Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Ενδοκλαμπικές

Ενδοκλαμπικές Οι "μονομαχίες" μεταξύ μελών του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-05-10, 10:18
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Wink Μ3 Ε46 vs 335 E92

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
156 ίπποι και λιγότερο από 1300 κιλά (γύρω στα 1270 χωρίς οδηγό) για το ραλλυ. Αν η Ε36 είναι 200- άλογα και καμια 150αριά κιλά παραπάνω, σε αναλογία κιλών ίππων είναι μια η άλλη (0,123 το πρώτο, 0,138 το δεύτερο). Άρα μεγάλη διαφορά δεν θα υπήρχε, αν και η Ε36 λογικά θα ήταν μπροστά από στάση. Εν κινήσει,μάλλον θα ίσχυε ο νόμος της τουρμπίνας.
Εχει μεγαααλη διαφορα!
Εχουμε να παιξουμε υπερ-ατου απο τοτε που εφυγε ο vanvic
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-05-10, 10:26
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spyros Εμφάνιση μηνυμάτων
Σπυρος παρον................

Δουλευω χαμηλη πιεση οποτε ειμαι περιπου 350 αλογα με 46 κιλα ροπη και 1530 κιλακια
Δεν ξέρω τι θα πει στην πράξη χαμηλή και ψηλή φίλε Σπύρο.
Γιατί δεν δουλεύεις παραπάνω; Στην ψηλή δηλαδή πόσο είσαι;

Τέσπα εγώ πρέπει να είμαι 360 και 48 ροπή με αυτά που διαβάζω στα φόρουμ.

Άντε να κανονίσουμε καμοιά μάζωξη όλοι μαζί να ξεσκουριάσουμε λιγάκι!
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-05-10, 13:43
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχει μεγαααλη διαφορα!
Εχουμε να παιξουμε υπερ-ατου απο τοτε που εφυγε ο vanvic
η μέθοδος υπερατού έχει πλέον ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ... δεν πατάνε ούτε με ατμ Μ3 ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω τι θα πει στην πράξη χαμηλή και ψηλή φίλε Σπύρο.
Γιατί δεν δουλεύεις παραπάνω; Στην ψηλή δηλαδή πόσο είσαι;

Τέσπα εγώ πρέπει να είμαι 360 και 48 ροπή με αυτά που διαβάζω στα φόρουμ.

Άντε να κανονίσουμε καμοιά μάζωξη όλοι μαζί να ξεσκουριάσουμε λιγάκι!
Ψήνομαι κι εγώ με το S3 και το Χάρη που αν είναι 370 (που πλεόν είναι εφικτό με πρόγραμμα όχι όπως πριν από 2 χρόνια που λέγανε 380 και ήταν ούτε 340) θα με ξετρυπήσετε αλλά τι να γίνει αυτά έχει η ατμ !!!

Π.Σ. Φίλε Σπύρο με το Σ3 ελπίζω να μην είσαι κι εσύ στο team 407 ... σαν τον όντυ που φτιάχνει το αμάξι 1 χρόνο και τώρα δήλωσε 10 άλογα ΛΙΓΟΤΕΡΑ από πριν !!!


P.S.2 Με το Τζέο ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ??? ... χαχαχαχαχαχα .. τους έχεις ψαρώσει ... χειρότερος από μένα έγινες
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-05-10, 14:46
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
η μέθοδος υπερατού έχει πλέον ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ... δεν πατάνε ούτε με ατμ Μ3 ...



Ψήνομαι κι εγώ με το S3 και το Χάρη που αν είναι 370 (που πλεόν είναι εφικτό με πρόγραμμα όχι όπως πριν από 2 χρόνια που λέγανε 380 και ήταν ούτε 340) θα με ξετρυπήσετε αλλά τι να γίνει αυτά έχει η ατμ !!!

Π.Σ. Φίλε Σπύρο με το Σ3 ελπίζω να μην είσαι κι εσύ στο team 407 ... σαν τον όντυ που φτιάχνει το αμάξι 1 χρόνο και τώρα δήλωσε 10 άλογα ΛΙΓΟΤΕΡΑ από πριν !!!


P.S.2 Με το Τζέο ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ??? ... χαχαχαχαχαχα .. τους έχεις ψαρώσει ... χειρότερος από μένα έγινες
Βαγγέλη θες να το κάνουμε σήμερα;
Να βρεθούμε στην ΒP και να το ψήσουμε επιτόπου;
Σπύρο;
ΔημήτρηΖ4;

Βαγγέλη αν δεν μπορούνε τα παιδιά, πάμε παρέα και ας φάω!!!
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-05-10, 14:53
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
αν είσαι 360-370 δε γίνεται να φας ρε συ !!! ... Σήμερα δεν μπορώ θα πάω σε γενεθλιακό αλκοολισμό ... πάρε ρε τηλέφωνο να κανονιστεί !!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-05-10, 15:01
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Γίνεται ρε μαν...

Δηλαδή τη πήρα στα χαρτιά και αυτή;

Πάντως δεν ξέρω αν είμαι μπροστά.
Τα Μ3 έχουν άλλο εύρος λειτουργίας και στροφάρισμα σε σχέση με τον δικό μου κόφτη στις 7.000 .
Όλα αυτά παίζουν ρόλο σε μια κόντρα.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη InsaneDriver : 12-05-10 στις 15:08
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 12-05-10, 15:06
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
καλά επειδή δεν μπορώ μια μέρα δε σημαίνει ότι την πήρες και στα χαρτιά ... αν όμως είσαι 360+ είναι δύσκολο να είσαι πίσω !!! τέσπα θα δούμε στην πράξη
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 12-05-10, 15:07
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Xαχαχαχα...

Εννοείται ρε παίχτη. Άντε να το ψήσουμε σύντομα.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-05-10, 12:51
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
αν είσαι 360-370 δε γίνεται να φας ρε συ !!! ... Σήμερα δεν μπορώ θα πάω σε γενεθλιακό αλκοολισμό ... πάρε ρε τηλέφωνο να κανονιστεί !!!
Σήμερα;
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-05-10, 13:13
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
ok παμε ρε παπαρα !!! ... απλά δεν έχω λάστιχα για 1ες και στάση οπότε θα γίνει ΧΑΡΙΣΤΙΚΗ 2ες !!!

παρε κανα τηλ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.