Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 06-07-09, 16:37
Το avatar του χρήστη dimitro$
dimitro$ Ο χρήστης dimitro$ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-10-2006
Μηνύματα: 216
dimitro$ is on a distinguished road
όλος ο κόσμος αγοράζει sav suv hatchbacks...γιατί όχι και η bmw?Πάντα θα βγάζεοι το Μ3 το Μ5 τα διθέσια Ζ.
Εξάλλου φαίνεται και σε αυτό το στυλ η εταιρεία αυτή βγάζει απίστευτα εργαλεία...μπορεί να μην συναγωνίζονται τις Αστον σε γραμμές και εμφάνιση, αλλά δεν νομίζω ότι όταν θα διαθέσει κάποιος 40k-50k τον ενδιαφέρει ιδιαίτερα η εμφάνιση...αν το έβγαζε μόνο σε μωβ με ροζ βούλες και πράσινα ελεφαντάκια σίγουρα κανείς δεν θα το αγόραζε..
το θέμα είναι ότι το αγοραστικό κοινό έχει πολλά πρόσωπα, και αυτά η bmw θέλει να ευχαριστήσει/κεντρίσει την προσοχή τους.
εδω η porsche έβγαλε cayenne [όλοι οι φανς την έκραζαν], έκανε όσες πωλήσεις δεν μπορούσε ποτέ να φανταστεί και μετά το έβγαλε και σε turboDiesel! τι λέμε τώρα!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 07-07-09, 08:55
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
καλημέρες! και η cayenne χλευάστηκε από πολλούς (δεν το λες ασχημο αμάξι όμως),και ο Άσσος σε πολλούς δεν αρέσει αλλά δεν το μπερδεύεις με κανένα άλλο από τα "χάτσμπακ"...ακόμα και το Χ5 που,οκ. είναι ελαφρώς μπρουτάλ,έχει κι αυτό τους οπαδούς του (και τους χώρους βεβαίως-βεβαίως) και τα βαγκ χαρακτηρίζονται "χοντρομούτσουνα"...αλλά γαμώτο αυτό το πράμα μου θυμίζει 5πορτη καρίνα ΙΙ...ας ελπίσουμε το σχέδιο να βελτιωθεί...
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nassosbmw1 : 07-07-09 στις 08:57
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 07-07-09, 09:23
scania124 Ο χρήστης scania124 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-11-2007
Μηνύματα: 568
scania124 will become famous soon enough
παναγιτσα μου βοηθα να τους δωσεις μυαλο τους ανθρωπους της BMW
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 08-07-09, 16:53
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
παντελως αστοχο θρεντ, τουλαχιστον με τον τροπο που ξεκινησε...

Ευρωπη:
κυκλοφορει φημη οτι εκριθηκε απο το ΔΣ της bmw ενα νεο αυτοκινητο...
τα ξενα μεσα σπευδουν να φτιαξουν καποια σχεδια με το πως νομιζουν οτι θα φαινεται...
ο προεδρος της bmw μιλαει για ενα μοντελο που υπολογιζουν οτι θα φερει καλα εσοδα στην εταιρια...

Ελλαδα:
μερικοι τυποι που δηλωνουν οπαδοι bmw κανουν κριτικη γιατι το σχεδιο της χ-ψ ιστοσελιδας μοιαζει με πριους...
αλλοι φερνουν την καταστροφη... "που βαδιζομεν κυριοι...", "κλεινει η Bmw", "με τι ασχολουνται οι ανθρωποι..."

ποσο ασχετοι ειναι οι γερμανοι που δεν ακουνε τον λιλ, τον μιλ, τον κιλ, το νικο478, τον sm38746...
ποσο βλακες ειναι που δεν διαβαζουν το μοτορσπορτ να τους ανοιξουν τα ματια, μπας και βγαλουν κανενα καλο αυτοκινητο και πουλησει...

οσον αφορα την ειδηση, εμενα δεν με ενοχλει καθολου αν βγαλει η bmw ειτε αυτοκινητο πολης, ειτε υβριδικο, ειτε φορτηγο, ειτε τρικυκλο, ειτε εξωλεμβια...
αν μου αρεσει σαν προϊον θα το βαλω μεσα στις επιλογες μου, αν οχι μου ειναι παντελως αδιαφορο.
Eδώ θα συμφωνήσω με το Στάθη !

Αν μιλάγαμε για κάποιο μοντελο "σήμα κατατεθέν" της εταιρίας να πω κι εγώ ...

Οκ ντροπή να είναι έτσι το καινούργιο Μ3 , Μ5 κλπ

Αλλά εδώ μιλάμε για μια απλή σειρά ...

Εμένα ας πούμε ΔΕ μου αρέσει καθόλου το Ε90 ... αλλά ... δε σημαίνει ότι η εταιρία ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΚΑΤΗΦΟΡΟ ... απλά δε μου αρέσει μια σειρά ...
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 09-07-09, 23:49
Το avatar του χρήστη gant
gant Ο χρήστης gant δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-02-2008
Μηνύματα: 300
gant is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από red520i Εμφάνιση μηνυμάτων
clc mercedes με ολιγη απο πριους ...αηδια
To CLS σχίζει, αυτό είναι ένας απρόσωπος κουβάς.
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 10-07-09, 00:52
sciroccoR Ο χρήστης sciroccoR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-12-2007
Μηνύματα: 220
sciroccoR will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gant Εμφάνιση μηνυμάτων
To CLS σχίζει, αυτό είναι ένας απρόσωπος κουβάς.
φιλε μου συμφωνω το CLS σκιζει ειναι πανεμορφο...για το CLC μιλαω τον διαδοχο του σπορτσκουπε.....αυτο εχει παρομοιο πισω μερος....
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 12-07-09, 00:20
Το avatar του χρήστη ΦΑΝΗΣ
ΦΑΝΗΣ Ο χρήστης ΦΑΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2005
Μηνύματα: 735
ΦΑΝΗΣ will become famous soon enough
.............
__________________
X6M///
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 16-07-09, 23:20
Το avatar του χρήστη propeller
propeller Ο χρήστης propeller δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2004
Μηνύματα: 333
propeller is on a distinguished road
μανα κουραγιο
__________________

ετσι ξεκινησαν ολα...
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 18-07-09, 09:50
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων
Η BMW εδωσε το πρασινο φως για την 335i GT
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ!
πληροφοριες:

http://www.edmunds.com/insideline/do...ticleId=151786

δηλωσεις-αποψεις θα κανω αφου περασω το πρωτο ΣΟΚ
bangl-ίτιδα εχουν παθει ολοι εκει μεσα πια? εφυγε αλλα εχει αφησει το στιγμα του.....

τελικα προς τα που οδεύουν οι Βαυαροι? στοχος πλεον ειναι το Honda Insight?

και εμεις παρακαλαμε για ανταγωνιστη του r8?

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
παντελως αστοχο θρεντ, τουλαχιστον με τον τροπο που ξεκινησε...

Ευρωπη:
κυκλοφορει φημη οτι εκριθηκε απο το ΔΣ της bmw ενα νεο αυτοκινητο...
τα ξενα μεσα σπευδουν να φτιαξουν καποια σχεδια με το πως νομιζουν οτι θα φαινεται...
ο προεδρος της bmw μιλαει για ενα μοντελο που υπολογιζουν οτι θα φερει καλα εσοδα στην εταιρια...

Ελλαδα:
μερικοι τυποι που δηλωνουν οπαδοι bmw κανουν κριτικη γιατι το σχεδιο της χ-ψ ιστοσελιδας μοιαζει με πριους...
αλλοι φερνουν την καταστροφη... "που βαδιζομεν κυριοι...", "κλεινει η Bmw", "με τι ασχολουνται οι ανθρωποι..."

ποσο ασχετοι ειναι οι γερμανοι που δεν ακουνε τον λιλ, τον μιλ, τον κιλ, το νικο478, τον sm38746...
ποσο βλακες ειναι που δεν διαβαζουν το μοτορσπορτ να τους ανοιξουν τα ματια, μπας και βγαλουν κανενα καλο αυτοκινητο και πουλησει...

οσον αφορα την ειδηση, εμενα δεν με ενοχλει καθολου αν βγαλει η bmw ειτε αυτοκινητο πολης, ειτε υβριδικο, ειτε φορτηγο, ειτε τρικυκλο, ειτε εξωλεμβια...
αν μου αρεσει σαν προϊον θα το βαλω μεσα στις επιλογες μου, αν οχι μου ειναι παντελως αδιαφορο.
Προσυπογράφω!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 18-07-09 στις 10:00
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 20-07-09, 10:31
Το avatar του χρήστη gant
gant Ο χρήστης gant δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-02-2008
Μηνύματα: 300
gant is on a distinguished road
Ρε φίλοι, σχεδόν όλοι μας εδώ είμαστε ερωτευμένοι με την μάρκα αυτή. Δεν είναι όμως κακό, πάντα καλοπροαίρετα, να σχολιάζουμε και τα όποια αρνητικά της.
Ενα από αυτά είναι οι ιπποδυνάμεις στις μέρες μας.
Εδωσα 35000 για να πάρω ένα 316 κουπέ το 2003 με εξτά 3 χιλιάδων (μπάκετ, ξένον, ραδιοσιντί, συναγερμό), και πήρα 115 ίππους.
Προχθές ο γείτονας αγόρασε με 33.000 ένα πασσάτ κουπέ TSI με triptronic, 200 αλογατάκια και επιτάχυνση 7,8sec.
Το αμάξι είναι κατασκευασμένο τέλεια ποιοτικά και στέκεται καλά και στο δρόμο και από εμφάνιση φέρνει κάτι από CLS.
Ξέρω....θα μου πείτε πασσάτ....μπροστοκούνητο.... κλπ. θα συμφωνήσω μαζί σας.
Δεν είναι όμως καιρός πλέον να δουν και κατά Μόναχο μεριά, το τούρμπισμα και στα μικρότερα κυβικά;
Την τεχνογνωσία την έχουν, και μάλιστα σε πολύ υψηλό βαθμό.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.