Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 15-10-09, 09:36
BILL VUZAS Ο χρήστης BILL VUZAS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 371
BILL VUZAS will become famous soon enoughBILL VUZAS will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
στην αυτόματη λειτουργεία όταν το σανιδώνεις, το στροφόμετρο τερματίζει για να αλλάξει ταχύτητα;;;
ο διπλός δίσκος είναι πολύ μαλακός στις αλλαγές; δλδ στη χειροκίνητη λειτουργεία με υψηλές στροφές και το σαζμάν στο γρήγορο μόουντ οι αλλαγές κλωτσάν καθόλου ή τις παίρνει βούτυρο;;
Διπλό δίσκο έχουν μόνον τα Ζ4,335.Όχι δεν τερματίζει το στροφόμετρο,ανεβάζει στροφές αλλά όχι τέρμα.Ταυτόχρονα και το σημαντικότερο βάζει την κατάληλη σχέση στο σασμάν.Ολα γίνονται βουτυρένια.
Χαρακτηριστικό των σύγχρονων αυτοκινήτων η όλο και μικρότερη συμμετοχή των οδηγών και η πολιτισμένη(αποστειρωμένη) αίσθηση.
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 15-10-09, 09:41
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BILL VUZAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Διπλό δίσκο έχουν μόνον τα Ζ4,335.Όχι δεν τερματίζει το στροφόμετρο,ανεβάζει στροφές αλλά όχι τέρμα.Ταυτόχρονα και το σημαντικότερο βάζει την κατάληλη σχέση στο σασμάν.Ολα γίνονται βουτυρένια.
Χαρακτηριστικό των σύγχρονων αυτοκινήτων η όλο και μικρότερη συμμετοχή των οδηγών και η πολιτισμένη(αποστειρωμένη) αίσθηση.
ψηλοβαρετό το βρίσκεις δλδ απο ότι καταλαβαίνω.
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 15-10-09, 09:50
BILL VUZAS Ο χρήστης BILL VUZAS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 371
BILL VUZAS will become famous soon enoughBILL VUZAS will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
ψηλοβαρετό το βρίσκεις δλδ απο ότι καταλαβαίνω.
Όχι,καθόλου.Απλά όλα γίνονται εύκολα.Παλιά οδηγούσες το άμπαρθ οτομπιάγκι με τα 70 άλογα και τα έβλεπες όλα,πάμπερς ήθελες,χτυπούσε δεξιά αριστερά στα πεζοδρόμια.Σήμερα με την εξέλιξη των κινητήρων-ελαστικών-ηλεκτρονικών οδηγείς αυτοκίνητο 200 και βάλε αλόγων και νοιώθεις...ταξιτζής!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 15-10-09, 11:58
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Καλά επειδή οδηγώ το ίδιο σχεδόν αυτοκίνητο με το ίδιο μοτέρ και περισσότερα άλογα, δεν είναι και κανένα αυτοκίνητο που βάζει φωτιά στο δρόμο παιδιά!
Μην γελιόμαστε, ούτε γκάζι πολύ, ούτε πύραυλος γίνεται. Δεν έχει ούτε τρελές αλλαγές κάνει το κιβώτιο! Απλά κινήσαι ικανοποιητικά!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 15-10-09, 15:21
iparout Ο χρήστης iparout δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 01-09-2009
Μηνύματα: 76
iparout is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά επειδή οδηγώ το ίδιο σχεδόν αυτοκίνητο με το ίδιο μοτέρ και περισσότερα άλογα, δεν είναι και κανένα αυτοκίνητο που βάζει φωτιά στο δρόμο παιδιά!
Μην γελιόμαστε, ούτε γκάζι πολύ, ούτε πύραυλος γίνεται. Δεν έχει ούτε τρελές αλλαγές κάνει το κιβώτιο! Απλά κινήσαι ικανοποιητικά!
Τυγχάνει να έχω ακριβώς το ίδιο αυτοκίνητο. Αν θέλαμε αμάξι που να βάζει φωτιά στο δρόμο και να γίνεται πύραυλος, θα παίρναμε ένα Impreza ή ένα Evo και θα το κάναμε καμιά 600ριά άλογα για να το στήνουμε στα φανάρια.. Ίδια λεφτά θα ερχόταν... Αλλά, ό,τι πληρώνεις παίρνεις.
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 15-10-09, 15:36
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Συγγνώμη δεν ανέφερα εγώ ότι είναι πύραυλος , άλλος το ανέφερε...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 15-10-09, 16:11
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνώμη δεν ανέφερα εγώ ότι είναι πύραυλος , άλλος το ανέφερε...
Εγώ πύραυλο ξέρω της Algida !!! με έξτρα σοκολατα !!!
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 15-10-09, 16:12
BILL VUZAS Ο χρήστης BILL VUZAS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 371
BILL VUZAS will become famous soon enoughBILL VUZAS will become famous soon enough
Παιδιά δεν είναι θέμα της Ζ4 αυτό.Σε όλα τα σημερινά αυτοκίνητα συμβαίνει το ίδιο.Η επίδραση των συστημάτων ασφαλείας τα έκανε ασφαλή μεν, χωρίς αίσθηση δε.Περνάς γρήγορα ένα δύσκολο στροφιλίκι με 40 χιλιόμετρα παραπάνω και δεν συμβαίνει τίποτε.Κάθε που πατας το γκάζι το χαμαλίκη το κάνουν τα ηλεκτρονικά.Τα σπορ αυτοκίνητα πλέον δεν γλιστρούν ,δεν υπερστρέφουν,οδηγούνται με 1 δάκτυλο και με γόβα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 15-10-09, 16:18
Το avatar του χρήστη DimitrisZ4
DimitrisZ4 Ο χρήστης DimitrisZ4 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 816
DimitrisZ4 will become famous soon enough
παντα χωρις ηλεκτρονικα...εκτος αν βρεχει...(κωλοκαιρε...κ ηθελα να ανεβω σαλονικα! )
__________________

I got a problem with authority
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 11-11-09, 14:54
arisk Ο χρήστης arisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-02-2009
Μηνύματα: 231
arisk is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην γελιόμαστε, ούτε γκάζι πολύ, ούτε πύραυλος γίνεται.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από iparout Εμφάνιση μηνυμάτων
Τυγχάνει να έχω ακριβώς το ίδιο αυτοκίνητο. Αν θέλαμε αμάξι που να βάζει φωτιά στο δρόμο και να γίνεται πύραυλος, θα παίρναμε ένα Impreza ή ένα Evo και θα το κάναμε καμιά 600ριά άλογα για να το στήνουμε στα φανάρια.. Ίδια λεφτά θα ερχόταν... Αλλά, ό,τι πληρώνεις παίρνεις.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνώμη δεν ανέφερα εγώ ότι είναι πύραυλος , άλλος το ανέφερε...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πύραυλο ξέρω της Algida !!! με έξτρα σοκολατα !!!

Το Ζ4 δεν είναι πύραυλος... ΠύρΚαυλος είναι...!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.