Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #221  
Παλιά 10-07-09, 13:37
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Ok ok !!!

το μόνο που λέω είναι ότι quote που έβαλα αφορά τους

carbon steel rotors ... απλά έχουν και λίγο ανθρακόνημα στην σύνθεσή τους. ... που έγραψε ο ΒανΒικ ... και όχι τους carbon ceramic που προφανώς ΔΕΝ φόρεσε ο Βασίλης ...

αλλά ούτε καν το είδατε ...

τέσπα ...

Εγώ θα κάνω μια πρόβλεψη με στοιχεία ΚΑΙ από το παρελθόν αν πέφτω έξω σόρυ ...

Ο κ. Χ γνωρίζει τον φουντωμένο κ. Υ ... καταλαβαίνει ότι ο κ. Υ δεν ασχολείται με το θέμα έχει όμως χρήμα ...

Ξεκινάει μια όμορφη περίοδος φλερτ ...

-Βάλε ρε παιδί μου ένα τελικό , ένα φίλτρο , πρόγραμμα και άμα δε σου αρέσει τα βγάζεις ... κλπ κλπ (1η δοση)

Μετά την προφανή ΜΗΔΕΝΙΚΗ βελτίωση πάμε στα πιο χοντρά

-Βάλε ρε μια ζάντα της προκοπής , ένα body kit , ένα λεντ , ένα ξένον , ένα mp3 , navi , touch screen etc... (2η δόση)

Μετά την προφανή καγκουροποιηση του αυτοκίνήτου πάμε στο main course

-Ρε συ δε βάζουμε ένα μοτέρ ... ξέρω ένα σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση ... μιλάμε το είχε ένας παππούς και πήγαινε μόνο στο ΙΚΑ ... ούτε 30 χιλ χλμ ... (3η δόση)

Αφού μπήκε και το προφανώς 250 χιλ χλμ μοτέρ πάμε στα ψιψιψονια

-Ρε συ ντροπή !!! ... βάλαμε τόσα πράγματα και δε φοράς μια ανάρτηση της προκοπής , σινεμπλοκ , φρένα αντιστρεπτικές , κοντό διααφορικό από αυτόματο κλπ κλπ ... έχω βρει κάτι από Γερμανία στη μισή τιμή ... (4η δόση)

Μετά την καταστροφή ΚΑΙ της συμπεριφοράς του αμαξιού πάμε πάλι μια από τα ίδια ...

-Ρε συ ... τώρα που το σκέφτομαι δε φοράμε και ένα καλό κιτ βελτίωσης στο μοτέρ που μόλις έβαλες ?? ... θα πάρει τουλάχιστον 50 άλογα ... (5η δόση)

Μετά τη ΜΗ βελτίωση ΚΑΙ του 2ου μοτέρ ... πάμε στα ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ

-Ρε συ οκ με το παλιό μοτέρ καλές ήταν οι ζάντες ... τώρα έχεις ΔΥΝΑΜΗ ... δεν μπάζεις κάτι καλές 19άρες που έχω !!!! θα είναι μουν@ρα το πράμα ... τις παλιές θα τις πουλήσουμε ... (6η δόση)

Μετα από διάφορες αλλαγές σε ζάντες (κάθε αλλαγή βέβαια σε βάζει μέσα κανα 100 άρικο τουκάχιστον ) ... πάμε ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ !!!!

-Λοιπόν ... άσε τις μαλ@κιες ... η ατμόσφαιρα πλεόν δε δίνει άλογα ... εξαντλήσαμε το μοτέρ !!! ... μπορώ να φέρω ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΤΙΜΗ ... κιτ να του κομπρεσάρουμε - τουρμπίσουμε κλπ κλπ ... ΑΦΟΒΑ +150 άλογα ... μην ανυσηχείς ... (7η δόση)

Ο κ. Υ έχει και άλλους φίλους που επίσης δεν πολυ-ασχολούνται αλλά έχουν χρήμα και φουντώνουν και αυτοί σιγά σιγά ...

οπότε ο κ. Χ από τις πολλές δόσεις ... φτάνει να οδηγεί Μ3 , Μ5 κλπ κλπ ... περιέργως ο κ. Χ ποτέ δε βάζει άσχετες ζάντες - λεντ - φιλετα - μοτέρ κλπ κλπ ... και περιέργως ψωνίζει ΜΟΝΟ από τη BMW ή από γνωστούς οίκους ...

ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ Ο καλός κ. Χ τις εμεταλεύεται για τους φίλους του ... κ. Υ κλπ

...

Ο κομπλεξικός , είρωνας , βλάκας κ.λπ κ. Ε ... μαθαίνει ότι ο κ. Υ και οι φίλοι του έχουν αναπτύξει μια ΠΟΛΥ όμορφη σχέση με διαφόρους κυρίους Χ ...

Ζηλέυει ο κ. Ε (δε δικαιολογείται αλλιώς ...) και από τη πολύ μιζέρια και ζήλια ... τους χαλάει το όνειρο ...

Διάφορα κομπλεξικά σχόλια διανθίζουν τα γραφομενά του !!!

Οι κ. Υ ... είναι πλέον ΕΞΑΛΛΟΙ ... αφού ρωτάνε τους κ. Χ για να σιγουρευτούν ότι τα λεφτά έχουν πιάσει τόπο !!! ... μένουν πλέον ύσηχοι ... αφήνοντας τον βλάκα κ. Ε να βράζει στο ζουμί των bad rep ... (πω πω ... το φουκαρά τον κ. Ε...)

Παρεπιπτόντως ...

ignorance is bliss ...

p.s. Καλά Χριστούγεννα κ. Υ !!!
Απάντηση με παράθεση
  #222  
Παλιά 10-07-09, 14:10
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ok ok !!!

το μόνο που λέω είναι ότι quote που έβαλα αφορά τους

carbon steel rotors ... απλά έχουν και λίγο ανθρακόνημα στην σύνθεσή τους. ... που έγραψε ο ΒανΒικ ... και όχι τους carbon ceramic που προφανώς ΔΕΝ φόρεσε ο Βασίλης ...

αλλά ούτε καν το είδατε ...

τέσπα ...

Εγώ θα κάνω μια πρόβλεψη με στοιχεία ΚΑΙ από το παρελθόν αν πέφτω έξω σόρυ ...

Ο κ. Χ γνωρίζει τον φουντωμένο κ. Υ ... καταλαβαίνει ότι ο κ. Υ δεν ασχολείται με το θέμα έχει όμως χρήμα ...

Ξεκινάει μια όμορφη περίοδος φλερτ ...

-Βάλε ρε παιδί μου ένα τελικό , ένα φίλτρο , πρόγραμμα και άμα δε σου αρέσει τα βγάζεις ... κλπ κλπ (1η δοση)

Μετά την προφανή ΜΗΔΕΝΙΚΗ βελτίωση πάμε στα πιο χοντρά

-Βάλε ρε μια ζάντα της προκοπής , ένα body kit , ένα λεντ , ένα ξένον , ένα mp3 , navi , touch screen etc... (2η δόση)

Μετά την προφανή καγκουροποιηση του αυτοκίνήτου πάμε στο main course

-Ρε συ δε βάζουμε ένα μοτέρ ... ξέρω ένα σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση ... μιλάμε το είχε ένας παππούς και πήγαινε μόνο στο ΙΚΑ ... ούτε 30 χιλ χλμ ... (3η δόση)

Αφού μπήκε και το προφανώς 250 χιλ χλμ μοτέρ πάμε στα ψιψιψονια

-Ρε συ ντροπή !!! ... βάλαμε τόσα πράγματα και δε φοράς μια ανάρτηση της προκοπής , σινεμπλοκ , φρένα αντιστρεπτικές , κοντό διααφορικό από αυτόματο κλπ κλπ ... έχω βρει κάτι από Γερμανία στη μισή τιμή ... (4η δόση)

Μετά την καταστροφή ΚΑΙ της συμπεριφοράς του αμαξιού πάμε πάλι μια από τα ίδια ...

-Ρε συ ... τώρα που το σκέφτομαι δε φοράμε και ένα καλό κιτ βελτίωσης στο μοτέρ που μόλις έβαλες ?? ... θα πάρει τουλάχιστον 50 άλογα ... (5η δόση)

Μετά τη ΜΗ βελτίωση ΚΑΙ του 2ου μοτέρ ... πάμε στα ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ

-Ρε συ οκ με το παλιό μοτέρ καλές ήταν οι ζάντες ... τώρα έχεις ΔΥΝΑΜΗ ... δεν μπάζεις κάτι καλές 19άρες που έχω !!!! θα είναι μουν@ρα το πράμα ... τις παλιές θα τις πουλήσουμε ... (6η δόση)

Μετα από διάφορες αλλαγές σε ζάντες (κάθε αλλαγή βέβαια σε βάζει μέσα κανα 100 άρικο τουκάχιστον ) ... πάμε ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ !!!!

-Λοιπόν ... άσε τις μαλ@κιες ... η ατμόσφαιρα πλεόν δε δίνει άλογα ... εξαντλήσαμε το μοτέρ !!! ... μπορώ να φέρω ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΤΙΜΗ ... κιτ να του κομπρεσάρουμε - τουρμπίσουμε κλπ κλπ ... ΑΦΟΒΑ +150 άλογα ... μην ανυσηχείς ... (7η δόση)

Ο κ. Υ έχει και άλλους φίλους που επίσης δεν πολυ-ασχολούνται αλλά έχουν χρήμα και φουντώνουν και αυτοί σιγά σιγά ...

οπότε ο κ. Χ από τις πολλές δόσεις ... φτάνει να οδηγεί Μ3 , Μ5 κλπ κλπ ... περιέργως ο κ. Χ ποτέ δε βάζει άσχετες ζάντες - λεντ - φιλετα - μοτέρ κλπ κλπ ... και περιέργως ψωνίζει ΜΟΝΟ από τη BMW ή από γνωστούς οίκους ...

ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ Ο καλός κ. Χ τις εμεταλεύεται για τους φίλους του ... κ. Υ κλπ

...

Ο κομπλεξικός , είρωνας , βλάκας κ.λπ κ. Ε ... μαθαίνει ότι ο κ. Υ και οι φίλοι του έχουν αναπτύξει μια ΠΟΛΥ όμορφη σχέση με διαφόρους κυρίους Χ ...

Ζηλέυει ο κ. Ε (δε δικαιολογείται αλλιώς ...) και από τη πολύ μιζέρια και ζήλια ... τους χαλάει το όνειρο ...

Διάφορα κομπλεξικά σχόλια διανθίζουν τα γραφομενά του !!!

Οι κ. Υ ... είναι πλέον ΕΞΑΛΛΟΙ ... αφού ρωτάνε τους κ. Χ για να σιγουρευτούν ότι τα λεφτά έχουν πιάσει τόπο !!! ... μένουν πλέον ύσηχοι ... αφήνοντας τον βλάκα κ. Ε να βράζει στο ζουμί των bad rep ... (πω πω ... το φουκαρά τον κ. Ε...)

Παρεπιπτόντως ...

ignorance is bliss ...

p.s. Καλά Χριστούγεννα κ. Υ !!!
Ξεφορτωσε λιγο ειρωνεια, δεν βοηθας κανενα με αυτη τη συμπεριφορα.
Απάντηση με παράθεση
  #223  
Παλιά 10-07-09, 14:21
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα σας.

θα μπορούσα να απντήσω με multi-quote αλλά μάλλον αφορμές για εντάσεις θα δώσω οπότε ας κινηθώ πιο γενικευμένα.

Ο Βασίλης (και φίλος για μένα) αποφάσισε να προχωρήσει στην αναβάθμιση των εργοστασιακών του φρένων. It's a fact.
Οι λόγοι (απότι έχουμε συζητήσει) ήταν οτι η απόδοση των εργοστασιακών, ειδικά σε παρατεταμένη "σκληρή" χρήση, δεν του έφτανε (ΟΚ, σχετικό είναι αυτό) αλλά και με την προοτπική της extra δύναμης που θα ερχόταν με την ενδεχόμενη προσθήκη κομπρέσσορα, θα χρειαζόταν σίγουρα κάτι καλύτερο στο σύστημα πέδησης.
ΔΕΝ είπε ποτέ οτι έκανε την αναβάθμιση με σκοπό να κάθεται να πείνει καφέ και να χαζευει τις δαγκάνες. Το να γουστάρει να τις χαζευει προέκυψε αφού τις είχε τοποθετήσει για τους ανωτέρω λόγους.

Πάμε λίγο παρακάτω,
Ασχέτως του κόστους (μόνος του τα πλήρωσε χωρίς δανεικά απο κανέναν μας), έκανε μια επιλογή (AP-Racing/Galfer 6-πίστονα) την οποία είχε δεί σε εφαρμογή στο δικό μου Ζ3 με την ιπποδύναμη που έχει τώρα (και θέλει κι ο Βασίλης να φτάσει το δικό του).
Απο δικούς μου σχολιασμούς αλλά και απο δική του εμπειρία σε βόλτες μας, έκρινε οτι αυτή η λύση του κάνει.
Ασφαλώς και όλοι μας θα θέλαμε -αν αντέχαμε οικονομικά- κάτι σε Brembo ή σκέτο ΑP-Racing αλλά ο καθένας μέχρι εκεί που μπορεί.

Το οτι τα φρένα που έβαλε σε σχέση με τα εργοστασιακά δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ σε απόδοση, ανθεκτηκότητα και αποτελεσματικότητα είναι επίσης δεδομένο. Αυτά που έβαλε είναι ΣΑΦΩΣ πολύ καλύτερα απο τα εργοστασιακά μονοπίστονα χωρίς αυτό να σημαίνει οτι αυτά που έβαλε είναι και τα καλύτερα που κυκλοφορούν στην αγορά.
Επιτρέψτε μου, στο θέμα αυτό, να έχω πιο απόλυτη άποψη επειδή τα συγκεκριμένα και τα φοράω πολύ καιρό αλλά και μετήσεις έχω και πολλές εμπειρίες στο δρόμο.

Σημειώστε και το εξής: Αν θυμάμαι σωστά, ο Βασίλης την τελική απόφαση για τα φρένα την έλαβε ένα βράδυ που ήμασταν βόλτα παρέα με τον Βασίλη, τον deepblue και μερικά άλλα παιδιά, ο καθένας με τ'αμάξι του και στην επιστροφή μας πετύχαμε τουμπανιασμένο 335i cabrio που οδηγούσε γνωστός μας.
Ε άρχισαν κάποια παιχνίδια τα οποία απο κάποια στιγμή και μετά εξελίχθηκαν σε απανωτά δυνατά "ανοίγματα" και -λόγω κίνησης- συνεχόμενα δυνατά φρεναρίσματα.
Κάποια στιγμή, ο Βασίλης και ο deepblue μου άναψαν φώτα απο πίσω να κάνουμε στην άκρη.
Τους είχαν "τελειώσει" τα φρένα, "άναψαν"...
Ο Βασίλης είπε χαρακτηριστικά οτι απο κάποια στιγμή και μετά φοβόταν οτι δεν θα μπορούσε να σταματήσει καιμ θα έπεφτε πάνω μου γι΄αυτό και κρατούσε μεγάλες αποστάσεις.
Με τα φρένα που έχει τώρα ο Βασίλης (και θα βάλει και σε λίγο ο deepblue) δε νομίζω οτι θα ΄χουν αντίστοιχα πρβλήματα ξανά.

Εγώ ήμουν αρκετά τυχερός και δεν πλήρωσα για τα φρένα μου όπως πλήρωσε ο Βασίλης.
Μου τα έκαναν δώρο αλλά και τότε που τα έβαλα, πάλι υπήρχαν ενστάσεις αλλά πρός την κατευθυνση του οτι τέτοια φρένα είναι υπερβολικά για την χρήση που κάνουμε.

Παραθέτω σχετικό link με την τότε άποψη του Fairytale:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...87&postcount=4
Αυτή η άποψη (μεταξύ άλλων) είχε γραφτεί πριν 3 χρόνια και σήμερα έχει αλλάξει μερικώς, ειδικά μετά το test-ride & test-drive του Ζ3 στην βόλτα του Σουνίου της περασμένης εβδομάδας.

Κλέινω με μια-δυό ερωτήσεις προς προβληματισμό.
Αν είχατε την δυαντότητα να κάνετε μια τέτοια αναβάθμιση φρένων, είστε σίγουροι οτι το αισθητικό αποτέλεσμα (πέρα απο την ουσία) δεν θα σας "εφτιαχνε" ?
Είστε σίγουροι οτι δεν θα πιάνατε τον εαυτό σας να τα χαζευει (ασχέτως πού και με τί ρόφημα) ?

Φίλε Βασίλη, κάνε το κέφι σου, πάρε όση γνώση μπορείς και φτιάξε το καμάρι σου όπως το ονειρευεσαι και απόλαυσέ το !
Μίλα και λίγο με τον Stelmaniac, ξέρει κάτι ωραίες "υπογραφές"...


Υ.Γ.: Οι δίσκοι των συγκεκριμένων φρένων δεν είναι carbon (μην τρελαθούμε κιόλας), απλά έχουν και λίγο ανθρακόνημα στην σύνθεσή τους. Λένε οτι βοηθάει στο να μην ανεβάζουν ευκολα πολύ μεγάλες θερμοκρασίες.
Συμφωνω απολυτα μαζι σου με μονη μου διαφωνια οτι τα συγκεκριμενα φρενα σε σενα θα πρεπει να αποδιδουν λιγο καλυτερα με δεδομενο οτι εχεις μικροτερο βαρος

Και επιτελους να σταματησει αυτη η κοντρα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kplc16 : 10-07-09 στις 14:31
Απάντηση με παράθεση
  #224  
Παλιά 10-07-09, 14:41
Το avatar του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ Ο χρήστης ΓΙΑΝΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-01-2008
Μηνύματα: 860
ΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enoughΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enough
Νατος αυτος ειναι.........
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg kys.jpg (12,9 KB, 29 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #225  
Παλιά 10-07-09, 15:03
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Aυτος που μου εδωσε την κοκκινη γιατι δεν αποκαλυπτει το ονομα του? Τι φοβαται ?????
Απάντηση με παράθεση
  #226  
Παλιά 10-07-09, 15:09
Το avatar του χρήστη bill987
bill987 Ο χρήστης bill987 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.573
bill987 will become famous soon enoughbill987 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ///M_Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων
Aυτος που μου εδωσε την κοκκινη γιατι δεν αποκαλυπτει το ονομα του? Τι φοβαται ?????
Άστο αυτό φίλε, έτσι είναι αυτά!
Την ρίχνει ο άλλος επειδή του σ.........!
Τι να πεις, μην το ψάχνεις !
Απάντηση με παράθεση
  #227  
Παλιά 10-07-09, 15:10
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Άλλο ένα καλό θρεντ

Απάντηση με παράθεση
  #228  
Παλιά 10-07-09, 15:11
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
Άστο αυτό φίλε, έτσι είναι αυτά!
Την ρίχνει ο άλλος επειδή του σ.........!
Τι να πεις, μην το ψάχνεις !
Θα στείλει αργότερα προκύρηξη η Σέχτα των φόρουμ και θα αναλάβει την ευθύνη για την επίθεση...
Απάντηση με παράθεση
  #229  
Παλιά 10-07-09, 15:16
Το avatar του χρήστη bill987
bill987 Ο χρήστης bill987 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.573
bill987 will become famous soon enoughbill987 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα στείλει αργότερα προκύρηξη η Σέχτα των φόρουμ και θα αναλάβει την ευθύνη για την επίθεση...

Συγνώμη φίλε μου αλλά δεν είναι λίγο σπαστικό αυτό ???
Απάντηση με παράθεση
  #230  
Παλιά 10-07-09, 15:19
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων

Συγνώμη φίλε μου αλλά δεν είναι λίγο σπαστικό αυτό ???
Δημοκρατία έχουμε. Από τη στιγμή που ο σχεδιασμός του συστήματος reputation σου δίνει την δυνατήτα, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.