Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 25-11-10, 16:53
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου κάνει εντύπωση αυτό το γεγονός, πίστευα οτι τα coupe μετριούνται στα δάχτυλα του χεριού.
Αν έχεις 14 δάχτυλα...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 25-11-10, 17:16
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Πολύ καλύτερο αυτοκίνητο η Ζ4, τόσο οδηγικά όσο και ποιοτικά (για το gt έχουν ακουστεί ΤΑ τραγικά στον τομέα αυτό, λόγω του χειροποίητου, σε μεγάλο βαθμό, της κατασκευής).

Στο μόνο που υπερτερεί το opel είναι στην πιο φρέσκια σχεδίαση, στον χαμηλότερο κυβισμό (από άποψη τελών) και στο ότι είναι πολύ πιο σπάνια από τα Ζ. Κι επίσης, όπως ειπώθηκε, είναι και μπορεί να γίνει ακόμα πιο πολύ, γρήγορο.

Παρόλα αυτά, αν κάποιος κοιτάει περισσότερο την ουσία και θέλει ένα καθαρόαιμο εργαλείο στα χέρια του, η Ζ4 είναι μονόδρομος.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 25-11-10, 19:07
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Το Όπελ ούτε με βίντζι δεν μπορεί να πάει ... δυστυχώς είναι ΘΕΟΜΑΚΡΟ με πολύ μέτριο μοτέρ και ενώ έχουν προσπαθήσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ αλλά εγώ δε ξέρω κανένα βελτιωμένο που να πηγαίνει ...

Σε μαμά μορφή δεν το συζητάω ... προσωπικά θα έπαιρνα κουπέ που είναι ίσως το πιο όμορφο Non-M BMW ever ...

Aπό γνωστούς και φίλους (της περιοχής μας παπαγο-χολαργιώτες κλπ) έχω μάθει ότι το σετ απ του Όπελ είναι ΤΡΑΓΙΚΟ ... πολύ χειρότερο από αυτό που θα περίμενε κάποιος ... μιλάνε ότι δεν μπορούσε να ακολουθήσει το RX8 (το απλό) του Έκτωρα ... αλλά προσωπική άποψη δεν έχω ... αν έχω καταλάβει καλά το αμάξι είναι φτιαγμένο και στημένο ΓΙΑ ΤΟ ROUTE 66 ... ευθεία και πάλι ευθεία με διακοπές από μερικά ίσια κομάτια !!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 25-11-10 στις 19:09
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 25-11-10, 19:26
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το Όπελ ούτε με βίντζι δεν μπορεί να πάει ... δυστυχώς είναι ΘΕΟΜΑΚΡΟ με πολύ μέτριο μοτέρ και ενώ έχουν προσπαθήσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ αλλά εγώ δε ξέρω κανένα βελτιωμένο που να πηγαίνει ...

Σε μαμά μορφή δεν το συζητάω ... προσωπικά θα έπαιρνα κουπέ που είναι ίσως το πιο όμορφο Non-M BMW ever ...

Aπό γνωστούς και φίλους (της περιοχής μας παπαγο-χολαργιώτες κλπ) έχω μάθει ότι το σετ απ του Όπελ είναι ΤΡΑΓΙΚΟ ... πολύ χειρότερο από αυτό που θα περίμενε κάποιος ... μιλάνε ότι δεν μπορούσε να ακολουθήσει το RX8 (το απλό) του Έκτωρα ... αλλά προσωπική άποψη δεν έχω ... αν έχω καταλάβει καλά το αμάξι είναι φτιαγμένο και στημένο ΓΙΑ ΤΟ ROUTE 66 ... ευθεία και πάλι ευθεία με διακοπές από μερικά ίσια κομάτια !!!
κακες παρεες κανεις..χιχιιχιχιχιιχιχ..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 25-11-10, 19:28
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
κακες παρεες κανεις..χιχιιχιχιχιιχιχ..
Σοβαρά παντως αν κατάλαβα καλά το αμάξι ήταν για γέλια !!! ...

p.s. το όπελ με τα αυτοκόλητα εσύ το οδηγείς ???
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 25-11-10, 19:28
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Aπό τα z4 που αναφέρεις το coupe εκτός από πιο όμορφο μην ξεχνάμε πως είναι και αρκετά πιο άκαμπτο από το Roadster. Oπότε εάν ψάχνεις για καλό σπορ αμάξι αυτή είναι η επιλογή σου: Μικρό, δεμένο, γρήγορο και ποιοτικό.

Το Opel κατ εμέ είναι ένα τραγικό δημιούργημα. Πολλοί περιμένανε μία άξια συνέχεια του Lotus - Speedster αλλά παρόλα αυτά το Gt είναι ένα ημιτελές σπορ αμάξι που σχεδιάστηκε απλά για να αποκτήσουν η pontiac, η opel και η saturn από ένα προσιτό σπορ μοντέλο στην γκάμα τους. Έιναι ένα αμάξι που προσπαθεί να πουλήσει μόνο με τον εντυπωσιακό αλλά corvette σχεδιασμό, το όνομα Gt που μας φέρνει μνήμες, την "κακή" πίσω κίνηση και ένα κινητήρα που ναι μεν έχει ροπή αλλά δεν έχει αυτό που λέμε "χαρακτήρα". Όταν έτυχε να πέσει κάποτε στα χέρια μου αφού ξεπέρασα την άθλια ποιοτικά καμπίνα και την κακή θέση οδήγησης, ανακάλυψα πως το αμάξι είναι απίστευτα άτσαλο στη γρήγορη οδήγηση. Μακρία λοίπόν, πρόκειται για μια καρικατούρα της αυτοκίνησης.
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 25-11-10, 19:32
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Σοβαρά παντως αν κατάλαβα καλά το αμάξι ήταν για γέλια !!! ...

p.s. το όπελ με τα αυτοκόλητα εσύ το οδηγείς ???
ω ναι.......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 25-11-10, 19:34
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
ω ναι.......
σαν καλά ακούγεται πάντως !!!
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 25-11-10, 19:37
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
σαν καλά ακούγεται πάντως !!!
1200 ειναι μωρε...τωρα μου ρθαν και τα σηματα..χιχιχιχιιχιχι
το π@ραχεσαμε με το off topic......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 25-11-10, 19:57
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι ότι είχε η αντιπροσωπεία ετοιμοπαράδοτο και είχε πάρα πολλά!!!!

Αν δείς coupe με navi είναι εισαγωγής!!!!

Φίλος πάντως έχει coupe με navi και το χε κάνει παραγγελία από Σπανό!!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.