Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 06-12-10, 15:59
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Enema Εμφάνιση μηνυμάτων
Aναφερομαι σε αυτο το σημειο



Ο φιλος προφανως εννουσε το 40% της δυναμης του 355 οχι του Μ3.

διάβασε αυτό το ποστ

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...2&postcount=25

και θα δεις ότι έχω ΗΔΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ και σε αυτό ...

Βρε παιδιά το 40% του 380 είναι 152 ...

Γίνεται ένα μοτέρ να αποδίδει 152 άλογα στις 7000 και 380 στις 8250 ????????

Γίνεται ποτέ να αυξήσεις 2,5 φορές την ισχύ σε 1250 στροφές ?????????

p.s. PLZ διαβάστε τα ποστ πριν απαντήσετε !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 06-12-10, 16:27
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
δεν ξερω τι λενε τα δυναμομετρα...και σαν αισθηση πιστευω λενε την μιση αληθεια απο τον δρομο...το ferrari ειναι σαφως ψιλοροπο αφου στην ουσια μετα τις 5500 δειχνει τα δοντια του...απλα πιστευω οτι το m3 (δεν εχω οδηγησει) τα δινει λιγο χαμηλοτερα...και ειναι πιο γραμμικο απο το φερραρι που τρελαινεται μετα τις 5500...δεν προλαβαινεις κοφτη στις 2 πρωτες σχεσεις ευκολα..αλλη φιλοσοφια...και τα δυο ομως υπεροχα μοτερ!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 06-12-10, 16:27
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Εχω πεθανει στα γελια.......
Ευαγγελε η περνεις ναρκωτικα η εχεις να μαμησεις μηνες,αμαν αυτη η ευερεσθεισια σου!(την σκοτωσα την λεξη)
Ο Enema καταλαβε πολυ καλυτερα τι εννοω απο εσενα. Δεν εγραψα συγκεκριμενα αλλα γενικα για να καταλαβει καποιος τι λεμε.Εγραψα την λεξη ΣΧΕΔΟΝ για την δυναμη του Μ3 απο τις 3000 και το 40% του 355 ηταν παλι υποθετικο για να καταλαβουμε οτι το Μοτερ χαμηλα δεν εχει δυναμη,δεν καθομαι να βαλω κομπιουτερακι με ακριβη ποσοστα και χεστηκα τελος παντων για τις ακριβειες που εσυ μπορει να γουσταρεις.
Και τα Μοτερ δεν εχουν καμοια σχεση μεταξυ τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το ενα ειναι 6κυλινδρο εν σειρα και το αλλο ειναι δυο 4κυλινδρα σε στροφαλο 180μοιρων και δουλευουν και τα δυο ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ με μια διαφορα 2000 στροφων.
Την δυναμομετρηση που βλεπεις την διαβαζεις λαθος. Δεν ειναι Ροδα αλλα Μοτερ και το μοτερ αυτο δειχνει να ειναι πολυ χαλια με μονο 300 αλογα. Δεν μπορει να εχει απωλειες πανω απο 75 αλογα ενα κεντρομηχανο χωρις κεντρικο αξωνα!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 06-12-10, 16:34
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω πεθανει στα γελια.......
Ευαγγελε η περνεις ναρκωτικα η εχεις να μαμησεις μηνες,αμαν αυτη η ευερεσθεισια σου!(την σκοτωσα την λεξη)
Ο Enema καταλαβε πολυ καλυτερα τι εννοω απο εσενα. Δεν εγραψα συγκεκριμενα αλλα γενικα για να καταλαβει καποιος τι λεμε.Εγραψα την λεξη ΣΧΕΔΟΝ για την δυναμη του Μ3 απο τις 3000 και το 40% του 355 ηταν παλι υποθετικο για να καταλαβουμε οτι το Μοτερ χαμηλα δεν εχει δυναμη,δεν καθομαι να βαλω κομπιουτερακι με ακριβη ποσοστα και χεστηκα τελος παντων για τις ακριβειες που εσυ μπορει να γουσταρεις.
Και τα Μοτερ δεν εχουν καμοια σχεση μεταξυ τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το ενα ειναι 6κυλινδρο εν σειρα και το αλλο ειναι δυο 4κυλινδρα σε στροφαλο 180μοιρων και δουλευουν και τα δυο ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ με μια διαφορα 2000 στροφων.
Την δυναμομετρηση που βλεπεις την διαβαζεις λαθος. Δεν ειναι Ροδα αλλα Μοτερ και το μοτερ αυτο δειχνει να ειναι πολυ χαλια με μονο 300 αλογα. Δεν μπορει να εχει απωλειες πανω απο 75 αλογα ενα κεντρομηχανο χωρις κεντρικο αξωνα!!!!!
Eκτός του ότι είσαι αγενέστατος δε διαβάζεις και σωστά !!!

Όταν λοιπόν βρεις χρόνο μεταξύ των διαφόρων σεξουαλικών πράξεων που σε αντίθεση με εμένα εσύ επιδίδεσαι καθημερινα και συχνότατα

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΙ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ (στην καλύτερη) ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ

Μετά συνέχισε να γελάς ... και να γ@μάς βεβαίως βεβαίως

Άσε λοιπόν τα αμάξια και τα μοτέρ να τα σχολιάζουν οι υπόλοιποι που κάτι σκαμπάζουν !!! ... εσύ είπαμε είσαι καζανόβας ... τι μπλέκεσαι με πράγματα που δεν καταλαβάινεις !!!

p.s. Nα απαντήσω 4η φορά στα όσα γράφεις παραπάνω δεν έχει νόημα ... ούτε που θα καταλάβεις ... οπότε what's the point !!!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 06-12-10, 16:36
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
καλα τζοντα το χουμε κανει το θεμα....χχαχαχαχαχχαχαχχαχααχααχχαχααχ
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 06-12-10, 16:42
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
οπου γραφει ο τυπος μονο τσοντα μπορει να γινει ενα Θεμα.
Το τι σκαμπαζω δεν με νοιαζει να το ξερουν οι αλλοι,εσυ ειπαμε εισαι επιστημων,γιατι δεν βαζεις για Πρωθυπουργος αραγε;;
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 06-12-10, 16:47
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
το ότι εσύ είσαι άσχετος και αυτά που γράφεις δεν ισχύουν δε σημαίνει ότι εγώ είμαι επιστήμων !!!

μη στενοχωριέσαι πάντως ... εσύ έχεις το σεξ για παρηγορία !!! ...
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 06-12-10, 17:00
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
το ότι εσύ είσαι άσχετος και αυτά που γράφεις δεν ισχύουν δε σημαίνει ότι εγώ είμαι επιστήμων !!!

μη στενοχωριέσαι πάντως ... εσύ έχεις το σεξ για παρηγορία !!! ...
εγω τα πα παντως...και μου ειπες κουβεντα κανουμε και οτι κινδυνολογω...
ρε σεις ξεκολατε....δεν εχουμε κατι να χωρισουμε...κανετε και εσεις σαν να βλεπουμε μπαλα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 06-12-10, 17:11
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
ρε συ Νίκο δεν είναι δυνατόν να λέει ένας μπούρδες και όταν του το εξηγείς να τσαντίζεται που έγινε ρόμπα και αυτό όλο να το περιγράφεις ώς "τσακωμό"

Δεν υφίσταται καμία παρεξήγηση ή κόλημα ή κάτι που να έχουμε να χωρίσουμε

όποιος διαβάσει τα ποστ θα καταλάβει ότι ο race είπε μερικές μπούρδες ... όταν κατάλαβε ότι αυτα ΔΕΝ ισχύουν άρχισε να μιλάει για σεξ και ναρκωτικά ...

αν δεν είχα γραψει τίποτα και διάβαζε κάποιος τα ποστ του race535 θα μας έπαιρνε με τις ντομάτες που λέμε ότι είμαστε και αυτοκινηστικό φόρουμ ...

Τώρα αν κάποιος έχει ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ (όχι ποσο γ@μάω εγώ ή αυτός ή ο θείος του) να απαντήσει ή να γράψει κάτι παρακάλω να συνεχίσει το ποστάρισμα ... τα off topic τελείωσαν με αυτό το ποστ
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 06-12-10, 21:05
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε συ Νίκο δεν είναι δυνατόν να λέει ένας μπούρδες και όταν του το εξηγείς να τσαντίζεται που έγινε ρόμπα και αυτό όλο να το περιγράφεις ώς "τσακωμό"

Δεν υφίσταται καμία παρεξήγηση ή κόλημα ή κάτι που να έχουμε να χωρίσουμε

όποιος διαβάσει τα ποστ θα καταλάβει ότι ο race είπε μερικές μπούρδες ... όταν κατάλαβε ότι αυτα ΔΕΝ ισχύουν άρχισε να μιλάει για σεξ και ναρκωτικά ...

αν δεν είχα γραψει τίποτα και διάβαζε κάποιος τα ποστ του race535 θα μας έπαιρνε με τις ντομάτες που λέμε ότι είμαστε και αυτοκινηστικό φόρουμ ...

Τώρα αν κάποιος έχει ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ (όχι ποσο γ@μάω εγώ ή αυτός ή ο θείος του) να απαντήσει ή να γράψει κάτι παρακάλω να συνεχίσει το ποστάρισμα ... τα off topic τελείωσαν με αυτό το ποστ
εγω σαν νικος..προσωπικα δεν θα κρινω ουτε για το ferrari καθως το χω καβαλησει δυο φορες..ουτε για m3 46αρι που δεν εχω καβαλησει ποτε...

απο κει και περα..το παιδι ειπε καποια πραγματα που ειναι αρκετα σωστα και ψαγμενα...πραγματι το ferrari δουλευει λιγο σαν s2k (ierosylia!!!!!!!!!!) με πιο πολλα κυβικα βεβαια...δηλαδη σε μια κοντρα μπορει να εκτεθει ευκολα αν δεν εχει οδηγο που να το ξερει πισω απο το τιμονι..

αν λεει λαθος πραγματα για το δικο σου αμαξι, ως λογικο, δεν γνωριζω οποτε δεν μπορω και να κρινω, να εκφερω γνωμη...απλα θα ρωτησω κατι..το μ3 που δουλευει ακριβως στο δρομο????μετα τις 4χιλ πχ.. τα δινει?τι σκαλοπατια εχει????αυτο ειναι σοβαρο δηλαδη να μαθουμε ολοι (οσοι δεν ξερουν οπως εγω!!)....απλα πιστευω οτι εχει πιο μεγαλο ευρος ροπης απο το ferrari..χωρις να ειμαι και σιγουρος φυσικα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.