Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #191  
Παλιά 01-08-12, 05:33
Το avatar του χρήστη s318is
s318is Ο χρήστης s318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2005
Μηνύματα: 157
s318is is on a distinguished road
Την είδα και εγώ την συγκεκριμένη από κοντά. Τέλεια! Το μόνο που με χάλασε ήταν οι μπλε δαγκάνες!
__________________
Θέλω τον Ν54 στο Ε36.Ζητάω πολλά??!!!
Απάντηση με παράθεση
  #192  
Παλιά 22-11-12, 08:39
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #193  
Παλιά 22-11-12, 17:48
bimmerm Ο χρήστης bimmerm δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2011
Μηνύματα: 347
bimmerm will become famous soon enough
διλληματα που εχει ο κοσμος.χειροκινητη η' διπλοσυμπλεκτη? ....
λες και με ενοιαζε αν μπορουσα να την εχω!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #194  
Παλιά 30-11-12, 21:27
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
μόνο και μόνο το ότι ΒΑΛΑΝΕ ΨΕΥΤΙΚΟ V8 SOUND τα λέει όλα ...

δις ις νοτ αν Μ καρ ... αν το Ε60 είχε το λουκ του Φ10 θα ήταν το καλύτερο Μ καρ έβερ
Απάντηση με παράθεση
  #195  
Παλιά 30-11-12, 21:56
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
αν το Ε60 είχε το λουκ του Φ10 θα ήταν το καλύτερο Μ καρ έβερ
Τα είπες όλα..

(οι τελευταίες μου αρκετές προσπάθειες για θετική συνεχώς αποτυγχάνουν.. δεν φταίω που μου αρέσουν τα posts από καμιά 10αριά users, δηλαδή με πόσους πρέπει να συμφωνώ.. Και δε μιλάω για 2-3 απόπειρες, αλλα για διψήφιο αριθμό)
Απάντηση με παράθεση
  #196  
Παλιά 30-11-12, 22:09
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
το δυστύχημα είναι ότι συμφωνούμε όλο και περισσότεροι ότι έχει πάρει στραβό δρόμο η εταιρία ...

το ότι θα έκανα ποστ στο οποίο θα έλεγα ότι ένα τογιότα είναι το καλύτερο αμάξι και αμέσως μετά ότι το νέο Μ5 απλά ΔΕΝ είναι "Μ" ... δεν το είχα φανταστεί ποτέ
Απάντηση με παράθεση
  #197  
Παλιά 30-11-12, 22:36
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
το δυστύχημα είναι ότι συμφωνούμε όλο και περισσότεροι ότι έχει πάρει στραβό δρόμο η εταιρία ...

το ότι θα έκανα ποστ στο οποίο θα έλεγα ότι ένα τογιότα είναι το καλύτερο αμάξι και αμέσως μετά ότι το νέο Μ5 απλά ΔΕΝ είναι "Μ" ... δεν το είχα φανταστεί ποτέ
Κάποιον ιό έχω διασπείρει εδώ μέσα.

Εμένα μου φαίνεται εκπληκτικό το F10 και σαν Μ πάντως Βαγγέλη.
Και για το Ε60 τα ίδια λέγανε πριν χρόνια, όλο ελαττώματα. Γιατί να έχει power button, γιατί να έχει 12000 ρυθμίσεις για όλα, γιατί να είναι 1850 κιλά, κλπ κλπ.

Νομίζω το F10 για αυτό που είναι (σπορ μεγάλο οικογενειακό σεντάν) είναι τέλειο.

Να μου πείς για την Μ3 να καταλάβω.
Πρέπει να αποφασίσει η BMW να βγάζει όσα θέλει σε σπορ και πολυτελές στύλ, αλλά να έχει έστω ένα πιο σκληροπυρηνικό στη γκάμα.
Το 1Μ κουπέ θα ήταν αυτό, αν ήταν το μοτέρ λίγο πιο ιδιαίτερο.
Ίσως το επόμενο 1Μ.

Κατά τα άλλα δεν καταλαβαίνω γιατί να μην είναι όπως είναι το Μ5 (F10). Τι πρέπει να έχει, ελάφρωμα? Να έχει απλά χειροκίνητα καθίσματα για 20 κιλά μείον? Δεν μου φαίνεται σωστό.

Το κόλπο του ήχου, ακούγεται γελοίο (και σε μένα στην αρχή), αλλά μπορεί να μην είναι κακό...από τα βίντεο δεν πιστεύω ότι μπορεί να καταλάβουμε ακριβώς (και για live δοκιμή δεν το βλέπω σε αυτή τη ζωή).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #198  
Παλιά 03-12-12, 10:52
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το Μ5 ήταν και είναι το καλύτερο αυτοκίνητο που μπορούσε να πάρει κάποιος ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ. Έτσι και σήμερα το καλύτερο sedan είναι το Μ5 F10.

Ουσιαστικά δεν υπήρξε ποτέ ανταγωνισμός για τα αυτοκίνητα του division.

Το μεγαλύτερο δράμα λοιπόν για το M Division είναι πάντα η σύγκριση με την προηγούμενη γενιά και όχι με τον ανταγωνισμό.

PS Το κόλπο του ήχου από τα ηχεία είναι αντιγραφή από AUDI.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #199  
Παλιά 03-12-12, 11:54
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Για εμένα προσωπικά είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ και αν είχα τα λεφτά θα το αγόραζα χθές!!!

Θεωρώ πως είναι πολύ καλό σε όλους τους τομείς...και ποιο μπροστά απο τον ανταγωνισμό.

Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 44501_465599146824737_890555606_n.jpg (46,1 KB, 12 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 263592_475552162496102_918053651_n.jpg (62,2 KB, 15 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 296942_10151034201510665_452913426_n.jpg (146,3 KB, 12 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 559645_460361114015207_326386987_n.jpg (71,1 KB, 12 εμφανίσεις)
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
Απάντηση με παράθεση
  #200  
Παλιά 03-12-12, 19:56
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
να πω και εγώ το κόλπο με το ηχείο το εξέλιξε η audi που το είχε η bmw στο z4 ένα απλό σωλήνα που πηγενε κάπου στην μετόπη και κατέληγε σαν χωνί
αν το έβαζε σε μ5 θα το έχωνε στα ηχεία αλλά στο z4 το έβαλε μέσω σωλήνα

συμφωνώ ότι το f10 είναι οτι καλύτερο έχει συμβεί σε μ5, δύναμη παντού και ιδίως χαμηλά
όπου καταναλώνουμε και το 90% του αυτοκινήτου και οικονομικό απο οτι διαβάζω στα specs
κάτι λαγκαρισματα έχουν αναφερθεί και εκει δεν ξέρω να απαντήσω τι όντως ισχύει
το e60 για μένα εκτός απο την εμφάνιση που σε αλους αρέσει σε αλους οχι (εγώ την συνήθισα) υπάρχει και το θέμα της βενζίνας.. απλά δεν παλεύετε σε αυτό τον τομέα
άσε που χαμηλά είναι ψοφίμι λες και είναι κάνα μ3 και δεν μας νοιαζουν τα χαμηλά, που και εκεί μας νοιαζουν
όπως και να έχει με τέτοια κρίση θα μείνει στα χαρτιά εδώ στην Ελλαδα
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.