PDA

Επιστροφή στο Forum : Special BMW E46 GPS Navigation System με εργοστασιακή εφαρμογή.


Σελίδες : 1 2 3 4 [5]

giannis_E-46
06-05-10, 15:32
βρε τι απατεωνες κυκλοφορουν αναμεσα μας. ο τυπος πουλαει το μηχανημα που μας ενδιαφερει σαν γνησιο navi bmw και το δινει και 1200 ευρω αφου οπως λεει ειναι ο μοναδικος που το εχει στην ελλαδα. δυστυχως δεν μπορω να του γραψω στο car.gr να τον κραξω

http://www.car.gr/parts/view/620410/

papanikos
06-05-10, 15:49
βρε τι απατεωνες κυκλοφορουν αναμεσα μας. ο τυπος πουλαει το μηχανημα που μας ενδιαφερει σαν γνησιο navi bmw και το δινει και 1200 ευρω αφου οπως λεει ειναι ο μοναδικος που το εχει στην ελλαδα. δυστυχως δεν μπορω να του γραψω στο car.gr να τον κραξω

http://www.car.gr/parts/view/620410/

Και αυτο ειναι 2ης γενιας γτ το μενου ειναι μπλε, ενω στην 3η ειναι κοκκινο. Ανεβαζω το βιντεακι π τραβιξα στο youtube, θα παρει κανενα 45λεπτο γτ ειναι λιγο μεγαλο, υπομονη. Μολις ειναι ετοιμο θα το ποσταρω εδω.

gyiama
06-05-10, 17:34
το destinator απ οσο ξερω δεν ταιριαζει στις αναλογιες της οθονης γι αυτο το λεει δυσχρηστο γιατι κοβει αριστερα και δεξια επιλογες να θυμαμαι καλα

giorgost1
06-05-10, 17:38
Υπαρχει destinator 7 για 800χ480.Για μενα ειναι το καλυτερο.

dimtz
06-05-10, 17:55
φιλε papanikos μηπως εχεις αναφερει στο μαγαζατορα για 3-4 παραγγελειες μαζι αν η τιμη θα ειναι χαμηλοτερη??????????

KATSARAIOS
06-05-10, 17:56
το destinator απ οσο ξερω δεν ταιριαζει στις αναλογιες της οθονης γι αυτο το λεει δυσχρηστο γιατι κοβει αριστερα και δεξια επιλογες να θυμαμαι καλα

απλα στο 7 κολλανε καποιες λειτουργιες.
καλη λυση ειναι το 6 με τους τελευταιους χαρτες

papanikos
06-05-10, 18:42
απλα στο 7 κολλανε καποιες λειτουργιες.
καλη λυση ειναι το 6 με τους τελευταιους χαρτες

gmtgmtgmtgmtgmt ανεβασα στο ytube και επειδη ηταν μεγαλυτερο απο 10 λεπτα απορριφθηκε... το κοβω και ξαναπροσπαθω!!

Ναι το destinator 7 κοβοταν λιγο στις ακρες αλλα και ειχε πολυ μικρα κουμπια που την ωρα της οδηγησης δε μπορεις να πατας... το igo8 μου φαινεται μια χαρα τωρα... δεν ρωτησα το μαγαζατορα για μαζικη παραγγελια αλλα αν παρετε ενα τηλ θα σας πει πιστευω..

papanikos
06-05-10, 19:24
part1
http://www.youtube.com/watch?v=OUOMuOXzuYM
part2
http://www.youtube.com/watch?v=FbjJN0KaYso
part3
http://www.youtube.com/watch?v=B4NqPEjuoXw

giannis_E-46
06-05-10, 19:35
φιλε αν δεν κανω λαθος ο δεκτης ειναι αναλογικος. τον ειχε ενσωματωμενο? ρωτησες για ψηφιακο?

papanikos
06-05-10, 21:25
ο δεκτης ειναι αναλογικος αλλα ειμαι και μεσα στην πιλοτη οποτε δεν πιανω καλα... Ο καταστηματαρχης εχει βαλει ψηφιακο με διπλη κεραια και ειναι η εικονα κρυσταλο!! αλλα εχει και 2 κατοσταρικακια. δεν τον προτημησα γτ δεν προκειται ποτε να δω tv ενω οδηγαω... απλά αφου υπαρχει η επιλογη εβαλα και την κεραια... σε κατι περιμενε κ τπτ τετοια καλη ειναι και η tv...!

BMW_330i
06-05-10, 21:41
ο δεκτης ειναι αναλογικος αλλα ειμαι και μεσα στην πιλοτη οποτε δεν πιανω καλα... Ο καταστηματαρχης εχει βαλει ψηφιακο με διπλη κεραια και ειναι η εικονα κρυσταλο!! αλλα εχει και 2 κατοσταρικακια. δεν τον προτημησα γτ δεν προκειται ποτε να δω tv ενω οδηγαω... απλά αφου υπαρχει η επιλογη εβαλα και την κεραια... σε κατι περιμενε κ τπτ τετοια καλη ειναι και η tv...!

γεια σου ρε παπανικο με το καινουριο μηχανημα.ακριβως το ιδιο εχουμε απο οτι ειδα στο βιντεο που εβαλες.καλοφορετο να το χαιρεσαι.

dimtz
06-05-10, 22:30
ο δεκτης ειναι αναλογικος αλλα ειμαι και μεσα στην πιλοτη οποτε δεν πιανω καλα... Ο καταστηματαρχης εχει βαλει ψηφιακο με διπλη κεραια και ειναι η εικονα κρυσταλο!! αλλα εχει και 2 κατοσταρικακια. δεν τον προτημησα γτ δεν προκειται ποτε να δω tv ενω οδηγαω... απλά αφου υπαρχει η επιλογη εβαλα και την κεραια... σε κατι περιμενε κ τπτ τετοια καλη ειναι και η tv...!

μπραβο φιλε μου ειδα και τα βιντεακια πολυ καλη δουλεια εκανες απο τα καλυτερα πολυεργαλια που μπορει να εχει ενας στο car του και φαινετε και σαν μαμα, σειρα μας τωρα, ειναι κανεις που ενδιαφερετε να τον παρουμε τηλ για καλυτερη τιμη??????????????? η μηπως θελετε να περιμενουμε λιγο ακομα? :smokin:

vaggelakhs
06-05-10, 22:50
Να το χαίρεσαι και απο μένα..παιδιά όμως μία ερώτηση αν κάνουμε όλοι μαζί κίνηση στο μαγαζί που το έβαλε και ο "παπανικος" λέτε να κάνουνε καμμία καλύτερη τιμή;;; Και για εγκαταστάσεις βέβαια σε Αττική & Θεσσαλονίκη

papanikos
07-05-10, 00:02
γεια σου ρε παπανικο με το καινουριο μηχανημα.ακριβως το ιδιο εχουμε απο οτι ειδα στο βιντεο που εβαλες.καλοφορετο να το χαιρεσαι.

αφου εχουμε πει.... τωρα μονο το τριακτινο τιμονι μ λειπει.... (και τα λεφτα για αυτο) :scratchch:scratchch

sierra
07-05-10, 00:42
Γιώργο καλορίζικο το εργαλείο. Θα πάω αύριο να ρωτήσω αυτόν στον Αγ.Δημήτριογια νέα τιμή και θα τα πούμε. Μήπως θέλετε να ρωτήσω και τίποτα άλλο; :pimp:

zami
07-05-10, 11:58
φιλε παπανικος ,τι ακριβως εχεις κανει με το iphone?το συνδεσες στην θυρα ipod η στου τηλεφωνου;το αναγνωριζει κανονικα;

vaggelakhs
07-05-10, 12:10
Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο εγώ...είσαι ευχαριστημένος με το μηχάνημα;; Αξίζει να κάνουμε κίνηση;;;

Dathanaso
07-05-10, 13:30
μπραβο φιλε μου ειδα και τα βιντεακια πολυ καλη δουλεια εκανες απο τα καλυτερα πολυεργαλια που μπορει να εχει ενας στο car του και φαινετε και σαν μαμα, σειρα μας τωρα, ειναι κανεις που ενδιαφερετε να τον παρουμε τηλ για καλυτερη τιμη??????????????? η μηπως θελετε να περιμενουμε λιγο ακομα? :smokin:

Καλησπέρα εχω να προτεινω το εξης μεχρι τις 13 Μαιου π.χ να δηλωνει και ο τελευταιος και να παρουμε τηλ να πουμε οτι ειμαστε 10 π.χ να μαθουμε τιμη και αποφασιζουμε γιατι αλλιως δεν βλεπω φως
1.dathanaso

giannis_E-46
07-05-10, 14:46
Γιώργο καλορίζικο το εργαλείο. Θα πάω αύριο να ρωτήσω αυτόν στον Αγ.Δημήτριογια νέα τιμή και θα τα πούμε. Μήπως θέλετε να ρωτήσω και τίποτα άλλο; :pimp:

για τον δεκτη τηλεορασης ρωτα αν εχει ψηφιακο mpeg-4, το κοστος και αν δουλευει κανονικα δηλαδη να μην χρειαζεται τηλεκοντρολ για να αλλαξεις καναλια. εμενα με ενδιαφερει η τηλεοραση γιατι η κινηση στην αθηνα δεν παλευεται

///M_Spartan
07-05-10, 15:16
Τοσο και καιρο που παλευετε να οργανωσετε
το group buy θα το ειχατε αγορασει ο καθενας μονος του
και θα ειχατε κανει και αποσβεση απο τα μηνιατικα σας .

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

giannis_E-46
07-05-10, 15:21
Τοσο και καιρο που παλευετε να οργανωσετε
το group buy θα το ειχατε αγορασει ο καθενας μονος του
και θα ειχατε κανει και αποσβεση απο τα μηνιατικα σας .

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αντωνη μπορουσαμε να το χαμε αγορασει αλλα αυτο που θελουμε της dynavin κατω απο 650 δεν το χουμε βρει. με λιγα λογια προσπαθουμε να πετυχουμε καλητερη τιμη

///M_Spartan
07-05-10, 15:23
αντωνη μπορουσαμε να το χαμε αγορασει αλλα αυτο που θελουμε της dynavin κατω απο 650 δεν το χουμε βρει. με λιγα λογια προσπαθουμε να πετυχουμε καλητερη τιμη

Ναι ρε Γιαννη το ξερω..
Πλακα κανω..
Την οργανωση που δεν υπαρχει σχολιασα..

giannis_E-46
07-05-10, 15:31
Ναι ρε Γιαννη το ξερω..
Πλακα κανω..
Την οργανωση που δεν υπαρχει σχολιασα..

χα χα χα για ποια οργανωση μιλας? εδω δεν εχουμε καταληξει ποιο θα παρουμε και απο που. η οργανωση ερχεται μετα με το group buy. απο κει ξεκιναει το πανυγηρι

dimtz
07-05-10, 18:42
Καλησπέρα εχω να προτεινω το εξης μεχρι τις 13 Μαιου π.χ να δηλωνει και ο τελευταιος και να παρουμε τηλ να πουμε οτι ειμαστε 10 π.χ να μαθουμε τιμη και αποφασιζουμε γιατι αλλιως δεν βλεπω φως
1.dathanaso

2.dimtz μεσα και εγω ειμαι, αντε να δουμε ποσοι θα ειμαστε για να παρουμε τηλ για την τιμη :dblthumb2

Dathanaso
07-05-10, 20:07
1.dathanaso
2.dimitz

GNIKOLOP
07-05-10, 20:27
εια σας , επειδή έχασα την sd card του dvn46 ξέρει κανεις που μπορώ να κατεβασω το igo ή destinator ?

Johnny E46
07-05-10, 20:38
παιδια κ εγω ειμαι μεσα , αλλα θελω να μου πειτε κ αρχικη τιμη να υπολογισουμε ποσο μπορει να κοπει....

Dathanaso
07-05-10, 20:40
παιδια κ εγω ειμαι μεσα , αλλα θελω να μου πειτε κ αρχικη τιμη να υπολογισουμε ποσο μπορει να κοπει....

750+30 περαστικα

giannis_E-46
07-05-10, 20:56
750+30 περαστικα

εδω εχω μια ενσταση. σε αυτη την τιμη το χαμε βρει και τα χριστουγεννα. ποιος ο λογος που περιμεναμε τοσο καιρο αν ειναι να το παρουμε 750 αντε 680 στην καλητερη με το group buy?

Dathanaso
07-05-10, 21:51
Καθε προσπαθεια του καθενος ξεχωριστα εδω μεσα επεσε σε αδιεξοδο προσωπικα αν μαζευτουμε καμια 10αρια θα συμφωνησω στην τιμη των 650 αγορα.εχεις καμια προταση?

dimtz
07-05-10, 21:54
εδω εχω μια ενσταση. σε αυτη την τιμη το χαμε βρει και τα χριστουγεννα. ποιος ο λογος που περιμεναμε τοσο καιρο αν ειναι να το παρουμε 750 αντε 680 στην καλητερη με το group buy?

φιλε gianni E-46 μας εχει αναφερει ο συγκεκριμενος καταστηματαρχης οτι 5 μηνες μετα τα Χριστουγεννα θα το εχει πιο φθηνο? :nixweiss: ας δουμε ποσα ατομα θελουν και αναλογος θα πραξουμε, αν δεν μας συμφερει για τον α-β λογο μετα ας κανει ο καθενας τα κουμαντα του, δεν γινετε διαφορετικα

Leonidas_Thess
07-05-10, 23:23
εια σας , επειδή έχασα την sd card του dvn46 ξέρει κανεις που μπορώ να κατεβασω το igo ή destinator ?

Για τον φίλο που το ζητησε και οποιος αλλος το θέλει παρτε απο μενα το Destinator 9 http://rapidshare.com/files/384681795/dsn9bymln.rar

Atsa linos
08-05-10, 02:26
Καθε προσπαθεια του καθενος ξεχωριστα εδω μεσα επεσε σε αδιεξοδο προσωπικα αν μαζευτουμε καμια 10αρια θα συμφωνησω στην τιμη των 650 αγορα.εχεις καμια προταση?

μην βιαζεσε το παλευω ακομα καντε λιγο υπομονη

papanikos
09-05-10, 00:55
φιλε παπανικος ,τι ακριβως εχεις κανει με το iphone?το συνδεσες στην θυρα ipod η στου τηλεφωνου;το αναγνωριζει κανονικα;

το iphone συνδεεται μεσω bluetooth, αλλα εχει και καλοδιο ipod το οποιο ομως δεν εχω δοκιμασει... Το ξενασα τελειως βασικα να πω την αληθεια γτ το εχω βαλει να βγαινει μεσα στο ντουλαπακι τ συνοδηγου... Ωστοσο τα τραγουδια τα παιζει και μεσω bluetooth


Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο εγώ...είσαι ευχαριστημένος με το μηχάνημα;; Αξίζει να κάνουμε κίνηση;;;

Αξίζει 1ον λογω εμφάνησης και 2ον ειναι ενα πλήρες πακέτο!
Τι αλλο θες απο μία οθόνη?

Johnny E46
12-05-10, 12:43
Η οθονη συνδεεται με οποιοδηποτε κινητο μεσω bluetooth η μονο με Iphone?? κανενα νεο ειχαμε σχετικα με τους εμπορους που εχετε μιλησει ????

gyiama
12-05-10, 15:40
λοιπον παιδια εδω ειναι η προσφορα του προμηθευτη οπως ακριβως μου την εστειλε!!την εχω ανεβασει και στο ''αλλο'' φορουμ και ο σκοπος ειναι να μαζευτουμε αρκετοι για να παρουμε και τιμη!!!αν υπαρχει προβλημα διαγραψτε το ποστ αυτο!!!να βοηθησω θελω !!!

giannis_E-46
12-05-10, 18:01
η δωρεαν τοποθετηση που λεει ο φιλος για μας απο αθηνα πως θα γινει?

gyiama
12-05-10, 18:22
αυτο δυστυχως δεν το ξερω και δεν μπορω να απαντησω παντος η τοποθετηση του ειναι πολυ απλη και δεν χρειαζεται ιδιαιτερες γνωσεις!!!!

giannis_E-46
12-05-10, 18:35
ενα αλλο που δεν καταλαβα ειναι ποσους χαρτες εχει φορτωσει στην καρτα μνημης. απο οτι διαβασα εχει και destinator kai i-go και n-drive. γιατι χρειαζεται να εχει τοσα διαφορετικα?

Dathanaso
12-05-10, 18:41
λοιπον παιδια εδω ειναι η προσφορα του προμηθευτη οπως ακριβως μου την εστειλε!!την εχω ανεβασει και στο ''αλλο'' φορουμ και ο σκοπος ειναι να μαζευτουμε αρκετοι για να παρουμε και τιμη!!!αν υπαρχει προβλημα διαγραψτε το ποστ αυτο!!!να βοηθησω θελω !!!

Mετα απο 1054 post και 104 σελιδες ειδαμε φως μπραβο ρε φίλε ασχετα με το πως θα παει πραγματικα συγχαρητηρια
τσιμπα και μια θετικη

Dathanaso
12-05-10, 18:44
εγω θελω χωρις καρτα μνημης στα 620e δλδ
ελα να μαζευόμαστε....

gyiama
12-05-10, 18:50
ενα αλλο που δεν καταλαβα ειναι ποσους χαρτες εχει φορτωσει στην καρτα μνημης. απο οτι διαβασα εχει και destinator kai i-go και n-drive. γιατι χρειαζεται να εχει τοσα διαφορετικα?

εχι 8 χαρτες μεσα γιανα δουλεψεις οτι σε βολευει!!!!εχουν κανει μια ρυθμιση τα παιδια και γυριζει η συσκευη σε windows και κανεις καποια πραγματακια κι απο κει αν θες!!!το μηχανημα το ειδα απο κοντα και να λειτουργει περασμενο σε Ε46!!ειναι αρκετα καλο με καλο ηχο με ιδιο φωτισμο με το αμαξι και γενικα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις!!!!

giannis_E-46
12-05-10, 18:52
Mετα απο 1054 post και 104 σελιδες ειδαμε φως μπραβο ρε φίλε ασχετα με το πως θα παει πραγματικα συγχαρητηρια
τσιμπα και μια θετικη

ξεχνας πως μετα απο 104 σελιδες ξαναγυρισαμε στον κυριο ζερβουδακη που πηγε να μας εξαπατησει με την γνωστη ιστορια οπου παρουσιαστηκε σαν απλο μελος ενω ηταν πωλητης. γυρνα στην πρωτη σελιδα να δεις το μελος mc laren το οποιο ανοιξε αυτο το θεμα το οποιο ειναι ο ζερβουδακης.

gyiama
12-05-10, 19:10
1 δεν θα ερθω με κανενα και για κανενα λογο σε αντιπαραθεση
2 οτι εκανα το εκανα με καλη προθεση και να βοηθησω και κυριως ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟΣ
3 Να επισημανω και να πω οτι 1) ειναι πλεον ο μοναδικος αντιπροσωπος της dynavin στην ελλαδα μονο αυτος τα φερνει 2) η dynavin δεν στελνει ελλαδα περα του παραπανω κυριου
4 οποιος δεν θελει και εχει σπαστει με τον τροπο του κυριου αυτου πολυ απλα ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ!!!!
5 αν βρει καποιος απο ελλαδα καλυτερη τιμη απο αυτη πολυ ευχαριστως να τρεξει να παρει προσφορες κλπ κλπ και να μας διαφωτισει παρα να καθεται και να γκρινιαζει για οτιδηποτε και να τα βλεπει ολα υποπτα!!!!και οχι να μπλεκουμε με το ΘΑ ΦΕΡΩ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΘΑ ΘΑ του καθε ''επαγκελματια''
6 ΜΟΛΙΣ μιλησα μαζι του και μου ειπε οτι στην Αθηνα υπαρχει καποιος συνεργατης τους με τον οποιο θα μιλησουν και ΙΣΩΣ καταφερουμε να μας κανει μια καλυτερη χαμηλη τιμη στην τοποθετηση!!!!

giannis_E-46
12-05-10, 19:25
τον ρωτησες τι παιζει με τον ψηφιακο δεκτη? θα αλλαζουν καναλια απο την οθονη αφης η τα χειριστιρια στο τιμονι η αναγκαστικα απο το τηλεχειριστηριο?

Johnny E46
12-05-10, 19:26
ωραια ποιοι ειμαστε μεσα για το group buy ?? η τιμη εινα για μονο για ομαδικη αγορα ετσι .. αν θυμαμαι καλα . παντως φιλε gyiama σου αξιζουν συγχαρητηρια που ασχοληθηκες τοσο με το θεμα . :D

Johnny E46
12-05-10, 19:30
α και κατι αλλο θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησει προβλημα επειδη πισω εχω ενα κουτακι με ενισχυτη της pioneer . λετε να παιξει προβλημα η το δεχεται κανονικα ?

gyiama
12-05-10, 19:34
δεν θα εχεις κανενα προβλημα με τον ενισυχητη σου θα δουλευει κανονικα!!ο ενσωματωμενος ψηφιακος δεκτης δουλευει απ την οθονη!!ο εξτρα mpeg4 (το αυτοκινητο που ειχε εκει ειχε και mpeg4 δεκτη) ειναι εξωτερικος και δουλευει με ξεχωριστο χειριστηριο και η τιμη που μου ειπε το παλικαρι ειναι 200ε αλλα μου ειπε οτι ψαχνουν για καποιον αλλον πιο οικονομικο!!!
να πω οτι ειχε μονο 1 τηλεχειριστηριο και να ππω την αληθεια οτι δεν ρωτησα αν παιζει και ο δεκτης και η οθονη με το ιδιο και βασικα ουτε αν τον χειριζεσαι με την οθονη!!αυριο ομως μπορω να παρω ενα τηλ και να σας πω και γι αυτο!!

Johnny E46
12-05-10, 19:38
εγω παιδια ειμαι μεσα παντως για ομαδικη αγορα . λιγο η βαση μου φαινεται τσιμπημενη κ η καμερα αλλα οκ ας μαζευτουμε πρωτα κ δινουμε κ εξτρα πληροφοριες για τις παραγγελιες μας. εγω παντω θελω την καμερα τωρα για την βαση δεν ξερω τι να πιστεψω γτ λενε κ οτι ετσι οπως ειναι ταιριαζει αλλιως την αγοραζω απο δω

giannis_E-46
12-05-10, 19:39
δεν θα εχεις κανενα προβλημα με τον ενισυχητη σου θα δουλευει κανονικα!!ο ενσωματωμενος ψηφιακος δεκτης δουλευει απ την οθονη!!ο εξτρα mpeg4 (το αυτοκινητο που ειχε εκει ειχε και mpeg4 δεκτη) ειναι εξωτερικος και δουλευει με ξεχωριστο χειριστηριο και η τιμη που μου ειπε το παλικαρι ειναι 200ε αλλα μου ειπε οτι ψαχνουν για καποιον αλλον πιο οικονομικο!!!
να πω οτι ειχε μονο 1 τηλεχειριστηριο και να ππω την αληθεια οτι δεν ρωτησα αν παιζει και ο δεκτης και η οθονη με το ιδιο και βασικα ουτε αν τον χειριζεσαι με την οθονη!!αυριο ομως μπορω να παρω ενα τηλ και να σας πω και γι αυτο!!

αυτο ρωτησα αν παιζει ο ψηφιακος οπως ο αναλογικος γιατι αν θελει ξεχωριστο χειριστηριο ειναι δυσχρηστος ειδικα εν κινηση οταν θελεις να αλλαξεις καναλι

gyiama
12-05-10, 19:41
μιλας για τον εξωτερικο δεκτη ετσι τον mpeg4 οχι τον mpeg2 τον ενσωματωμενο?οκ θα μαθω αυριο ακριβως τι και πως!!

Dathanaso
12-05-10, 19:48
ξεχνας πως μετα απο 104 σελιδες ξαναγυρισαμε στον κυριο ζερβουδακη που πηγε να μας εξαπατησει με την γνωστη ιστορια οπου παρουσιαστηκε σαν απλο μελος ενω ηταν πωλητης. γυρνα στην πρωτη σελιδα να δεις το μελος mc laren το οποιο ανοιξε αυτο το θεμα το οποιο ειναι ο ζερβουδακης.

Κολλητε, απο 750 στα 650 -30 η καρτα 620!!
Μας εξαπάτησε οκ!! δεν θα τον κανω φιλο μου στο facebook
Ο Αποστολης απο 26 Μαρτ :θα ερθει, κολησε τελωνειο,εσκασε το ηφαιστειο,
ενταξει
ας μαζευτουμε αυτοι που ενδιαφερομαστε
Φιλε gyama ορισε μια ημερομηνια που θα δηλωνει ο τελευταιος ωστε να μην περιμενουμε αλλο.

gyiama
12-05-10, 19:55
βασικα αν διαβασατε την προσφορα ισχυει μεχρι 19 ΜΑΙΟΥ απο κει και περα μπορει να αλλαξει μπορει και οχι!! αν δεν προλαβουμε μεχρι τοτε ξαναπαιρνουμε τιμη!!!!

Dathanaso
12-05-10, 19:58
βασικα αν διαβασατε την προσφορα ισχυει μεχρι 19 ΜΑΙΟΥ απο κει και περα μπορει να αλλαξει μπορει και οχι!! αν δεν προλαβουμε μεχρι τοτε ξαναπαιρνουμε τιμη!!!!
Αρα η 19 Μαιου οριζετε ως τελικη ημερομηνια?

gyiama
12-05-10, 20:21
ναι καλα ειναι μεχρι 18 να εχουμε δει αν μαζευομαστε!!!!

dimtz
12-05-10, 20:27
μπραβο φιλε gyιama , λοιπον ειμαι και εγω μεσα για την αγορα:cheers:

Dathanaso
12-05-10, 20:31
1.dathanaso
2.dimtz
3....

stefanos
13-05-10, 10:12
Παιδιά γεια σας κι από μένα, παρακολουθώ το θέμα εδώ και μήνες, πείτε μου σας παρακαλώ αν υπάρχει κάποιο θέμα αυτού του πακέτου για Μ3 Ε46. Αν όχι, τότε είμαι κι εγώ μέσα για την αγορά. Είμαι Αθήνα οπότε περιμένω οδηγίες για εμάς από εδώ.

Αυτό που λέει ο giannis E-46 έχει μάλλον δίκιο αλλά δε βλέπω κάποιο σοβαρό ρίσκο. Ας είμαστε προσεκτικοί πάντως...

gyiama
13-05-10, 10:53
δεν εχει κανενα προβλημα με Μ3 εταιριαζει οπως και σε ολα τα απλα Ε46!!ο γιαννηςε6 τι λεει και σε τι εχει δικιο?

ΥΓ δεν κανω επιθεση ουτε αντιπαραθεση απλα για να μη διαβαζω τωρα ολο το θρεντ αν μπορεις πες μας να το εχουμε στα υποψην μας!!!!

sierra
13-05-10, 12:19
Παιδιά καλημέρα, εχεις δει κανεις αυτό εδω http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=10071&LangId=47.

Ψάχνω πολύ καιρό κατι παρόμοιο που να μην εχει αισθητική διαφορά στο ταμπλό (δυστυχώς πρόλαβα και έβαλα Dension USB στο μαμα radiocd). Τι λέτε? Αξίζει? Μήπως κάποιος την φοράει να μου πει εντυπώσεις?

Eτσι ξεκίνησε το θέμα. Εκ των υστέρων αποδείχθηκε ότι ο εν λόγω κύριος ήταν ο αντιπρόσωπος αυτού του μηχανήματος και τον ανακάλυψαν κάποιοι moderator. Δηλαδή πήγε να μας κοροϊδέψει και δεν φανερώθηκε αμέσως, ώς όφειλε αφού είμαστε στο ίδιο φόρουμ. Αυτά τα λίγα περιληπτικά. Απ΄εκεί ξεκίνησε το όλο θέμα και γράφτηκαν τόσα πόστ...:pimp:

dimtz
13-05-10, 14:00
Eτσι ξεκίνησε το θέμα. Εκ των υστέρων αποδείχθηκε ότι ο εν λόγω κύριος ήταν ο αντιπρόσωπος αυτού του μηχανήματος και τον ανακάλυψαν κάποιοι moderator. Δηλαδή πήγε να μας κοροϊδέψει και δεν φανερώθηκε αμέσως, ώς όφειλε αφού είμαστε στο ίδιο φόρουμ. Αυτά τα λίγα περιληπτικά. Απ΄εκεί ξεκίνησε το όλο θέμα και γράφτηκαν τόσα πόστ...:pimp:

:bugeye::bugeye::+1:

tsagio
13-05-10, 15:39
κύριοι γεια σας κι από μένα, παρακολουθώ και εγω το θέμα εδώ και μήνες, και θελώ απο την στιγμή που υπάρχει τελική πρόταση (και κατα την γνώμη μου συμφέρουσα) να εκφράσω την επιθυμία μου να συμμετάσχω και εγω στο γκρουπ για την αγορά.:dance:

Dathanaso
13-05-10, 15:56
1.dathanaso
2.dimtz
3.stefanos
4.tsagio
5....

Dathanaso
14-05-10, 16:16
Παιδες στο αλλο site υπαρχει και αλλο group buy αν δεν εχετε προβλημα να ενωθουμε σε αυτη τη φαση ωστε να φτασουμε στους 15.

Johnny E46
14-05-10, 16:25
σε ποιο αδερφε Dathanaso??? δωσε λινκ γιατι θελω κ εγω να μπω στην αγορα

Dathanaso
14-05-10, 16:29
Γραψου εδω (post 1063)και αν συμφωνουν ολοι θα προσθεσουμε τα ατομα.

Johnny E46
14-05-10, 16:30
1.dathanaso
2.dimtz
3.stefanos
4.tsagio
5.JohnnyE46

Dathanaso
14-05-10, 16:32
1.dathanaso
2.dimtz
3.stefanos
4.tsagio
5.JohnnyE46
6............?????

dimtz
14-05-10, 17:19
Παιδες στο αλλο site υπαρχει και αλλο group buy αν δεν εχετε προβλημα να ενωθουμε σε αυτη τη φαση ωστε να φτασουμε στους 15.

συμφωνω με τον φιλο, αντε να μαζευομαστε περνουν οι μερες:dance:

tsagio
14-05-10, 17:26
Παιδες στο αλλο site υπαρχει και αλλο group buy αν δεν εχετε προβλημα να ενωθουμε σε αυτη τη φαση ωστε να φτασουμε στους 15.

εγω πάντως δεν εχω κανενα απολύτως θέμα άλλωστε ειναι για το συμφέρων μας (όλοι το ίδιο θέλουμε). :dblthumb2........σε ποιο site ειναι το αλλο group.

apovas
14-05-10, 19:16
Υπολόγιστε και μένα. Η ζωή είναι μικρή γιά να βασανιζομαι καθε φορά με τις κασσετες...Εντάξει έχω και σιντιέρα αλλά τέτοια που ειναι...

Dathanaso
14-05-10, 19:18
[QUOTE=Johnny E46;380393]1.dathanaso
2.dimtz
3.stefanos
4.tsagio
5.JohnnyE46
6.apovas
μαζι με τα παιδια του αλλου site ειμαστε 11

dimtz
14-05-10, 19:51
Αντε καλα παμε .................................................. ., ειδα την μαμα οθονη σ ενα φιλο μου και επαθα, λετε να ειναι στο ματι σαν την μαμα? ενταξη ξερω το σχεδιο που θελουμε να παραγγειλουμε αλλα δεν την ειδα πανω σε αυτοκινητο, τι λετε εσεις? αν καθετε στο ματι οπως η original θα ειμαστε τυχεροι .........................

sierra
14-05-10, 20:01
Αντε καλα παμε .................................................. ., ειδα την μαμα οθονη σ ενα φιλο μου και επαθα, λετε να ειναι στο ματι σαν την μαμα? ενταξη ξερω το σχεδιο που θελουμε να παραγγειλουμε αλλα δεν την ειδα πανω σε αυτοκινητο, τι λετε εσεις?

Η διαφορά που φαίνετε είναι στα στρογγυλά κουμπιά. Επάνω στο αμάξι εφαρμόζει τέλεια...

dimtz
14-05-10, 20:04
οκ φιλε sierra πιστευω πως αξιζει ο κοπος :cheers:

sierra
14-05-10, 21:56
οκ φιλε sierra πιστευω πως αξιζει ο κοπος :cheers:

Νομίζω ότι αξίζει. Αν είχες χρόνο να διαβάσεις από την αρχή θα δείς ότι το ψάχνω από πέρσι το Φλεβάρη που πήρα το αμάξι. Το έχω δει να παίζει και μου άρεσε και το προτoιμώ από το εργοστασιακό πού πρέπει να κρέμομαι από την bmw και έχω και φίλο ηλεκτρολόγο ψείρα που θα το βάλω και θα προγραμματίσω ότι θέλω...:hello: :hello: :hello:

dimtz
15-05-10, 00:41
Νομίζω ότι αξίζει. Αν είχες χρόνο να διαβάσεις από την αρχή θα δείς ότι το ψάχνω από πέρσι το Φλεβάρη που πήρα το αμάξι. Το έχω δει να παίζει και μου άρεσε και το προτoιμώ από το εργοστασιακό πού πρέπει να κρέμομαι από την bmw και έχω και φίλο ηλεκτρολόγο ψείρα που θα το βάλω και θα προγραμματίσω ότι θέλω...:hello: :hello: :hello:


σωστος ο φιλος, αντε λοιπον να τα παρουμε γιατι 46αρι χωρις την οθονη απο μεσα μου φαινετε λιγο γυμνο.............................

sierra
15-05-10, 08:28
σωστος ο φιλος, αντε λοιπον να τα παρουμε γιατι 46αρι χωρις την οθονη απο μεσα μου φαινετε λιγο γυμνο.............................

Συμφωνώ... :cheers: :cheers: :cheers:

gyiama
15-05-10, 09:56
σε ποιοτητα ΔΕΝ ειναι σαν την εργοστασιακη σαν εφαρμογη ειναι τελεια σαν μηχανημα αρκετα καλο και με πολλες λειτουργειες σαν εμφανηση πλησιαζει σε σχεδιο την εργοστασιακη αλλα δεν ειναι ιδο ακριβως!!!!

sierra
15-05-10, 12:21
:bugeye: Να ρωτήσω και κάτι άλλο, επειδή οι περισσότεροι ήσασται νέοι, το internet στο αμάξι σας εδιαφέρει; Εαν ναι, πέστε μου να το ψάξω γιατί έχω βρεί κάτι σαν το dynavin και με internet. Tιμή για 10 τεμάχια 680 euro. :yippee: :yippee: :yippee:

giannis_E-46
15-05-10, 12:45
:bugeye: Να ρωτήσω και κάτι άλλο, επειδή οι περισσότεροι ήσασται νέοι, το internet στο αμάξι σας εδιαφέρει; Εαν ναι, πέστε μου να το ψάξω γιατί έχω βρεί κάτι σαν το dynavin και με internet. Tιμή για 10 τεμάχια 680 euro. :yippee: :yippee: :yippee:

απο που φιλε και τι μαρκα ειναι? να υποθεσω με wifi δουλευει?

Dathanaso
15-05-10, 14:31
:bugeye: Να ρωτήσω και κάτι άλλο, επειδή οι περισσότεροι ήσασται νέοι, το internet στο αμάξι σας εδιαφέρει; Εαν ναι, πέστε μου να το ψάξω γιατί έχω βρεί κάτι σαν το dynavin και με internet. Tιμή για 10 τεμάχια 680 euro. :yippee: :yippee: :yippee:

Φιλε sierra εκτιμω την κινηση σου,και μπραβο για το χρονο που διεθεσες αλλα θελω να σε ρωτησω τωρα που μαζευτηκαμε 11 ατομα και επιτελους πλησιαζουμε στην πηγη βρηκες να προτεινεις ?Νομιζω πως αποπροσανατολιζεις το group buy παρα βοηθας...
Φιλικα πάντα

sierra
15-05-10, 15:40
Φιλε sierra εκτιμω την κινηση σου,και μπραβο για το χρονο που διεθεσες αλλα θελω να σε ρωτησω τωρα που μαζευτηκαμε 11 ατομα και επιτελους πλησιαζουμε στην πηγη βρηκες να προτεινεις ?Νομιζω πως αποπροσανατολιζεις το group buy παρα βοηθας...
Φιλικα πάντα

Δεν έχω καμιά τέτοια πρόθεση. Απλά επιδεί εσεις οι νέοι ασχολιέσται πολύ με αυτά, το ξέρω λόγω των παιδιών μου, γι΄αυτό το ανέφερα. Εμένα δεν με ενδιαφέρει, αλλά άμα θέλεται όλοι internet θα ακολουθήσω... :cheers:

Dark_Niaou
15-05-10, 19:21
:bugeye: Να ρωτήσω και κάτι άλλο, επειδή οι περισσότεροι ήσασται νέοι, το internet στο αμάξι σας εδιαφέρει; Εαν ναι, πέστε μου να το ψάξω γιατί έχω βρεί κάτι σαν το dynavin και με internet. Tιμή για 10 τεμάχια 680 euro. :yippee: :yippee: :yippee:
Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

apovas
16-05-10, 22:17
Ελα να μαζευομαστε!

Johnny E46
17-05-10, 13:02
Παιδια καλημερα , λογω ενος προβληματος (δεν μπορω να αναφερω σε δημοσια θεα) θα χρειαστω χρηματα κ δεν μπορω να συμμετασχω τελικα στο group buy . συγνωμη αλλα πραγματικα δεν περιμενα οτι θα χαλασει την τελευταια στιγμη η αγορα μου ...... :(

dimtz
17-05-10, 13:31
Παιδια καλημερα , λογω ενος προβληματος (δεν μπορω να αναφερω σε δημοσια θεα) θα χρειαστω χρηματα κ δεν μπορω να συμμετασχω τελικα στο group buy . συγνωμη αλλα πραγματικα δεν περιμενα οτι θα χαλασει την τελευταια στιγμη η αγορα μου ...... :(

Ok φιλε μου σεβαστη η αποφαση σου δεν υπαρχει κανενα προβλημα εσυ να εισαι καλα :nod:

Johnny E46
17-05-10, 23:46
ΠΑιδια καλησπερα εγινε η παραγγελια ? μου προεκυψε ενα προβλημα οπως προανεφερα κ το ακυρωσα τελευταια στιγμη αλλα τελικα τα πραγματα ηρθαν στραβα απλα για να χαλασει η αγορα μου τελικα δεν ηταν τιποτα κ γλιτωσα τα χειροτερα ..... ειδοποιηστε με αν μπορω να μπω ..

sierra
18-05-10, 23:22
απο που φιλε και τι μαρκα ειναι? να υποθεσω με wifi δουλευει?

Ελοιπα τόσες μέρες και πριν λίγο ήρθα. Εστειλα το γιό μου να ρωτήση γι΄αυτό και μου είπε ότι είναι το ίδιο το DYNAVIN, αλλά αυτός το λέει VISION και όλο το μαγαζί είναι με αυτά. Το ίδιο έχει και αυτός στο δικό του ε46. Από τον άλλο μήνα θα έχει το modem που θα συνδέεται με αυτό και θα έχει internet ή θα βάζεις το στικάκι για internet... :pimp:

Dark_Niaou
19-05-10, 09:35
οποτε τελικά τι γίνεται; ειναι και αυτο dynavin?

Dark_Niaou
19-05-10, 09:37
τι κανουμε προχωράμε τελικά στην μαζικη παραγγελια;

gyiama
19-05-10, 10:22
μεχρι το απογευμα θα εχω απαντηση και καποιες διευκρινισεις και απο κει και περα βλεπουμε!!!!!

Dathanaso
19-05-10, 14:48
Καλησπέρα οποιος ξεχασε να δηλωσει συμμετοχη το group buy κλεινει Α Π Ο Ψ Ε (http://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2486)

apovas
19-05-10, 14:55
Αντε να τελειωνουμε. Ελα παρε παρε

sierra
19-05-10, 22:35
οποτε τελικά τι γίνεται; ειναι και αυτο dynavin?

Δεν ξέρω τι να πω. Πήγα σήμερα και το είδα από κοντά. Είναι ίδιο με το DYNAVIN, μόνο που το κουτί έγραφε VISION. Και μου είπε όσα κομάτια θέλουμε θα τα έχουμε την άλλη μέρα. Εγω δεν του είπα ότι θα πάρουμε από Θεσσαλονίκη...:yippee:

Dathanaso
19-05-10, 22:38
Δεν ξέρω τι να πω. Πήγα σήμερα και το είδα από κοντά. Είναι ίδιο με το DYNAVIN, μόνο που το κουτί έγραφε VISION. Και μου είπε όσα κομάτια θέλουμε θα τα έχουμε την άλλη μέρα. Εγω δεν του είπα ότι θα πάρουμε από Θεσσαλονίκη...:yippee:
τιμη μονάδος?

dimtz
19-05-10, 22:41
Δεν ξέρω τι να πω. Πήγα σήμερα και το είδα από κοντά. Είναι ίδιο με το DYNAVIN, μόνο που το κουτί έγραφε VISION. Και μου είπε όσα κομάτια θέλουμε θα τα έχουμε την άλλη μέρα. Εγω δεν του είπα ότι θα πάρουμε από Θεσσαλονίκη...:yippee:

οταν λες ιδιο , menu- φωτισμος κλπ? δεν αλλαζει τιποτα?

sierra
20-05-10, 00:32
Ναι. Ολα τα ίδια. Τιμή μονάδος 690 euro, 2 χρόνια εγγύηση, 3 χρόνια δωρεάν αναβάθμιση χαρτών ... :pimp:

sierra
20-05-10, 00:38
τι κανουμε προχωράμε τελικά στην μαζικη παραγγελια;

Ναι. Εσύ δεν είσαι μέσα; Δεν θα πάρεις; :pimp:

gyiama
20-05-10, 09:42
ωπα παιδια να πω κατι αυτη την μαρκα VISION μπορει να την βρουμε ισωσ και πιο φθηνα!! την εχω δοκιμασει και τηνε χω δει σε μοντεο και ειναι πολυ καλη ειναι αντοιστοιχη με την dynavin ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ BMW απλα λεω οτι ειναι καλη εταιρεια μηπως να το ψαχνατε λιγαακι ακομα ?????να μην με βριζετε μετα για την μλκια που σας εβαλα να παρετε αχαχαχαχα!!!!!!τωρα θα μου πεις τετοια ωρα τετοια λογια απλα λεω εγω !!!!!!

gyiama
20-05-10, 09:50
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΝΤΑ ΣΤΟ ΟΕΜ http://www.car-vision.co.uk/popup_image.php?pID=98542&image=0

sierra
20-05-10, 13:32
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΝΤΑ ΣΤΟ ΟΕΜ http://www.car-vision.co.uk/popup_image.php?pID=98542&image=0

:yippee: Παιδιά αυτό είναι που δίνει ο Αποστόλης στη Νίκαια. Εαν θυμάσται τότε που το είδα είπα οτι μου αρέσει πιο πολύ από τα άλλα. Προσέξτε όμως στην πρώσοψη δεν έχει την είσοδο USB και κάρτας όπως το DYNAVIN το καινούργιο... Το VISION είναι ακριβώς ίδιο με το DYNAVIN... :pimp:

dimtz
20-05-10, 13:55
:yippee: Παιδιά αυτό είναι που δίνει ο Αποστόλης στη Νίκαια. Εαν θυμάσται τότε που το είδα είπα οτι μου αρέσει πιο πολύ από τα άλλα. Προσέξτε όμως στην πρώσοψη δεν έχει την είσοδο USB και κάρτας όπως το DYNAVIN το καινούργιο... Το VISION είναι ακριβώς ίδιο με το DYNAVIN... :pimp:

αυτο απ οτι φαινετε το φοντο του με τα κουμπια θα ειναι σε μπλε χρωμα

Dathanaso
20-05-10, 14:09
αυτο απ οτι φαινετε το φοντο του με τα κουμπια θα ειναι σε μπλε χρωμα

Σ ω σ τ ο ς! ! !:lockie:

Dark_Niaou
20-05-10, 14:37
δεν ξερω ρε παιδιά... το μόνο που με απασχολεί είναι ότι θα βγεί πολύ σύντομα από την Dynavin ένα με 2πλοπυρηνο επεξεργαστη και καλυτερα χαρακτηριστικα και θα βαραμε το κεφαλι μας... ασε μετα επειδη θα πεσουν και οι τιμες θα μας μεινουν και δεν θα μπορουμε να τα αλλαξουμε και να βαλουμε τα καινουρια.

apovas
20-05-10, 20:44
Παλι μπερδευτηκαμε? Και αυτο το vision ποιος το εχει που ειναι το μαγαζι του να παμε να το δουμε? Εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με το dynavin?

sierra
20-05-10, 22:30
Παλι μπερδευτηκαμε? Και αυτο το vision ποιος το εχει που ειναι το μαγαζι του να παμε να το δουμε? Εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με το dynavin?

Tο μαγαζί είναι στον Αγιο Δημήτριο. Αμα θέλεις να συναντηθούμε να πάμε να το δείς. Το έχει βάλει στο αμάξι του. Είναι ίδιο με το DYNAVIN...:pimp:

vaggelakhs
21-05-10, 19:59
Κόστος γνωρίζουμε γι'αυτο;

BMW_330i
21-05-10, 21:57
ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα νομιζω εχετε χασει την μπαλα με αυτο το θεμα.σορρυ.

sierra
22-05-10, 00:26
Κόστος γνωρίζουμε γι'αυτο;

Το κόστος είναι 750 euro το ένα ή 690 euro τα 10 τεμάχια συν την τοποθέτηση 80 euro. Εμείς πήραμε το DYNAVIN 650 euro από Θεσσαλονίκη σε group buy, άμα θες προλαβένεις να πάρεις και εσύ... :pimp:

sierra
22-05-10, 00:55
Nα σας πώ τώρα και κάτι άσχετο με το θέμα, το έμαθα αργά το βράδυ, ότι εαν κάνεις παραγγελία από e-bay και υπάρχει αντιπρόσωπος εδώ ισχύει η εγγύηση της εταιρείας μέσω του εκάστοτε αντιπροσώπου. Αυτό για τις επώμενες μελλοντικές αγορές μας... :bugeye:

REDNECK
22-05-10, 10:04
ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα νομιζω εχετε χασει την μπαλα με αυτο το θεμα.σορρυ.

+1
πραγματικα ομως ...

papanikos
23-05-10, 11:06
+1
πραγματικα ομως ...

Να δώσω μια βοήθεια? Τα κανονίσατε μια χαρά, εχετε δει ολοι τα Ντιναβιν, Σας ανεβασα 3 βιντεο, Πατε να το κανονίσετε και τελευταια στιγμη πεταγεται καποιος και λεει Κάαααατι που μπορείιιι να ειναι και καλύτερο, και τα καταστρέφετε όλα... Για βοηθεια σας το λεω... Βάλτε το το αναθεματισμένο... μια οθόνη είναι... Αμα δεν σας αρέσει αυτη, τότε μην ψάχνετε για ΟΕΜ... Δεν θα σας αρέσει καμία αλλη... (Να μην παρεξηγηθώ.. Ευχαριστω) Απλα όλα αυτα τα λεω γιατι είμαστε συνφορουμήτες και θέλω να βοηθήσω! :lamer:

Dathanaso
23-05-10, 11:33
Να δώσω μια βοήθεια? Τα κανονίσατε μια χαρά, εχετε δει ολοι τα Ντιναβιν, Σας ανεβασα 3 βιντεο, Πατε να το κανονίσετε και τελευταια στιγμη πεταγεται καποιος και λεει Κάαααατι που μπορείιιι να ειναι και καλύτερο, και τα καταστρέφετε όλα... Για βοηθεια σας το λεω... Βάλτε το το αναθεματισμένο... μια οθόνη είναι... Αμα δεν σας αρέσει αυτη, τότε μην ψάχνετε για ΟΕΜ... Δεν θα σας αρέσει καμία αλλη... (Να μην παρεξηγηθώ.. Ευχαριστω) Απλα όλα αυτα τα λεω γιατι είμαστε συνφορουμήτες και θέλω να βοηθήσω! :lamer:

Σ Ω Σ Τ Ο Σ!!!!!!
Εχει γινει μπαχαλο το thread αυτο.

tsagio
23-05-10, 11:40
παιδία προς πασα πληροφόρηση το έχουμε κλείσει τρίτη δίνουμε προκαταβολή και περίπου μετα απο μια βδομάδα το έχουμε στα χέρια μας (καταφέραμε να μαζευτουμε 9 ατομα)..μπορεί να αργήσαμε λίγο αλλα τα καταφέραμε...:cheers:

E46-31
24-05-10, 15:37
καλησπερα αν και λιγο αργοπορημενος αν σας παιρνει θελω και γω ενα κομματι.ευχαριστω

Dathanaso
24-05-10, 16:08
Στειλε ενα pm στον χρηστη gyama μηπως προλαβαινεις.

dimtz
24-05-10, 17:04
παιδία προς πασα πληροφόρηση το έχουμε κλείσει τρίτη δίνουμε προκαταβολή και περίπου μετα απο μια βδομάδα το έχουμε στα χέρια μας (καταφέραμε να μαζευτουμε 9 ατομα)..μπορεί να αργήσαμε λίγο αλλα τα καταφέραμε...:cheers:

:+1::+1::nod:

pailas
25-05-10, 11:59
GIA DEITE KAI AYTO PIO OMORFO FENETAI

http://timeless.en.alibaba.com/product/301567714-200419261/2_Din_Car_DVD_Player_for_E46_with_built_in_GPS_Dua l_Zone_Digital_Panel_RDS_Steering_Wheel_TID_E3_New _.html

E46-31
25-05-10, 14:42
προλαβα ευτηχως και ειμαι ο 10ος στην λιστα

dimtz
25-05-10, 14:52
GIA DEITE KAI AYTO PIO OMORFO FENETAI

http://timeless.en.alibaba.com/product/301567714-200419261/2_Din_Car_DVD_Player_for_E46_with_built_in_GPS_Dua l_Zone_Digital_Panel_RDS_Steering_Wheel_TID_E3_New _.html

αυτην ειναι 2 din φιλε μου και θελει πατεντα με τους αεραγογους για να μπει, αυτην που παραγγειλαμε μεχρι στιγμης ειναι απο ολες της αποψεις η καλυτερη και με διαφορα:dance:

dimtz
25-05-10, 14:54
προλαβα ευτηχως και ειμαι ο 10ος στην λιστα

χαχαχαχαχα εκανες κινηση ρουα ματ:smiley_ab (καλη επιλογη)

Dathanaso
25-05-10, 15:11
Aντε πάμε γερα....

pailas
25-05-10, 15:39
ME TON THORIVO STON HXO TH GINETAI PAIDIA YPARXEI AKOMH PROBLIMA STO DYNAVIN ?

sierra
25-05-10, 22:34
ME TON THORIVO STON HXO TH GINETAI PAIDIA YPARXEI AKOMH PROBLIMA STO DYNAVIN ?

Aπ΄ότι έχουν πεί το έχουν φτιάξει... :hello:

E46-31
26-05-10, 07:26
τα λεφτα και απο μενα ειναι ηδη μεσα στο λογαριασμο.

sierra
26-05-10, 10:23
Ο Ζερβουδάκης είπε ότι έγινε η παραγγελία, οπότε περιμένουμε την άφιξη των μηχανημάτων. Εύχομαι σε όλους καλορίζικα και να είμαστε καλά να τα χαρούμε... :yippee: :yippee: :yippee: :yippee:

zami
26-05-10, 11:38
Ο Ζερβουδάκης είπε ότι έγινε η παραγγελία, οπότε περιμένουμε την άφιξη των μηχανημάτων. Εύχομαι σε όλους καλορίζικα και να είμαστε καλά να τα χαρούμε... :yippee: :yippee: :yippee: :yippee:

+100.να ρωτησω ομως κάτι?ειστε ολοι απο θεσσαλονίκη,θα ανεβείτε να τα περάσετε πάνω ή θα σας τα στείλει όλα εδω και θα κάνετε group πέρασμα?

dimtz
26-05-10, 11:58
+100.να ρωτησω ομως κάτι?ειστε ολοι απο θεσσαλονίκη,θα ανεβείτε να τα περάσετε πάνω ή θα σας τα στείλει όλα εδω και θα κάνετε group πέρασμα?

Εγω το περασμα θα το κανω στο καταστημα του, ετσι κι αλλιος τα περαστικα ειναι μεσα στην τιμη, υπαρχουν παιδια τα οποια ειναι απο Αθηνα - Πατρα και ο καθενας θα λειτουργησει αναλογα

sierra
26-05-10, 14:12
+100.να ρωτησω ομως κάτι?ειστε ολοι απο θεσσαλονίκη,θα ανεβείτε να τα περάσετε πάνω ή θα σας τα στείλει όλα εδω και θα κάνετε group πέρασμα?

Οι Αθηναίοι όσοι θέλουν να πάμε μαζί να το πουν...

Dathanaso
26-05-10, 14:27
Εγω το περασμα θα το κανω στο καταστημα του, ετσι κι αλλιος τα περαστικα ειναι μεσα στην τιμη, υπαρχουν παιδια τα οποια ειναι απο Αθηνα - Πατρα και ο καθενας θα λειτουργησει αναλογα

ισχυει αυτο ?δεν το θυμαμαι

dimtz
26-05-10, 21:38
ισχυει αυτο ?δεν το θυμαμαι

φυσικα και ισχυει :cheers:

bmwtouring
28-05-10, 22:39
καλησπερα αυτο που παραγγείλατε ειναι ιδιο με αυτο? http://autostylemania.com/index.php
γιατι ενδιαφερομαι και εγω

sierra
29-05-10, 00:00
Εμείς πήραμε αυτό της DYNAVIN:
http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=10071&LangId=47

apovas
29-05-10, 00:05
Αντε να ερθει το πραμα

giannis_E-46
29-05-10, 00:19
να μαζευτουμαι οι αθηναιοι να δουμε τι μπορουμε να κανουμε απο θεμα τοποθετησης και βασης κλιματιστικου

sierra
29-05-10, 00:51
να μαζευτουμαι οι αθηναιοι να δουμε τι μπορουμε να κανουμε απο θεμα τοποθετησης και βασης κλιματιστικου

Γιάννη αύριο θα πάω να ρωτήσω για τις βάσεις, αν τους βρώ ανοικτά και περιμένω από τον φίλο μου τον ηλεκτρολόγο να μου πεί και αυτός τι βρήκε και θα σας πώ. Οπως έχω πεί εγώ θα βάλω βάση και θα το τοποθετήσω στον φίλο μου (γιατί του έχω εμπιστοσύνη) και όποιος θέλει ακολουθεί...:yippee:

mitsos_chania
29-05-10, 09:59
Παιδια η τοποθετηση ειναι πανευκολη,δεν μπορειτε να το κανετε μονοι σας?

giannis_E-46
29-05-10, 10:27
Παιδια η τοποθετηση ειναι πανευκολη,δεν μπορειτε να το κανετε μονοι σας?

η τοποθετηση ειναι πανευκολη φιλε αλλα πρεπει να μπει και μια κεραια τηλεορασης οπου πρεπει να κατεβασεις καλωδιο απο το μπροστινο κολωνακι οπως και το καλωδιο του μικροφωνου. και σκεψου αν καποιος θελει και καμερα πισω δυσκολευει πιο πολυ το πραγμα. εμενα αυτα τα 3 με προβληματιζουν

Dathanaso
29-05-10, 12:02
Γιάννη αύριο θα πάω να ρωτήσω για τις βάσεις, αν τους βρώ ανοικτά και περιμένω από τον φίλο μου τον ηλεκτρολόγο να μου πεί και αυτός τι βρήκε και θα σας πώ. Οπως έχω πεί εγώ θα βάλω βάση και θα το τοποθετήσω στον φίλο μου (γιατί του έχω εμπιστοσύνη) και όποιος θέλει ακολουθεί...:yippee:

Θελω και εγω βαση μαθε κ πες τιμη

apovas
29-05-10, 20:54
Και εγω για βαση παρακαλω

BMW_330i
29-05-10, 21:04
η τοποθετηση ειναι πανευκολη φιλε αλλα πρεπει να μπει και μια κεραια τηλεορασης οπου πρεπει να κατεβασεις καλωδιο απο το μπροστινο κολωνακι οπως και το καλωδιο του μικροφωνου. και σκεψου αν καποιος θελει και καμερα πισω δυσκολευει πιο πολυ το πραγμα. εμενα αυτα τα 3 με προβληματιζουν

φιλε γιαννη το μικροφωνο δεν χρειαζεται να μπει η οθονη εχει επανω δικο της ενσωματωμενο μικροφωνο.το καλωδιο της τηλεορασης δεν μπορει να ανεβει απο το κολωνακι γιατι υπαρχει ο αεροσακος και δεν εχει κενο να μπει το καλωδιο.το καλυτερο ειναι να περαστει πισω απο το ντουλαπακι να ανεβει απο το λαστιχο της πορτας να παει απο το πλαι του ταμπλω και να μπει η κεραια πανω απο το ταμπλο.

apovas
31-05-10, 20:55
Το πακετο βασικα ειναι η καμερα πισω. Θελει μελετη το θεμα

apovas
01-06-10, 15:22
Αγοραστηκε βαση σημερα 55 ευρω

giannis_E-46
01-06-10, 17:06
Το πακετο βασικα ειναι η καμερα πισω. Θελει μελετη το θεμα

αδερφε θα βαλω και γω καμερα. θα την κανεις μονος σου την δουλεια?

sierra
01-06-10, 19:28
Λοίπω στο Αστρος και τώρα συνδέθηκα κατά λάθος. Θα έρθω Αθήνα αύριο και θα τα πούμε...

apovas
01-06-10, 20:00
αδερφε θα βαλω και γω καμερα. θα την κανεις μονος σου την δουλεια?

Λεω να το προσπαθησω αν και τον τελευταιο καιρο εχω τεμπελιασει και μου φενονται ολα δυσκολα. Απλα θελω να βρω κατι σχετικα φθηνο και να μην χρειαζεται να κανω τρυπες. Αν καταφερω να περασω τα καλωδια μεχρι πισω στο πορτμπαγκαζ και κανω και τη συνδεσμολογια της καμερας με καποιο απο τα πισω φωτα της οπισθεν και κουμπωσω και την καμερα καπως μετα ολα τα αλλα θα ειναι ευκολα:banghead:

zami
02-06-10, 07:40
υπαρχει ειδικη καμερα,απομιμηση της ΟΕΜ που ειναι ειδικα φτιαγμενη ετσι ωστε να αντικαθιστα την μια απο τις δυο πλαφονιερες της πινακιδας σου!!!ουτε τρυπες ουτε φανερα καλωδια ουτε τιποτα.ολα ακολουθουν την γνησια πλεξουδα.νομιζω την εχει και αυτος που πηρατε το μηχανημα στην θεσσνικη.

apovas
02-06-10, 16:01
Ναι τον ρωτησα και εγω για την συγκερκριμμενη και μου ειπε οτι δεν την προτηνει γιατι δεν εχει καλη εφαρμογη θελει καποιο σκαλισμα για να κουμπωσει σωστα

bmwtouring
02-06-10, 16:20
φανταζομαι οτι τα εχετε στα χερια σας πια. Υπαρχει πιθανοτητα να γινει δευτερη αγορα?
εχει λαο που θελει να αγορασει κι αλλα? θελω και εγω ενα

Dathanaso
02-06-10, 16:49
φανταζομαι οτι τα εχετε στα χερια σας πια. Υπαρχει πιθανοτητα να γινει δευτερη αγορα?
εχει λαο που θελει να αγορασει κι αλλα? θελω και εγω ενα

Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα απο 5-11-2009 που αρχισαμε να σκεφτομαστε το group πριν δυο βδομαδες πραγματοποιηθηκε.παρε τηλ στην gpscom και ρωτα αν μπορεις να προστεθεις στο ηδη υπαρχον group το τηλ ειναι στην πρωτη σελιδα

sierra
03-06-10, 21:43
Σήμερα πήγα στον Καφούνη για τις βάσεις,(πολύ εξυπηρετικός ο υπάλληλος) και μου είπε 55 euro η 51168230902 και 97,70 euro η 51167001408 αλλά μου είπε για σίγουρα θέλει αριθμό πλαισίου, του τον έδωσα τηλεφωνικός και θα με πάρει αύριο να μου πεί ακριβώς πια πέρνει. Και θα κάνει παραγγελεία γιατί δεν έχει τώρα καμία. Αύριο θα πάω και Σπανό και θα σας πω... :yippee:

Dathanaso
05-06-10, 19:03
Παιδες καλησπερα, πριν λιγο επεστρεψα απο ενα ταξιδι που εκανα.Περασα απο Θεσ/νικη οπως σας ειπε και ο mpower.Εγω ελεγα να το βαλω μονος το μηχανημα, αυτος μου προσδιορισε τα επικυνδινα σημεια εγκαταστασης ενα καλωδιο δλδ που αν τυχει κ ακουμπησει στο μηχανημα καιει πλακετα και αν το συγκρατησα καλα ειναι το reverse.
Eπισης η κεραια για να δουλεψει η τηλεοραση θελει βραχυκυκλωμα με την παραλληλη συνδεση της με μια γειωση,Γενικοτερα τα καλωδια που δεν θα χρησιμοποηθουν χρειαζονται καλη μονωση(rca-kamera-reverse κτλ)Το Μηχανημα φυσαει.

apovas
05-06-10, 19:34
Φιλε sierra αν εχεις μονο κουμπακι dsc βαζεις το 51168230902 αν εχεις αυτο μετα πολλα κουμπια βαζεις το 51167001408. Και εγω απο καφουνη την πηρα

sierra
05-06-10, 20:24
Φιλε sierra αν εχεις μονο κουμπακι dsc βαζεις το 51168230902 αν εχεις αυτο μετα πολλα κουμπια βαζεις το 51167001408. Και εγω απο καφουνη την πηρα

Εαν δεις το γκαραζ μου εγώ έχω 4 κουμπιά και θέλω ή την 408 ή την 410. Θα πάω με το αμάξι απ΄εκεί για σίγουρα. Εαν θέλει και κανένας άλλος να μου πεί να του παραγγείλω... :pimp:

apovas
05-06-10, 20:42
Η διαφορα τους ειναι οτι η 410 ειναι με πακετο καπνιστη απο οτι βλεπω. Οντως καλυτερα να πας με το αυτοκινητο απο εκει η απλα πεστου οταν πας το vin του αυτοκινητου. Μου το ζητησε και μενα

BMW_330i
05-06-10, 21:04
Εαν δεις το γκαραζ μου εγώ έχω 4 κουμπιά και θέλω ή την 408 ή την 410. Θα πάω με το αμάξι απ΄εκεί για σίγουρα. Εαν θέλει και κανένας άλλος να μου πεί να του παραγγείλω... :pimp:

φιλε μου θελεις αυτη την βαση.αυτη ειναι για το δικο σου μιας και εχεις παραπανω απο ενα κουμπι.αν εχεις ηδη τασακι θα παρεις μονο την βαση αφου θα βαλεις τασακι και αναπτηρα τα δικα σου αν δεν τα θελεις αυτα υπαρχει και βαση μη καπνιστη.

sierra
05-06-10, 21:59
φιλε μου θελεις αυτη την βαση.αυτη ειναι για το δικο σου μιας και εχεις παραπανω απο ενα κουμπι.αν εχεις ηδη τασακι θα παρεις μονο την βαση αφου θα βαλεις τασακι και αναπτηρα τα δικα σου αν δεν τα θελεις αυτα υπαρχει και βαση μη καπνιστη.

Ναι θα πάρω μόνο τη βάση γιατί το τασάκι και ο αναπτήρας είναι καινούργια και θα βάλω αυτά αν και δεν καπνίζω...:pimp:

zami
06-06-10, 14:46
αντε βρε παιδια ,γιατι μας αφηνετε πεινασμενους;;κανενας απο το group buy δεν το εβαλε;περιμενουμε πως και πως για φωτο ,εντυπωσεις και βιντεο....

giannis_E-46
06-06-10, 15:32
αντε βρε παιδια ,γιατι μας αφηνετε πεινασμενους;;κανενας απο το group buy δεν το εβαλε;περιμενουμε πως και πως για φωτο ,εντυπωσεις και βιντεο....

αδερφε ακομα δεν την εχουμε παρει στα χερια μας ποτε να προλαβουμε να την βαλουμε

zami
06-06-10, 18:40
ακόμη?σορυ ρεπαιδιά ,νόμιζα οτι τις είχατε παραλάβει...

ασχετο τωρα..το bmw σου μου φαίνεται γνωστό giannis E46.δεν πιστευω να εχεις καμία σχέση με πλατεία συντάγματος μεριά?????:smokin:

giannis_E-46
06-06-10, 19:48
ακόμη?σορυ ρεπαιδιά ,νόμιζα οτι τις είχατε παραλάβει...

ασχετο τωρα..το bmw σου μου φαίνεται γνωστό giannis E46.δεν πιστευω να εχεις καμία σχέση με πλατεία συντάγματος μεριά?????:smokin:

τι να σου πω αδερφε κοντα στην πλατεια συνταγματος δουλευω αλλα δεν το πολυπερνω στην δουλεια λεωφορο αλεξανδρας μενω κολωνακι βγαινω συχνα οποτε μπορει να με εχει παρει καπου το ματι σου

gant
06-06-10, 20:52
αντε βρε παιδια ,γιατι μας αφηνετε πεινασμενους;;κανενας απο το group buy δεν το εβαλε;περιμενουμε πως και πως για φωτο ,εντυπωσεις και βιντεο....

Εγώ πήγα την επομένη του group buy και μου είπε πως δεν μπορώ να προστεθώ στην λίστα.
Εδωσα λοιπόν 750ε και το έμπαξα την επομένη.
Τοχω 10 μέρες και είμαι πολύ ικανοποιημένος.
Να σημειώσω ότι δεν με ενδιαφέρει η TV, έτσι δεν έβαλα την ανάλογη κεραία, ούτε κάμερα οπισθοπορείας, γιατί έχω aftermarket parkτronic και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

dimimav
06-06-10, 22:07
paidia uparxei k to susthma elafrws metaxeirismeno sto car.gr me 850 eyrw!!molis shmera to epsaksa to themetaki!!

zami
06-06-10, 23:28
Εγώ πήγα την επομένη του group buy και μου είπε πως δεν μπορώ να προστεθώ στην λίστα.
Εδωσα λοιπόν 750ε και το έμπαξα την επομένη.
Τοχω 10 μέρες και είμαι πολύ ικανοποιημένος.
Να σημειώσω ότι δεν με ενδιαφέρει η TV, έτσι δεν έβαλα την ανάλογη κεραία, ούτε κάμερα οπισθοπορείας, γιατί έχω aftermarket parkτronic και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

μπραβο φιλαρακι.πολυ ωραιο,τα σπαει...αυτη η ΟΕΜ οψη ειναι απλα τελεια

zami
06-06-10, 23:32
τι να σου πω αδερφε κοντα στην πλατεια συνταγματος δουλευω αλλα δεν το πολυπερνω στην δουλεια λεωφορο αλεξανδρας μενω κολωνακι βγαινω συχνα οποτε μπορει να με εχει παρει καπου το ματι σου

μήπως δουλευεις στο Πλατείας Συντάγματος(Ακαδημίας)........;

giannis_E-46
06-06-10, 23:36
μήπως δουλευεις στο Πλατείας Συντάγματος(Ακαδημίας)........;

ναι φιλε ακαδημιας δουλευω σε αυτο που λες. εσυ που δουλευεις?

zami
06-06-10, 23:44
ναι φιλε ακαδημιας δουλευω σε αυτο που λες. εσυ που δουλευεις?

αντιπρόεδρος ΠΑΕΝΕΠΑ speaking....
καλα μου φανηκε η μπεμπα σου γιάννη,απλα δεν θυμομουν οτι ειχες τις m6 ζάντες!θα τα λεμε και με πμ

giannis_E-46
06-06-10, 23:57
αντιπρόεδρος ΠΑΕΝΕΠΑ speaking....
καλα μου φανηκε η μπεμπα σου γιάννη,απλα δεν θυμομουν οτι ειχες τις m6 ζάντες!θα τα λεμε και με πμ

τωρα καταλαβα ποιος εισαι. ο σωτηρης αν θυμαμαι καλα. ειχες ενα Ε-36 cabrio αν θυμαμαι καλα και εισαι απο θεσσαλονικη. απλα μπερδευτηκα γιατι βλεπω στις φωτος ενα 5 αρι

pailas
07-06-10, 11:50
file gant poli wraio mpravo me ton hxo yparxei akomh to problhma mporeis na mas peis.eyxaristo

pailas
07-06-10, 12:21
na rotiso kai kati allo
exei ellhniko menou giati se merika site dinei mono aytes ths glwses
Sprachen:
Englisch
Deutsch
Chinesisch
Französisch
Russisch
Italienisch
Spanisch

apovas
10-06-10, 13:51
Και ελληνικο

gant
10-06-10, 14:00
file gant poli wraio mpravo me ton hxo yparxei akomh to problhma mporeis na mas peis.eyxaristo

Όχι ήταν περιστασιακό.

sierra
10-06-10, 19:20
Το απόγευμα με πείρε ο Ζερβουδάκης για επιβεβαίωση και μου είπε ότι αύριο θα το έχω. Για να δούμε!!! :yippee: :yippee: :yippee:

sierra
10-06-10, 19:21
Και ελληνικο

Τι Ελληνικό;:pimp:

sierra
12-06-10, 00:13
Παίδες πρίν από λίγες ώρες δηλαδή στις 16.30 παρέλαβα το πακέτο με το DYNANIN μέσα και έιμαι χαρούμενος. Τωρα θα κανονίσω πότε θα το βάλω...:yippee: :yippee: :yippee:

apovas
12-06-10, 09:06
Αντε συναδελφε καλοφορετα

zami
12-06-10, 14:34
Παίδες πρίν από λίγες ώρες δηλαδή στις 16.30 παρέλαβα το πακέτο με το DYNANIN μέσα και έιμαι χαρούμενος. Τωρα θα κανονίσω πότε θα το βάλω...:yippee: :yippee: :yippee:


αντε,γρήγορα....πεινάμε...........

ThaNOS E46coupe
20-06-10, 23:42
Τι Ελληνικό;:pimp:

:D γλυκό μετριο σκέτο....όπως τον προτιμάς!!!!:rtfm::chair:

chanik
23-06-10, 13:14
παιδια αν υπάρξει νέο group buy, είμαι μέσα..

mitsos_chania
23-06-10, 13:15
εχει ανοιχτει νεο ψαξε και θα το βρεις

Dark_Niaou
23-06-10, 13:22
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=25293

chanik
23-06-10, 18:25
thanx........

joyceshang
29-06-10, 09:26
Καλά νέα, BMW dvd gps σε http://www.dvdgpsnavigation.com/bmw-navigation-bmw-3-e46-navigation_c900 είναι στο απόθεμα τώρα:nutkick:

sierra
10-07-10, 19:35
Υπάρχει κανένα νέο σχετικά με το DYNAVIN από αυτούς που το τοποθέτησαν να μας πουν εντυπώσεις μετά από τόσο καιρό λειτουργείας; :yippee: :yippee: :yippee:

zami
13-08-10, 12:37
Υπάρχει κανένα νέο σχετικά με το DYNAVIN από αυτούς που το τοποθέτησαν να μας πουν εντυπώσεις μετά από τόσο καιρό λειτουργείας; :yippee: :yippee: :yippee:

ναι βρε παιδιά ,πειτε μας....

apovas
13-08-10, 17:35
Τα κανει ολα και συμφερει.Ομορφαινει το εσωτερικο.Υποφερει λιγο σε ποιοτητα ηχου.Αλλα μπρος τα καλη..

AlexVag
13-08-10, 19:26
παιδια μπορει καποιος να μου πει απο που το πηρατε? ενδιαφερομαι για μια Ε39 που εχω

basiltas
15-08-10, 01:32
Καλησπέρα και απο μένα.
Βρήκα αυτό απο ebay

http://viewitem.eim.ebay.gr/Car_GPS_DVD_Player_TV_Radio_7HD_LCD_For_BMW_3_E46/220653725783/item


και σκέπτομαι να το αγοράσω.
Θα πληρώσω τελωνείο? Μήπως γνωρίζει κάποιος?

Leonidas_Thess
15-08-10, 10:15
Καλησπέρα και απο μένα.
Βρήκα αυτό απο ebay

http://viewitem.eim.ebay.gr/Car_GPS_DVD_Player_TV_Radio_7HD_LCD_For_BMW_3_E46/220653725783/item


και σκέπτομαι να το αγοράσω.
Θα πληρώσω τελωνείο? Μήπως γνωρίζει κάποιος?

Κατά 99% γιατι ο πωλητης ειναι απο Αμερική. Αγορές χωρίς τελωνείο ειναι μονο εντος χωρων Ευρωπαικης ενωσης

AlexVag
15-08-10, 12:25
Καλησπέρα και απο μένα.
Βρήκα αυτό απο ebay

http://viewitem.eim.ebay.gr/Car_GPS_DVD_Player_TV_Radio_7HD_LCD_For_BMW_3_E46/220653725783/item


και σκέπτομαι να το αγοράσω.
Θα πληρώσω τελωνείο? Μήπως γνωρίζει κάποιος?

υπαρχουν τροποι να μην πληρωσιες τελωνειο αλλα παλι δεν ειναι σιγουρο...
Ομως δες λιγο το rating του πωλητη και ξανασκεψουτο...εειναι πολυ χαμηλο

basiltas
15-08-10, 19:11
Αγόρασα πριν 1 βδομάδα κάτι (2σετ) ακουστικά και web camera για το laptop από Αυστραλία και δεν πλήρωσα τελωνείο.
Μήπως παίζει ρόλο το βάρος του δέματος? ή η τιμή?

AlexVag
15-08-10, 23:07
Αγόρασα πριν 1 βδομάδα κάτι (2σετ) ακουστικά και web camera για το laptop από Αυστραλία και δεν πλήρωσα τελωνείο.
Μήπως παίζει ρόλο το βάρος του δέματος? ή η τιμή?

εγω φερνω συνεχεια πραγματα απο αμερικη κυριως και λιγοτερο απο κινα...τελωνειο πληρωνεις αν η αξια ειναι πανω απο ενα συγκεκριμενο ποσο...νομιζω πανω απο 100 ευρω η κατι τετοιο και μονο αν η αγορα ειναι απο χωρα που δεν ειναι στην ΕΕ

joyceshang
17-08-10, 02:55
άλλο πλοήγησης για BMW E46 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250680927558&viewitem=&sspagename=STRK%3AMESELX%3AIT, $599.99

basiltas
17-08-10, 02:59
άλλο πλοήγησης για BMW E46 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250680927558&viewitem=&sspagename=STRK%3AMESELX%3AIT, $599.99

Το είδα και αυτό αλλά δεν δουλεύουν τα χειριστήρια στο τιμόνι

Α8hnaios
17-08-10, 14:24
δες εδω ισως σε βοηθησει.>>>http://www.rides-mag.com/online/?p=252

dimitrise462000cc
09-09-10, 17:50
παιδια καλισπερα το συγεκριμενο rc/dτο εχω εδω και 1 χρονο . ειναι απλα τελειο οποιος θελει ας στειλει mail να του πω λεπτομερειες

pailas
23-09-10, 15:31
th ginetai edo magali nekra giati ?

Giannis_Margaritis
01-10-10, 10:07
Το είδα και αυτό αλλά δεν δουλεύουν τα χειριστήρια στο τιμόνι

Λογικα αν πασ να το εγκαταστησουν σε μαγαζι με ηχοσυστηματα υπαρχουν ανταπτορες για τα κουμπια στο τιμονι.... αυτο μου το ειπε ατομο που πηγαινει σε διαγωνισμους ηχοσυστηματων

sierra
02-10-10, 19:22
Λογικα αν πασ να το εγκαταστησουν σε μαγαζι με ηχοσυστηματα υπαρχουν ανταπτορες για τα κουμπια στο τιμονι.... αυτο μου το ειπε ατομο που πηγαινει σε διαγωνισμους ηχοσυστηματων

Aυτό είναι ευνόητο. Οταν πας να στο ηλεκτρολόγο για τοποθέτηση τα έχει όλα. Εσυ δεν χρειάζεται να έχεις τίποτα... :pimp:

eddy_e46
02-12-10, 08:32
Ας γράψουν όσοι τελικά το τοποθέτησαν αν είναι ευχαριστημένοι...

Υ.Γ.: Ο σαλονικιός "αντιπρόσωπος" το έφτασε 900 ευρώ, οπότε σίγουρα δεν πρέπει να επικοινωνεί με την πραγματικότητα...

zami
02-12-10, 09:05
Ας γράψουν όσοι τελικά το τοποθέτησαν αν είναι ευχαριστημένοι...

Υ.Γ.: Ο σαλονικιός "αντιπρόσωπος" το έφτασε 900 ευρώ, οπότε σίγουρα δεν πρέπει να επικοινωνεί με την πραγματικότητα...
εμένα αυτό που με εχει εκνευρίσει απίστευτα και γιαυτό δεν εχω προχωρήσει στην αγορά του εν λόγω μηχανήματος είναι το ότι το ιδιο ακριβώς μηχανημα για αλλο αυτοκίνητο πχ για scoda το πουλάει ο ιδιος εμπορος 500€.
Γιατί?αφου μόνο το πλαστικό κελυφος αλλάζει....

eddy_e46
02-12-10, 11:42
εμένα αυτό που με εχει εκνευρίσει απίστευτα και γιαυτό δεν εχω προχωρήσει στην αγορά του εν λόγω μηχανήματος είναι το ότι το ιδιο ακριβώς μηχανημα για αλλο αυτοκίνητο πχ για scoda το πουλάει ο ιδιος εμπορος 500€.
Γιατί?αφου μόνο το πλαστικό κελυφος αλλάζει....

Για GOLF το πηρα 350 ευρώ... (χωρίς ψηφιακο δέκτη, 500 με το δέκτη)
Τι να πεις!
Το γνωστό "αυτός έχει BMW άρα έχει λεφτά για πέταμα"....
Κανένας άλλος προμηθευτής δεν υπάρχει άραγε;

sierra
03-12-10, 00:09
Παιδιά εαν εννοήτε για το DYNAVIN, υπάρχουν και άλλοι αλλά όταν το πήραμε εμείς σαν group αυτός στην Θεσσαλονίκη (Ζερβουδάκης) μας το έδωσε πιο φθηνά στα 650 euro. Εαν θέλετε να σας δώσω διευθύνσεις...:pimp:

eddy_e46
03-12-10, 09:02
Παιδιά εαν εννοήτε για το DYNAVIN, υπάρχουν και άλλοι αλλά όταν το πήραμε εμείς σαν group αυτός στην Θεσσαλονίκη (Ζερβουδάκης) μας το έδωσε πιο φθηνά στα 650 euro. Εαν θέλετε να σας δώσω διευθύνσεις...:pimp:

Δίπλα του μένω... δυστυχώς (για αυτόν) πλέον ζητάει 900 (Ζερβουδάκης)

Υπάρχει ομως αντιπρόσωπος στη Γερμανία (Καλσρούη) με τον οποίο μίλησα,
και τελικά μαζί με τα αεροπορικά εισητήρια θα κοστίσει λιγότερο...
Και θα κάνω και ταξιδάκι!
Προτιμώ να τα δώσω στο μαριόλη το Γερμαναρά, παρά στον Ελληναρά αγιογδύτη....

Dim77
03-12-10, 09:13
Υπάρχει ομως αντιπρόσωπος στη Γερμανία (Καλσρούη) με τον οποίο μίλησα,
και τελικά μαζί με τα αεροπορικά εισητήρια θα κοστίσει λιγότερο...
Και θα κάνω και ταξιδάκι!

:confused:
:bugeye: :nixweiss:

Από περιέργεια....πόσο το δίνει ο Γερμανός?

sierra
03-12-10, 17:54
Δίπλα του μένω... δυστυχώς (για αυτόν) πλέον ζητάει 900 (Ζερβουδάκης)

Υπάρχει ομως αντιπρόσωπος στη Γερμανία (Καλσρούη) με τον οποίο μίλησα,
και τελικά μαζί με τα αεροπορικά εισητήρια θα κοστίσει λιγότερο...
Και θα κάνω και ταξιδάκι!
Προτιμώ να τα δώσω στο μαριόλη το Γερμαναρά, παρά στον Ελληναρά αγιογδύτη....

Συμφωνώ απόλυτα...

sierra
03-12-10, 17:56
Δεν ρωτάς εδώ στο φόρουμ μήπως θέλουν και άλλοι να κάνετε group bay; Θα τ΄αφήσει φθηνότερα πιστεύω...

sierra
05-12-10, 22:53
Ας γράψουν όσοι τελικά το τοποθέτησαν αν είναι ευχαριστημένοι...

Υ.Γ.: Ο σαλονικιός "αντιπρόσωπος" το έφτασε 900 ευρώ, οπότε σίγουρα δεν πρέπει να επικοινωνεί με την πραγματικότητα...

Αυτοί που το έχουν βάλοι λένε ότι είναι ευχαριστημένοι. Εγώ δεν το έχω βάλη ακόμα γιατί έχω κάτι τρεχάματα με το αμάξι και το έχω ακόμη μέσα στο κουτί του όπως μου το έστειλε από Θεσσαλονίκη ο Ζερβουδάκης...

fotis3
21-01-11, 11:15
ρε παιδια μηπως αυτο ειναι το νεο μοντελο της dynavin?ξερει κανεις να μας πει αν το εχουν οι αντι/ποι στην ελλαδα?
http://viewitem.eim.ebay.gr/Dynavin-E46-CDDVDNavigationBluetooth-for-BMW-E46/150551436312/item

gyiama
21-01-11, 14:07
ναι αυτο ειναι το τελευταιο μοντελο το οποιο ειναι η version5 και απ οσο ξερω εχει ολα τα χαρακτηριστηκα του προηγουμενου μοντελου με ολες τις βελτιωσεις αλλα δεν διαθετει πλεον δεκτη τηλεορασης ενσωματωμενο!!και η τιμη του ειναι γυρω στα 650-700ε

lawman.911
21-01-11, 14:26
ναι αυτο ειναι το τελευταιο μοντελο το οποιο ειναι η version5 και απ οσο ξερω εχει ολα τα χαρακτηριστηκα του προηγουμενου μοντελου με ολες τις βελτιωσεις αλλα δεν διαθετει πλεον δεκτη τηλεορασης ενσωματωμενο!!και η τιμη του ειναι γυρω στα 650-700ε

εχει και νεο γραφικο περιβαλλον απ΄ οτι βλεπω! καλυτερο... με τον ηχο στο ραδιο τα προβληματα φανταζομαι εχουν λυθει εως τωρα...

gyiama
21-01-11, 14:33
ναι απ οσο το εψαξα λυθηκαν ολα αυτα και βελτιωθηκε η ποιοτητα του ηχου μονο με το bluetooth σε συνδεση με το iphone συνεχιζει να εχει κατι ψιλοθεματακια αλλα γενικα εφτιαξε!!! αλλαξανε και τα κουμπια σε πιο oem κατασταση απλα δεν εχει δεκτη τηλεορασης!!!

zami
21-01-11, 16:14
http://www.e-techshop.com/dynavin-dvn-e46d-gps-navigation-multimedia-system-for-bmw-e-46-1998-2006.html

pailas
29-01-11, 16:29
ego to ebala alla exo ena problhma katebasa to kliMa kato alla den efarmozei kala menei ligo keno
th ghnete se aythn thn periptosh ?

ThaNOS E46coupe
29-01-11, 20:10
ego to ebala alla exo ena problhma katebasa to kliMa kato alla den efarmozei kala menei ligo keno
th ghnete se aythn thn periptosh ?

υπάρχει σαν ανταλακτικό η κονσόλα που κουμπώνει απάνω το κλίμα σου...νομίζω το ιμιτασιόν 50 ευρώ κάνει...χωρίς να είμαι σίγουρος...ρώτα και στην αντιπροσωπεία σου...μπορέι να κάνει τα ίδιο....

stefanos
30-01-11, 13:11
υπάρχει σαν ανταλακτικό η κονσόλα που κουμπώνει απάνω το κλίμα σου...νομίζω το ιμιτασιόν 50 ευρώ κάνει...χωρίς να είμαι σίγουρος...ρώτα και στην αντιπροσωπεία σου...μπορέι να κάνει τα ίδιο....

Πάντως εγώ παιδιά δεν πήρα την κονσόλα, το έχω αφήσει έτσι με το κενό. Δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα, και βασικά αν δεν το ξέρει κάποιος δεν το καταλαβαίνει καν.

///M_Spartan
30-01-11, 13:45
http://www.e-techshop.com/dynavin-dvn-e46d-gps-navigation-multimedia-system-for-bmw-e-46-1998-2006.html

Ποσοι μπορουμε να μαζευτουμε για αυτο εδω βρε παιδια ?

ThaNOS E46coupe
31-01-11, 00:56
Ποσοι μπορουμε να μαζευτουμε για αυτο εδω βρε παιδια ?

εσένα σε τρώει μου φαίνεται.....καλά ρε σπαρτιάτη...τόσο καψούρης είσαι πιά? εγώ πάντως για τώρα δέν έιμαι έτοιμος...έβαλα λάστιχα και εξάτμηση... το καλοκαίρι θέλει λάστιχα και εξάτμηση η μηχανή...το αμάξι θέλει M-pack ....και δέ συμαζέβεται....πάντως είναι πολύ όμορφο και θα βλέπω και το γονίδη να τραγουδάει πλάι μου...ααχχχχχχχχχχχχ........

pacman
31-01-11, 10:48
http://cgi.ebay.co.uk/Dynavin-E46-CD-DVD-Navigation-Bluetooth-BMW-E46-/150555605993?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_G PSSystems&hash=item230dd03be9


δεν ξέρω αν έχει το μενού ελληνική γλώσσα

gyiama
31-01-11, 14:34
http://cgi.ebay.co.uk/Dynavin-E46-CD-DVD-Navigation-Bluetooth-BMW-E46-/150555605993?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_G PSSystems&hash=item230dd03be9


δεν ξέρω αν έχει το μενού ελληνική γλώσσα

δεν ειναι πιο φθηνο απ οτι να το αγορασεις απο δω!!πανω κατω τα ιδια θα βγει αντε να γλυτωσεις ενα 50ρικο!!

pacman
31-01-11, 15:15
δεν ξέρω...νομίζω ότι αν δεις στην ελλάδα σου χρεώνει την tv 100€ επιπλέον και την καλωδίωση άλλα 50-80€ (δεν θυμάμαι).
ο ξένος το mpeg 4 το χει μεσα...
με επιφύλαξη...μπορεί και να κάνω λάθος....

gyiama
31-01-11, 15:32
πολυ χλωμο να εχει μεσα ο ξενος mpeg4 μιας και πλεον η συσκευη βγαινει χωρις ενσωματωμενο tv tuner!εξαλλου δεν το αναφερει καν στην αγγελια του!!η καλωδιωση περιλαμβανεται και στον εδω πωλητη μεσα στην τιμη!!

pailas
31-01-11, 20:00
h kairea gia thn tv pou mpenei sto amaksi se pio shmeio akribos..

ThaNOS E46coupe
01-02-11, 00:22
h kairea gia thn tv pou mpenei sto amaksi se pio shmeio akribos..

στο παρμπρίζ....
ΥΓ...γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες...είναι κουραστικό να προσπαθεί ο καθένας να διαβάσει τα greeklish....

dimitrise462000cc
03-02-11, 20:16
καλησπερα μηπος γνωριζει καποιος
που τηα βρω το ηλεκτρολωγικο σχεδιο για τον αυτοματο πιλοτο σε ε46 2000cc μου ειπαν ειναι μια εντολη μονο και δουλευει

///M_Spartan
03-02-11, 20:21
εσένα σε τρώει μου φαίνεται.....καλά ρε σπαρτιάτη...τόσο καψούρης είσαι πιά? εγώ πάντως για τώρα δέν έιμαι έτοιμος...έβαλα λάστιχα και εξάτμηση... το καλοκαίρι θέλει λάστιχα και εξάτμηση η μηχανή...το αμάξι θέλει M-pack ....και δέ συμαζέβεται....πάντως είναι πολύ όμορφο και θα βλέπω και το γονίδη να τραγουδάει πλάι μου...ααχχχχχχχχχχχχ........

χαχαχαχαχαχα ρε Θανο αφου ειναι καλη φαση το προιον, τεσπα το αφηνω στην ακρη για την
ωρα κι εγω γιατι ετοιμαζω κατι αααααααααααααλλο για το παλιο-Μ43...χεχε

dsepp630
10-02-11, 11:39
Ποσοι μπορουμε να μαζευτουμε για αυτο εδω βρε παιδια ?

Εγώ πάντως ειμαι μεσα για group buy.αν το καταφερουμε και το παρουμε σε καλη τιμη ακομα καλυτερα.

dsepp630
10-02-11, 11:52
Για δείτε και αυτό ρε παιδιά
http://www.12voltzonline.com/products/DYNAVIN-DVN%252dE46.html
458.070 EUR και οσο πάνε τα έξοδα αποστολής μετά.

gyiama
10-02-11, 17:51
το κακαο ειναι οτι αυτο θα περασει τελωνειο σιγουρα οποτε κλαυτα θα βγει ο κουκος αιδονι!!!!

dsepp630
11-02-11, 11:17
το κακαο ειναι οτι αυτο θα περασει τελωνειο σιγουρα οποτε κλαυτα θα βγει ο κουκος αιδονι!!!!

Για αυτο δεν μπορω να σου πω κατι σιγουρο,αν περασει τελωνειο ή οχι.Κοιτα και να περασει απο τελωνειο παντως υπαρχει η ακρη να μην πληρωσεις πολυ...λες του αποστολεα να στο τιμολογισει με πολυ χαμηλη αξια(ετσι εκανε ενας γνωστος μου με κατι ζαντες απο Γερμανια και αντι για 1000€ που του πηγανε το τιμολογισε 300€ ο αλλος και πληρωσε 70€ τελωνειο).Βεβαια δεν το προτεινω να γινει αυτο στη δικη μας περιπτωση απλα το λεω για να γνωριζει οποιος θελει να φερει κατι μονος του.
Οπότε παιδια αν μαζευτουμε να δουμε τι μπορει να μας κανει εκεινος απο Θεσσαλλονικη.

gyiama
13-02-11, 20:19
Για αυτο δεν μπορω να σου πω κατι σιγουρο,αν περασει τελωνειο ή οχι.Κοιτα και να περασει απο τελωνειο παντως υπαρχει η ακρη να μην πληρωσεις πολυ...λες του αποστολεα να στο τιμολογισει με πολυ χαμηλη αξια(ετσι εκανε ενας γνωστος μου με κατι ζαντες απο Γερμανια και αντι για 1000€ που του πηγανε το τιμολογισε 300€ ο αλλος και πληρωσε 70€ τελωνειο).Βεβαια δεν το προτεινω να γινει αυτο στη δικη μας περιπτωση απλα το λεω για να γνωριζει οποιος θελει να φερει κατι μονος του.
Οπότε παιδια αν μαζευτουμε να δουμε τι μπορει να μας κανει εκεινος απο Θεσσαλλονικη.

εφερε ζαντες απο ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ???? AΠΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!!! δεν πληρωνεις τελνειο αν φερεις πραγματα παο ευρωπαικη χωρα!! το λιγοτερο τελωνειο που θαπληρωσειςσε κατι τετοιο ειναι 80ε οποτε εφτασε λιγοκατω απ την τιμη που εχει εδω!!! δεν συμφερει απο αμερικη η κινα να φερεις πια τπτ ολα σταματανε τελωνειο!!

dsepp630
14-02-11, 09:49
εφερε ζαντες απο ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ???? AΠΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!!! δεν πληρωνεις τελνειο αν φερεις πραγματα παο ευρωπαικη χωρα!! το λιγοτερο τελωνειο που θαπληρωσειςσε κατι τετοιο ειναι 80ε οποτε εφτασε λιγοκατω απ την τιμη που εχει εδω!!! δεν συμφερει απο αμερικη η κινα να φερεις πια τπτ ολα σταματανε τελωνειο!!

Εχεις δικιο φιλε μου.Τον ρωτησα παλι και εγω ειχα κανει λαθος....εφερε λαστιχα απο γερμανια και ζαντες απο ΗΠΑ.Αλλα τα 70€ που σου ειπα ισχυουν.Τοσα πληρωσε στο τελωνειο με χαμηλη τιμολογιση.