Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-11-07, 02:46
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
ΞΕ - ΜΠΑΞ Ι

Ελπίαω να μην είμαι ο μόνος που βρίσκω νόημα σε αυτό το thread
Προσωπικα (αν και το ξεκινάω χιουμοριστικα και έχει και άλλο ψωμί το thread) απόψε ξέμπαψα γύρω στα 10 ευρώ βενζίνη στο Ντράφι, καμιά 20ριά κιλά από το sub, τα πίσω καθίσματα, την αταζέρα, τη ρεζέρβα, τα πατάκια και τα περιεχόμενα από ντουλαπάκια κλπ, + κανά πόντο πέλμα ελαστικού και όλα αυτά για να μπάξω το στοίχημα από ένα 318 Ε36 cabrio που αυθαδίασε!

Το κακό είναι ότι πρόσφατα ξέμπαξα και ένα ξανθό αξεσουάρ από το κάθισμα του συνοδηγού, οπότε όσοι έχον ανταλλακτικό παρακαλούνται να έρθουν με αυτό αύριο στη μάσα Θα προτιμηθούν από από Ε30, Ζ3 και Ε36 Compact που ταιριάζουν κουτί, αλλά αν κάποιος διαθέτει από άλλο μοντέλο κάνουμε και πατέντες για να το ταιριάξουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 13-11-07, 02:50
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Βασικα το καλυτερο ξεμπαξ για μενα ειναι να χασω ο ιδιος καμια 20ρια κιλα χωρις να ξεμπαξω τιποτα απτο αυτοκινητο
P.S.-Για 318 Ε36 cabrio δε χρειαζοτανε να βγαλεις τιποτα.Μεχρι και εγω ημουν μπροστα του 1 καπο εως μισο αμαξι σταθερα με το 316 μου και οντως πιο βαρυς απο εσενα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 13-11-07 στις 02:54
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-11-07, 03:38
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Ναι, ξεχνάς ότι τα compact είναι ουσιαστικά Ε30 πίσω και δεν έχουν καμία σχέση στις στροφές με τα υπόλοιπα Ε36 Μα καμία όμως και στο υπογράφω, είναι punto με rallye. Οπότε ότι ήταν να κάνω ήταν στην ευθεία και μόνο γιατί και ο άλλος δεν ήταν κανένας κουλός. Για τα νούμερα, τα compact είναι μόλις 50 κιλα ελαφρύτερα, τίποτα σπουδαίο δηλαδή.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 13-11-07, 09:53
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Ξεμπαξα την γκομενα μου !Επιτελους.
Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο θερτ αλλα Ξεμπαξα!@
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 13-11-07, 10:22
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Arrow Ωραιο Thread ! ! !

Πολυ καλο το θρεντακι...

Λεπον ξαμπαξηματα...

Ξεμπαξ 1) Ξεμπαξα την κατασκευη στο πορτπαγκαζ που ειχα κανει με ενα ηχειο το οποιο ηταν αχρηστο και μου εκλινε και χωρο..

Ξεμπαξ 2) Ξεμπαξα Τα 18αρια Κεσκιν κτ4 και εγιναν οι σωστες διαστασεις σε 17 κεσκιν κτ4

Ξεμπαξ 3) Ξεμπαξα τασακια απο μεσα διοτι απογορευεται το καπνισμα

Ξεμπαξ 4) Ξεμπαξα Πολυ βρωμα απο τα δερματα διοτι πηγα για καθαρισμο σαλονιου (κανα κιλο ψηλα πραματα)

Ξεμπαξ 5) Ξεμπαξα το κουτακι με τα προφυλακτικα απο το ντουλαπακι διοτι παντρευτηκαμε και καναμε και καθαρισμο σαλονιου οποτε τερμα Π@δημα στο αμαξι

Ξεμπαξ 6) Ξεμπαξα τα Μ3 σινεμπλοκ διοτι διαβαζαν δρομο και γω δεν ειμαι του διαβαζματος

Ξεμπαξ 7) Ξεμπαξα τις παλιες βαλβολινες απο το σασμαν

Ξεμπαξ 8) Ξεμπαξα ξεμπαξα ξεμπαξα ξεμπαξα!!!!!! Τελος! ! ! Να πω κι αλλα?
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 13-11-07, 11:41
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cabriolakias Εμφάνιση μηνυμάτων

Ξεμπαξ 5) Ξεμπαξα το κουτακι με τα προφυλακτικα απο το ντουλαπακι διοτι παντρευτηκαμε και καναμε και καθαρισμο σαλονιου οποτε τερμα Π@δημα στο αμαξι

χαχαχαχαχαχαχα
απιστευτο ξεμπαξιμο!!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-11-07, 13:13
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cabriolakias Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξεμπαξ 5) Ξεμπαξα το κουτακι με τα προφυλακτικα απο το ντουλαπακι διοτι παντρευτηκαμε και καναμε και καθαρισμο σαλονιου οποτε τερμα Π@δημα στο αμαξι

Ρε Ντινο εισαι unplayable...........
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-11-07, 13:14
Το avatar του χρήστη sotiris 328i
sotiris 328i Ο χρήστης sotiris 328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-10-2006
Μηνύματα: 1.424
sotiris 328i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικα το καλυτερο ξεμπαξ για μενα ειναι να χασω ο ιδιος καμια 20ρια κιλα χωρις να ξεμπαξω τιποτα απτο αυτοκινητο
P.S.-Για 318 Ε36 cabrio δε χρειαζοτανε να βγαλεις τιποτα.Μεχρι και εγω ημουν μπροστα του 1 καπο εως μισο αμαξι σταθερα με το 316 μου και οντως πιο βαρυς απο εσενα
200 κιλα βαρυτερο ειναι το cabrio..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-11-07, 16:29
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Και εγώ έχω ανοίξει με cabrio 318i και ήμουν σταθερά ένα αμάξι μπροστά, και άνοιξε και πρώτος!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-11-07, 16:39
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Εγώ ΞΕΜΠΑΞΑ ένα πίσω παρπρίζ σε μια εκδρομή που ήτανε να δεις???? χαχαχαχα
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.