Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-01-07, 18:22
m44power Ο χρήστης m44power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 82
m44power is on a distinguished road
Thumbs down ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό το θέμα το ανοίγω με αφορμή μια αγγελία Link 1 από τον χρήστη Barbas με 3 σετ ζαντών που το κλειδώσατε επειδή θεωρήθηκε έμπορας η οτιδήποτε νομίζατε δεν τον ξέρω πέρα από το forum ούτε υποστηρίζω κανέναν απλά θέλω με αυτό το θέμα να θίξω κάποια πράγματα εδώ μέσα και να κλονίσω τα ΙΕΡΑ ΤΕΡΑΤΑ αυτού του forum θα σας τα πω χύμα και επιγραμματικά όσο μπορώ . Θέλω λοιπόν εκτός από το ότι δεν με αφήσατε να πω αυτά που ήθελα με το να κλειδώσετε το post ότι ο χρήστης Barbas ακόμα και εμπόριο να κάνει με της ζάντες (που δεν το κρίνω) δεν έκανε ποτέ προβολή της επιχείρησης του ούτε τον προσφορών του ήταν 3 κοινές αγγελίες για κάτι που πωλείται που θα μπορούσε να έχει την ίδια μορφή ακόμα και σε μια εφημερίδα δεν κατάλαβα σε τι σας χάλασε και τον ακυρώσατε με αυτόν τον τρόπο !!! Παρόλα αυτά επειδή κάποιοι από εσάς ζήτησαν να γίνω συγκεκριμένος θα σας στείλω στο Link 2 που θα βρείτε στο τέλος αυτού του Post όπου εδώ έχουμε τον χρηστή “autodream” που κανονικά και με τον νόμο διαφημίζει την επιχείρηση του και τα προϊόντα του μέσα από την ιστοσελίδα του (Η οποία αναφέρεται ξεκάθαρα μέσα στο forum) (Συγγνώμη autodream πραγματικά δεν είναι επίθεση προς εσένα άλλωστε εμένα δεν με πειράζει πραγματικά να γίνεται τέτοιου είδους διαφήμιση) .θα μπορούσα να πω πολλά ακόμα απλά δεν έχω τον χρόνο να ψάξω το Forum ώστε ότι λέω να είναι με διαπιστεύσεις αν όμως πραγματικά έχετε κότσια και όρεξη απλά ζητήστε το μου και θα το κάνω ! Επίσης έχω μια πρόταση για να μην αδικώ κανέναν «Να φτιαχτεί ένα νέο Section στο Forum που να εμπεριέχει αγγελίες και προσφορές μέσω Post στο Forum από επαγγελματίες και μόνον, να υπάρχει κάτι σαν ψηφοφορία για το ποίοι από εμάς μείναμε ευχαριστημένοι από τον κάθε ένα»
ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ ΑΠΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΝΑ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΟΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ !!!!!




Link 1: http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ead.php?t=6684
Link 2: http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ead.php?t=6854
  #2  
Παλιά 21-01-07, 20:45
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Φίλε ΒΙΑΣΤΙΚΕ ...

1)Όταν ο autodream προσπάθησε να πουλήσει να τι απάντησε ο MPIKOUNIS....
Παράθεση:
Παρακαλω ας μη κανουμε το forum μας παζαρι οπου ερχονται οι επαγγελματιες του χωρου και πουλανε τη πραματια τους
Kαι το thread του autodream : http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ead.php?t=5432 KΛΕΙΔΩΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ....

2)Το thread που παραθέτεις εσύ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ με ΠΩΛΗΣΕΙΣ και για αυτό και έμεινε ανοικτό .....

3)Το thread του barbas ας διαβάσουν οι φίλοι τι έγραφε .... ....και θα καταλάβουν ότι ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ autodream σωστα κλειδωθηκε...

4)Οι ΟΡΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ του φόρουμ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΙ ...
Παράθεση:
2) No unsolicited advertising.
5)Αν εν γνώση σου ,ότι και του autodream έχει κλειδωθεί αντίστοιχο Thread και έγραψες τα παραπάνω λέω ότι είσαι εμπαθής ... αν ΔΕΝ το ήξερες λέω ότι είσαι βιαστικός ... διάλεξε και πάρε ....
  #3  
Παλιά 21-01-07, 23:58
m44power Ο χρήστης m44power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 82
m44power is on a distinguished road
αν θες θα ψαξω το forum να βρω κατι αλλα που εχω δει στο παρελθον και μου απαντας τοτε τι λες?
  #4  
Παλιά 22-01-07, 00:22
m44power Ο χρήστης m44power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 82
m44power is on a distinguished road
+ οτι το θεμα του autodream ειναι στο "ψαχνετε κατι..."
  #5  
Παλιά 22-01-07, 00:37
Το avatar του χρήστη kimiE46coupe
kimiE46coupe Ο χρήστης kimiE46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 359
kimiE46coupe is an unknown quantity at this point
με την λογικη που θετεις τα πραγματα εχεις δικιο m44power.εχω προσεξει οτι υπαρχει καποιο ειδος διαφημισης .το θεμα ειναι αν υπαρχουν διακρισεις αναμεσα στους εμπορους που προσπαθουν να προωθησουν το εμπορευμα τους.που καλα κανουν.ο barbas χανει το δικιο του με την προκλητικη φραση που απανταει στον evangelo .ρε φιλε οκ σε αδικουμε που δεν σε αφηνουμε να πουλησεις σε σχεση με αλλους αλλα και εσυ αυτο που κανεις δεν επιτρεπεται .τοτε γιατι προκαλεις.ας αποφασισουμε θα εχουμε διαφημισεις η δεν θα εχουμε. για να ξερουμε και εμεις τι γινεται!εγω ειμαι της αποψης να υπαρχουν για να εχουμε προσφορες και επιλογες στις αγορες μας.
__________________
330ci σε θελω
  #6  
Παλιά 22-01-07, 00:48
m44power Ο χρήστης m44power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 82
m44power is on a distinguished road
εγω προσπαθω να πω πως εχουμε ενα Club που το βαφτισαμε Forum για να εξυπερετισουμε καποιους σκοπους...... και πως τελικα ολο αυτο ειναι μια καλοστημενη μηχανη. Στο τι αποσκοπει ας το καταλαβει ο καθενας μονος του !
  #7  
Παλιά 22-01-07, 07:16
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
Angry

ενα δεν μπορω να καταλαβω:απο που φενετε οτι π.χ ο μπαρμπας εχει μαγαζι?εγω δεν το βρηκα πουθενα.το οτι εχει τρια σετ ζαντικα τον κανει εμπορο?δλδ εγω εχω 2 nsr....και αν αποφασισω να τα πουλισω ταυτοχρονα...θα με πειτε εμπορο?ευτηχως ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ.(μηπως ειναι καποιος και εκανα στραβη?????????????)
  #8  
Παλιά 22-01-07, 09:52
Το avatar του χρήστη Panoz
Panoz Ο χρήστης Panoz δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 13-09-2004
Μηνύματα: 1.321
Panoz will become famous soon enough
Ηρεμία...

Μάλλον μερικοί πρέπει να μάθουν να διαβάζουν και να μη βιάζονται. Ο χρήστης Autodream, όπως και κάθε άλλος χρήστης που διαφημίζει και πουλάει τη "πραμάτεια" του, προειδοποιείται και αν δε συμμορφωθεί γίνεται ban.
O Autodream σταμάτησε να πουλάει προιόντα και συμμετέχει ενεργά στο forum όπως και πολλοί άλλοι σαν κι αυτόν. Πολλές φορές έχει λύσει απορίες και έχει απαντήσει σε ερωτήσεις χρηστών για ανταλλακτικά ή άλλα θέματα. Αυτό βεβαίως όχι μόνο δεν απαγορευεται, αλλά ενθαρύνεται κιόλας. Αυτό που απαγορεύεται είναι να μπαίνουν αγγελίες με πωλήσεις ειδών. Αν επιτραπεί αυτό, το forum θα μεταμορφωθεί σε παζάρι. Υπάρχουν ειδικά site για αυτή τη δουλειά.
Με το χρήστη barbas υπήρξε απόλυτη συνεργασία και το θέμα λύθηκε όπως έπρεπε.
Θα παρακαλέσω λοιπόν, να λείπουν τα σχόλια και οι ειρωνίες για θέματα που υπάρχει άγνοια. Επίσης υπάρχουν πολύ πιο πολιτισμένοι τρόποι να λυθούν σε κάποιους οι απορίες. Στο κάτω-κάτω, υπάρχουν πολλά άλλα site με αντικείμενο τη BMW, για όσους έχουν πρόβλημα με το BMW-Motorsport.gr.
  #9  
Παλιά 22-01-07, 10:23
Το avatar του χρήστη kimiE46coupe
kimiE46coupe Ο χρήστης kimiE46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 359
kimiE46coupe is an unknown quantity at this point
πανο αν καποιος ειχε προβλημα με το bmw-motorsport ποιος ο λογος να ειναι μελος και καθε μερα να συμετεχει και να λεει την αποψη του για διαφορα θεματα.αρα δεν στεκει αυτο γιατι διαφορετικα δεν θα ηταν μελος.αν ακομη δεν υπαρχει η ελευθερια του λογου και δεν λενε ολοι την αποψη τους οποια και να ειναι αυτη σε πολιτισμενο επιπεδο.τοτε αυτη η τακτικη παραπεμπει σε αλλες εποχες .οπου μιλουσαν μονο οσοι ειχαν τη δυναμη.ο m44power λεει την αποψη του με ακραιο τροπο συμφονω.αλλα σιγουρα σχολιαζει καλοπροερετα για να μπορεσουμε να βελτιωσουμε το forum.τελος αν ενοχλουνται καπιοι στο να μπορουμε να λεμε την αποψη μας ας μας το πουν.δηλ εσυ και εσυ εξω.αυτη ειναι η αποψη μου.χωρις να ξερω κανεναν προσωπικα.
__________________
330ci σε θελω
  #10  
Παλιά 22-01-07, 11:28
alexbmw Ο χρήστης alexbmw δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 31-10-2006
Μηνύματα: 23
alexbmw is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stauros772000 Εμφάνιση μηνυμάτων
ενα δεν μπορω να καταλαβω:απο που φενετε οτι π.χ ο μπαρμπας εχει μαγαζι?εγω δεν το βρηκα πουθενα.το οτι εχει τρια σετ ζαντικα τον κανει εμπορο?δλδ εγω εχω 2 nsr....και αν αποφασισω να τα πουλισω ταυτοχρονα...θα με πειτε εμπορο?ευτηχως ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ.(μηπως ειναι καποιος και εκανα στραβη?????????????)
Γεια σου stauros772000!!! και μπράβο σου!
Μου έφτιαξες το πρωινό με τις 3 γραμμές που έγραψες γιατί κάτι μ@λ@κες εδώ στη δουλειά, μου το χαλάσαν. Δεν θα ασχοληθώ με το thread αλλά θέλω να σου πω ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, με έκανες και γέλασα. Πολύ επιτυχημένες απορίες εξέφρασες
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.