Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 02-09-11, 18:38
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
παρε Χ5 και σε κανα δυο χρονια που θα το' χεις βαρεθει και θα το χεις πληρωσει αλλες 20 φορες θα στο παρω εγω με 2 χιλιαρικα να το χω να το βλεπω....
Μη γίνεσαι κακός.. 19 φορές θα το έχει ξανααγοράσει μόνο....
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 02-09-11, 19:34
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
αν κάποιος θέλει ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ suv ... το Χ5 το 3.0 λτ και το Χ3 δηλαδή είναι ότι καλύτερο ... έπεισα φίλο να πάρει Χ5 μτχ αντί για καινούργιο vag και έχει πάθει ΣΟΚ με τη διαφορά ποιότητας !!!

το Χ5 είναι ΤΣΑΜΠΑ πλέον ... και τρελό Value 4 money

τα έξοδα συντήρησης ΕΦΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ SUV ... είναι όσα και στις άλλες εταιρίες ... για αντίστοιχα αυτοκίνητα

δεν έχει νόημα να θέλει κάποιος τέτοιο όχημα και να του λέμε πάρε 1.4 πολο να μην έχεις τεκμήριο ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ αυτό το έχει λάβει υπόψιν !!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 02-09-11, 19:35
πζλοψο Ο χρήστης πζλοψο δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-09-2011
Μηνύματα: 8
πζλοψο is on a distinguished road
χαχα δικιο εχεται παιδια,αλλα αν εχεις την μαλακια στο κεφαλι κ σ κολλησει κατι..
σε σχεση με το Ζ4 με το ιδιο μοτερ το 3,0 με 231 αλογα ποσο μεγαλι διαφορα λογω βαρους εχει δλδ για να καταλαβω?
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 02-09-11, 19:35
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από πζλοψο Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχα δικιο εχεται παιδια,αλλα αν εχεις την μαλακια στο κεφαλι κ σ κολλησει κατι..
σε σχεση με το Ζ4 με το ιδιο μοτερ το 3,0 με 231 αλογα ποσο μεγαλι διαφορα λογω βαρους εχει δλδ για να καταλαβω?
χαχαχαχ πλάκα κάνεις φίλε μου ... τι σχέση έχει το Χ5 με το Ζ4 ???
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 02-09-11, 20:12
Το avatar του χρήστη thomasz3
thomasz3 Ο χρήστης thomasz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2011
Μηνύματα: 104
thomasz3 is on a distinguished road
πάρτο φιλε μου αν αυτό σου έχει κολλήσει πάρτο.εάν όμως μετά από καιρό δεν μπορείς να το συντηρήσεις θα το βγάλεις από πάνω σου πολύ δύσκολα!
θα σου πω μια παρόμοια ιστορία!
ένα ξαδερφάκι μου πήρε το RX8 mazda,το έκανε σε δυο χρονια που το έχει 7.000km
έπαιρνε 700 ευρώ και έβαλε δόση το μηνα 500 ευρώ,να σημειώσω πως μένει με την μαμά του.
το αποτέλεσμα είναι πως σήμερα είναι χωρίς δουλειά και το αμάξι του έχει μείνει από μπαταρία,έχει να δουλέψει 2 μήνες τουλάχιστον το αυτοκίνητο.
σε καμια περίπτωση δεν λέω πως και εσύ θα πάθεις το ίδιο,απλά σου λέμε ΌΛΟΙ μας να προσέξεις να τα μετρήσεις και μετά να προχωρήσεις σε αυτό που θες να κανεις!
X5 με Z4 σε βάρος έχουν τουλάχιστον 1 τόνο με βαρύτερο το X5
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 02-09-11, 20:17
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomasz3 Εμφάνιση μηνυμάτων
πάρτο φιλε μου αν αυτό σου έχει κολλήσει πάρτο.εάν όμως μετά από καιρό δεν μπορείς να το συντηρήσεις θα το βγάλεις από πάνω σου πολύ δύσκολα!
θα σου πω μια παρόμοια ιστορία!
ένα ξαδερφάκι μου πήρε το RX8 mazda,το έκανε σε δυο χρονια που το έχει 7.000km
έπαιρνε 700 ευρώ και έβαλε δόση το μηνα 500 ευρώ,να σημειώσω πως μένει με την μαμά του.
το αποτέλεσμα είναι πως σήμερα είναι χωρίς δουλειά και το αμάξι του έχει μείνει από μπαταρία,έχει να δουλέψει 2 μήνες τουλάχιστον το αυτοκίνητο.
σε καμια περίπτωση δεν λέω πως και εσύ θα πάθεις το ίδιο,απλά σου λέμε ΌΛΟΙ μας να προσέξεις να τα μετρήσεις και μετά να προχωρήσεις σε αυτό που θες να κανεις!
X5 με Z4 σε βάρος έχουν τουλάχιστον 1 τόνο με βαρύτερο το X5
Μάτια μου, καταλαβαίνεις οτι ο ξάδερφος δεν έκανε συνετή κίνηση..
Ετσι δεν ειναι??
Ασχετα αν τα γύρισε η ζωή και έμεινε άνεργος, μια τέτοια αγορά με αυτούς τους όρους,
εξ'αρχής μάλλον ήταν λάθος..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 02-09-11, 20:25
Το avatar του χρήστη thomasz3
thomasz3 Ο χρήστης thomasz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2011
Μηνύματα: 104
thomasz3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάτια μου, καταλαβαίνεις οτι ο ξάδερφος δεν έκανε συνετή κίνηση..
Ετσι δεν ειναι??
Ασχετα αν τα γύρισε η ζωή και έμεινε άνεργος, μια τέτοια αγορά με αυτούς τους όρους,
εξ'αρχής μάλλον ήταν λάθος..
φυσικά και ήταν λάθος εξαρχής!
άποψη μου είναι πως για να πάρεις ένα αυτοκίνητο καινούριο πχ τον 30.000 χιλιάδων ευρώ, θα πρέπει να είναι πάνω κάτω το ίδιο και το ετήσιο εισόδημα σου κάπου εκεί!
εδώ z3 έχουμε με 18αρια και αλλάξαμε λάστιχα 800 ευρώ.
μας ήρθε το πάτωμα νταβάνι....
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 02-09-11, 20:54
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomasz3 Εμφάνιση μηνυμάτων
άποψη μου είναι πως για να πάρεις ένα αυτοκίνητο καινούριο πχ τον 30.000 χιλιάδων ευρώ, θα πρέπει να είναι πάνω κάτω το ίδιο και το ετήσιο εισόδημα σου κάπου εκεί!
Πώς αλλάζουν οι καιροί.....
Στην αρχή της δεκαετίας του 1980 η αναλογία ήταν 7:1..
(το όχημα στο 1/7 του ετήσιου εισοδήματος..)
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 02-09-11, 21:02
Το avatar του χρήστη thomasz3
thomasz3 Ο χρήστης thomasz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2011
Μηνύματα: 104
thomasz3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Πώς αλλάζουν οι καιροί.....
Στην αρχή της δεκαετίας του 1980 η αναλογία ήταν 7:1..
(το όχημα στο 1/7 του ετήσιου εισοδήματος..)
εμ περάσανε και 30 χρονια βλέπεις!!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 04-09-11, 02:43
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
καλυτερο ειναι το diesel Χ5 3.0 ,πιο οικονομικο σε καταναλωση και αρκετα ροπατο.
απλα θελει ψαξιμο για τυχον θεματα τρομπας,τουρμπινας...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.