Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 17-08-11, 23:51
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Το χαμέμηλο είναι μαλακτικό για το στομάχι.....

Ναι δεν ντρέπομαι που έγινα ρόμπα αρκετές φορές αλλά έστω η προσπάθεια μετράει ε?

Χτές είχα τα γεννεθλιά μου και είχα καλέσει το αμόρε σπίτι για κέρασμα και τα σχετικά....
Η νεαρά όμως το "δώρο" της το είχε σπίτι της, οπότε κατά τις 1.30 μου λέει να πάμε περιστέρι σπίτι της..... Ενημερώνω σπίτι αν αργήσω φάτε και μου έκατσε μερεμέτι να δουλέψω το black and decker και ξεκινάω για δυτικά προάστια....

Μπαίνω Μαρούσι/Γαλάτσι/Ν.Ιωνία και καταλήγω Εθνική οδό οδηγώντας οικονομικά και με σύνεση!

Με το που βγαίνω στην έξοδο απο πίσω ένας τυπάς με το αμόρε και αυτός άρχισε να με πηγαίνει προφυλακτήρα, διακρίνω απο τον καθρέφτη ίδια καρότσα με την δικιά μου και σκέφτομαι "ωραία συνάδελφος με μαμά αμάξι.... 518/520 θα ναι και αυτός ας δούμε τι κάνει ο Μ40"

Αφού λοιπόν φορτώνω τρίτη 5500-6000rpm κουμπώνω 4η και βλέπω απο τον καθρέφτη να απομακρύνεται, λες και δεν άνοιγε καθόλου.... Στο φόρτωμα της 4ης λοιπόν εκεί που απαγγέλω το ¶ξιον Εστί του Καβάφη βλέπω τα φώτα του να πλησιάζουν τρομακτικά γρήγορα και άκουγα έναν περίεργο γνωστό ήχο πίσω μου.... Oh Shit λέω στον εαυτό μου.... Με φτάνει και λέει: "ρε φίλε δεν πάμε άλλη μία?" πάμε λέω (μήπως απο την λαχτάρα που έχω άκουσα λάθος ο φουκαράς).... Αρχίζω απαγγελία χάνεται αυτός με πλησιάζει πάλι αμέσως.....

Πλησιάζει και του λεω ρε μάστορα με δουλεύεις? τι φοράει? (τι ήθελα να ρωτήσω....)

S38B38, φρέσκια μετατροπή μόνο τα μηχανικά είχε πάνω και δυστηχώς για μένα δεν έβλεπα εξάτμιση (άμα έβλεπα τις 2πλές πίσω σιγά μην άνοιγα....)

Αφού λοιπόν καληνύχτησα και με καληνύχτησε συνέχισα την πορεία μου ακούγοντας in my bedroom και το μυαλό μου να γυρνάει στην φράση "και στο λεγα ρε πατέρα κάντο Μ5 να προλαβαίνω τα φανάρια.............."
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-08-11, 00:14
Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνος Ο χρήστης Κωνσταντίνος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2009
Μηνύματα: 900
Κωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
......εκεί που απαγγέλω το ¶ξιον Εστί του Καβάφη "
Το ¶ξιον Εστί είναι του Ελύτη
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-08-11, 01:27
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
αχαχαχαχαχαχα......αρε σημητρακη.....εχω λιωσει στα γελια.....εισαι και εσυ περιπτωση αδεφρακι μου σαν και μενα.....αχχαχαχαχα δε πειραζει ρε... Αυτος στο επομενο βενζιναδικο να εισαι σιγουρος οτι θα σταματησε να βαλει ενα 20αρικο...αχαχα
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-08-11, 04:22
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Κωνσταντίνε ένα λάθος κάναμε, άστο να πέσει κάτω χαχαχαχα

Θάνο δικός μου και εσύ ε? χαχαχα Αυτός 20άρικο για ένα άνοιγμα, εγώ με 20άρικο το παίζω μούρη στο καβούρι για 4 μέρες, αυτό σκέφτομαι και ηρεμώ χαχαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-08-11, 04:56
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
τι ελυτης τι καβαφης τα ιδια σκατα ειναι και οι 2....προχωρα Δημητρακη..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-08-11, 06:09
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Οτι και να φοράς επάνω, υπάρχει πάντα κάποιος πιο γρήγορος...
Τουλάχιστο εσύ απόλαυσες τη νύχτα...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-08-11, 07:18
Το avatar του χρήστη gscat
gscat Ο χρήστης gscat δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-03-2011
Μηνύματα: 70
gscat is on a distinguished road
Στο Περιστέρι τί έγινε; Δεν μας είπες... καλό το δώρο;;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!
__________________
H BMW βγάζει μόνο μοτοσυκλέτες και κάποτε το Ε30
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-08-11, 08:28
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
χρονια πολλα δημητρη!
συμφωνω με rapid fast και θανο μορλοκαλαματιανο....
δεν ειναι τιποτα.το πρωτο βραδυ ειναι μονο το οποιο εσυ το περασες καλα οποτε στα @@@@ σου.χαχαχαχα
ενω ο αλλος πληρωσε και απο πανω......χεχε
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-08-11, 11:25
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris E34 Εμφάνιση μηνυμάτων

...και δυστηχώς για μένα δεν έβλεπα εξάτμιση (άμα έβλεπα τις 2πλές πίσω σιγά μην άνοιγα....)
συμπέρασμα: εάν βλέπετε κάποιον να χει εξάτμιση με 2πλες μπουκες μην ανοίγεται μαζί του εχει ///M
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-08-11, 12:09
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Μου απαλύνατε τον πόνο παιδιά!

Ευχαριστώ για τις ευχές

ziaba 2πλή απόλυξη έχουν απο 2500cc και πάνω οπότε που πάμε ωρέ που πάμε!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.