Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 22-08-11, 19:46
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimpas Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματικά συγχαρητήρια για την Άμεση αντίδρασή σου , και για την συμπεριφορά του οχήματός σου
Μιλάμε για E93 ?

Πάντως αυτό που γράφεις
"Πηγαίνω με 200 και τον αυτόματο ενεργοποιημένο. Ανοιχτός και δικάβαλος….
Και όπως απολαμβάνω μουσικούλα βραδιά και παρέα ξαφνικά...."

δεν μου πολυκολάει ! 200χαω με κάμπριο και απολαμβάνεις μουσική ?????
Για ε46 Μ3 μιλαει το παιδι και με τον ανεμοθραυστη και τα τζαμια πανω πας μια χαρα με τετοια ταχυτητα ανοιχτος
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-08-11, 20:16
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
τριπολη κορινθος ειναι αεροδρομιο....δεν ειναι επαρχιακος δρομος!
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 22-08-11, 20:22
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DiMiTrIs_ Εμφάνιση μηνυμάτων
τριπολη κορινθος ειναι αεροδρομιο....δεν ειναι επαρχιακος δρομος!
Εθνική είναι?

Τι όριο έχει?

Δηλαδή το 200άρι είναι ΟΚ πιστεύεις? Φυσιολογικό?
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 22-08-11, 20:26
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos120i Εμφάνιση μηνυμάτων
Εθνική είναι?

Τι όριο έχει?

Δηλαδή το 200άρι είναι ΟΚ πιστεύεις? Φυσιολογικό?
Θα συμφωνήσω μαζί σου εδώ, το πήγαινα με 200 ανοικτός με το cruise και την μουσικούλα μου, είναι το πλέον κατάλληλο σκηνικό για ατύχημα. Ασχέτος δρόμου, τα 200 είναι πολλά για σταθερή ταχύτητα ταξιδίου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 22-08-11 στις 21:44 Αιτία: χαλάρωση λέμε
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 22-08-11, 20:57
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
το έχω πει και γράψει από την πρώτη μέρα που αγόρασα και οδήγησα Μ3 Ε46 ... το αμάξι είναι τόσο εύκολο που σε κάνει "μάγκα" ... πραγματικά πρέπει να κάνεις ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ για να βρεθείς σε δύσκολη κατάσταση ...

το αντίθετο συμβαίνει με το Ζ4Μ και το ίδιο χ10 από ότι έχω μάθει με το Ε92
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 22-08-11, 20:59
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pacman Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε το ανάποδο που έκανα ήταν ενστικτωδως και απλά έκατσε
το αμάξι δεν το κρ'ατησα εγώ αλλά τα συστήματα που έχει και το στησιμο που έχει πέσει μετα...
μαν σου δίνω 1 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ +

πραγματικά έχω βαρεθεί να το παίζουν όλοι "χεράδες" ... είδικά όσοι έχουν οδηγήσει γρήγορο αυτοκίνητο μόνο στο ps2 ... το αμάξι είναι σε άλλο επίπεδο όντως !!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 22-08-11, 21:41
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Προτείνω χαλάρωση !!! ... πλζ !!! διαγράφω ΟΛΑ τα off topic
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 22-08-11, 21:45
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
καλα εννοειται οτι δεν επικροτω τα 200 αλλα θελω να πω οτι ο δρομος ειναι απιστευτος(σβησε και αυτο χαχαα)
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 22-08-11, 21:49
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
xaxaxaxaxax δεν είμαι Blanco ρε σεις !!! χαχαχαχ

πάντως αν και illegal το 200 δεν είναι σοβαρή ταχύτητα για να ανυσηχείς με μητρίο 46
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 22-08-11, 21:52
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DiMiTrIs_ Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα εννοειται οτι δεν επικροτω τα 200 αλλα θελω να πω οτι ο δρομος ειναι απιστευτος(σβησε και αυτο χαχαα)
Όσο απίστευτος κι αν είναι (που αμφιβάλω αν υπάρχει τέτοιο πράγμα στην Ελλάδα), στα 200κμ πας γυρεύοντας και αυτό που πρέπει να μείνει στον φίλο μας σαν μάθημα δε θα πρέπει να είναι η συμπεριφορά και η παθητική και ενεργητική ασφάλεια αυτής της άρτιας Βαυαρικής μηχανής...αλλά το ότι δεν τρέχουμε με τέτοιες ταχύτητες στον όποιο δρόμο και με cruise κιόλας.

Στην Ελλάδα μια ζωή προσπαθούμε να δικαιολογήσουμε το παράνομο και το λάθος. Υπάρχουν κάποια πράγματα τα οποία αφορούν την ασφάλεια τη δική μας και των άλλων που είναι αδιαπραγμάτευτα και δε πρέπει να δικαιολογούνται. Όπως πχ η "μαγκιά" της ζώνης από πίσω μας και άλλα τέτοια πολλά.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το μάθημα που πρέπει να πάρει κάποιος από τέτοια εμπειρία είναι να αποφεύγει τέτοιες ταχύτητες και όχι να συγχαίρει τη Βαυαρική κατασκευή.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:28.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.