Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ADMINS ΤΗΝ ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΤΩΝ POSTS ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕΛΩΝ ?
ΝΑΙ 10 35,71%
ΟΧΙ 18 64,29%
Ψήφισαν: 28. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-09-04, 16:14
Το avatar του χρήστη Z3 Fat Bastard
Z3 Fat Bastard Ο χρήστης Z3 Fat Bastard δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 161
Z3 Fat Bastard is on a distinguished road
ΑΙΣΧΟΣ

Αγαπητα Μελη,

Μολις επεσε στην αντιληψη μου οτι το καθεστος των Admins κανει οτι θελει σε αυτο το forum ......

Κατα την εγγραφη μου στο forum αυτο υπεθεσα οτι οι υπηρεσιες οι οποιες παρεχονταν τη στιγμη της εγγραφης θα συνεχιζονταν στο μελλον και ισως να βελτιωνονταν ! Οι Admins ομως εχουν αντιθετη αποψη.

ΚΑΤΗΓΟΡΩ λοιπον την καταργηση της αριθμησης των post στη Λιστα Μελων. Δεν μπορουμε ετσι να παρακολουθησουμε πιο απο τα μελη ειναι ενεργο σε μεγαλο βαθμο και πιο σε λιγοτερο.

ΘΕΩΡΩ απαραδεκτη τη κινηση αυτη απο τους ADMINS και ζητω και τη δικη σας ψηφο ωστε να επανελθει η αριθμηση των post στη λιστα μελων.

Με εκτιμηση,
Για τον Z3 Fat Bastard
Το δικηγορικο του γραφειο "Power to the People You Moth*&$%%^ers"
__________________
HELLO , My name is NicK, I am unemployed and I live with my parents ......
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-09-04, 16:19
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Απλως να υπενθιμισω οτι μπορεις να βλεπεις καθε φορα που γραφει καποιος ενα ποστ στη δεξια μερια τον συνολικο αριθμο των posts που εχει μεχρι στιγμης ο συγκεκριμενος user.
Αυτα για να εχετε την πληρη εικονα των πραγματων πριν ψηφισετε
Με εκτιμηση
geo_2_2003
Δεν εχω δικηγορικο γραφειο
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 22-09-04, 16:25
Administrator Ο χρήστης Administrator δεν είναι συνδεδεμένος
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 97
Administrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond reputeAdministrator has a reputation beyond repute
Ο λόγος για τον οποίο αφαιρέθηκε ο αριθμός των συνολικών posts από τη λίστα μελών είναι οτι δυστυχώς κάποιοι θεωρούσαν σημαντικό να είναι ψηλά στη λίστα των post counts με αποτέλεσμα να κάνουν post μόνο και μόνο για να ανεβούν στη λίστα.

Αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη μια και γεμίζει το forum με ανούσια posts χωρίς λόγο. Πιστεύω πως η αφαίρεση του post count δεν είναι τόσο σημαντικό πρόβλημα, εκτός φυσικά για αυτούς που τους λείπει το ...καρότο.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 22-09-04, 16:45
Το avatar του χρήστη Z3 Fat Bastard
Z3 Fat Bastard Ο χρήστης Z3 Fat Bastard δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 161
Z3 Fat Bastard is on a distinguished road
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΙΣΧΟΣ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Administrator
Πιστεύω πως η αφαίρεση του post count δεν είναι τόσο σημαντικό πρόβλημα, εκτός φυσικά για αυτούς που τους λείπει το ...καρότο.
Καλα ειναι δυνατον να μιλανε ετσι οι Admins.... ????

Τι να πω ? Η επιτυχια και τα λεφτα αλλαζουν τους ανθρωπους και τα forum !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Απλως να υπενθιμισω οτι μπορεις να βλεπεις καθε φορα που γραφει καποιος ενα ποστ στη δεξια μερια τον συνολικο αριθμο των posts που εχει μεχρι στιγμης ο συγκεκριμενος user.
Αυτα για να εχετε την πληρη εικονα των πραγματων πριν ψηφισετε
Αγαπητε φιλε Geo, γνωριζουμε οτι τα posts φαινονται πανω δεξια αλλα ενα ξερο νουμερο χωρις συγκριτικα δε λεει τιποτα..... Μπορει καποιος να δει του Scoopman τα posts και να πει "Μπραβο το παιδι ...." ενω στην πραγματικοτητα το 3χρονο ξαδερφακι μου που το εχω βαλει να μπαινει στο forum εχει γραψει παραπανω !
__________________
HELLO , My name is NicK, I am unemployed and I live with my parents ......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Z3 Fat Bastard : 22-09-04 στις 17:54
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 22-09-04, 16:48
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Z3 Fat Bastard


Αγαπητε φιλε Geo, γνωριζουμε οτι τα posts φαινονται πανω δεξια αλλα ενα ξερω νουμερο χωρις συγκριτικα δε λεει τιποτα..... Μπορει καποιος να δει του Scoopman τα posts και να πει "Μπραβο το παιδι ...." ενω στην πραγματικοτητα το 3χρονο ξαδερφακι μου που το εχω βαλει να μπαινει στο forum εχει γραψει παραπανω !
Ωραια.Τοτε να παρακαλεσω και εγω με τη σειρα μου οι Admins να επαναφερουν τον αριθμο των posts στο members list για να μπορουν ολοι να βλεπουν οτι ο Scoopman εχει πολυ λιγα posts σε σχεση με τον Z3 Fat Bastard που εχει σπασει τα κοντερ
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 22-09-04, 16:55
Το avatar του χρήστη Ray
Ray Ο χρήστης Ray δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 121
Ray is on a distinguished road
Αγαπητοί φίλοι ίσως να είμαι λιγάκι γκάου (ίσως να φταίει και η δουλειά, η γκόμενα και η μπέμπα), αλλα μου είναι αδύνατο να καταλάβω σε ποιο αριθμό posts αναφέρεστε???
__________________
If you cant run fast with 100HP,
500HP wont make a difference...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 22-09-04, 16:59
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ray
Αγαπητοί φίλοι ίσως να είμαι λιγάκι γκάου (ίσως να φταίει και η δουλειά, η γκόμενα και η μπέμπα), αλλα μου είναι αδύνατο να καταλάβω σε ποιο αριθμό posts αναφέρεστε???
Στο members list εγραφε δεξια της οθονης και τον συνολικο αριθμο των posts του καθε μελους,πραγμα το οποιο τωρα δεν υπαρχει
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 22-09-04, 23:38
Το avatar του χρήστη Black5
Black5 Ο χρήστης Black5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2004
Μηνύματα: 384
Black5 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Administrator
Αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη μια και γεμίζει το forum με ανούσια posts χωρίς λόγο.
Για αυτό το λόγο πιστεύω και ότι όταν μπαίνει κάποιο νέο μέλος είναι αρμοδιότητα των admins να το καλωσορίσουν και δεν χρειάζεται όλοι μας να του λέμε καλως ήρθες.... Νομίζω εννοείται!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 22-09-04, 23:46
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Τιποτα δεν εννοειται.
Αλλη αισθηση ειναι αυτη πιστευω που εισπραττουν τα νεα μελη οταν τους καλωσοριζει οποιος θελει + οχι 3-4 ατομα που το κανουν "αυτοματα" , "γιατι ετσι πρεπει".
Οποιος γραφει κατι,ετσι για να γραψει + να αυξηθει ο αριθμος του + το κανει συστηματικα,ειναι μονος του "θυμα" + καταβαθος το ξερει + ο ιδιος.(Εννοειται οτι δε μιλαω για καποιον συγκεκριμενα , αλλα επειδη τιποτα δεν εννοειται , το γραφω + αυτο).
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 22-09-04, 23:51
antonio Ο χρήστης antonio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-06-2004
Μηνύματα: 421
antonio is on a distinguished road
Καλά ρε παιδιά αλλά αυτά είναι παιδιάστικα πράγματα και συμπεριφορές!
Αντί να κάνουμε καμιά κόντρα σε κάνα στροφηλίκι, κάνετε κόντρες ποιός θα ποστάρει περισσότερο?? :p
Συγνώμη δηλαδή αλλά τέτοιες συμπεριφορές δεν αρμόζουν σε άτομα ενήλικα και το μόνο που κάνουν είναι να βλάπτουν το club και την εικόνα του προς τα έξω!

Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας ασχοληθούμε με πιο σοβαρά πράγματα!
Thanks!
__________________
Πάτα γκάζι να προλάβεις την ζωή! Πρόσεξε όμως μην την προσπεράσεις!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.