαχίες", αλλά όλες οι συζητήσεις είχαν την ίδια (βαρετή και κουραστική για τους mods) κατάληξη. Ως εκ τούτου, η ενότητα έκλεισε και από τότε δεν επιτρέπεται η δημοσίευση τέτοιων περιστατικών.

Για αυτό και η συζήτηση κατέληξε στο χαβαλέ και μόνο ως τέτοια συνεχίζεται.

Το όλο θέμα μεταφέρεται στα Off Topics.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.